Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بــَـله
همینطوری پیش بره باید AC Leakـو جایگذین AC Revelations کنیم:|
فکر کنم به جایی برسه که واسه اینم تاپیک اسپویلر بزنیم :d

A.Z200

کاربر سایت
Sep 16, 2011
9
نام
Ileia
اون دمو 2 دقیقه ای در قسطنتنیه جز قسمت های آخر بازی است و اون دمو 10 دقیقه ای جز قسمت های میانی بازی است و اون دمو که میخوان Ezio رو دار بزنن برای قسمت های اول بازی است (قبل از اینکه Ezio وارد قسطنتنیه شود.)

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
اون دمو 2 دقیقه ای در قسطنتنیه جز قسمت های آخر بازی است و اون دمو 10 دقیقه ای جز قسمت های میانی بازی است و اون دمو که میخوان Ezio رو دار بزنن برای قسمت های اول بازی است (قبل از اینکه Ezio وارد قسطنتنیه شود.)
علیرضا آقا اون دمو 10 دقیقه ایه وسط بازی هم نمیرسه چون تو خود دمو هم میگه این اولین کلیدیه که اتزیو به دست میاره.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کسی این تریلر رو دیده؟
http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14797/t_assassinscr_e311_extendeds_640x360_1200_m30.mp4

همون تریلر شاهکار CG برای E3 هست که آهنگ رو از روش برداشتن یه 15 ثانیه طوفاین هم آخرش اضافه میشه.
هرچند تریلر اون جو E3 نداره به خاطر نبود آهنگ کاملا واضحه 50 درصد اون تریلر به اون آهنگش بود.
خلاصه اگر ندیدید ببینید. آخرش خیلی باحاله

چقدر قشنگ Ezio دهن سربازه رو سرویس کرد ولی از اون فاصله این پرید پائین هیچیش نشد؟ :|

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
کسی این تریلر رو دیده؟
http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14797/t_assassinscr_e311_extendeds_640x360_1200_m30.mp4

همون تریلر شاهکار CG برای E3 هست که آهنگ رو از روش برداشتن یه 15 ثانیه طوفاین هم آخرش اضافه میشه.
هرچند تریلر اون جو E3 نداره به خاطر نبود آهنگ کاملا واضحه 50 درصد اون تریلر به اون آهنگش بود.

چقدر قشنگ Ezio دهن سربازه رو سرویس کرد ولی از اون فاصله این پرید پائین هیچیش نشد؟ :|
آره اتفاقا من دانلود که کردم چند روز پیش دیدم همون قبلیست که فقط آهنگشو برداشتن بعدش متوجه شدم که یه چند ثانیه بهش اضافه شده و جدید تر هست که خیلی جالب بود

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
کسی این تریلر رو دیده؟

اره اتفاقا من همون موقع که اومد گذاشتم برای دانلود منتها کسی تحویل نگرفت:(:d
یه تریلر جدید اومده البته جدید که همون CG معروف هست منتها بجای موزیک متن فوق العاده اینبار اتزیو صحبت میکنه حرف هاش بکنار یه سورپرایز هم داره که شدیدا پیشنهاد میشه دانلودش کنید
HD
حتی CG هم پولیش کردن لامصبا دقت کنید نسبت به E3 پرجزییات تر شده مخصوصا چهره اتزیو
راستی ریشای اتزیو هم مشکی شده
زیر فشار پلیش جوان شدن گویا
دقت کنید جزییات نسبت به تریلر E3 بیشتر شده و پلیش شده تر هستش مخصوصا اونجا که طناب دار میندازه گردنه اتزیو چهرشو ببینید پر جزییات ترت شده بارش برف بهتر شده
و بالا هم اشاره کردم ریش های اتزیو مشکی شده
تازه به نظر من این دوتا تریلر به هم ربط دارن حالا هرکی خواست بیاد پروفایل بهش بگم
این تریلری که امید گذاشته هم ببینید چیز خاصی اسپویل نمیکنه اَتش ـو بیشتر میکنه
اینم لینک دانلود از GT
دانلود HD

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام

دقت کنید جزییات نسبت به تریلر E3 بیشتر شده و پلیش شده تر هستش مخصوصا اونجا که طناب دار میندازه گردنه اتزیو چهرشو ببینید پر جزییات ترت شده بارش برف بهتر شده
تازه به نظر من این دوتا تریلر به هم ربط دارن حالا هرکی خواست بیاد پروفایل بهش بگم
اینم لینک دانلود از GT
دانلود HD
اتفاقا من توجه کردم :d

• Like
Reactions: MehradCreed

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

اینم لینک دانلود از GT
دانلود HD
همم ندیدم :D.

میدونی از چیه آخرش خوشم اومد؟ وقتی افتاد زمین بلند شد کلاه کشید سرش، عجب حرکتی بود. یعنی چیزیه که از Ezio از اول میخواستم ...

این تریلر Story کلا آدم رو نابود میکنه. من وقتی دیدم کیف کردم :D. یاد اون تریلر AC 2 انداخت که آهنگ Ezio Family روش بود و میگفت One k1ss :D همینش رو یادمه الان :-" ...
Bh همچین تریلر باحالی نداشت.

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
سلام من تازه این بازی رو شروع کردم از یکش
اما همون اول بازی که یه عده ای کوزه دستشونه نمی دوتن باید چه کرد؟
اگه رو PC بازی میکنی باید شیفت رو نگه داری و رد بشی
اما اگه کنسول داری من خبر ندارم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام من تازه این بازی رو شروع کردم از یکش
اما همون اول بازی که یه عده ای کوزه دستشونه نمی دوتن باید چه کرد؟
جاش اینجا نبود البته.
ولی در کل روی کنسول ها B رو نگه دار، روی کامپیوتر هم که دوستمون گفت شیفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر