Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
ديگه امروز طاقتم به سر رسيد ديسك رو پرت كردم بيرون.به نظرم اين بازي اين نسخش سليقه اي شده يكي ميگه چرته يكي ميگه عاليه.بازي رو برا فروش گذاشتم بازارسنتر خودمون هر كس ميخواد ٢ دستي تقديمش ميكنم.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من بازی رو نصب کردم یک ساعتی هم بازی کردم از این باگ هایی هم که دوستان گذاشتن ندیدم. تمام تنظیمات هم روی Ultra و AA هم روی TXAA گذاشتم و فریمم همه جا بالای 30 بود. چیزی که باعث اذیت من بود ظاهر شدن ناگهانی اشیا و انسانها بود که همه جا هست. فرصت کردم چنتا عکس میگیرم میزارم.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
چیش افت میکنه ؟چون تاجایی که من بازی کردم عالیه
طراحي مراحل ضعيف، مسخره و تكراري؛ انگار كه دو تا تيم جداگانه مراحل رو طراحي كرده باشن!نبود تنوع، يك ماموريت رو ده بار در ساختموناي مختلف تكرار مي كنه با طراحي مراحل كپي شده از هم به اسم ماموريت هاي اصلي داستاني!سقوط داستان؛ شبيه نمايش نامه هاي عاشقانه ميشه روند داستان!ماموريت هاي Assassinate در مراحل آخر بسيار بد طراحي شدن و با راه هاي دسترسي تكراري.اون احساس لذت ناب در مراحل أوليه رو اصلاً تكرار نمي كنه.

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
به نظر من اساسین رو نگیر برو فارکرای 4 رو بگیر ک عالیییه.
یه چیزی بگم ک ربطی ب موضوع نداره ولی باید گفته بشه ب نظر من بازی هایی م مولتی پلتفرم هست چونکه اول نسل 8 هست و بیشتر شرکت ها از سخت افزار کنسول ps4 آشنایی چندانی ندارن منظورم نحوه ی ساخت بازی رو میگم.و تنها دلیلی ک باعث شده من ps4 رو بخرم انحصاری های فوق العادش بوده و آبروی هر کنسولی انحصاری هاش هست و شرکت هایی ک سونی ازشون پشتیبانی میکنه مثل ناتی داگ و سانتا مونیکا و ... بازی هایی ک میسازن خیلی بهتر از شرکت هایی هست ک بازی ها رو مولتی پلتفرم میدن بازار.
ممنون فقط ps4

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من بازی رو نصب کردم یک ساعتی هم بازی کردم از این باگ هایی هم که دوستان گذاشتن ندیدم. تمام تنظیمات هم روی Ultra و AA هم روی TXAA گذاشتم و فریمم همه جا بالای 30 بود. چیزی که باعث اذیت من بود ظاهر شدن ناگهانی اشیا و انسانها بود که همه جا هست. فرصت کردم چنتا عکس میگیرم میزارم.
TXAA ?? من تا حالا همچین چیزی ندیدم برا من که تو گزینه هاش یکی fxaa داره و اونیکی هم msaa از X2 تا X8
خب همین که میگی 30 فریم خودش یعنی فاجعه ;)
من با amd 290 که از کارت شما یه مقداری هم ضعیف تره تو cod aw با نهایت تنظیمات و aa (البته supersampling رو 4x بود) تونستم 91 فریم بگیرم (بیشتر از 91 اصلا نمیده ) و خدایی گرافیک بازی هم شاهکاره
ولی اینجا همرو میزارم روی low فریم میشه 40 تا :|
خب مجبوره یوبیسافت بازی بسازه اصلا؟!! نمیتونه نسازه دیگه حیف اون پولی دادم رفت تو حلق یوبی بازی مولتی هم که نداره و فقط co-op هست
تازه پسر عمم با همین کارت 290 کرایسیس 3 رو با نهایت تنظیمات و آنتی ابیازینگش 60 فریم گرفته بود . واقعا اگه یوبی همچین بازی بزنه گرافیک هایی مثله تایتان زد و 295 ایکس هم کم میارن که البته من دیدم 980 اس ال آی هم توی یونیتی کم اورده :|

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام بخرم یا نه؟؟؟
با اپدیت رفع میشه؟؟؟

داداش گلم منم مثل تو هستم دو دل اما نخر دیگه وقتی که میبینی از 10 نفر 8 نفر میگن اونچنان خوب نیست خوب حتما نیست...
بزار ارزانتر شد بازی های خوب دیگرو بازی کردی و بازی دیگه نبود بیکار بودی بخرش حداقل آپدیتای جدیدش بیاد شاید فرجی بشه

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
این موضوع قسمت اول سوالت هست.
اون قسمت اول بازی یه روایت حقیقی از اتفاقات فرانسه در سال 1307 در زمان شاه فیلیپس هست که دستور قتل عام شوالیه های تمپلار و زنده زنده سوزاندشون رو میده.

در ضمن دوستانی که تمایل دارن یک کلاب در بازی به اسم DragonGuild ساختم اگر دوست داشتید عضو بشید یا بگید تا ادتون کنم.

ﻣﺮﺳﻲ ﻋﺰﻳﺰ.اﻻﻥ ﻳﺎﺩﻡ اﻓﺘﺎﺩ.اﻳﻦ ﺩاﺳﺘﺎﻧﻮ ﺧﻮﻧﺪﻡ.ﻭﻟﻲ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻢ اﻳﻦ ﻫﻤﻮﻧﻪ.ﻧﻜﻨﻪ ﮊاﻙ ﺩﻭﻣﻮﻟﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﻮﺩﻩ?ﻗﺒﻼ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻛﻪ ﻣﻴﻜﺸﻨﺶ ﺷﻮاﻟﻴﻪ ﻣﻌﺒﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﺟﺮﻡ ﺑﺪﻋﺖ و...اﻣﺎ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻳﺎﺩﻡ ﻧﺒﻮﺩ ﭼﻪ ﺩﻭﺭاﻧﻲ و ﻛﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﺗﻮ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻲ ﺳﺮﭺ ﻛﺮﺩﻡ ﺧﻮﺩﺵ اﻭﻣﺪ.
ﺩﺳﺘﺖ ﺩﺭﺩ ﻧﻜﻨﻪ.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
TXAA ?? من تا حالا همچین چیزی ندیدم برا من که تو گزینه هاش یکی fxaa داره و اونیکی هم msaa از X2 تا X8
خب همین که میگی 30 فریم خودش یعنی فاجعه ;)
من با amd 290 که از کارت شما یه مقداری هم ضعیف تره تو cod aw با نهایت تنظیمات و aa (البته supersampling رو 4x بود) تونستم 91 فریم بگیرم (بیشتر از 91 اصلا نمیده ) و خدایی گرافیک بازی هم شاهکاره
ولی اینجا همرو میزارم روی low فریم میشه 40 تا :|
خب مجبوره یوبیسافت بازی بسازه اصلا؟!! نمیتونه نسازه دیگه حیف اون پولی دادم رفت تو حلق یوبی بازی مولتی هم که نداره و فقط co-op هست
تازه پسر عمم با همین کارت 290 کرایسیس 3 رو با نهایت تنظیمات و آنتی ابیازینگش 60 فریم گرفته بود . واقعا اگه یوبی همچین بازی بزنه گرافیک هایی مثله تایتان زد و 295 ایکس هم کم میارن که البته من دیدم 980 اس ال آی هم توی یونیتی کم اورده :|
کرایسیس نه Open World بود نه اینهمه NPC داشت، که اگر اونهم اینجوری بود 60 فریم نمیداد.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
فریم ریت با Fraps رو داشته باشین تا بعدا با MSI Afterburner (وقتی از تنظیمات مضخرفش سر در آوردم:|) عکس بزارم
ویرایش: خوب سر درآوردم:d اگه فرصت شد تا آخر شب عکس میگیرم میزارم.

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بازی 5000تا NPC توشه... یعنی میخواید یه دونه باگ هم نداشته باشه :d
من گذاشتم بازیرو ساله دیگه تابستون بازی کنم..فعلن بودجه و وقت پایرت کردن رو ندارم... من..باورم نمیشه.. :d

آقا با دسته بازی کنید لذتش 10 برابر میشه..!!من آخرین بازی که بالای 30 فریم گرفتم AC I‌بود که دیروز تمومش کردم..برید خداروشکر کنید 40 فریم رو>:)انصاف داشته باشید تا بحال اولین بازی ای که تو گرافیک نسل هشتمی پیش قدم شده همین بوده و خب اولین قدم با مشکلات روبه رو میشه دیگه..!! تنها چیز غیرقابل قبول نمره ی کم بازی در متاکرایتیکه که بشخصه یه سطل قیر ریخته رو سرو صورته من..!!:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر