Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
بله بله. صد در صد. من همون اوایل عرضه 200 واحد وجه رایج ممکلت پیاده شدم براش ولی پشیمون نشدم.با آپدیتهایی که اومده براش واقعا چند لول ارتقا پیدا کرد تجربه بازی و مشکلات جدیش حل شد.

یادش به خیر، من بازی رو یک روز قبل از عرضه رسمی خریدم و باتوجه به اینکه تهران نبودم و هزینه ی پست و فروشنده ی واسط هم بود یادمه 250 تومن هزینه کردم
ولی اصلن پشیمون نیستم اگه الآن هم به اون زمان برگردم میخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: king of north

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
اتفاقا خیلی از مشکلات origins رو نداره. واسه من این نسل:
1-unity
2-origins
3-syndicate
origins به حدی از Witcher تقلید کرده که کلا یادشون رفته ac میساختن.
من Origins و هنوز شروع نکردم . Syndicate خوب نبود اصلا
حتی black flag هم خیلی خوشم نیومد اما این Unity خیلی خوب بود . هنوز تو Open world ها جز بهترین گرافیکارو داره detail قوی ای داره کلا

• Like
Reactions: rejhna

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
حتی با وجود Origins?
حتی با وجود اوریجینز :D
خیلی دوست دارم بازم ارنو رو ببینم . این دفعه جا افتاده تر شده باشه و مثلا بره ایتالیا دنباله راه اتزیو:x:x:x:x . خیلی از واقعیت دوره ولی خیلی خیلی دوست دارم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خوشحالم دوستان هم به این نتیجه رسیدن که یونیتی اگه بهترین نباشه لااقل یکی از 3 بهترین هست!!!
واسه من نسخه 2 و یونیتی و اوریجینز(بیشتر بخاطر فضای تاریخی و خود مصر) اول تا سوم بهترین این مجموعه هستن............یکی آرزوهای گیمی من هست که یه روز دوباره آرنو ببینم تو سری اساسین و حتی با اومدن dlc دد کینگ که تهش نشون میده هنوز راهش ادامه داره با اینکه از انجمن برادری اخراج شده واقعا از نظر شخصیتی خیلی کامل نشون میده آرنو......به راحتی میتونن ادامه داستان آرنو رو تو مصر دنبال کنن که چجوری شد ناپلئون تو مصر قدرت گرفت و آرنو میره دنبالش و فرض کنید آرنو آخرش تو زندان ناپلئونو بکشه:x:x:x:xبینظیر میشه!!!

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خوشحالم دوستان هم به این نتیجه رسیدن که یونیتی اگه بهترین نباشه لااقل یکی از 3 بهترین هست!!!
واسه من نسخه 2 و یونیتی و اوریجینز(بیشتر بخاطر فضای تاریخی و خود مصر) اول تا سوم بهترین این مجموعه هستن............یکی آرزوهای گیمی من هست که یه روز دوباره آرنو ببینم تو سری اساسین و حتی با اومدن dlc دد کینگ که تهش نشون میده هنوز راهش ادامه داره با اینکه از انجمن برادری اخراج شده واقعا از نظر شخصیتی خیلی کامل نشون میده آرنو......به راحتی میتونن ادامه داستان آرنو رو تو مصر دنبال کنن که چجوری شد ناپلئون تو مصر قدرت گرفت و آرنو میره دنبالش و فرض کنید آرنو آخرش تو زندان ناپلئونو بکشه:x:x:x:xبینظیر میشه!!!
دقیقا، اصلا Unity خیلی پتانسیل و جا برای ادامه داشت! فرانسه تو اون بازه کلی اتفاق توش افتاده که هر بخشیش میتونه یه بازی خیلی خوب باشه! یعنی Unity 2 میتونه از AC2 هم بهتر بشه! حیف که یوبی سافت دیگه میدونه هرچی بسازه به اسم اساسین ملت میخرن زحمت زیادی به خودش نمیده.
نمیدونم چرا یوبی کلا یه چند سالی هست، Ip های جدیدشو به اسم بازی های دیگش میده بیرون؟
الان مثلا Black Fag یا همین Syndicate رو نگاه کنی بجز یک سری المان های کلی کاملا یک بازی دیگه هستند. Origins هم که دقیقا شده یه بازی جدید فقط اسم اساسین رو یدک میکشه.
البته باز BF من بیشتر اساسین میدونستم تا این دو نسخه ی اخیر!
بعد از Brotherhood واقعا Unity بازگشت به ریشه ها داشت فقط مشکلش این بود بازی ناقص ساخته بود و هنوز جای کار داشت.

منم دقیقا امیدوارم ادامش بدن، چون آرنو میتونست یه Ezio دوم باشه!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
سنگینی که ارنو داشت از بایک بهتر کلا تو اساسینسا به نظرم اول
واقعا همچین نظری وجود داره؟ :D
حتی اگه ریپ اف بودنش از اتزیو رو هم در نظر نگیریم، بازم یه شخصیت سطحی و معمولی تو سری هست. تنها شخصیتی که ارنو ازش بهتره، کانر هست به نظرم. :D

• Like
Reactions: agent 360

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به جای آرنو باید بلک شخصیت اصلی AC:U میشد:-"
اگر رو این بشر مانور میدادن، پتانسیل رسیدن به الطایر رو در خفنیت داشت:-" >:)

• Like
Reactions: mentor

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
این بازی dlc داستانی داره ؟ اگه اره چند ساعت گیم پلی داره ؟ به سرم زده دوباره این بازی رو بگیرم .
بله یه DLC داره که مجانی هم هست. ۴-۵ ساعت سرگرم میکنه و سلاح های جالبی هم داره.

• Like
Reactions: Destro and ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر