Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
سلام بچه ها .
من نمی دونم چجوری هستش که بازی شما پر باگه مثل اون عکسی که یکی از دوستان گذاشت . من با اولین تایتل آپدیت بازی رو تموم کردم ، هیچ مشکلی نداشتم . دریغ از یه باگ . من چون باگی نداشتم باهاش خیلی حال کردم . :d
امیدوارم باگ های شما هم حل بشه و از بازی لذت ببرین .
با تشکر

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
حدودا سکانس 4 هستم ولی یه ماموریت رفتم دیگه هیچی ماموریت نمیده یه علامت قفل ام تو نقشه هست که یه ساختمونه باید بخرم پولشو ندارم :d

قضیه چیه؟:d

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
حدودا سکانس 4 هستم ولی یه ماموریت رفتم دیگه هیچی ماموریت نمیده یه علامت قفل ام تو نقشه هست که یه ساختمونه باید بخرم پولشو ندارم :d

مطمعنی هیچ علامتی نیست؟ اگر حدسم درست باشه برو بالا ترین جای ساختمون ببین چی میشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

سلام دوست عزیز با اینکه صفحه های قبل دوستانم و من گفتم باز میگم دوست عزیزم نیازی نیست که بخری خونرو فقط یه زحمتی بکش ازون ساختمون بلنده برو بالا نوک ساختمونه اوکی میشی فقط برو بالاش همین بعد بهتون مرحلم میده موفق باشین داداشم .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان به خدا اگر یه ذره دقت کنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و برای این کار هم باید همیشه به کنار جایی که فاصله رو میزنه نگاه کنید که بعضی اوقات فلش سمت بالا و بعضی اوقات پایین داره!
من الان سکانس 7 هستم چقدر مونده تا تموم بشه؟!
سکانس 1 خوب بود ولی 2-3-4 بد بود و 5-6-7 هم خوبن تا اینجا:D
این Counter Steal چه حالی میده:D
مامور بهت حمله میکنه تو جیبشو میزنی:D
نحوه انجام:Rt+Y در موقعی که دشمن میخواد بهتون حمله کنه!(مثل Rt+X باید عمل کنید!)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بله دوستان عزیز این چند وقته تا اومدن lt3 اصلا لایو وصل نشین چون پشیمون میشین اینو گفتم تا اوناییم که نمیدونن بدونن یهو فلگ میشین حیف پس نرین مگه لایو چی هست یه 1 ماه نرین خوب .

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
سلام دوست عزیز با اینکه صفحه های قبل دوستانم و من گفتم باز میگم دوست عزیزم نیازی نیست که بخری خونرو فقط یه زحمتی بکش ازون ساختمون بلنده برو بالا نوک ساختمونه اوکی میشی فقط برو بالاش همین بعد بهتون مرحلم میده موفق باشین داداشم .

ممنون از شما مشکلم حل شد.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام توي يكي از مراحل بازي كه لباس اونهايي كه گيتار دارن ميپويشم بعد توي يه جشن اونجا يه جايي گير كردم كه من ميرم كنار يه هوزچه اي براشون آهنگ ميخونم كه يهووو يكي از افراد گروه من ميرن اون فردو ميكشن و بازي باز از اول شروع ميشه بايد چي كار كنم اينجاش

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
سلام توي يكي از مراحل بازي كه لباس اونهايي كه گيتار دارن ميپويشم بعد توي يه جشن اونجا يه جايي گير كردم كه من ميرم كنار يه هوزچه اي براشون آهنگ ميخونم كه يهووو يكي از افراد گروه من ميرن اون فردو ميكشن و بازي باز از اول شروع ميشه بايد چي كار كنم اينجاش

باید گیتار بزنی یه جوری که به سمت تو نگاه کنن مردم که یارت سری قایم کنه جسد رو

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب بازی بالاخره با وجود وقت کم و مشغله زیاد تموم کرد
بازی خیلی خوب کار شده بود تنها نکات منفیش هم همین گرافیک بازی و یکم طراحی چهره ها بود که میتونستند بیشتر روش کار کنند البته تغییر صدای الطائر یکم تو ذوق میزد :d
موسیقی و داستان بازی طبق معمول عالی بود و آخرش هم کلا نسخه سوم لو داد چی قراره بشه ولی از نکات منفی بازی یکی مراحل دزموند بود خیلی رو اعصاب من راه میرفت ولی خب رفتیم دیگه و یکی دفاع کردن بود که واقعا رو اعصاب بود :|
ولی خب مراحل الطائر فوق العاده کار شده بود مرحله آخر هم عالی بود به نظرم
درکل بازی خوبی بود ولی ایکاش بیشتر روش کار می شد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر