Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب گویا تایید شده کسایی که نسخه معمولی بازی رو گرفته بودن علاوه بر DLC Dead Kings بازی دو بعدی Chronicles رو هم می گیرن به صورت مجانی

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
دوستان کسی نمیتونه در این مورده سواله من راهنمایی کنه ؟؟؟؟
اون نقشه ها رو با یه مقدار Helix Point که دارید میتونید بخرید! هرکدوم 150تا بیشتر نیستن ! + از Uplay هم میتونید 200 تا Helix Point مجانی بگیرید!

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
تموم شد بالاخره
جز نورپردازی و سایه زنی و به طور کلی گرافیک عالی
هیچ نکته مثبتی واقعا هیچی ندیدم
ضعیف ترین نسخه ی assassin بود که تا به حال عرضه شده بود

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بقیشون رو وقتی داری اون مرحله رو میری،توی مپ باید بگردی پیدا کنی!
اون 3-4تایی که میده به خاطر تموم کردن اون مرحله هست! غیر از اون چندتا رو باید پیدا کنی!

توی صندوق و اینا هم نیست،یه علامت مخصوص خودشون رو دارن :d
گرفتمشون اسمشون Sync Point هس :D

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
به نظر من تو این بازی استثناءً می تونید چیت پول بزنید، چون یوبی سافت قیمت های تخیلی گذاشته که با پول واقعی خرید کنید و یه پول بیشتری گیرش بیاد:D

چیت لازم نیست ، قیمت ها هم تخیلی نیست ، روند بازی جوری هست که شما همون اول بازی نتونید آخرین لباس ها و تجهیزات رو بگیرید و به تدریج و با ادامه ی بازی بتونید لباس و اسلحه و .... رو بخرید .
فقط لازمه صبور باشید و بازی رو درست درمون بازی کنید ، مثلا آپگرید های اون کافه تاتر رو بگیرید تا هر 20 یا 30 دقیقه بالای 20 هزار تا پول بیاد تو صندوقچه تون (من هنوز یکی از آپگرید های کافه تاتر رو مونده و نگرفتم و داره بهم 28000 تا میده تو حدود 20 دقیقه یک بار ، دقیقشو نمی دونم) ، ماموریت های صاحب کافه هم خوب پولی توش هست . کلوپ های داخل شهر رو هم بخرید براتون درآمد داره ، کلا اگه اینجور موارد رو انجام بدید راحت میتونید همه چیز رو بخرید و پول هم اضافه میارید .
مهارت قفل باز کردن رو هم بگیرید تا صندوقچه های قرمز رو بتونید باز کنید ، تو اونا هم پول خوبی هست ، تو صندوق های سطح 1 و 2 از 400 تا 1000 تا پول هست ، سطح سه رو هنوز نتونستم باز کنم مهارت سطح 3 قفل باز کردن رو میخواد .

پول هم بیخودی خرج نکنید مثلا خون و بمب های دود زا و یه سری آیتم دیگه رو از سرباز هایی که میکشید میتونید بدست بیارید لازم نیست بخرید .

چیت ، بازی رو بیمزه میکنه ، مثلا شما میشینید کلی ماموریت های فرعی رو میرید تا پول در بیارید و آپگرید ها رو بگیرید ولی با چیت همه چی رو اول بازی میخرید و دیگه هیچ علاقه ای به انجام ماموریت های فرعی ندارید .

من الان نصف بازی رو رفتم و از طریق همین در آمد هایی که گفتم تمام تجهیزات و شمشیر 5 ستاره که قیمتشون تو رنج 25000 تا هست رو گرفتم و مطمئنا تا آخر بازی همه ی تجهیزات 5 ستاره ی طلایی رو هم می تونم بگیرم .

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
تنها ارزش اوریج خریدنش به ماموریت های چند نفره اش بود که خیلی زود هم تکراری میشه. واسه همین با قیمت الانش و وضعیتی که بازی داره, اوریج خریدنش توصیه نمیشه.

prosideg

کاربر سایت
Dec 4, 2014
13
نام
سیاوش
چیت لازم نیست ، قیمت ها هم تخیلی نیست ، روند بازی جوری هست که شما همون اول بازی نتونید آخرین لباس ها و تجهیزات رو بگیرید و به تدریج و با ادامه ی بازی بتونید لباس و اسلحه و .... رو بخرید .
فقط لازمه صبور باشید و بازی رو درست درمون بازی کنید ، مثلا آپگرید های اون کافه تاتر رو بگیرید تا هر 20 یا 30 دقیقه بالای 20 هزار تا پول بیاد تو صندوقچه تون (من هنوز یکی از آپگرید های کافه تاتر رو مونده و نگرفتم و داره بهم 28000 تا میده تو حدود 20 دقیقه یک بار ، دقیقشو نمی دونم) ، ماموریت های صاحب کافه هم خوب پولی توش هست . کلوپ های داخل شهر رو هم بخرید براتون درآمد داره ، کلا اگه اینجور موارد رو انجام بدید راحت میتونید همه چیز رو بخرید و پول هم اضافه میارید .
مهارت قفل باز کردن رو هم بگیرید تا صندوقچه های قرمز رو بتونید باز کنید ، تو اونا هم پول خوبی هست ، تو صندوق های سطح 1 و 2 از 400 تا 1000 تا پول هست ، سطح سه رو هنوز نتونستم باز کنم مهارت سطح 3 قفل باز کردن رو میخواد .

پول هم بیخودی خرج نکنید مثلا خون و بمب های دود زا و یه سری آیتم دیگه رو از سرباز هایی که میکشید میتونید بدست بیارید لازم نیست بخرید .

چیت ، بازی رو بیمزه میکنه ، مثلا شما میشینید کلی ماموریت های فرعی رو میرید تا پول در بیارید و آپگرید ها رو بگیرید ولی با چیت همه چی رو اول بازی میخرید و دیگه هیچ علاقه ای به انجام ماموریت های فرعی ندارید .

من الان نصف بازی رو رفتم و از طریق همین در آمد هایی که گفتم تمام تجهیزات و شمشیر 5 ستاره که قیمتشون تو رنج 25000 تا هست رو گرفتم و مطمئنا تا آخر بازی همه ی تجهیزات 5 ستاره ی طلایی رو هم می تونم بگیرم .
من حالم از چیت بهم میخوره یه بار سره بلک فلاگ چیت پول زدم برم شمشیر بگیرم اعصابم خورد شد مرحله های اخرشم بودم اخر سیوو پاک کردم و از اول رفتم من که عذاب وجدان میگیرم نمیدونم شما چه جوری....

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,648
نام
hamid
تنها ارزش اوریج خریدنش به ماموریت های چند نفره اش بود که خیلی زود هم تکراری میشه. واسه همین با قیمت الانش و وضعیتی که بازی داره, اوریج خریدنش توصیه نمیشه.

نه من از دبی میگیرم و قیمتا مثل اونجا نیست .. اوریجش 200 درهم یعنی 200 تومن هست

prosideg

کاربر سایت
Dec 4, 2014
13
نام
سیاوش
به نظر من بازی هایی که خوشت میادو باید بخری گرچه مولتیش زیاد جالب نباشه یا اصلا نداشته باشه و اچیومنت هاشو بری

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
من حالم از چیت بهم میخوره یه بار سره بلک فلاگ چیت پول زدم برم شمشیر بگیرم اعصابم خورد شد مرحله های اخرشم بودم اخر سیوو پاک کردم و از اول رفتم من که عذاب وجدان میگیرم نمیدونم شما چه جوری....

من آرتروز وجدان میگیرم :d . فقط چه جوری میشه این لباس ها و تجهیزاتی که قفل هست رو بدون اینکه آنلاین و co-op و ... رو رفت باز کرد ؟ این دیگه چیت نیست .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
دوستان من میخام بازی بخرم ارزش خرید داره! مراحل فرعی متنوع هست!؟ حالت کو آپش فقط آنلاینه!؟ چند مرحله هست؟ بازی 3Dداره!؟
افت فریم بازی در چه حده!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر