Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
اتفاقا برعکس!!! قدرت ها واقعا تاثیر دارن! با یه شمشیر ساده برو جلوی دشمن های 5ستاره، خیلی راحت دخلت رو میارن! بعد برو همونجا با یه سلاح قوی تر! خیلی راحت تفاوت احساس میشه!
+ انیمیسن های خیلی متنوعی داره سلاح ها! من خودم از هر دسته چندین سلاح رو امتحان کردم و کاملا تفاوتشون مسخصه!

در مورد پول! اتفافا با اینم کاملا موافقم! فقط لازمه کافه های شهر رو بخرید نت همینجور پول از جیبتون سرازیر بشه! توی 20 دیقه ، 44 هزارتا!
مراحل co op 5 پنج ستاره حداقل 25هزارتا پول میده! در صورتی مخفیانه رفتن، حتی تا 50 هزارتا Reward دیگه هم میتونید بگیرید، یک سری مراحل فرعی هم 25~50 تا پول میدن!

اینطوری بگم که من الان تمام آیتم هام Legendary هست، خونه و کافه ها تا خرخره آپگرید و خریداری شده، همه ی گرون ترین سلاح ها رو خریدم! ( حتی pistol که هیچ استفاده ای ازش نمیکنم! )
و حتی توی بخش لباس ها به خازر سرازیر شدن پول از جیب، همینطور تنوع میدم و Legendaryهای قابل خرید دیگه رو هم سعی میکنم بخرم :))
کلا MT ذره ای به تجربه ی بازی صدمه نزده! :D اینم بگم که تت قبل از تموم شدن بخش داستانی هم تقریبا کامل بود بند و بساطم :D

در مورد قدرت جدید تا حدی موافقم، البته بقبه هم چیزی نداشتن، باز این میتونه یک اثری از خودش به جا بزاری برای گول زدن دشمن + خودش رو تغییر شکل بده( جزو آپگریدهاب بخش مخفی کاری، البته قبلا توی بخش مولتی بود )

حالا خوشحال میشم بگید با این اوضاع پول، چجوری پولیسافت میگید! :D
البته گفتید تجربه چند ساعته، ولی تجربه ی چند ساعته هم نباید انتظار گرون ترین آیتم ها و سلاح ها رو داشته باشه! :D
البته 100% با جلو رفتن در بازی این سختی بیشتر میشه و حتما حرف شما کاملا درسته.

ولی این رو انکار نکنید که رقم تخیلی بعضی آیتم ها به خاطر وجود MT نیست ! به نظر من یوبی سافت میتونست به جای وقت گذاشتن روی چیزای مثل

MT یا App روی فریم ریت و تجربه بازی کار کنه !

این همه ایراد و باگ توی بازی پیدا کردن ولی مثل اینکه سیستم MT بازی از همه جای بازی بهتر و بدون مشکل تر عمل میکنه ! :D

چیزای iconic بازی خیلی کمه مثلا چیزی مثل دوتا هیدن بلیدی که با Eizo وارد شد ! من بیشتر دنبال همچین چیزی بودم که متاسفانه موجود نبود.

امیدوارم با پیشرفت در بازی جذابیت گیم پلی هم بالا بره.

Dyaco

کاربر سایت
Jul 31, 2014
85
کسی لینک دی ال سی ها رو داره بده من؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کیا میان با هم بریم کواپ بزنیم؟
لطفا آی دیشونو بدن بازی کنیم
من می خوایم هیست برم که 25000 تا پول میده نیاز به یار دارم
من آی دیم سخته بنا به دلایلی شما آی دیتونو بدین من اد می کنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
البته 100% با جلو رفتن در بازی این سختی بیشتر میشه و حتما حرف شما کاملا درسته.

ولی این رو انکار نکنید که رقم تخیلی بعضی آیتم ها به خاطر وجود MT نیست ! به نظر من یوبی سافت میتونست به جای وقت گذاشتن روی چیزای مثل

MT یا App روی فریم ریت و تجربه بازی کار کنه !

این همه ایراد و باگ توی بازی پیدا کردن ولی مثل اینکه سیستم MT بازی از همه جای بازی بهتر و بدون مشکل تر عمل میکنه ! :D

چیزای iconic بازی خیلی کمه مثلا چیزی مثل دوتا هیدن بلیدی که با Eizo وارد شد ! من بیشتر دنبال همچین چیزی بودم که متاسفانه موجود نبود.

امیدوارم با پیشرفت در بازی جذابیت گیم پلی هم بالا بره.
متاسفانه انکار میکنم! :d رقم تخیلی به نظر میاد،ولی پولی که بازی میده،از این رقم خیلی تخیلی تره! :d یعنی اگر کسی یک قرون خرج MT کنه (حالا ما که نمیکنیم،خارجکی ها:-" ) من واقعا به عقلشون شک میکنم! :d
حالا من خودم از اونایی هستم که با Appـهای مرتبط با بازی ها حال میکنم،و با App هم AC:U و هم AC IV : BF خیلی حال کردم! پای بازی هم نباشم،یه حرکت مرتبط با بازی میرم! :d
البته مطمئنا اگر روی مشکلات کار میکردن خیلی به نفع بازی بود:(

اتفاقا MT هم گویا مشکلاتی داشته و که البته توی آپدیت DAY1 مشکلاتش حل شده:-"

این آره! :d ولی خوب...تقریبا آخرین چیزی که اضافه شد اون بود:-" (برای خود کاراکتر) بعدش چیز خاصی نداشتیم:-"

بالاتر میره! مراحل خیلی جالبی خواهی دید! >:) :d

---
من خودم نمیدونم یوبی نسخه ی ویژه برام فرستاده یا نه:)) ، اما باگی توی بازی ندیدم! :d تنها ایرادی که از بازی میتونم بگیرم اینه که Club Competition هنوز راه نیفتاده:| و خیلی از آیتم های Legendary هم باید از این طریق باز بشن! :|
البته AC: Initiates هم هنوز راه نیفتاده بود و یک هفته بعد از عرضه درست شد! :|

کلا موافقم که بازی جای یک ماه تاخیر داشت! ولی به موارد وجودی بازی،من هیچ ایرادی وارد نمیبینم :d
---
راستی از دوستان خبر رسیده میگن AC:R اگر قبل از AC:U بازی بشه خیلی بهتره! (از نظر داستانی و ...! )
پس اگر عجله ندارید،صبر کنید اون برای PC بیاد و بازی کنید،بعدش که تا اون موقع باگ های AC:U هم رفع شد،برید سراغ بازی! :d
هم داستان خیلی واضح تر میشه،هم اعصابتون آروم میشه :d

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
یه توصیه به دوستان: حتما روی cafe theater و بقیه جاهای خریدنی وقت و سرمایه بذارین، جوری میشه که هر 10 دقیقه 10 هزار تا پول میده و راحت بدون نیاز به microtransition میتونین بهترین ایتم های بازی رو بخرین ;)[/QUOTE]

جاهای خریدنیش کجاهاست. میشه یه لطفی کنی بطور مفصل بگی. ممنون

Bigby

کاربر سایت
Oct 28, 2013
20
یه توصیه به دوستان: حتما روی cafe theater و بقیه جاهای خریدنی وقت و سرمایه بذارین، جوری میشه که هر 10 دقیقه 10 هزار تا پول میده و راحت بدون نیاز به microtransition میتونین بهترین ایتم های بازی رو بخرین ;)

جاهای خریدنیش کجاهاست. میشه یه لطفی کنی بطور مفصل بگی. ممنون[/QUOTE]

همون کافه تیاتر که در پنج مرحله تکمیل میشه ساختش و هفت تا هم سوشیال کلاب!
که علامت با علامت خونه مشخصه روی نقشه.

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
سلام دوستان شاید سوال تکراری باشه ولی چجوری میشه لباس ezio رو گرفت

دوستان یوبیسافت به طور غیر رسمی اسم اساسین بعدی را به نام assassins creed victory معرفی کرد

Last edited by a moderator:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
جاهای خریدنیش کجاهاست. میشه یه لطفی کنی بطور مفصل بگی. ممنون
همون خونه اصلی هست که باید با انجام ماموریت هاش و خریدن ابگرید هاش درآمدش رو بیشتر کنین.
جاهای خریدنی دیگه هم با شکل خونه های قرمز رو نقشه مشخصن. اونا هم به درامد اضافه می کنن ولی دیگه ارتقا داده نمیشن ولی یه سری ماموریت باز می کنن که بعضیاش خیلی خوب می سلفه.

سلام دوستان شاید سوال تکراری باشه ولی چجوری میشه لباس ezio رو گرفت
این یکی یکم سخته چون باید با رفتن جای صندوق های طلایی تو شهر وصل بشین به سایت یوبیسافت و اکانتتون رو بهش وصل کنین بعد یه سری کارها رو که انجام بدین لولتون اونجا میره بالا. به لول ۱۳ که برسین باز میشه. لباس connor و shay هم همینطور باز میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
چرا این DLC رو هنوز ندادن توی مپ بازی کالسکه F اومده ؟ که مربوط به Dead kings هست . حتی تروفیهای بازی هم توی لیست تروفی ها اومده :|
همراه با اون آپدیت 2 گیگی،DLC هم اضافه شده! نه فقط این، یک کلاس سلاح جدید + یک سری سلاح ها و لباس های دیگه هم به بازی اضافه شده که میتونید ببینید! :d (یک شمشیر خفن هم اضافه شده>:) ) البته تا عرضه نشدنش،قابل استفاده نیستن...فکر میکردم این هفته بیاد،ولی نمیدونم چرا نیمد:-" :| چون همه چیزش آمادست:-"

همون خونه اصلی هست که باید با انجام ماموریت هاش و خریدن ابگرید هاش درآمدش رو بیشتر کنین.
جاهای خریدنی دیگه هم با شکل خونه های قرمز رو نقشه مشخصن. اونا هم به درامد اضافه می کنن ولی دیگه ارتقا داده نمیشن ولی یه سری ماموریت باز می کنن که بعضیاش خیلی خوب می سلفه.

این یکی یکم سخته چون باید با رفتن جای صندوق های طلایی تو شهر وصل بشین به سایت یوبیسافت و اکانتتون رو بهش وصل کنین بعد یه سری کارها رو که انجام بدین لولتون اونجا میره بالا. به لول ۱۳ که برسین باز میشه. لباس connor و shay هم همینطور باز میشه.
اتفاقا AC:I زیاد سخت نیست...البته بستگی به چیزای دیگه هم داره! اینکه مثلا سری های قبل رو هم بازی کرده باشید! :d تازه سیستم رو عوض کردن و فقط تموم کردن بازی های قبل رو الان XPـش رو برام حساب کردن:| در صورتی که پارسال من یه عالمه برای AC IV هم امتیاز گرفتم! :| یا یه سری ماموریت های خاص هم رد کردنشون XP داشته که دیگه محسوب نشدن:| دوباره باید AC IVـم رو Sync کنم :d
ولی توی خود AC:U هم به نظرم خیلی راحت میشه به 13 رسید :d من خودم زیاد از Heavy Weapon استفاده نمیکنم(اصلا:-") ولی بعد از اینکه تمام مدال های نیزه رو گرفتم،رفتم سراغ شمشیر و HW ، که با اومدن آپدیت و دیدن شمشیر DK ، مدال های شمشیر رو گذاشتم برای بعد و الان با HW بازی میکنم :d
+ یک سری کارهای دیگه که میشه مدال هاشون رو گرفت:-"
کلا راحته،نگرانش نباشید،میتونید همه ی لباس ها رو باز کنید :d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
ما که 100 % کردیم رفت شما هم زودتر تمامش کنید و بفروشیدش . از الان پول جمع کنید واسه ی نسخه ی سال بعد که معلوم نیست که چه افتضاحی باشه .

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
همراه با اون آپدیت 2 گیگی،DLC هم اضافه شده! نه فقط این، یک کلاس سلاح جدید + یک سری سلاح ها و لباس های دیگه هم به بازی اضافه شده که میتونید ببینید! :d (یک شمشیر خفن هم اضافه شده>:) ) البته تا عرضه نشدنش،قابل استفاده نیستن...فکر میکردم این هفته بیاد،ولی نمیدونم چرا نیمد:-" :| چون همه چیزش آمادست:-"
:d
ایول پس dlc دیگه دانلود نمیخواد :) گفتم حالا DLC هم باید براش 10 گیگ دانلود کینم :|

این افت فریمو نمیخواد درست کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر