Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خب تقریبا 4 ساعت بازی کردم و این نوید رو میدم که بازی تا اینجا قشنگ بودش.
برای شخص من که خیلی سخت با بازی های این روزها کنار میام، از بازی خوشم اومده تا اینجا
زمان حالش خوب شده ؟ لطفاً با بله یا خیر جواب بدید :D . پارکور فقط انیمیشن عوض شده درسته ؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب تقریبا 4 ساعت بازی کردم و این نوید رو میدم که بازی تا اینجا قشنگ بودش.
برای شخص من که خیلی سخت با بازی های این روزها کنار میام، از بازی خوشم اومده تا اینجا
خب خب خیلی مهمه :D
اگه منتقدا هم یکم کوتاه بیان فقط به خاطر آینده فرانچایز هم که شده به میراژ یه نمره درست درمون بدن، حداقل میشه امید داشت یوبی به خاطر متا هم که شده انگیزه پیدا کنه کلا RPG رو از AC بکشه بیرون (با کمال احترام به RP پلیرای گرامی :-" :D)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
زمان حالش خوب شده ؟ لطفاً با بله یا خیر جواب بدید :D . پارکور فقط انیمیشن عوض شده درسته ؟
سوال اول رو نمی تونم با بعله و خیر جواب بدم 😁
دوم رو نه خیلی زیاد، یعنی تفاوت خفنی توش نمیبینم که بگم عوض شدن یا نه

عراق و اتمسفر بازی جوری که انگار مختارنامه میبینم، برا همین این حس دوست داشتنیه.
بازی خیلی شبیه نسخه های کلاسیک هستش تا این نسخه های جدید.

روند داستان بازی هم خیلی خوب بود تا اینجا و دوبله شهره آغداشلو هم خیلی خفن شده

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
سوال اول رو نمی تونم با بعله و خیر جواب بدم 😁
دوم رو نه خیلی زیاد، یعنی تفاوت خفنی توش نمیبینم که بگم عوض شدن یا نه

عراق و اتمسفر بازی جوری که انگار مختارنامه میبینم، برا همین این حس دوست داشتنیه.
بازی خیلی شبیه نسخه های کلاسیک هستش تا این نسخه های جدید.

روند داستان بازی هم خیلی خوب بود تا اینجا و دوبله شهره آغداشلو هم خیلی خفن شده
داداش ببين دوبله عربى ليپ سينكش اوكيه يا همون انگليسى بريم 😁

• Smile
Reactions: ( Layken )

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
هر چی فیلم عکس گرفتم اصلا نیومده تو گالری، فکر کنم بازی اجازه نشر عکس و این چیزها رو نمیده تا زمان انتشار بازی.

40 درصد بازی رو رفتم و خب من چون والهالا و نسخه قبلی اورجین رو بازی نکردم، یعنی فقط نیم ساعت تونستم تحمل کنم و به همین خاطر شاید اگر بحث مقایسه ای نتونم داشته باشم ولی مهمترین نکته بازی این که کاملا به نسخه های کلاسیک وفادار هستش، خیلی شبیه قسمت اول هستش و اینم شاید به خاطر جو و دنیای مذهبی هستش که مثل قسمت اول داره به وجود میاد.
گیم پلی بازی همون همیشگی هستش و با پیشروی تو بازی قابلیت های جدیدی اضافه میشه که نمی دونم در والهالا بود یا نه ولی برای من که جدید هستن.

با این وجود کلیت گیم پلی چیز غریبی نیست و این داستان و شخصیت پردازی هستش که انرژی رو به من گیمر میده تا ادامه بدم.
حس گشت و گذار و اکتشاف خوب و لوت کردن و دزدی و جستجو به خوبی حسش منتقل میشه.

تنها ایراد بازی کمی تا حدودی هوش مصنوعی بازی هستش که دشمنا یک جاهایی زیادی خنگ بازی در میارن که حدس می‌زنم در ادامه که قابلیت های زیادی در بازی روشن بشه اون قسمت هوش مصنوعی بهتر بشه و حس میکنم بازی فعلا اون سختی رو به من منتقل نکرده.

باز کردن نقشه، خرید و فروش، اهمیت دادن به ارتقا و شخصی سازی همگی عالی هستند و جذابیت خوبی دارن

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
خب خب خیلی مهمه :D
اگه منتقدا هم یکم کوتاه بیان فقط به خاطر آینده فرانچایز هم که شده به میراژ یه نمره درست درمون بدن، حداقل میشه امید داشت یوبی به خاطر متا هم که شده انگیزه پیدا کنه کلا RPG رو از AC بکشه بیرون (با کمال احترام به RP پلیرای گرامی :-" :D)
نقشه چند ساله اساسینز کرید ترسیم شده و نسخه ها هم معرفی شدن. این میرج هم دی ال سی والهالا بوده گقتن بیایید بکنیمش یه بازی جدا وگرنه لول دیزاین و کلیت گیمپلی بازی همون سه گانه است.(خالی کردن کمپ از دشمن) من نمیدونم چرا میگن برگشت به ریشه ها. فقط به خاطر اینکه توی لوکیشن عربیه؟ :D

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
نقشه چند ساله اساسینز کرید ترسیم شده و نسخه ها هم معرفی شدن. این میرج هم دی ال سی والهالا بوده گقتن بیایید بکنیمش یه بازی جدا وگرنه لول دیزاین و کلیت گیمپلی بازی همون سه گانه است.(خالی کردن کمپ از دشمن) من نمیدونم چرا میگن برگشت به ریشه ها. فقط به خاطر اینکه توی لوکیشن عربیه؟ :D
نه چون المان های آرپی جی خیلی کم شدن از اون ور نقشه بازی هم کوچیک شده یه تجربه طولانی هم نیست ده دوازده ساعت داستان داره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
ساختار شهری و مپ بازی اصلا بی تاثیر نیست تو این قضیه :D

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
المان های RPG کم شده تو این نسخه ؟
اصلا Origin و Valhalla و Odyssey خوشم نیومد اینقدر که بازی بزرگ شده بود و RPG شده بود.
وایبی که از تریلر ها گرفتم این بود که شبیه AC های قدیمه.

• Like
Reactions: emaad.mir

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان گیم پلی در مبارزات تغییری کرده؟ انیمیشن هاش مثل نسخه های اول وقدیمی کانتر اتک داشت اونجوری شده؟یا مبارزات مثل این نسخه های جدید بی روحه وفقط ضربه زنیه؟؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
وقتی حرف از ایرادات و نقاط ضعف این سری بازی میشه همه یا از روند تکراریش میگن یا از باگ ها و هوش مصنوعی ضعیف و شخصیت پردازی نچندان خوب (بعد الطیر و اتزیو شخصیت موندگاری نداشتیم) و حتی سیستم مبارزات و...
همه این ایرادات وارده هر چند که نظر من این هست که بازی همیشه در تلاش بوده که تکراری محض مثل far cry (از شماره ۳ به بعد)نباشه و همواره تغییرات ریز و درشتی داشته که حس تکرار به آدم دست نده.(همیشه دوست داشتم یه مقاله بنویسم در مورد بازی هایی که نسبت به شماره های قبلیشون دچار کلی تغییرات ریز و درشت بزرگ و مثبت شدن و توی ۳ تای اول لیستم assassin's Creed 2 وجود داشت. این تغییرات کم و بیش در نسخه های بعد وجود داشته ولی به مرور با غلظت کمتر)
اما بزرگترین نقطه ضعف بازی بنظرم آسون بودن بازی هست. این بازی واقعا چالش نداره! مثلا من که تمام نسخه های این بازی رو به جز والهالا تجربه کردم تو کل این نسخه ها در مبارزات سر جمع ده بار هم نمردم.
وقتی بازی ساده پیش بره و آدرنالین نره بالا و هیجان رو تجربه نکنی ضعفهای بازی بیشتر به چشم بیاد.
حالا این نظر شخصی من هست . اگه بازی سختتر بود مطمئنم بازی کمتر هیتر داشت و بیشتر تمجید میشد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر