Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
[h=1][/h]سهام یوبی سافت 10 درصد افت کرده
فکر کنم حداقل بین این نسخه و نسخه ی بعدی یک دوسال فاصله باشه که البت به نظر خودم بازهم کافی نیست.
این ای پی باید یک 3-4 سال استراحت داشته باشه و تو این مدت یوبی سافت می تونه بره سراغ پرنس و ای پی های جدید

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بازی به معنی واقعیه کلمه یک شاهکار بی بدیل،اصلا یک اثر هنریه :d
باور کنید زیاده روی نمی کنم
می دونید چندسال بود منتظر همچین گرافیکی بودم

تعداد npc توی مپ،جزییات و بافت شهر خیلی عالی کار شده
فقط از لحاظ فنی وقتی همه چی روی ultra و msaa 2x با سیستم من بیشتر از 40 فریم نمیده

فعلا امتیاز من به بازی تا اینجا 95/100

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
asscreedunity-620x330.jpg

[h=1]افت 10 درصدی ارزش سهام یوبیسافت پس از انتشار Assassin’s Creed: Unity[/h]

ارزش سهام شرکت یوبیسافت پس از انتشار Assassin’s Creed: Unity افت 9.12 درصدی داشته به طوری که ارزش سهام این شرکت فرانسوی روز قبل انتشار 3.62 دلار بوده و پس از انتشار 3.29 دلار گشته است. سهام شرکت پس از باز شدن NASDAQ به 3.42 رشد نموده است. Yahoo Finance دلیل کاهش سهام را متای 76 نسخه XBOX ONE و 81 نسخه PS4 بازی اعلام نمود که موجب تنبیهی برای یوبیسافت با کاهش ارزش سهام گشته است. سردبیر سایت Yahoo Finance می نویسد:
اشکالات بازی و عملکرد ضعیف بازی موجب گشته تا جریان سهام موضوع خنده داری برای کاربران اینترنت گردد. هزاران نفر در پستی یا یوتیوب خبر از اشکالات گرافیکی ، مشکلات نرخ فریم بازی دادند. مشکلات گیمرهای Assassin’s Creed: Unity یادآور مشکلات گیمرهای Battlefield 4 شرکت EA در زمان انتشار که در سال گذشته بود است. اگر یوبیسافت Assassin’s Creed: Unity را همانند شرکت Take-Two که گاهی اوقات برخی از عناوین سری بازیهای پرطرفدار GTA را به تاخیر می اندازد به تاخیر می انداخت بهتر بود.
ارزش سهام یوبیسافت سیر نزولی و صعودی دارد به طوری که وقتی در یک روز افزایش می یابد روز بعدش روند نزولی پیدا می کند. Assassin’s Creed: Unity در 11 نوامبر برای PC,PS4,XBOX ONE منتشر شد.

منبع

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
آقا مگه تاریخ انتشار 11 نوامبر نبود برا pc? پس این استیم فلان فلان شده چرا هنوز باز نکرده زده 13 نوامبر؟؟

پ.ن : من همون موقع که سیستم بازی رو دیدم که حد اقل 680 و 280 میخواست گفتم که یوبی بدبخت شد
و بازی فروش نمیره خو معلومه سیستم نکشه کسی نمیخره و ضرر میکنن

من نمیدونم چرا یوبیسافت از زبان اسمبلی برای بازی سازی استفاده نمیکنه که بازی optimize بشه !!! واقعا حیفه که اینجوری بشه
حتی اساسین 2 هم همینجوری بود و اون موقع که اومد من با gt 430 بازی میکردم صدا با تصویر هماهنگ نبود این قدر که بازی کند بود :(

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
خواهش می کنم .
بله کافی بود یکی از عکس ها رو باز و ذخیره کنید .
درسته کیفیت چهره ها و تکسچر و بافتش اون چیزی نبود که نشون دادن و 100% دانگرید شده !

این هم چند تا تصویر برای حسن ختام .
واقعا تکنیک NVIDIA HAIR & FUR داخل کات سین ها حداقل از دور باعث میشه فکر کنید در حال تماشای فیلم هستید !
اما به قیمت از دست دادن 10 الی 15 فریم ناقابل که خودش برای خیلی ها کلی جای حساب باز کردن داره !

در مورد hair ی توضیح مختصر بدم و اون اینکه
تک تک موهای کرکترها آبجکت حساب میشن و واقعا هستن و هرکدوم برای خودشون Reflect و specullar map و shadow دارن و از همه مهمتر نوع aa انتخابی شما باید روی تک تک این چند صد هزار آبجکت اثر بزاره !
دلیل اصلی افت پرفورمنس موقع کات سین ها یا حین بازی یکیش همینه .
به هر حال اگه فرصت و حوصله و پچ و آپدیت درست حسابی پیدا شد شاید دوباره امتحانش کردم .
بازی رو SHIFT+DEL کردم .

تمام تصاویر بدون PCSS و سایر تنظیمات Ultra به همراه Bloom فعال می باشند ...
اما بعضی از تصاویر fxaa غیر فعال هستش که کاملا مشخصه !
بعضی جاها نور پردازی واقعا فک برانداز هست ‍‍(مثل نور پردازی لباس ، مجسمه های طلایی و ...) !‌‌ متاسفانه همونطور که خودت گفتی مدل و تکستچر چهره ها افت داشه نسبت به نسخه نمایش داده شده !

در اینم شکی نیست که تا یک آپدیت درست و حسابی برای بازی بیاد موهامون مثل دندونامون سفید شده ...

dvdland

کاربر سایت
May 21, 2006
19
نام
Commando
متاسفانه یوبی سافت خودش با دستای خودش بازیشو خراب کرد
یوبی سافت یسری برنامه کاری داره که باید حتما بازیها در تاریخ مشخصی لیک بشن ..

اینقدر به Ubisoft Montreal فشار اورد تا این استدیو بیچاره مجبور شد بدون هیچ روتوش تستی بازی با عجله سمبل و عرضه کنه
شاید اگه بازی 6 ماه تاخیر میخورد میتونستن کمی بیشتر رو بازی کار کنن .
ولی از اون جایی که یوبی سافت به این راحتی ها از خیر فروش اخر سال نمیگذره به اجبار بازی منتشر کرد و الان عواقبشو داره میبینه

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستانی که بازی رو گرفتن براشون پیش اومده که صدا فن دستگاه توی مقاطعی مثل رفتن سراغ Shop ها افزایش پیدا کنه؟
چون مال من بعضی اوقات اینطوری میشه.

منم یکی دو بار صدای فنم بالا رفته بود :d افت فریم به کنار یعنی موندم چجوری روشون شده با این همه باگ هیچ اپدیتی ندن حتی نگفتن یه اپدیت میدیم :|
هر مدل باگی فکر کنین من تو این بازی تجربه کردم :)):d

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
متاسفانه یوبی سافت خودش با دستای خودش بازیشو خراب کرد
یوبی سافت یسری برنامه کاری داره که باید حتما یسری بازیها در تاریخ مشخصی لیک بشن

اینقدر به Ubisoft Montreal فشار اورد تا این استدیو بیچاره مجبور شد بدون هیچ روتوش تستی بازی با عجله سمبل و عرضه کنه
شاید اگه بازی 6 ماه تاخیر میخورد میتونستن کمی بیشتر رو بازی کار کنن .
ولی از اون جایی که یوبی سافت به این راحتی ها از خیر فروش اخر سال نمیگذره به اجبار بازی منتشر کرد و الان عواقبشو داره میبینه

watch dogs اون همه تاخیر خورد آخرش چی شد یه بازی از یوبی اسم ببر که باگ نداشته باشه یا کاملا اپتیمایز باشه
یوبی سافت = خدای باگ و افت فریم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عکس اولی رضا 14 فریم بهت داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم ارتقا لازم شدیم رفت با این فریم ها اصلا نمی شه بازی کرد 14 فریم با 770 تازه oc هم هست تا حدی

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
watch dogs اون همه تاخیر خورد آخرش چی شد یه بازی از یوبی اسم ببر که باگ نداشته باشه یا کاملا اپتیمایز باشه
یوبی سافت = خدای باگ و افت فریم
ای گفتی داداش.نمیدونم چرا بازیهای یوبی سافت همیشه مشکل داشته و آدم نمیتونه درست و حسابی بازی کنه بازیهاشو

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
خواهش می کنم .
بله کافی بود یکی از عکس ها رو باز و ذخیره کنید .
درسته کیفیت چهره ها و تکسچر و بافتش اون چیزی نبود که نشون دادن و 100% دانگرید شده !

این هم چند تا تصویر برای حسن ختام .
واقعا تکنیک NVIDIA HAIR & FUR داخل کات سین ها حداقل از دور باعث میشه فکر کنید در حال تماشای فیلم هستید !
اما به قیمت از دست دادن 10 الی 15 فریم ناقابل که خودش برای خیلی ها کلی جای حساب باز کردن داره !

در مورد hair ی توضیح مختصر بدم و اون اینکه
تک تک موهای کرکترها آبجکت حساب میشن و واقعا هستن و هرکدوم برای خودشون Reflect و specullar map و shadow دارن و از همه مهمتر نوع aa انتخابی شما باید روی تک تک این چند صد هزار آبجکت اثر بزاره !
دلیل اصلی افت پرفورمنس موقع کات سین ها یا حین بازی یکیش همینه .
به هر حال اگه فرصت و حوصله و پچ و آپدیت درست حسابی پیدا شد شاید دوباره امتحانش کردم .
بازی رو SHIFT+DEL کردم .

تمام تصاویر بدون PCSS و سایر تنظیمات Ultra به همراه Bloom فعال می باشند ...
اما بعضی از تصاویر fxaa غیر فعال هستش که کاملا مشخصه !

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

یه چیزی که توجه منو تو مشخصات سیستم پروفایل شما جذب کرد این بود که پردازنده شما i5 3570 هستش
بازی نیاز پردازشی فوق العاده سنگینی برای اون همه آبجکت داره . بنابراین فکر میکنم میشه با پردازنده های i7 نتیجه بهتری گرفت . تجربه هم همیشه نشون داده سری اساسینز کرید با موتور منسوخ Anvil که زیر بار فشار کمر خم کرده نیاز مبرمی به پردازنده قوی برای فریم خوب داره
اشتباه میکنم ؟!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid

افت 10 درصدی ارزش سهام یوبیسافت پس از انتشار Assassin’s Creed: Unity

ارزش سهام شرکت یوبیسافت پس از انتشار Assassin’s Creed: Unity افت 9.12 درصدی داشته به طوری که ارزش سهام این شرکت فرانسوی روز قبل انتشار 3.62 دلار بوده و پس از انتشار 3.29 دلار گشته است. سهام شرکت پس از باز شدن NASDAQ به 3.42 رشد نموده است. Yahoo Finance دلیل کاهش سهام را متای 76 نسخه XBOX ONE و 81 نسخه PS4 بازی اعلام نمود که موجب تنبیهی برای یوبیسافت با کاهش ارزش سهام گشته است. سردبیر سایت Yahoo Finance می نویسد:
اشکالات بازی و عملکرد ضعیف بازی موجب گشته تا جریان سهام موضوع خنده داری برای کاربران اینترنت گردد. هزاران نفر در پستی یا یوتیوب خبر از اشکالات گرافیکی ، مشکلات نرخ فریم بازی دادند. مشکلات گیمرهای Assassin’s Creed: Unity یادآور مشکلات گیمرهای Battlefield 4 شرکت EA در زمان انتشار که در سال گذشته بود است. اگر یوبیسافت Assassin’s Creed: Unity را همانند شرکت Take-Two که گاهی اوقات برخی از عناوین سری بازیهای پرطرفدار GTA را به تاخیر می اندازد به تاخیر می انداخت بهتر بود.
ارزش سهام یوبیسافت سیر نزولی و صعودی دارد به طوری که وقتی در یک روز افزایش می یابد روز بعدش روند نزولی پیدا می کند. Assassin’s Creed: Unity در 11 نوامبر برای PC,PS4,XBOX ONE منتشر شد.

منبع

خوب خدارو صد هزار مرتبه شکر :D
با توجه به اینکه یوبی سافت این پوله خیلی براش مهمه همین الان به غلط کردن میوفته عمرا دیگه پروژه دست این کارگردان نمیده:D یعنی مگه اینکه دیگه مغز خر خورده باشه نسخه های بعدی رو بده دست این کارگردان:D
کارگردان AC IV کی بود؟ :D باید دست اون باشه نسخه بعدی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر