Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان من اساسین هام رو تا ته لول 14 بردم ولی محل اجرای مراسم تبدیل به مستر اساسین رو پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم bh اشغالم نبود :D
من 3 بار تمومش کردم!
خیلی با ac r حال کردم ولی فک میکنم طولانیه!حس 2 بار تموم کردن ندارم!
نه دیگه ماصیاف هم داره :|
درمورد صورت اتزیو و الطائر :
الطائر که خیلی مسخره شده صورتش :|
اتزیو هم شبیه جزامیا شده :D
ولی جزئیات صورت همشون خوبه! چین و چروک های رو صورت اتزیو هم خوبه
همم،
من نمیگم بد بود ولی کلا این سری رو یه دنده عقب گرفت :D.
بابا تو بازی میگن اتسیو گوش کن :D.

خیلی بد کردن تغییر چهره ها.
کلا یوبی عادتشه. مثلا پرنس رو نگاه کن هیچ ربطی به هم ندارن هر قسمت یه شکله.
سم فیشر که دیگه ...
اینم سه نسخه شخصیت هارو تغییر ندادن یهو ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با تمام حرفات موافقم.
کلا AC R به من خیلی داره حال میده، البته خیلی از بچه ها میگن بازی چهار یا پنج ساعت اولش جذابه و بعدش کم کم تکراری میشه الان اینجا که من رسیدم یه کم تکراری شده.
ولی برای من جو بازی و محیط اینقدر جذابه که تمام محیط رو پیاده میرم و فقط به اطراف نگاه میکنم و لذت میبرم.
خیلی خوشم اومده از بازی.
امیدوارم تا پایان همینطور بمونه.
اصلا با اون آشغال BH قابل مقایسه نیست.

فقط اتسیو خیلی پیر شده، با اینکه اتسیو جوونه لوس بود و همش ایراد میگرفتم، الان این اتسیو یه کم کند ذهن شده انگار و کمی هم اون حس و حال شوخ طبعیش نیست و هیز بازیاش :D.
الان که میبینم میگم اتسیو قبلیه خوب بود این پیر شده اصلا آدم ازش توقع نداره مثلا کاری کنه :-". ملت تو ترکیه همه جاشون رو پنهان کردن بعد یهو یه زنه پیداش میشه با لباس فلان، یه کم یه جوریه :D.

ببینم فقط یه استانبول رو داره؟ مث دو نیست؟ این تک شهری خیلی حالگیریه.
بیخیال,BH آشغال نبود.تناقص داره حرفات اگه از AC:R اینقدر خوشت اومده چجوری از bh متنفری....
اتفاقا اتزیو خیلی باحال پیر شده,دیدن شخصیتی که تو جوونی باهاش بودی,تو این سن جالبه.هیز بازی هاش هم هنوز مونده ولی دیگه کسی بهش توجه نمی کنه چون مثل جوونیاش دختر کش نیست...

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,832
نام
وحید
من که خیلی دارم باهاش حال میکنم روزی یک ساعت یا یکم بشتر بازی نمیکنم که زود تموم نشه با الطایر کبیر بازی کردم ولی با معلم حال نمیکنم یاد اخر شماره یک افتادم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بیخیال,BH آشغال نبود.تناقص داره حرفات اگه از AC:R اینقدر خوشت اومده چجوری از bh متنفری....
اتفاقا اتزیو خیلی باحال پیر شده,دیدن شخصیتی که تو جوونی باهاش بودی,تو این سن جالبه.هیز بازی هاش هم هنوز مونده ولی دیگه کسی بهش توجه نمی کنه چون مثل جوونیاش دختر کش نیست...
ببین من جو BH رو دوست نداشتم، به نظرم آشغال میزد.
یه AC نبود کلا اصلا یه بازی نبود به نظرم، شهر رم خیلی بی روح بود، ماموریت ها بی روح بود، داستان آب دار بود
کلا BH هیچی نبود.
اینجا داستان خیلی جذاب تره. شروعش به نظرم خیلی بهتر از AC BH بود خیلی طوفانی تر و نوستالوژی تر بود.
آهنگ های این نسخه هم بهتره.
بعد کلا تغییر فضای شهری خیلی بهتر شده.

من ای نشخصیت اتسیو رو به عنوان یک اساسین واقعا تحسین میکنم دقیقا همینی بود که میخواستم چون اتسیو قبلی یه کم سوسول میزد ولی الان که اینو میبینم کسی بهش توجه نمیکنه یه کم چی میگن یه حس خاصی پیدا کردم.
درکل امیدوارم این پایان این سری نباشه. یعنی نسخه بعد نیان یه بازی بزنن تو زمان حال یا آینده بگذره.
ترجیح میدم هرسال یه نسخه بیاد ولی با همین شخصیت ها و همین دوران باشه.
من عاشق دوران رنسانس هستم.

ayin.1

کاربر سایت
Sep 19, 2011
34
دوستان من فقط یه ربع بازی کردم ودر این یه ربع به وجد اومدم فن های اتزیو به وجد میاره آدم رو دوسش دارم عاشقشم اگر این امتحانات . نبود حتما تا صبح الاطلوع طمومش میکردم.در ضمن دوست عزیز رنسانس در بازی تقریبا تموم شد که.البه قرون جدید هم تقریبا همونه

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
بچه ها ما یک مشکل خوردم این ماموریتی که رو ساختمونی وسیله میچینی آدم می گذاری که به اون خونه حمله نکنن من سری اول جلوی اون تانک که آتیش مزدو گرفتم ولی الان گیر کردم تانک که میاد همچی داغون می کنه هرچی باlb توپ بشه می زنم هرچی آدم میزارم فایده نداره جونش تا وسط میره ولی خونه هرو آتیشه میزنه 1 کمک یکنید لطفا

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
یکی دو روزه اینقدر جذب بازی شدم اصلا حس اینترنت اومدن رو ندارم:))
بازی رو تا اونجا رفتم که :
با الطایر المعلم رو آتیش میزنی و اون یارو از بالا پرتت میکنه پایین
چقدر مونده به آخر بازی؟
دوست ندارم این بازی رو سریع تموم کنم و مثل bh تو یک پنجشنبه جمعه بازی رو تموم کنم
چقدر دیگه از بازی مونده؟

---------- نوشته در 10:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها ما یک مشکل خوردم این ماموریتی که رو ساختمونی وسیله میچینی آدم می گذاری که به اون خونه حمله نکنن من سری اول جلوی اون تانک که آتیش مزدو گرفتم ولی الان گیر کردم تانک که میاد همچی داغون می کنه هرچی باlb توپ بشه می زنم هرچی آدم میزارم فایده نداره جونش تا وسط میره ولی خونه هرو آتیشه میزنه 1 کمک یکنید لطفا
تا میتونی از اون ساختمونا بزار تا سد راهش بشه و یارات بتونند راحت تر جونشو کم کنند
کاره سختی هم نیست با دو سه تا توپ کارش تمومه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان چطور باید از تحت تعقیب بودن بیای بیرون تو نسخه های قبلی پوسترها رو از روی در و دیوار میکندیم اینجا باید چیکار کرد؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
خوب منم دیروز بازیو گرفتم تازه از سر بازی پاشودم... مغزم داره می پوکه...
بازی عالی هست دوستان گفتند چطوره...
فقط مشکل من با صدای الطایر هست... قابل تحمل نیست.
پس ماموریت های ناگهانیش کو؟؟؟
یه سوال: وقتی از خاطرات اتزیو می یای بیرون این بخش ذزمند جرنی که اول شخص هست من پارت یکش رو رفتم تا نصفهاش چیزی سر در نیوردم...اصلا چی چیی هست؟ یکی می شه توضیح بده؟ ممنون

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این دزموند رو چرا اینقدر بد طراحی کردن طرز راه رفتنش که افتضاحه و کمرشم نصف میشه موقع راه رفتن برای همه اینجوریه یا نه؟چون خیلی خورد تو ذوقم وقتی این دزموند رو دیدم .یوبی هم که همش داره گند میزنه تو این نسل یه pop درست و حسابی نداد تمام وقتشو صرف این ac کرد اخرشم اینجوری کرد اکثر انیمیشن هاش کپی پیست هستن اصلا اون حال ac 1 و 2 روبهم نداده تا اینجا.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,832
نام
وحید
این دزموند رو چرا اینقدر بد طراحی کردن طرز راه رفتنش که افتضاحه و کمرشم نصف میشه موقع راه رفتن برای همه اینجوریه یا نه؟چون خیلی خورد تو ذوقم وقتی این دزموند رو دیدم .یوبی هم که همش داره گند میزنه تو این نسل یه pop درست و حسابی نداد تمام وقتشو صرف این ac کرد اخرشم اینجوری کرد اکثرش کپی پیست اصلا اون حال ac 1 و 2 روبهم نداده تا اینجا
من که همچین چیزی ندیدم و به نظرم برعکس یکی از بهترین های این ای پی هست

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
من هم دیشب حدود یکساعت بازی کردم. خیلی جالب بود، اصلا دلم نمیخواست کنسول رو خاموش کنم. باحالتر از همه سیستم جان شما هستش که وقتی سلامتی شما کمه نمیتونه از دیوارها درست بالا بره و یا همه اش می ایسته و به خودش می پیچه و ناله میکنه. نقشه پایین صفحه هم از اون حالت نقاشی دراومده و ساختمانها بصورت سه بعدی نشون داده میشوند. خلاصه خیلی باحال شده.

توجه اسپویل اول بازی، اگر هنوز اولش رو نرفتید باز نکنید.

بالاخره اینجا هم با 16 ملاقات میکنیم که میگه فرق من با تو اینه که تو هنوز میتونی برگردی ولی بدن من خوراک کرمها شده اند و چاره ای جز صبر کردن و امید داشتن ندارم.

خیلی هم جالب این بود که به برج قدیمی الطیر میره و همه چیز همونطوری مثل سابق هستش و دست نخورده و فقط قدیمی شده اند.

یه سوال هم اینکه 16 میگه تو دوتا راه داری، یا راهی رو که شروع کردی به پایان برسونی و یا سرت رو به دیوار بکوبی و خودت رو بکشی. منظور از این خودش بوده؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من که همچین چیزی ندیدم و به نظرم برعکس یکی از بهترین های این ای پی هست

به کمرش و پاهاش دقت کن وقتی میدوه چجوری میشه.بیشتر بازی کردم بهتر شد ولی اون تاثیری که یک و دوش داشتن رو این نداره میا چند سال وقت بزاره رو بازی نمی زاره شده مثل acti سالی یه ac

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر