Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
صفحه قبل یه سوال درمورد اسم بازی پرسیدم کسی مارو پShمش هم حساب نکرد:d

درمورد عکس زیر کسی نظری نداره؟؟؟ کدومش بهتره بنظرتون؟؟ آخری رو فعلا فاکتور بگیرید... من نظرم اینه که ابهتی که Ezio داشت تو هیچ کدوم از سه تای دیگه دیده نشده تابحال...(آرنو رو بیخیال شید تا منتشر بشه:d)
ei71a67twjilt19wm0zu.jpg

این عکس زیر هم دیگه آخرشه.l-)..!!کف کردم..داشتم لابه لای عکسای گرافیکی پرسه میزدم برخوردم بهش;;)
53ty30tp7aeouul0ef8c.jpg

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
تو تاپیک تریلر ها یکی از دوستان یک تریلر درباره ساخت بازی گذاشته بود که کارگردانه میگفت اگه شما از دست دشمنا فرار کنید و جایی قایم شدید سربازا از مردم میپرسن شما کجا هستید و میان دنبالتون

تقریبا آخرای تریلر هم درباره مبارزه صحبت میکنن و یکجا نشون داد که سربازه اول داشت پشت سر هم آرنو رو میزد بعد یهو سربازه اول خم میشه و سربازه دوم شروع به حمله میکنه سیستم غافلگیریش عالیه

بعد تو مبارزه سربازا حواسشون به بقیه سربازا هست و نمیزارن راحت بمیرن و سیستم دفاعیش مخلوطی از نسخه 2 و 3 هست و راحت با دفاع کرد نمیتونی روشون حرکت انجام بدی ... سیستم مبارزش که خوب شده

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
تو تاپیک تریلر ها یکی از دوستان یک تریلر درباره ساخت بازی گذاشته بود که کارگردانه میگفت اگه شما از دست دشمنا فرار کنید و جایی قایم شدید سربازا از مردم میپرسن شما کجا هستید و میان دنبالتون

تقریبا آخرای تریلر هم درباره مبارزه صحبت میکنن و یکجا نشون داد که سربازه اول داشت پشت سر هم آرنو رو میزد بعد یهو سربازه اول خم میشه و سربازه دوم شروع به حمله میکنه سیستم غافلگیریش عالیه

بعد تو مبارزه سربازا حواسشون به بقیه سربازا هست و نمیزارن راحت بمیرن و سیستم دفاعیش مخلوطی از نسخه 2 و 3 هست و راحت با دفاع کرد نمیتونی روشون حرکت انجام بدی ... سیستم مبارزش که خوب شده
سیستم کانتر رو امیدوارم بازم مثه قدیما کنن، این جدیده که باید E رو بزنی خیلی مزخرفه:-&

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
AC1 واقعا بعضی جاها خیلی سخت بود! یه سری افرادی بودند که اسمشون یادم نیست ولی زره سفید با خطوط قرمز صلیبی شکل داشتند که واقعا تو مراحل ابتدایی بازی درگیری باهاشون آدمو نابود میکرد8-|ولی این AC جدیدا ....

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
AC1 واقعا بعضی جاها خیلی سخت بود! یه سری افرادی بودند که اسمشون یادم نیست ولی زره سفید با خطوط قرمز صلیبی شکل داشتند که واقعا تو مراحل ابتدایی بازی درگیری باهاشون آدمو نابود میکرد8-|ولی این AC جدیدا ....

تمپلار بودن دیگه:D...

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369

عاشق جنگیدن با اونا بودم خیلی کیف میداد :bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
دقیقا!
یک جا بین 7-8 نفر اون اولا مونده بودم زنگ خطر شهر هم خورده بود و Netority ـه رفته بود بالا زدم همشونو کشتم یک جوری به خودم افتخار کردم :D
حالا الان از دور 8 نفر میبینی میگی بزار برم بکشمشون :| میخوای مخفی کاری کنی میگی ولش 20-30 نفر بیشتر نیستن بزار بیان جلو :| :D

تریلر 10 دقیقه از گیم پلی و توضیحات در موردش و فایتینگش:

The New Gameplay Of Assassin's Creed Unity - Features

New 10 Min Gameplay
MEDIAFIRE - 480P

بنظر میاد فایتینگ سخت تر شده باشه ولی ساختارش همونه و تغییری خاصی نداشته اما بنظرم خوبه!
گیم پلی که فوق العاده شده توی این نسخه :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
چیزی از بیرون از انیموس مشخص نشده؟
من که اصلا از اون حالت AC IV خوشم نمیومد! اول شخص بنظرم مسخره بود! دوباره باید مثل دزموند سوم شخص بشه و بیرون از انیموس هم ماجراجویی داشته باشه!

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
اتفاقا به نظرم اول شخص شدنش تو 4 خيلي خوب fبود و به شخصه من با اون حالت مدرنش تو قسمت هاي قبل 4 زياد حال نميكردم.

اين نسخه هم به احتمال زياد بازم به صورت اول شخصه و ما قهرمان بازي هستيم. يعني مثل نسخه قبلي شخصيت بازي نه ديده ميشه و نه حرف ميزنه كه باعث ميشه فكر كنيم اين شخصيت خودمون هستيم.

فقط تفاوتش اينه كه تو نسخه قبلي شخصيت زمان حال كارمند آبسترگو بود و تو اين نسخه شخصيت زمان حال فردي هستش كه هيچ ربطي به آبسترگو نداره و از طرف اساسين ها مامور شده كه تو خاطرات آرنو كاوش بكنه و تو همين حين هم بايد به اساسين ها بر عليه تمپلارهاي امروزي كمك بكنه.

اين متن اصليش:

The modern day portion will return, but will differ from the Abstergo Entertainment setting of Black Flag. This time players will play as themselves, being contacted by the Assassins at one point requesting you to explore Arno's memories for them as well as help them in the present day against the Templars

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
امیدورام بخش اول شخصش هم هیجانی داشته باشه. نسخه قبل نهایتش با انگشتش صفحه تبلت رو لمس میکرد.8-| :D دعوایی یا Climbingای.
کلا دوست دارم یکم زمان حالمون هم ماجرا داشته باشه با آبجکتیوهای باحال.( مثل نسخه های 3 به قبل)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
چیزی از بیرون از انیموس مشخص نشده؟
من که اصلا از اون حالت AC IV خوشم نمیومد! اول شخص بنظرم مسخره بود! دوباره باید مثل دزموند سوم شخص بشه و بیرون از انیموس هم ماجراجویی داشته باشه!

من کلا از بخش های خارج از انیموس رو بازی حساب نمیکنم .....کلا از این بخش مدرن بدم میاد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,304
دقیقا منم با زمان حال، حال نمیکنم! مخصوصا زمان دزموند که اصلا متنفر بودم ازش:-" :d
اما در کمال تعجب،با زمان حال AC IV خیلی بیشتر از قبلیا حال کردم! :-" :d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
دقیقا منم با زمان حال، حال نمیکنم! مخصوصا زمان دزموند که اصلا متنفر بودم ازش:-" :d
اما در کمال تعجب،با زمان حال AC IV خیلی بیشتر از قبلیا حال کردم! :-" :d
من که زمان حال کلا صدا رو قطع میکنم میرم یه کاری انجام میدم یا میدم خواهرم بازی کنه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر