شایعه Assassin's Creed Unity در راه است؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
ojrxzdlagqakgvwkledr.png

سایت Kotaku تصاویری منتشر کرده که به نظر می آید مربوط به نسخه جدید سری Assassin's Creed باشد، داستان این عنوان که با اسم رمز Unity شناخته می شود، در قرن هجدهم در پاریس جریان دارد. بنابر اعلام منابع Kotaku این عنوان برای کنسول های PS4 و X1 در نظر گرفته شده و پاییز امسال منتشر می شود. عنوان دیگری از این سری با اسم رمز Comet برای کنسول های PS3 و X360 عرضه خواهد شد. هم چنین هر دو عنوان برای PC موجود خواهند بود.

dcbc08cqhxtspmtpiiag.png

آخرین ویرایش:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا

تریلر رو دیدم، واقعاً گرافیک انگار CG بود! اون چیزایی که توی هوا معلق بود...!
اما تم و حال و هوای بازی خیلی شبیه AC III بود :| اون راه رو هم که توش مغازه بود کپی General Store های AC III بود.
امیدوارم آخرش این چیزا رو تغییر بدن.

البته اون کاغذای توی هوا هم بی ایراد نبودن، مثلاً چند تاشون توی هوا یهو الکی غیب می شدن :|

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تریلر بازی حس خیلی خوبی داشت ! بدجوری من رو یاد حال و هوای AC II میندازه. تنها نسخه AC که انقدر باهاش حال کردم که 100%ـش کردم ، برعکس بقیه نسخه ها که هیچ کدوم رو تموم نکردم ! :D
در مورد گرافیک و این جور چیزا هم Ubisoft معمولاً اولین تریلرهاش رو تخیلی میسازه ، ولی این یکی به نظر Realtime میرسید. مثلاً توی این صحنه میشد یه کمی لرزش سایه رو دید :

حالا یا تکنیک جدید برای گول زدن ملت هست ، یا واقعاً Realtime بوده و اون هم برای کنسول ها ! چون روی PC های قدرتمند قاعدتاً نباید سایه ها بلرزن ! :D

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
تریلر فوق العاده بود... اتفاقا منو برد به حال و هوای AC I

به نظرم اساسین باید جو سنگینی رو القا کنه دقیقا مثل شماره 1

گرافیک هم تو این تریلر عالی بود البته اگه به سرنوشت WATCH DOGS دچار نشه:|

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
تریلر بازی حس خیلی خوبی داشت ! بدجوری من رو یاد حال و هوای AC II میندازه. تنها نسخه AC که انقدر باهاش حال کردم که 100%ـش کردم ، برعکس بقیه نسخه ها که هیچ کدوم رو تموم نکردم ! :D
در مورد گرافیک و این جور چیزا هم Ubisoft معمولاً اولین تریلرهاش رو تخیلی میسازه ، ولی این یکی به نظر Realtime میرسید. مثلاً توی این صحنه میشد یه کمی لرزش سایه رو دید :

حالا یا تکنیک جدید برای گول زدن ملت هست ، یا واقعاً Realtime بوده و اون هم برای کنسول ها ! چون روی PC های قدرتمند قاعدتاً نباید سایه ها بلرزن ! :D
آریا تریلر AC رو توی E3 2005 دیدی؟ :D.
اون رو برو ببین این تریلر دقیقا فضای اون رو داشت! به خصوص اون گیوتینه!

توی اون تریلر مردم جمع شده بودن تماشای اعدام چند نفر رو با تناب دار نگاه میکردن و الطیر پرید وسط صدای ناقوس کلیسا هم میومد! تو این تریلر هم دقیقا همون بود شدیدا خواستن همون جو ایجاد کنن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تریلر من رو به شدت یاد AC I انداخت! :d دقیقا همینطور که دوستمون ( AC ) فرمود! :d
البته خوب،ساختمونش هم شبیه ساختمون های AC II بود! :-" رنگ بندی AC III ( :| ) ، اگرم شایعه ی فرانسه و انگلیس باشه،پس جنگ های دریایی AC IV هم هست :d :-"

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
UbiLeaks: Far Cry 4 & Assassin’s Creed 5 Revealed
احتمالا نسخه چهارم FC هم فردا پس فردا رسما معرفی میشه !
Far Cry 4 set in the Himalayas, has ridable elephants
مثل اینکه جدی جدی Far Cry 4 هم تایید شد !
eurogamer تایید کرده که این قسمت از بازی در کوه های هیمالیا و اطراف اون اتفاق خواهد اُفتاد !
حتی فیل سواری (!) رو هم شما در این نسخه تجربه خواهید کرد ! :d
وقتی یوروگیمر این قضیه رو به یوبی سافت گفته، اونها گفتن ما هیچ نظری در این مورد نداریم ! (همون حرف های همیشگی...)
قراره این بازی صددرصد در E3 امسال رسما معرفی بشه !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یوبی سافت در مورد زمان ساخت بازی گفته:
It's been in development for "more than three years"
:lol:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
UbiLeaks: Far Cry 4 & Assassin’s Creed 5 Revealed
احتمالا نسخه چهارم FC هم فردا پس فردا رسما معرفی میشه !
تا بوده همین بوده. چند وقت قبل از E3 خودشون یه تریلر بیکیفیت میندازن رو بیرون و با "لیک شد لیک شد" هایپش میکنن بعد گرافیک بازی اصلی با تریلر زمین تا اسمون فرقشه (دانگرید مثل WD :D).

تریلر رو دیدم. گرافیکش طوری نیست که فک بی‌افته و بگیم RT بود یا نه؟! :D. ما توقعمون خیلی بیشتر از این حرفهاست. حداقل درحده The Division :D.

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
Assassin's Creed Unity با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی نرم افزاری دنیا DirectX 12 روی Xbox One فوق العاده بنظر خواهد رسید.و سایر پلتفرم ها بجز PC از این قابلیت بی بهره خواهند ماند.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
دوستان نسخه ی AC Unity که بطور رسمی تایید شد.

اما نسخه ی FarCry 4 هنوز تایید نشده ... میگن احتمال %50 برای PS3 و Xbox 360 هم میاد ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر