Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
این پروژه اینفینیتی یوبی هم میشه عین 3 گانه تخیلی مصر،یونان،نورث یعنی همون اولی ک اومد بیرون بقیه هم کپی پیست همون هستن و فقط محیطشون فرق میکنه ، هر سال هم میان میگن این نسخه بر میگرده ب ریشه ها و آخرش باز گند میزنن ، موندم این ریشه ها کجا هستن ک اینا هر چی میرن بهشون نمیرسن ، دیگه بعد 15 سال تا الان باید ب نفت و گاز میرسیدن :D

اخر تریلر هم قشنگ مشخص بود دست از این شخمی تخیلی بازیا بر نداشتن و باز هیولا و غول آوردن تو بازی .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
بازگشت به ریشه ها من نمیفهمم یعنی چی الان یعنی اون همه المان های rpg رو ریختن دور و دوباره بازی اکشن ساده شده :D خب بهتر نبود همون مسیر رو که ناقص اجرا میکردن تو نسخه جدید تکامل بدن و اون چیزی بشه که باید واقعا میشد تا اینکه برگردن سر خونه اول :D
فک کنم کل تلاششون اینه که همه مدلو راضی کنن، خیلی از طرفدارای قدیمی بازی با سه نسخه آخر حال نکردن از طرفی دیگه فن جدید پیدا کرد واسه متفاوت بودنش حالا بنظر میاد با این سیستم جدید میخوان همه رو درگیر کنن که مثل قدیم AC بیوفته سر زبونا.
وگرنه قطعا کارایی که روی این سه نسخه کردنو نمیریزن بیرون و توی Code Red پیادش میکنن که بنظرم میتونه خیلی عنوان خفنی هم بشه بخاطر ستینگش، فقط باید دید بالاخره یوبی از خر شیطون میاد پایین یکم Scale گیمو کوچک تر کنه یا نه! موندم چه اصراریه 60 ساعت فقط Main Quest بزاری واسه یک بازی که هر دوسال یک بار نسخه جدید ازش میاد :D

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
378
نام
فرنود
من هم مثل بعضی از دوستان فعلا نمیتونم به این بازی خوش بین باشم و سعی میکنم انتظاراتم رو پایین نگه دارم . یه جورایی حس میکنم یوبیسافت این پروژه رو استارت زد تا دهن فن های قدیمی رو ببنده و با خیال راحت "تغییرات" خودش رو برای آینده AC پیش ببره. بعدا هم که Mirage خراب کرد فوقش میگن "دیدین دیگ این سیستم جواب نمیده سر همین رفتیم سراغ RPG "!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
یه کوچولو اشتباه محاسباتی کردن. سعدی ۴۰۰ سال بعد از این بازی به دنیا اومده (:D)

زکریای رازی به اون تاریخ میخوره تقریبا، ولی اونم بغداد نبوده و ری زندگی میکرده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,980
نام
محمد حسین

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,457
پایین گذاشتن قیمت میتونه صرفا یه تاکتیک کنترلی باشه برای کاهش ایمپکت شوک ناشی از کوتاه بودن بازی..
بهرحال کم نیستند در جهان افرادی که در هر حالتی "کمیت" رو به "کیفیت" ترجیح بدن. برای لمسش کافیه وقتی که از کنار ساندویچی بمبی(!) رد میشید، تراکم مشتری رو نظاره کنید!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
یوبیسافت امروز گفته قیمت بازی های بزرگ AAA جدیدش 70$ می شه و Skull and Bones اولین بازی ای هست که برچسب قیمت 70$ ای می خوره.
این بازی 50$ قیمت خورده. به طور قطع خیلی اوضاغ خیته :D
اون S&B بعد یک ماه به قیمت اصلیش برمیگرده:-"
خیلی دلشون خوشه این قیمت رو گذاشتن:D

پایین گذاشتن قیمت میتونه صرفا یه تاکتیک کنترلی باشه برای کاهش ایمپکت شوک ناشی از کوتاه بودن بازی..
بهرحال کم نیستند در جهان افرادی که در هر حالتی "کمیت" رو به "کیفیت" ترجیح بدن. برای لمسش کافیه وقتی که از کنار ساندویچی بمبی(!) رد میشید، تراکم مشتری رو نظاره کنید!
با این قضیه موافقم:-"
نمیخوام بگم این بازی در حد چیزیه که مثال میزنم، ولی مثلا نسل قبل هم Uncharted the Lost Legacy چنین وضعی رو داشت
اونم قرار بود یک DLC باشه، که به نظرشون انقدر بزرگ شد و مجبور شدن جدا بفروشنش و فکر کنم 40$ قیمت خورد

از U4 کوتاه تر بود، خیلی مواردش مستقیما از خود U4 گرفته شده بود و ...
ولی در مجموع تجربه ی خوبی بود و یک سری حتی بیشتر U4 دوستش دارن

این هم یک چنین شرایطی داره تقریبا
این شایعاته یک DLC برای والهالا دارن میسازن که گیم پلیش به سمت کلاسیک هست و ... خیلی وقته که گفته میشد
که الان مشخص شد چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر