Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
دوستان من از سری های قبلی خیلی خوشم نیومد بنظرتون از این خوشم میاد؟کلا تغییرات زیادی نکرده تو گیم پلی و زاویه دوربین؟(آخه دوربین تو سریهای قبل زیاد به کاراکتر نزدیک بود)
به نظر شخصي من، اگر خوشت نيومده پس از اين هم خوشت نمياد.

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
انتهای بازی گیر کردم پنج تا کلید کروی شکله که باید باهاش درو باز کنم چجوری؟؟؟؟؟کمک plz

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:56 PM ارسال شده بود ----------

انتهای بازی گیر کردم پنج تا کلید کروی شکله که باید باهاش درو باز کنم چجوری؟؟؟؟؟کمک plz

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
این بازی الان ارجینالش چنده
بسدگی داره چه edition بخوای. فکر کنم ارزون ترینش special edition باشه گرون ترینش templare edition . اگر بخوای از مغازه های ایرانی بخری فک کنم فقط خود سی دی شو بهت بدن همون طور که دوستمون گفت 90 تومن

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من که از زمان اومدن اولین تریلر این بازی دارم جلز و ولز میزنم:d خدا کنه تا فردا بتونم با قیمت ارزون گیرش بیارم رفتم پایتخت میگفت 5000 تومن:-s =(( چون برادرای ارزشی اماکن نمیزارن اینا راحت بازی بفروشن! دوستانی که بازی رو انجام دادند در مقایسه با brotherhood کدوم رو بهتر میدونند؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
بازی رو شروع کردم اول بازی دقیقا همون ده دقیقه دمویی بود که لو رفته بود قبلا
گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی بهتر شده مخصوصا تو تکسچرها
فیزیک بازی انچنان تغییری نکرده
یه سری حرکات و امکانات جدید به بازی اضافه شده خیلی باحال تر شده
موزیک تا اینجا بسیار زیبا بوده
از همه مهمتر الطایر تو بازیه:x
سابجکت16 هم یلی شده واسه خودش تیکه میندازه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ایول پس...موزیک همیشه خارق العاده بوده تو این سری! به خصوص اساسینز ۲ با آهنگسازی جسپر کید!

گرافیک هم که قابل قبول بوده و هست!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
یعنی میتونم بگم بهترین AC زندگی منه
2 ساعت بازی کردم یعنی میتونم بگم شاهکاره ... اگر اینطوری میخوان بسازن هر سال یک AC بدن بیرون
گرافیک شاهکار
و بیشتر از همه موسیقی بی نظیر بازی که از دقیقه اول آدم لذت میبره
شاهکاره شاهکار

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
2 مورد رو اعصابه یکی صدا پیشه جدید الطیره که اقتدارشو گرفته ازش یکی دیگه هم اون سربازا که راحت نمیشه کشتشون نه به خاطر سخت بودن چون 2 ساعت صبر می کنه تا حمله کنه حوصله آدمو سر می بره
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان تمامی حالت های سه بعدی در بازی وجود داره!
برای فعال کردن ، دکمه ی start رو هر جای بازی دوست داشتید بزنید ، بعد از قسمت General ، به روی Stereoscopy (یکی مونده به آخر) برید ، بعد یا توجه به مدل TV یا مانیتورتون یکی از Inficolor/Side by side/Top bottom رو انتخاب کنید، نهایتا هم 3D Strength رو به 10 افزایش بدید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر