Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
آقا من درست متوجه شدم یا اشتباه میکنم
اگه یوبیسافت پلاس داشته باشی میتونی ،جدیدترین بازی ها رو روز عرضه بازی می‌کنی ؟ یا فقط اجازه چندساعت ترایل داره ؟ روی پی سی هم هست ؟ کجا میفروشن ؟
خیلی خوبه که اینجوری 😁

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
آقا من درست متوجه شدم یا اشتباه میکنم
اگه یوبیسافت پلاس داشته باشی میتونی ،جدیدترین بازی ها رو روز عرضه بازی می‌کنی ؟ یا فقط اجازه چندساعت ترایل داره ؟ روی پی سی هم هست ؟ کجا میفروشن ؟
خیلی خوبه که اینجوری 😁
درست متوجه شدی. میتونی روز عرضه بازی کنی. روی پی سی و ایکس باکس هست. تریال هم نیست. بازی کامل در روز عرضه. سوال اینجاست که آیا به صرفه است؟

• Like
Reactions: esemech

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,509
نام
عرفان
سوال اینجاست که آیا به صرفه است؟
روی ایکس باکس الان حول و حوش 10 دلار هست یک ماهش که میشه ظرفیتیش هم کرد،. اگر مثلا صبر کنی مثل پیشنهاد دوستمون شاهزاده ایرانی هم بیاد مثل یک تیر دو نشون میمونه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
آیتمهایی که تو توییچ دراپ می‌شده رو گرفتم .
یکیشون ۵۰درهم بود بقیه آیتم . چیزی که جالبه اینه که واقعا نمی‌دونن واحد پولی عراق دینار بود نه درهم ؟ یا شایدم اعراب درجه ۱ رو امارات می‌دونن که واسه جلب توجه اونا گذاشتن درهم ؟

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
چیزی که جالبه اینه که واقعا نمی‌دونن واحد پولی عراق دینار بود نه درهم ؟ یا شایدم اعراب درجه ۱ رو امارات می‌دونن که واسه جلب توجه اونا گذاشتن درهم ؟

من شنیدم که قدیم هر دو شون استفاده می‌شده
یکی شون سکه‌ی نقره بوده ، اون یکی از طلا
البته الآن یادم نمیاد کدوم شون دقیقن چی بوده.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
مگه نگفته بودن این نسخه قراره برگرده به ریشه هاش،این که مبارزاتش توی دیواره،دقیقا شبیه اوریجن واودیسی،مبارزات نسخه ۲و۳کجا این نسخه های جدیدکجا،یعنی واقعا یوبی سافت نمی تونه انیمیشن درست حسابی مثل نسخه های قدیمی که کانتر اتک داشت برا مبارزاتش طراحی کنه!!!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,779
نام
Masoud
مگه نگفته بودن این نسخه قراره برگرده به ریشه هاش،این که مبارزاتش توی دیواره،دقیقا شبیه اوریجن واودیسی،مبارزات نسخه ۲و۳کجا این نسخه های جدیدکجا،یعنی واقعا یوبی سافت نمی تونه انیمیشن درست حسابی مثل نسخه های قدیمی که کانتر اتک داشت برا مبارزاتش طراحی کنه!!!
فکر کنم بیشتر منظورشون ساختار شهری و stealth و این چیزا باشه ، دیگه نمیان مبارزات رو از مدل دارک سولزی برگردونن به اون سبک عهد بوق و تاریخ گذشته.
بهد این که همه این نسخه ها کانتر اتک هم دارن.

• Like
Reactions: Amirbeta

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
فکر کنم بیشتر منظورشون ساختار شهری و stealth و این چیزا باشه ، دیگه نمیان مبارزات رو از مدل دارک سولزی برگردونن به اون سبک عهد بوق و تاریخ گذشته.
بهد این که همه این نسخه ها کانتر اتک هم دارن.
ای کاش حداقل یکم شبیه سبک دارک سولز بود اصلا سنگینی سلاح ها را حس نمی کنی،دشمن ها هم عین هویج،یکی از دلایلی که نسخه ۲و۳هنوز هم بهترین فرانچیز حساب میشه همین مبارزات وانیمیشن های جذابش بود

• Like
Reactions: eandm and Mreza_Dex

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر