Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بعدچیزی حدود 300 سال میلادی چطور ممکنه اتزیو زنده بمونه ؟ نوحه ؟

من منظورم بازی ای هست که اتزیو توش بود نه زمان انقلاب فرانسه :D

یکی که بازی نکرده این چیزا چه درست چه غلط میتونه اسپویل باشه دیگه واسش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من منظورم بازی ای هست که اتزیو توش بود نه زمان انقلاب فرانسه :D

این بنده خدا منظورش همونی بود که من گفتم :D
قیافه این دختره توی تریلر مث قورباغه بود:|:|
ولی والپیپیرش نه خوب بود !
مو های آرنو عجیب منو یاد اتزیو میندازه
قیافه آرنو هم که داغون:|:| بد نیست مث برادرهود بشه اینم (منظورم اولشه:biggrin1::biggrin1:)
بالاخره توی یه تریلرای سی جی بازی شاهد خون بودیم:|:| تو قبلیه که اصن یارو با تبر کوفت تو گردن سربازه انگار نه انگار!
دختره بنظرم از ایناس که خودشو لوس میکنه:|:|:|:|
من شدید با قیافش زیر شنل حال ردم :| ( فقط در حد زیر شنل :D )
آرنو که کاملا اتزیوئه :D ! ولی یادمون باشه CG های اسسین کلا یه چیزن بازیشم یه چیز دیگه :| :D
و یک نکته ظریف ، هیدن بلید دومی تاحالا دیده نشده :| بجاش تیرکمون گذاشتن ... عجیبه :D شاید با آپگرید بشه خریدش ... که منطقی نیست هم تیرکمون و هم تیغ رو یه دست باشه :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نمیدونم. به جز داستان اون بازیه آرمانی ای که ازش تو ذهنم ساخته بودم نبود. خیلی تکراری شد واسم بعد از مدتی.

کاری ندارم ، ولی واس من یکی از بهترین های زمان خودش بود ! چه گرافیکی داشت اون موقع بدمصب !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
موضوع که خزه :-" ولی خوب داستان توی فرانسه و پاریسه:-" شهر عاشقا هم که هست:-" عمرا نمیشد توی این نسخه یک داستان عشقولی نزارن:-" :d
حالا اومدن پیچ و تابش بدن،از این موضوع خز استفاده کردن:-" ولی امیدوارم هرچی میشه خوب بشه:-"

انقدرم نگید آرنو شبیه اتزیو میباشد! :-" آخه کجاش شبیه میباشن؟ :| اتزیو به اون خفنی،حالا آرنو عین ماست :-" زیادی سادست! :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آرنو که قیافش داغونه و هممون هم میدونیم ولی یه صورت کلاسیک فرانسوی هست :d یعنی جوری طراحی کردن صورت رو که بومی باشه شخصیت :d البته از قیافه داغون این ضعیفه نمیشه گذر کرد :| :d

داستان هم که تو پاریس هست و فال این لاو و این حرفا دیگه :d باید میبود هچین داستان ابدوغی وگرنه پاریس به چه درد میخورد :d

ولی خب مثل Black Flag باشه و مثل ادم پولیش بشه و باگ دونی نباشه (AC III ) و این اسکرین تیرینگ مخصوص این سری رو نداشته باشه نسخه خیلی خوبی میشه :d ولی هیچ جوره بوی موفقیت AC II و AC رو نمیده :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همون انحنای دماغش کافیه تا قیافش واسه من خیلی خاص و مورد پسند باشه. چشه آخه قیافش؟

وحید هیچ کودوم از این دوتایی که گفتی قبل از عرضه صد در صد بوی موفقیت نمیدادن. نسخه 1 میداد که اونم انتظار منو براورده نکرد.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا بزار بازی بیاد داستان کامل مشخص بشه شاید قضایای غیر خز تری از توش دربیاد :D من که امید دارم شدید به این نسخه.

پ.ن: هر نسخه ای که من خیلی انتظارشو کشیدم نا امیدم کرده . مثل ac1 ; acr ; ac3

البته گفتم سوژه ی داستان خزه ، نه خودش :D
در مورد خودش که هنوز چیزی نمی دونیم ، ولی با توجه به سابقه ی داستان سرایی سری AC قطعاً میشه بهش امید داشت :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همون انحنای دماغش کافیه تا قیافش واسه من خیلی خاص و مورد پسند باشه. چشه آخه قیافش؟

وحید هیچ کودوم از این دوتایی که گفتی قبل از عرضه صد در صد بوی موفقیت نمیدادن. نسخه 1 میداد که اونم انتظار منو براورده نکرد.

من نگفتم که بازی موفق نمیشه :d برعکس شاید از خوب های این سری هم باشه ولی مطمئنم که موفقیتش به اندازه نسخه اول و دوم نیست :d

BF هم از معدود نسخه های سری بود که خیلی انتظار میرفت به فنا بره ولی فوق العاده بود :d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
موضوع که خزه :-" ولی خوب داستان توی فرانسه و پاریسه:-" شهر عاشقا هم که هست:-" عمرا نمیشد توی این نسخه یک داستان عشقولی نزارن:-" :d
حالا اومدن پیچ و تابش بدن،از این موضوع خز استفاده کردن:-" ولی امیدوارم هرچی میشه خوب بشه:-"

انقدرم نگید آرنو شبیه اتزیو میباشد! :-" آخه کجاش شبیه میباشن؟ :| اتزیو به اون خفنی،حالا آرنو عین ماست :-" زیادی سادست! :d

فقط توی بازی این رسم بسیار غربی:D فرانسویا یعنی همون French k**s نباشه و گرنه نصف زمان بازی سر همین میره:|:|
اصنم خز نیست خیلیم عالیه:D
گفتیم مدل موهاش شبیهه وگرنه خودش مث همون قورباغس:D:|
اینقدم سوت نزن کر شدیم:|:|

- - -ویرایش - - -

عاقا من به یه چیز عجیب پی بردم
بعداز آزاد کردن این الیس و اومدن لوگوی اسسینز یهو هود هردو برداشته شد:|:|
من فک میکنم از هنگام آزاد شدن دستاش تا اومدن سربازا یه اتفاقاتی این وسط افتاد!!!:D:D
سربازا هم که یهویی تلپورت نکردن حتما یه زمانی برده تا اومدن ولی توی این زمان رفتن به احتمال زیاد تو فاز عشقولانه:D:D:D:D/:)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
انصافا این سری یه عشق اساسی کم داشت دیگه. امیدوارم تو این نسخه باشه. البته از اون دختری که من دیدم هیچ جوره عشق در نمیاد :D

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
انصافا این سری یه عشق اساسی کم داشت دیگه. امیدوارم تو این نسخه باشه. البته از اون دختری که من دیدم هیچ جوره عشق در نمیاد :D

منم بات موافقم یه چیزی تو مایه های برادر هود:D
عاقا تو این بازی نیزه هم میشه واس سلاح انتخاب کرد؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

بابا چی میگی این احمقا رفتن توی ونیز شهر عشاق و هنر تا لب یه رابطه عاشقانه هم بردن اتزیو رو ولی همنیجور الکی ازش کشیدن بیرون. چقدر Rosa رو دوست داشتم. البته بدبخت کاراکتر هم بدبختی آورد هنرپیشش مرد قبل شروع ساخت BH:| وگرنه مطمئناً توی BH نقش مهمی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر