Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
حیلی بهتر شده. افت فریم که من خیلی کم دیدم (شاید 1-2 بار)، باگ هم به جز 1 مورد چیز دیگه ندیدم. (البته نه از اون باگ هایی که عکسش پخش شده بود، یه جا گیر کردم و دیگه کاراکتر تکون نخورد.)
DLC ـه اولش که به نظر من خیلی خوب بود. اگه دومی هم Free باشه و به همین خوبی باشه قطعا ارزش داره.
اگه اچیومنت باز هم هستی برای 1000 کردن عالیه. :d
ممنون از توضیحات کامل.. پس هنوز مشخص نشده که DLC های آینده رایگان باشن یا نه؟؟ چون ظاهرا یه بازی رایگان به خریداران Season Pass دادن پس احتمالا همشون رایگان بشن اگر اشتباه نکنم..

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
این خریدن سوشال کلاب ها توی نقاط مختلف شهر چه سودی داره؟ هرکدوم هم چندتا مرحله داره

و این که من اون کافه هرو فول اپگرید کردم توی پول دراوردن چه تاثیری داره؟

این گنج های طلایی رنگ رو باید کاری کنی توی نقشه ظاهر شه؟ اخه تاحالا 3بار اتفاقی ظاهر شده

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
این خریدن سوشال کلاب ها توی نقاط مختلف شهر چه سودی داره؟ هرکدوم هم چندتا مرحله داره

و این که من اون کافه هرو فول اپگرید کردم توی پول دراوردن چه تاثیری داره؟

این گنج های طلایی رنگ رو باید کاری کنی توی نقشه ظاهر شه؟ اخه تاحالا 3بار اتفاقی ظاهر شده

فکر کنم یه تروفی داشت سوشیال کلاب ها .

کافه رو تا آخر آپگرید کنی ؛ بعد از یه تایم کمی ( فکر کنم 20 تا 30 دقیقه بود ) یه پولی میریزه برات تو همون صندوق ت که میتونی استفاده ش کنی . آخر آخر آپگرید ش 43 هزار تا میریزه که واقعا سودمنده و لباس هات رو میتونی سریع آپگرید کنی .

گنج های طلایی مربوط به Initilate میباشد که با توجه به رنک ت میتونی بازشون کنی و Outfit ها رو آنلاک کنی !

من لباس ادوارد رو گیر آوردم دارم باهاش زندگی می کنم !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
ممنون از توضیحات کامل.. پس هنوز مشخص نشده که DLC های آینده رایگان باشن یا نه؟؟ چون ظاهرا یه بازی رایگان به خریداران Season Pass دادن پس احتمالا همشون رایگان بشن اگر اشتباه نکنم..
خواهش. ;)
نه هنوز معلوم نیست ولی احتمالا (امیدوارم) همینی بشه که شما میگی. :)
------------
راستی یادم رفت بگم تو این DLC دو تا چیز خیلی خوب اضافه میشه.
یکی Lantern که برای حل یه سری معماها و دسترسی به یه سری جاها ازش استفاده میشه. (و افکت نورپردازیش هم واقعا قشنگ بود)
دومی، عزیز دل من، Guillotine Gun :x که واقعا یه سلاح فوق العاده س. ابهت از سر و روش میباره، کشتن باهاش لذت بخشه. :d دیگه فقط همینا رو میگم، خودتون برید تجربه کنید چه چیزی ـه. بعلاوه داشتن یه اچیومنت مخصوص کشتن 5 نفر (همزمان) باهاش. :d

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
به نام خدا

سلام دوستان
کسی موسیقی متن بازی رو نداره؟
خیلی لازمم شده و تو نت هم گشتم اما چیز درستی گیرم نیومد!!!

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
خواهش. ;)
نه هنوز معلوم نیست ولی احتمالا (امیدوارم) همینی بشه که شما میگی. :)
------------
راستی یادم رفت بگم تو این DLC دو تا چیز خیلی خوب اضافه میشه.
یکی Lantern که برای حل یه سری معماها و دسترسی به یه سری جاها ازش استفاده میشه. (و افکت نورپردازیش هم واقعا قشنگ بود)
دومی، عزیز دل من، Guillotine Gun :x که واقعا یه سلاح فوق العاده س. ابهت از سر و روش میباره، کشتن باهاش لذت بخشه. :d دیگه فقط همینا رو میگم، خودتون برید تجربه کنید چه چیزی ـه. بعلاوه داشتن یه اچیومنت مخصوص کشتن 5 نفر (همزمان) باهاش. :d
مارشال حال داری Co-Op بریم؟؟":d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
اونی که تو چین هست، DLC نیست! کلا یه بازی جداست که با DK و یه یری سلاح و لباس و ... گذاشتن تو سبزن پس...
حالا از این که بگذریم، خیر اون مجانی نیست! فقط DK رو برای عموم مجانی کردن، به جای DK هم به سیزن پس دارها بازی دادن...

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
دوستان من دیروز یهو وسط بازی کردن مینی مپم تمام آیکون هاش رفتن! و فقط مرحله اصلی رو نشون میده و چیزایی که نزدیکشون میشم!
یعنی مثل اولا همه آیکونهای شهر رو رو نشون نمیده!
مشکل چیه؟ یه بار هم یه چی اون گوشه نوشت برای حل مینی مپ نخوندمش دیگه هم ننوشت

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,454
سلام دوستان عزیز.
سوالی که الان برای من پیش اومده اینه که...
برای دانلود DLC باید ریجن بازی با DLC و آپدیت یکسان باشه یا ریجن اکانت با DLC ؟ :-/
پیشاپیش ممنون...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
مارشال حال داری Co-Op بریم؟؟":d
Co-Op ـش رو من و یکی از بچه ها اومدیم تست کنیم، هرچی invite میدادیم failed to connect میشد. ولی میام دوباره تست کنیم. (البته باید زودتر بفرستم واسه یکی از دوستان، زیاد وقت نداریم. :d)
تو pm باهات هماهنگ میکنم. ;)

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
Co-Op ـش رو من و یکی از بچه ها اومدیم تست کنیم، هرچی invite میدادیم failed to connect میشد. ولی میام دوباره تست کنیم. (البته باید زودتر بفرستم واسه یکی از دوستان، زیاد وقت نداریم. :d)
تو pm باهات هماهنگ میکنم. ;)
بازی فردا میرسه دستم.هماهنگ میکنیم

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
سلام دوستان عزیز.
سوالی که الان برای من پیش اومده اینه که...
برای دانلود DLC باید ریجن بازی با DLC و آپدیت یکسان باشه یا ریجن اکانت با DLC ؟ :-/
پیشاپیش ممنون...

باید ریجن بازی با DLC یکی باشه. اگر شما بازیت ریجن 2 و اکانت اصلی ریجن 1 باشه,
باید یه اکانت ریجن 2 بسازی و DLC از استور ریجن 2 دانلود و نصب کنی و بعد میتونی روی اکانت اصلی DLC بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر