Multi Platform Assassin's Creed: Rogue

خب نسخه rogue هم بالاخره از طریق Story Trailer بازی تایید شد.
66715103634869469598.jpg

Developer: Ubisoft Sofia
Publisher: Ubisoft
Platform: PS3, Xbox360, PC
Release Date: 2015

داستان بازی:
داستان بازی درباره یک Assassin به نام Shay Patrick Cormac هست که با گذشت زمان عقایدش تغییر میکنه و تبدیل به یک تمپلار میشه.
این امر تا جایی ادامه پیدا میکنه که Shay تمام Assassinهای آمریکای جنوبی رو از بین میبره.

Story Trailer
news_ac_rogue_story_trailer-15951.jpg

دانلود (1080p)

New 20 Minutes of Gameplay
img.aspx

دانلود
(720p)

تاپیک تصاویر بازی

توجه: مطالب زیر ممکنه شامل اسپویل از داستان و جهان بازی باشه.

*- shay از اولین تمپلارهایی هست که تکنولوژی های Assassin رو در اختیار تمپلارها گذاشته.
*- شما در این بازی قادر به کشتن مردم عادی هستید.
*- شی تعداد زیادی لباس (Outfit) برای پوشیدن دارد.
*- بازی دارای یک روند زمانی حال نیز هست اما اطلاعاتی از چگونگی آن در دست رس نیست.
*- shay و haythem kenway یک رابطه حرفه ای با یکدیگر دارند.
*- Shay برای کامل کردن مسیر تمپلار بودن Heythem را به عنوان الگوی خود قرار داده. زیرا او را نمونه کاملی از یک تمپلار میداند.
*- داستان Unity و Rogue با هم ارتباط دارد.
*- سلاح های جدید بسیاری درون بازی خواهد بود.
*- اکثریت ماموریت های جانبی بازی مربوط به "شکار Assassinها" میباشد.
*- زره Shay همان چیزی نیست که ادوارد در نسخه چهارم میتواند باز کند فقط شبیه به ان است (همونی که توی قفس بود و چهرتا قفل داشت)
*- Rogue داستان بین AC3 و AC4 و همچنین دلیل اینکه چرا Conner باید گروه Assassinها رو از نو بازسازی کنه رو بیان میکنه.
*- Shay یک Villain نیست. او یک ضدقهرمان تاریک و قدرتمند است و ساختن آن برای تیم سازنده لذت بخش بود.
*- بازی درون آمریکای شمالی، شمال آتلانتیک و نیویورک اتفاق میافتد.
*- Shay از خط خونی دزموند نیست.
*- مانند نسخه BF شنا در زیرآب وجود ندارد.
*- هر مکان بازی (از سه مکان ذکر شده) به اندازه کل نقشه BF است که بزرگی بازی را میرساند.
*- مانند نسخه Revolutions بازی دارای Zip-Line ها خواهد بود.
*- کشتی رانی دارای بهبودهایی بوده.
*- از کرکترهای آشنای دیگر میتوان به اکیلیس (معلم کانر در نسخه سوم) و ادوول (در نسخه چهارم) اشاره کرد.
*- سیستم شکار کردن و تهیه لباس از آنها همچنان پا برجاست.
*- در این نسخه خرس قطبی هم داریم :D
*- بازی در سالهای 1752 تا 1761 اتفاق میوفتد.
*- کشتی شما Morrigan نام دارد و بخاطر مناطق یخبندان و راه های تنگ از jackdaw نیز کوچک تر است.
*- دشمن ها میتوانند وارد عرشه کشتی شما شوند پس باید مراقب خدمه خود باشید.
*- کشتی شما دارای نمونه های اولیه Machine Gun با نام Puckle است.
*- در صورتی که وارد آب های سرد قطبی شوید، اطراف صفحه یخ میزند و اگر مدت زیادی در این وضعیت بمانید میمیرید.
*- Eagle View ارتقا یافته و حالا اشیائی که برای شما تهدید امیز باشند بصورت قرمز میدرخشند.
*- علاوه بر استفاده از تجهیزات Assassinها، شما میتوانید از تجهیزات تمپلاری که بهتر و پیشرفته ترند هم استفاده کنید.
*- یکی از گونه های جدید مراحل، آنهایی هستند که تمپلارها از هدف بودن یک فرد مطلع هستند و باید مانع از کشته شدن او بشوند.
*- از سلاح های جدید پرتاب کننده نارنجک و نارنجک های جرقه زا را میتوان نام برد!

آخرین ویرایش:

Maximus V2

کاربر سایت
May 24, 2014
25
دوست عزیز مشکل اینه چه بخوای چه نخوای، بازی سنگین میشه و قدرت پردازش بالایی میطلبه و آف کردن تنظیمات هیچ فرقی با نکردنش نداره. گرافیک بازی هم قرار نبود نسل بعدی باشه. چون این بازی مال نسل قبلی هست و در همین حال هم گرافیک خوبی داره.
==================
نمیدونم دقت کردین یا نه، اما موسیقی منو بازی، تمِ AC II هست:crying1:

باور کن بین ON و OFF بودن GAMEWORKS مثلا تو همون IV شاید 15 20 فریم تفاوت ایجاد میکنه والبته تفاوت کیفیتی هم که ایجاد میکنه بسیار زیاده
گرافیک بازی رو هم انتظار گرافیک UNITY ازش نداشتم ولی حقیقتش این گرافیک روی پی سی تو سال 2015 چیزی نیست که بشه ازش تعریف کرد
البته من تو این بحث منظورم بیشتر سر این قضیه هست که همه حمله ور میشن سمت انویدیا .در حالی که وضعیت فریم دهی اکثر این بازیا روی کارتای AMD اسفناکه!!و کارتای انویدا مشکلی ندارن نمونش DYING LIGHT

دوست عزيز امكانش هست مشخصات سيستم تون رو بگيد؟
ميخوام با سيستم خودم مقايسه كنم ببينم توانايي اجرا رو داره يا نه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

شما خیالتون راحت بازی رو بگیرین من بنچماکهاش و بازخوردایی که از کاربرا دیدم حتی روی رده پایین ترین سیستمها هم جواب میده

همین یونیتی با وجود تمام مشکلات به شخصه باز هم نسخه PC رو به کنسولی ترجیح میدم:d
حداقلش این بود که با یه سیستم خوب رو پی سی میشد راحت و با کیفیت بازی کرد:d

----------------------------------------
نمیدونم چرا ولی از حرف هاتون میشه فهمید که شما انویدیا فن هستید
و جالبیش اینجاست بازی مثل DYING LIGHT یا مثلا سری batman کلا با کارت های انویدیا فریم بهتری میدن ولی من وضع اسفناکی تو کارت های amd ندیدم
هر بازی سمت یه کارتی هست مثلا battlefield سمت amd هست
من با شما موافق هستم که این بازی گرافیک بالایی نداره نسبت به IV ولی در نوع خودش با این گرافیک روی لپ تاپ ها هم خوب اجرا میشه و واقعا خوب پورت شده
برای مثال هم شما رو دعوت میکنم به دیدن عکس بنچمارک بازی Dead Rising 3 دقت کنید از کارت خودم مثال میزنم من الان R9 270 دارم که هم قیمت GTX 660 انویدیا هست ولی اینجا از 770 هم بهتر عمل کرده پس بازی با بازی فرق داره اونم برای متمایل بودن یه بازی به یک کارخونه هست . الان بنده هم خوبه بگم وضع انویدیا خرابه با این کارتاش ؟
نه من فن چیزی نیستم الان کارتم انویدیاست و میخواستم یه کارت سری 900 بخرم اما اینقدر اخبار کارتای جدید AMD هیجان انگیز بوده که فعلا دست نگه داشتم شاید amd گرفتم
برادر من شما نگرفتی کلا چی شد
رفتی بنچمارک گذاشتی؟:d
من گفتم این وضعیت فریم دهی تو بعضی بازیا ربطی به تکنیکای انویدیا نداره که همه خراب میشن رو سرش!
وضعیت فریم و کیفیت UNITY یا wd رو کنسول چه جوری بود ایا اونم تقصیر انویدیاست!!
اون قضیه AMD هم فقط یه مثال بود که شما اشتباه برداشت کردی.این بازیا با اینکه GAMEWORKS دارن و طبق تعریف دوستان باید وضعیتشون داغون باشه،، که برعکسه
الان DYING L با کارتای AMD مشکل داره وبعد از چندتا اپدیت و درایور هنوز amd نتونسته مشکل رو کامل رفع کنه... از اونطرف بازیایی مثل بتمن یا fc کلا واسه همه خوبه و بهینس با اینکه gameworks توشون وجود داره
حرفه من اینه که مشکل فریم ریت بعضیا با یه بازی لزوما ربطی به مثلا GAMEWORKS یا .... نداره وظیفه بهینه سازی به عهده سازندس.وگرنه من بحثم اصلا
amd vs nvidia نبود
الان مد شده هر بازی که ملت با سیستمهای ضعیف روش مشکل دارن تقصیر انویدیاست!!

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
باور کن بین ON و OFF بودن GAMEWORKS مثلا تو همون IV شاید 15 20 فریم تفاوت ایجاد میکنه !
گرافیک بازی رو هم انتظار گرافیک UNITY ازش نداشتم ولی حقیقتش این گرافیک روی پی سی تو سال 2015 چیزی نیست که بشه ازش تعریف کرد
البته من تو این بحث منظورم بیشتر سر این قضیه هست که همه حمله ور میشن سمت انویدیا .در حالی که وضعیت فریم دهی اکثر این بازیا روی کارتای AMD اسفناکه!!و کارتای انویدا مشکلی ندارن نمونش DYING LIGHT

شما خیالتون راحت بازی رو بگیرین من بنچماکهاش و بازخوردایی که از کاربرا دیدم حتی روی رده پایین ترین سیستمها هم جواب میده

حداقلش این بود که با یه سیستم خوب رو پی سی میشد راحت و با کیفیت بازی کرد:d
نمیدونم چرا ولی از حرف هاتون میشه فهمید که شما طرفدار انویدیا هستید
و جالبیش اینجاست بازی مثل DYING LIGHT یا مثلا سری batman کلا با کارت های انویدیا فریم بهتری میدن ولی من وضع اسفناکی تو کارت های amd ندیدم
هر بازی سمت یه کارتی هست مثلا battlefield سمت amd هست
من با شما موافق هستم که این بازی گرافیک بالایی نداره نسبت به IV ولی در نوع خودش با این گرافیک روی لپ تاپ ها هم خوب اجرا میشه و واقعا خوب پورت شده
برای مثال هم شما رو دعوت میکنم به دیدن عکس بنچمارک بازی Dead Rising 3 . دقت کنید از کارت خودم مثال میزنم من الان R9 270 دارم که هم قیمت GTX 660 انویدیا هست ولی اینجا از 770 هم بهتر عمل کرده پس بازی با بازی فرق داره اونم برای متمایل بودن یه بازی به یک کارخونه هست . الان بنده هم خوبه بگم وضع انویدیا خرابه با این کارتاش ؟

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Dead_Rising_3-test-dr_3_1920.jpg

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوست عزيز امكانش هست مشخصات سيستم تون رو بگيد؟
ميخوام با سيستم خودم مقايسه كنم ببينم توانايي اجرا رو داره يا نه

من سخت افزار اینا سرم نمیشه زیاد
ولی تو پروفایلم تا حدودی نوشتم که چیه سیستمش :D

پ.ن: دوستان این mocrotrans ها رو نمیشه هیچ جوری کرکشون کرد؟ من چشم یکی از شمشیرا رو گرفته :|

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
من سخت افزار اینا سرم نمیشه زیاد
ولی تو پروفایلم تا حدودی نوشتم که چیه سیستمش :D

پ.ن: دوستان این mocrotrans ها رو نمیشه هیچ جوری کرکشون کرد؟ من چشم یکی از شمشیرا رو گرفته :|
فعلا که راهی براش نیست ولی احتمالش هست پچی چیزی بیاد براش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کاری با فریم unity ندارم اما گرافیکش برای 1 بازی محیط باز واقعا عالی هست جز بازی هایی بود که گرافیکش تا حدی شوکه کننده بود تکنیک های NVidia هم برای من 5 فریم بیشتر افت ایجاد نمی کنه

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
بازی زیبای بود. مخصوصا اخرش. که داستان رو واقعا جالب به پایان میرسونن/ آفرین داره. از بلک فلاگ قشنگتر بود. ای کاس سیستم خفن داشتم یونیتیو میرفتم.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من کاری با فریم unity ندارم اما گرافیکش برای 1 بازی محیط باز واقعا عالی هست جز بازی هایی بود که گرافیکش تا حدی شوکه کننده بود تکنیک های NVidia هم برای من 5 فریم بیشتر افت ایجاد نمی کنه

بازی نه سایه نرم (soft shadow) داره نه تکنیک انویدیا دیگه ای (مثل HBAO+)... دقیقاً منظورت چیه؟ آپدیتی اومده از زیر دماغ من رد شده؟

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دیروز با هزار شوق دان کردم رفتم داخل بازی بعد یک دقیقه شیف + دیلیتش کردم:| اساسینم اساسین های قبلی:d خدایی اون جو و اتمسفر اساسین اون داستان فوق حرفه ای شماره یک رو بخاطر بیارید..... اگه حسن صباح میدونست اخرش این میشه خودکشی میکرد به جان خودم>:)

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دیروز با هزار شوق دان کردم رفتم داخل بازی بعد یک دقیقه شیف + دیلیتش کردم:| اساسینم اساسین های قبلی:d خدایی اون جو و اتمسفر اساسین اون داستان فوق حرفه ای شماره یک رو بخاطر بیارید..... اگه حسن صباح میدونست اخرش این میشه خودکشی میکرد به جان خودم>:)

من روگ رو بازي نكردم ولي كلاً عادت ما ايراني ها همينه ، از يه چيزي يه كم نوستالژي داشته باشيم، ديگه همه چيز رو ...
هم GTA و هم اساسين خيلي خوب پيشرفت كردن اما ما ايراني ها مي گيم فقط GTA sa يا AC 1 خوبه (الكي مثلاً ميخوام بگيم از زمان هاي قديم گيمر هستيم :| )
حالا مثلاً چند سال ديگه مي گيم اساسين فقط يونيتي :|
اساسين كريد 1 خيلي قشنگه و شاهكاري بوده زمان خودش، حرفي نيست ولي اين دليل نميشه صرفاًبخاطر داستانش (المعلم هم حسن صباح نيست، از فرمانده هاش هست كه از طرف صباح تو مصياف سوريه حكومت مي كرد) زحمات اين همه بازي ساز رو نديد بگيريم و خيلي راحت بگيم اين چرته و فقط 1 !
اگه مثل بلك فلگ باشه حتماً قشنگه

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من روگ رو بازي نكردم ولي كلاً عادت ما ايراني ها همينه ، از يه چيزي يه كم نوستالژي داشته باشيم، ديگه همه چيز رو ...
هم GTA و هم اساسين خيلي خوب پيشرفت كردن اما ما ايراني ها مي گيم فقط GTA sa يا AC 1 خوبه (الكي مثلاً ميخوام بگيم از زمان هاي قديم گيمر هستيم :| )
حالا مثلاً چند سال ديگه مي گيم اساسين فقط يونيتي :|
اساسين كريد 1 خيلي قشنگه و شاهكاري بوده زمان خودش، حرفي نيست ولي اين دليل نميشه صرفاًبخاطر داستانش (المعلم هم حسن صباح نيست، از فرمانده هاش هست كه از طرف صباح تو مصياف سوريه حكومت مي كرد) زحمات اين همه بازي ساز رو نديد بگيري و خيلي راحت بگي اين چرته و فقط 1 !
اگه مثل بلك فلگ باشه حتماً قشنگه

اساسین فقط و فقط نسخه یک تمام نسخه ها یک گیم پلی گندیده از همون نسخه قبل بوده من شما رو نمیدونم ولی خودم حالم از این بازی دیگه داره بهم میخوره نمیشه که منم نظرم مثل شما باشه میشه؟
خودمم میدونم حسن صباح نیست.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
اساسین فقط و فقط نسخه یک تمام نسخه ها یک گیم پلی گندیده از همون نسخه قبل بوده من شما رو نمیدونم ولی خودم حالم از این بازی دیگه داره بهم میخوره نمیشه که منم نظرم مثل شما باشه میشه؟
خودمم میدونم حسن صباح نیست.

من اصلاً نگفتم نظر شما با من يكي باشه!
در مورد زحمات بازي سازها و رفتار ما ايراني ها بود پست قبلي ام
من كه بعد از بلك فلگ و يونيتي اصلاً ديگه نمي تونم AC 1 رو تحمل كنم! چه از نظر گرافيك و جزئيات و چه گيم پلي! درسته كليت گيم پلي همونه ولي خيلي روش كار كردن، يعني از نظر شما گيم پلي يونيتي با اون همه تكنيك هاي جنگي و جزئيات باAC 1 كه به جز چندتا حركت ثابت چيز ديگه اي نداره، يكي هست؟

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من اصلاً نگفتم نظر شما با من يكي باشه!
در مورد زحمات بازي سازها و رفتار ما ايراني ها بود پست قبلي ام
من كه بعد از بلك فلگ و يونيتي اصلاً ديگه نمي تونم AC 1 رو تحمل كنم! چه از نظر گرافيك و جزئيات و چه گيم پلي! درسته كليت گيم پلي همونه ولي خيلي روش كار كردن، يعني از نظر شما گيم پلي يونيتي با اون همه تكنيك هاي جنگي و جزئيات باAC 1 كه به جز چندتا حركت ثابت چيز ديگه اي نداره، يكي هست؟

نه آخه یه جوری پست دادای که منم باید مثل تو باشم بله بعد این همه سال بازم گیم پلی قابل تحمل نیست برام. منم در مورد اساسین یک در مورد زمان خودش میگم نه الان ولی همچنان از نظر شخصیت پردازی و داستان و اتمسفر بالاتر از بقیه است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر