Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
دوستان 2 تا سوال دارم
1- چطوری میشه بدون پاک کردن سیوها بازی رو از اول پلی کرد . اصلا new game نداره این بی صاحاب
2-
اول بازی دقت کرده باشین قبل اینکه بازی رو اصلا شروع کنید . چندتا کاراکتر لاک میاره مثل اتزیو . ادوارد . الطایر . آولین و ... ... اینا برای قشنگین یعنی ؟ چطوری میشه استفادشون کرد ؟ :|

- - -ویرایش - - -

اسکیل lock pick 3

فقط باید سیوپاک کنی! راه دیگه ای برای انجام new game وجود نداره! از سیو هات بکاپ بگیر قبلش.

اون کاراکتر ها هم فیک هستن و فقط میتونی با اولی بازی کنی!

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
فقط باید سیوپاک کنی! راه دیگه ای برای انجام new game وجود نداره! از سیو هات بکاپ بگیر قبلش.

اون کاراکتر ها هم فیک هستن و فقط میتونی با اولی بازی کنی!
واقعا دم یوبی سافت گرم اسکول کرده بود منو چند تا از دوستامو :| زیر اون کاراکترا زده locked انگار بعدا باز میشن :|

راستی اون dead king و china chronicle کی عرضه میشن ؟ جفتشون مجانی شدن دیگه ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
در مورد اون صفحه ، اونجا داره میگه Helix این پروژه ها رو داره!
و ما تقریبا تمام اون پروژه ها رو رفتیم! (بازی ها ، کمیک ها )
---
در مورد DLCـها هنوز تاریخی ندادن،اما فقط Dead Kings مجانی شده!
+ CC یک DLC نیست! کلا یک بازی جداست،که توی سیزن پس AC:U هم گذاشته بودنش!

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
در مورد اون صفحه ، اونجا داره میگه Helix این پروژه ها رو داره!
و ما تقریبا تمام اون پروژه ها رو رفتیم! (بازی ها ، کمیک ها )
---
در مورد DLCـها هنوز تاریخی ندادن،اما فقط Dead Kings مجانی شده!
+ CC یک DLC نیست! کلا یک بازی جداست،که توی سیزن پس AC:U هم گذاشته بودنش!

آکیبا جان جواب این سوال من رو هم میدی؟ خیلی گیرم به خدا!

دوستان من از بخش Estore رفتم و نقشه همه گنج های بازی رو خریدم اما تو نقشه فعال نمیشن!!

الان تو یه منطقه زده 14 تا گنج هست اما فقط 6 تاش تو نقشه معلومه بقیه اش معلوم نیست! با اینکه نقشه اش هم خریدم ولی چیزی معلوم نیست!

چه جوری فعالشون کنم یا اینم یه باگ دیگه است؟؟:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
آکیبا جان جواب این سوال من رو هم میدی؟ خیلی گیرم به خدا!
پستت رو دیدم،ولی جوابی براش ندارم! :d
فکر نمیکنم باگ باشه،چون ندیدم کسی چنین موردی رو گزارش کرده باشه،یا خیلی کمیابه این مورد :-"
حالا مطمئنید اون 8تا صندوق دیگه ی منطقه رو قبلا باز نکردید؟ :-" یا جمع صندوق های سفید و قرمز رو شمردید دیگه؟

حالا یکم دیگه میگردم ببینم به چنین چیزی بر میخورم یا نه :-"

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
پستت رو دیدم،ولی جوابی براش ندارم! :d
فکر نمیکنم باگ باشه،چون ندیدم کسی چنین موردی رو گزارش کرده باشه،یا خیلی کمیابه این مورد :-"
حالا مطمئنید اون 8تا صندوق دیگه ی منطقه رو قبلا باز نکردید؟ :-" یا جمع صندوق های سفید و قرمز رو شمردید دیگه؟

حالا یکم دیگه میگردم ببینم به چنین چیزی بر میخورم یا نه :-"

منم برای همین گیر کردم. نقشه گنج و Paris Stories ها رو از Estore خریدم اما هیچکدوم تو نقشه اضافه نشدن!

عکس هم گرفتم ازش ببینید:

rpl999wyiaspe559758n.jpg

الان تو این منطقه زده 14 تا گنج وجود داره که 8 تاش فقط گرفته شدن ولی اثری از بقیه گنج ها نیست تو نقشه! یعنی 6 تا گنج باقی مانده رو باید کل اون ناحیه رو بگردم پیدا کنم! در حالیکه من نقشه گنج ها رو خریدم! باید الان آیکون 6 تا گنج تو نقشه باشه:|

بعدش زده Parsi Stories این ناحیه 3 تا هست که دو تاش رو رفتم یکیش باقی مونده اون یه دونه رو هم نزده تو نقشه با اینکه نقشه اش رو خریدم!

برای همه مناطق بازی این بدبختی وجود داره!!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
دقیق حافظه یاری نمیکنه:D ولی فکر کنم هر 2-3 بخش کنار هم، یه منطقه رو تشکیل میدن! و این 14تا صندوق برای همین وضعیته :D برو از بخش های کناری صندوق باز کن ببین فرقی میکنه یا نه! :D
Paris Storyها هم بعضی هاشون ادامه دارن! :D یا مثلا باید یه سری ماموریت اصلی یا فرعی رو بری تا باز بشن! :D

کلا : بشین مراحلی که مشخصه رو برو، تو راه ماموریت ها هم جعبه ها رو بگیر!
اگر بخوای اول بری سراغ جعبه ها و بعد مراحل، اینجوری خودتم شاید احساس خستگی میکنی که مثلا 40تا جعبه پشت سر هم باز کنی :D
فوقش اگر چیزی موند و واقعا باگ شده بود یه عکس از نقشه ی صندوقا سعی میکنم گیر بیارم:-" یا هم خودم میگیرم:-"

راستی یه نکته برای همه :
بخش Initiates این چند روز در دست تعمیره و گفتن به جاش صندوق هاش رو برای همه باز میکنیم( باید آنلاین باشید ) پس بشتابید برای گرفتن لباس ها:-"

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
دقیق حافظه یاری نمیکنه:D ولی فکر کنم هر 2-3 بخش کنار هم، یه منطقه رو تشکیل میدن! و این 14تا صندوق برای همین وضعیته :D برو از بخش های کناری صندوق باز کن ببین فرقی میکنه یا نه! :D
Paris Storyها هم بعضی هاشون ادامه دارن! :D یا مثلا باید یه سری ماموریت اصلی یا فرعی رو بری تا باز بشن! :D

کلا : بشین مراحلی که مشخصه رو برو، تو راه ماموریت ها هم جعبه ها رو بگیر!
اگر بخوای اول بری سراغ جعبه ها و بعد مراحل، اینجوری خودتم شاید احساس خستگی میکنی که مثلا 40تا جعبه پشت سر هم باز کنی :D
فوقش اگر چیزی موند و واقعا باگ شده بود یه عکس از نقشه ی صندوقا سعی میکنم گیر بیارم:-" یا هم خودم میگیرم:-"

راستی یه نکته برای همه :
بخش Initiates این چند روز در دست تعمیره و گفتن به جاش صندوق هاش رو برای همه باز میکنیم( باید آنلاین باشید ) پس بشتابید برای گرفتن لباس ها:-"

نه هر ناحیه فقط گنج های مخصوص به خودش رو داره و گنج های ناحیه های دیگه ربطی به هم ندارن! تو عکس هم معلومه اون منطقه ای که توش زوم کردم رنگش سفید شده یعنی فقط همون منطقه هست.

گنج های منطقه دیگه رو هم گرفتم ربطی به مناطق دیگه ندارن!

بازی رو تموم کردم دونه دونه ماموریت ها رو هم رفتم فقط چند تا مونده. در حال حاضر صاف شدم اینقدر محیط رو گشتم:((

الان 20 دقیقه گشتم دو تا گنج شانسی پیدا کردم تو همون منطقه:|

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نه هر ناحیه فقط گنج های مخصوص به خودش رو داره و گنج های ناحیه های دیگه ربطی به هم ندارن! تو عکس هم معلومه اون منطقه ای که توش زوم کردم رنگش سفید شده یعنی فقط همون منطقه هست.

بازی رو تموم کردم دونه دونه ماموریت ها رو هم رفتم فقط چند تا مونده. در حال حاضر صاف شدم اینقدر محیط رو گشتم:((

من تازه بازی رو شروع کردم ولی توی پاریس وقتی نقشه رو میاری تعداد صندوقها و بقیه آیتمهایی که می نویسه فقط مخصوص همون منطقه است که فلشت روشه و به اصظلاح انتخاب شده ولی بعضی قسمتهای نقشه (مثلا هر 2 یا سه منطقه ) تشکیل یک ناحیه رو میده و توی بازی وقتی یک صندوق رو باز می کنی تعداد کل رو می نویسه پس باید حواست به اسم منطقه ای که هستی باشه و روی نقشه دنبال یه اسم دیگه هم اسم منطقت بگردی.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45

بعضی از شهر ها گنجِ به اصطلاح مخفی یا Hidden داره :d بهترین و به صرفه ترین کار اینه که تو یوتـیـوب اسم شهر رو بزنی بعد بنویسی Chest location ...وقتت هم گرفته نمیشه b-)

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
منم برای همین گیر کردم. نقشه گنج و Paris Stories ها رو از Estore خریدم اما هیچکدوم تو نقشه اضافه نشدن!

عکس هم گرفتم ازش ببینید:

rpl999wyiaspe559758n.jpg

الان تو این منطقه زده 14 تا گنج وجود داره که 8 تاش فقط گرفته شدن ولی اثری از بقیه گنج ها نیست تو نقشه! یعنی 6 تا گنج باقی مانده رو باید کل اون ناحیه رو بگردم پیدا کنم! در حالیکه من نقشه گنج ها رو خریدم! باید الان آیکون 6 تا گنج تو نقشه باشه:|

بعدش زده Parsi Stories این ناحیه 3 تا هست که دو تاش رو رفتم یکیش باقی مونده اون یه دونه رو هم نزده تو نقشه با اینکه نقشه اش رو خریدم!

برای همه مناطق بازی این بدبختی وجود داره!!
واقعا نمیبینی؟!!!!!!!!!!
8تا مشکی هست یعنی گرفتی و 6 تا هم سفید 3تا زرد 7 تا هم قرمز.
بیشتر شد که
منظورت کل این قسمت بود دگ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان این بازی رو ps4 باگ داره؟
اگه به بهترین نحو اجرا میشه بگید
قشنگیشو کار ندارم فقط لطفا در مورد روانی بازی و لگ و باگ هاش یه توضیح بدید که بعدا برام مشکل پیش نیاد
tnq

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
واقعا نمیبینی؟!!!!!!!!!!
8تا مشکی هست یعنی گرفتی و 6 تا هم سفید 3تا زرد 7 تا هم قرمز.
بیشتر شد که
منظورت کل این قسمت بود دگ؟

- - -ویرایش - -
tnq

ببخشید شما 7 تا قرمز ازکجا دیدی؟؟ شما اون قسمت که رنگش سفید شده رو فقط ببینید. هیچ آیکون گنجی تو اون قسمت نیست. فقط فقط اون قسمت که به رنگ سفید انتخاب شده.

فقط این ناحیه:

9f3ec50wlflwrmxyhqyx.jpg

14 تا گنج فقط فقط تو اون قسمت سفید که به حالت انتخاب در اومده موجوده که آیکونشون رو صفحه نیست! مناطق دیگه ربطی ندارن و برای خودشون گنج جداگانه دارن.

قسمت های دیگه هیچ ربطی به اون قسمتی که من انتخاب کردم ندارن. قسمت های دیگه هم همین بدختی و مشکل رو دارن. وقتی من نقشه گنج رو از Estore خریدم هیچی اضافه نشد تو نقشه! همین چند تا نقشه که الان اضافه شده روخودم گشتم و پیدا کردم!

در حالیکه برای همه آیکون گنج ها موجوده. ولی برای من نیست.

در ضمن اون زرد ها گنج محسوب نمیشن.

- - -ویرایش - - -

من تازه بازی رو شروع کردم ولی توی پاریس وقتی نقشه رو میاری تعداد صندوقها و بقیه آیتمهایی که می نویسه فقط مخصوص همون منطقه است که فلشت روشه و به اصظلاح انتخاب شده ولی بعضی قسمتهای نقشه (مثلا هر 2 یا سه منطقه ) تشکیل یک ناحیه رو میده و توی بازی وقتی یک صندوق رو باز می کنی تعداد کل رو می نویسه پس باید حواست به اسم منطقه ای که هستی باشه و روی نقشه دنبال یه اسم دیگه هم اسم منطقت بگردی.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

نه این قسمتی که من توش هستم شما هنوز نرسیدی احتمالا! جزو آخرین مناطق بازی هست که دارای مزرعه و زمین هاش کشاورزی هست. اینجا فقط فقط گنج های خودش رو داره ومناطق اطرافش هم کاملا ازش جدا هستن و اسم هاشون هم فرق داره وگنج های مخصوص به خودشون رو دارن. اونا هم همینطوری هستن و آیکونی از گنج رو صفحه نیست هر چی هست خودم گشتم پیدا کردم!

- - -ویرایش - - -

بعضی از شهر ها گنجِ به اصطلاح مخفی یا Hidden داره :d بهترین و به صرفه ترین کار اینه که تو یوتـیـوب اسم شهر رو بزنی بعد بنویسی Chest location ...وقتت هم گرفته نمیشه b-)

منظورتون ازگنج های مخفی چیه؟؟ منظورتون همون قرمز ها هست؟؟یعنی اگه از Estore نقشه گنج بخریم قرمز ها رو نقشه مشخص نمیشن؟؟ سفید ها که از اول رو نقشه هستن!:|

من الان یکی در میون گنج ها روپیدا کردم بزنم تو نقشه معلوم نیست کدمشون رو قبلاپیدا کردم باید همه لوکیشن ها رو برم دوباره! شما این + کل نقشه های بازی بکن تا بفهمی با انجام این کار احتمالا پیر میشم:| من میخوام خود بازی نقشه گنج هایی رو که پیدا نکردم بیاره! چون از Estore خریدم آخه!:|

آخه فقط این نیستش که! نقشه Cockade ها رو هم خریدم هیچی اضافه نشد! تو همین ناحیه که عکسش رو گذاشتم 7 تا دونه هست که 5 تاشو گشتم پیدا کردم دو تا دیگه نمیدونم کجان:|

آخرین ویرایش:

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45
ببخشید شما 7 تا قرمز ازکجا دیدی؟؟ شما اون قسمت که رنگش سفید شده رو فقط ببینید. هیچ آیکون گنجی تو اون قسمت نیست. فقط فقط اون قسمت که به رنگ سفید انتخاب شده.

فقط این ناحیه:

9f3ec50wlflwrmxyhqyx.jpg

14 تا گنج فقط فقط تو اون قسمت سفید که به حالت انتخاب در اومده موجوده که آیکونشون رو صفحه نیست! مناطق دیگه ربطی ندارن و برای خودشون گنج جداگانه دارن.

قسمت های دیگه هیچ ربطی به اون قسمتی که من انتخاب کردم ندارن. قسمت های دیگه هم همین بدختی و مشکل رو دارن. وقتی من نقشه گنج رو از Estore خریدم هیچی اضافه نشد تو نقشه! همین چند تا نقشه که الان اضافه شده روخودم گشتم و پیدا کردم!

در حالیکه برای همه آیکون گنج ها موجوده. ولی برای من نیست.

در ضمن اون زرد ها گنج محسوب نمیشن.

- - -ویرایش - - -

نه این قسمتی که من توش هستم شما هنوز نرسیدی احتمالا! جزو آخرین مناطق بازی هست که دارای مزرعه و زمین هاش کشاورزی هست. اینجا فقط فقط گنج های خودش رو داره ومناطق اطرافش هم کاملا ازش جدا هستن و اسم هاشون هم فرق داره وگنج های مخصوص به خودشون رو دارن. اونا هم همینطوری هستن و آیکونی از گنج رو صفحه نیست هر چی هست خودم گشتم پیدا کردم!

- - -ویرایش - - -

منظورتون ازگنج های مخفی چیه؟؟ منظورتون همون قرمز ها هست؟؟یعنی اگه از Estore نقشه گنج بخریم قرمز ها رو نقشه مشخص نمیشن؟؟ سفید ها که از اول رو نقشه هستن!:|

من الان یکی در میون گنج ها روپیدا کردم بزنم تو نقشه معلوم نیست کدمشون رو قبلاپیدا کردم باید همه لوکیشن ها رو برم دوباره! شما این + کل نقشه های بازی بکن تا بفهمی با انجام این کار احتمالا پیر میشم:| من میخوام خود بازی نقشه گنج هایی رو که پیدا نکردم بیاره! چون از Estore خریدم آخه!:|

آخه فقط این نیستش که! نقشه Cockade ها رو هم خریدم هیچی اضافه نشد! تو همین ناحیه که عکسش رو گذاشتم 7 تا دونه هست که 5 تاشو گشتم پیدا کردم دو تا دیگه نمیدونم کجان:|

نه دوست من . مشخص میشه ولی نه همه شون . وقتی که از استور هم بخری بعضیارو نشون نمیده . معمولا از هرناحیه یکی یا دوتا رو نشون نمیده . از بعضیا هم بیشتر . ینی گذاشته پای خوت ! خودت باید بگردی و پیدا کنیشون . یه راه هم هست . بیشتر اون مخفی ها یا ناپیداها یا حالا هرچی که تو نقشه نیست جاهایی هست که چن نفر گروهی از سربازهای قرمز رنگ ! :d جمعن ..اینطوری راحت میشه پیداشون کرد ..Cockade ها هم همون اطراف پیداشون میشه ... اگه میخوای تو وقت صرفه جویی کنی بهترین راه سرچ تو یوتـــیوب یا همچین جاهایی هست ..البته به نظر من .(~~)
مثلا اینو چک کن :
http://www.youtube.com/watch?v=0aJp8zk7ImU

به درد میخوره ..اگه کمک کرد از همین راه بقیه رو هم پیدا میکنی :-bd@};-

آخرین ویرایش:

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
نه دوست من . مشخص میشه ولی نه همه شون . وقتی که از استور هم بخری بعضیارو نشون نمیده . معمولا از هرناحیه یکی یا دوتا رو نشون نمیده . از بعضیا هم بیشتر . ینی گذاشته پای خوت ! خودت باید بگردی و پیدا کنیشون . یه راه هم هست . بیشتر اون مخفی ها یا ناپیداها یا حالا هرچی که تو نقشه نیست جاهایی هست که چن نفر گروهی از سربازهای قرمز رنگ ! :d جمعن ..اینطوری راحت میشه پیداشون کرد ..Cockade ها هم همون اطراف پیداشون میشه ... اگه میخوای تو وقت صرفه جویی کنی بهترین راه سرچ تو یوتـــیوب یا همچین جاهایی هست ..البته به نظر من .(~~)
مثلا اینو چک کن :.

http://www.youtube.com/watch?v=0aJp8zk7ImU

به درد میخوره ..اگه کمک کرد از همین راه بقیه رو هم پیدا میکنی :-bd@};-

دستت درد نکنه.

نه اصلا باورکنید وقتی از Estore نقشه ها رو خریدم حتی یه دونه آیکون گنج تو نقشه اضافه نشد!! همه اش رو خودم گشتم پیدا کردم! هر چی تو نقشه هست حاصل گشتن خودمه!

یعنی یه دونه هم اضافه نشد برای دل خوشی ما! حتی گنج های سفید هم خودم پیداشون کردم چه برسه به قرمز ها!

اون Cockade ها هم نقشه رو خریدم هیچی حتی یه دونه هم تو نقشه اضافه نشد.

بازم به مرام شما بچه ها اومدید کمک کردید. از همین لینک که گذاشتی دونه دونه مناطق رو میگردم تا گنج ها رو پیدا کنم و تروفیش رو بگیرم از شرش راحت شم:|

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
اقا این یوبی سافت واسم یه کد فرستاده واسه اون بازی رایگان من میزنم کدرو میگه اشتباهه میشه یه نفر اهنمایی کنه باید چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر