Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
آقا اگر بخوام لباسا مدیوال رو باز کنم یعنی بخرم چقدر طول میکشه؟ برا هر کدوم حداقل 125 هزار تا میخواد :| فکر نکنم عمرم کفاف بده :|
چه کنم آیا مجبورم از ترینر استفاده کنم؟ :|

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان خود بازی چه DLC هایی داره؟؟منظورم DLC هایی که باید دانلود کنیم نیست مثل Dead Kings.منظورم همون DLC هاییه که همراه بازی بوده.

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
میگم حجم اپدیت این بازی چقدر بود ؟؟ یادمه قبلا گفتن یه اپدیت 800 مگی دادن بیرون . من تازه امروز بازی رو گرفتم که پس از نصب فایل اپدیت اضافه شد اما حجمش 6.5 گیگه.
چطوری شده ؟؟ یعنی کلا تمام مشکلاتش رفع شده.
راستی من تا این مموری 2 بازی کردم لگ ندیدم اصلا ولی تا دلت بخواد باگ گرافیکی داشت.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
سلام
میگم حجم اپدیت این بازی چقدر بود ؟؟ یادمه قبلا گفتن یه اپدیت 800 مگی دادن بیرون . من تازه امروز بازی رو گرفتم که پس از نصب فایل اپدیت اضافه شد اما حجمش 6.5 گیگه.
چطوری شده ؟؟ یعنی کلا تمام مشکلاتش رفع شده.
راستی من تا این مموری 2 بازی کردم لگ ندیدم اصلا ولی تا دلت بخواد باگ گرافیکی داشت.

اون 800 مگ پچ روز اول بود! بعدش یه پچ 2گیگی( البته 1300بگیم بهتره:-" ) دادن ، بعدش همین پچ 6.5ی! :D
علاوه بر این آمدیت که خیلی از مشکلات رو حل میکنه، برو از استور Dead Kings رو هم بگیر، 8گیگ ناقابل:-"

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
اون 800 مگ پچ روز اول بود! بعدش یه پچ 2گیگی( البته 1300بگیم بهتره:-" ) دادن ، بعدش همین پچ 6.5ی! :D
علاوه بر این آمدیت که خیلی از مشکلات رو حل میکنه، برو از استور Dead Kings رو هم بگیر، 8گیگ ناقابل:-"

این dlc فریه ؟؟؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آقا اگر بخوام لباسا مدیوال رو باز کنم یعنی بخرم چقدر طول میکشه؟ برا هر کدوم حداقل 125 هزار تا میخواد :| فکر نکنم عمرم کفاف بده :|
چه کنم آیا مجبورم از ترینر استفاده کنم؟ :|
مراحل کافه تئاتر رو برو راحت پول جمع می کنی.

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
مراحل کافه تئاتر رو برو راحت پول جمع می کنی.

دمت گرم پس رفتم تو کارش :>
امرو تازه فهمیدم میشه مراحل کو آپ رو تکنفره هم رفت :| :|
:))
فقط یه هو اون آخریا رئ انتخاب کردم کمی سخت بود ولی دو نفره خیلی حال میده لامصب :(

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان من یه دوست دارم ، سنش کمه ، اومده بود خونمون از Unity خیلی خوشش اومده بود اما نمیتونه خوب بره جلو ، آیا این بازی Cheat ـی یا Trainer ـی داره بدم بهش ، با اون بره جلو ؟ (آخه بعضی مراحلش واقعا سخته ، من خودمم به سختی رد کردم:d)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
هرکدوم از بچه ها از بازی تعریف میکرد باورم نمیشد و برحسب متا فکر میکردم با بدترین assassins creed روبرو ـیم:d.تا اینکه خودم نشستم پاش و باید بگم واقعا در حقش نامردی شده.(تازه من بنا به دلایلی آپدیت هم نکردم و با افت فریم دارم بازی میکنم:d)
ac:bf بازی خوبی بود ولی من اصلا حس نمیکردم که assassin ـم.ولی این نسخه به ریشه ی خود که نسخه ی 1 و 2 ـه برگشته و بعید میدونم که دوستداران اون 2 نسخه از unity خوششون نیاد.
طراحی پاریس فوق العادست.شهری که دچار هرج و مرج و آشوب ـه رو به خوبی طراحی کردن.گرافیک و نور پردازی بازی عالیه.وقتی توی یک فضای بسته که نور خورشید باعث روشن شدنش شده قرار بگیرید به عظمت بازی توی این مورد پی میبرید.
مراحل بازی هم تا اینجایی که من رفتم(سکانس 6) تنوع خوبی داشتن و خسته کننده نبودن(از تعقیب های مسخره ی نسخه ی قبل خبری نیست:|).مبارزات هم واقعا بهتر شده.انیمیشن های جدید هم به قدری هست که حس کنید assassin نسل هشت رو دارید بازی میکنید:d
بازی چوب مشکلات فنی ـش رو خورد و افت فریم گاهی اوقات مانع لذت کامل از بازی میشه ولی خیلی وحشتناک هم نیست.در کل پیشنهاد میکنم تهیه ـش کنید و لذت ببرید و نگاهی به متا نندازید:d
ac بعدی هم فکر کنم دوباره این سری رو توی اوج ببره.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان.
این بازی ارزش خرید و داره به نظرتون(چرا)؟
با در نظر گرفتن اینکه می خوام با درایو کلاب عوض کنمش.
با این سوالتون ظاهرا شما کلا سری AC رو بازی نکردی
به نظرم ارزش تجربه کردن رو حداقل داره
البته به نظرم بازیه فوق العاده ای هستش

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
با این سوالتون ظاهرا شما کلا سری AC رو بازی نکردی
به نظرم ارزش تجربه کردن رو حداقل داره
البته به نظرم بازیه فوق العاده ای هستش
ممنونم.
باگ هایی که میگن آزاردهنده هست؟ یا افت فریم؟
من 1 و 2 رو بازی کردم توی xbox.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر