Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
آخرین Naval Contract با تمام کردن تمام ماموریت های قبلیش باز میشه و باگ نیست.
یعنی چی دقیقا؟ کدوم ماموریت ها؟
نوال ها رو همه رو رفتم! فقط یکیش مونده که میرم تو اون پایگاه اصلآ نیست!
اون آیتم تو Kingston چی؟ یه بار گفتم آیتمی هست که باید بری بار دعوا میشه بزنی همه رو!
ولی علامت بار رو نقشه نیست!!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
یعنی چی دقیقا؟ کدوم ماموریت ها؟
نوال ها رو همه رو رفتم! فقط یکیش مونده که میرم تو اون پایگاه اصلآ نیست!
اون آیتم تو Kingston چی؟ یه بار گفتم آیتمی هست که باید بری بار دعوا میشه بزنی همه رو!
ولی علامت بار رو نقشه نیست!!
مطمئنی همه ماموریت های دریایی رو رفتی؟ میخوایی مطمئن شی برو تو منو، Progress Tracker اون آخراش زده Naval Contract، اونجا میتونی ببینی کدومارو رفتی.
درمورد بار Kingstone هم اگه تو عکس های گوگل یه سرچ کنی جاشو پیدا می کنی.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
مطمئنی همه ماموریت های دریایی رو رفتی؟ میخوایی مطمئن شی برو تو منو، Progress Tracker اون آخراش زده Naval Contract، اونجا میتونی ببینی کدومارو رفتی.
درمورد بار Kingstone هم اگه تو عکس های گوگل یه سرچ کنی جاشو پیدا می کنی.
:bighug: برادر ممنون! آره یکیش مونده بود! اون Tavern هم پیدا شد!!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا همه چیو آپگرید کردم! فقط انبار این بشکه ها Barrel مونده؟ الیتش!! چه کنم؟ تمام ایتم های رو نقشه رو هم جمع کردم..

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان برای دسترسی به مموری یا همون مراحل قبل که 100% نکردیم حالا بعداز پایان بازی بخواهیم 100% کنیم چطوریه ؟
تو بازی استارت رو بزن برو تو منو، قسمت progress tracker اونجا میتونی ماموریت های اصلی رو تکرار کنی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام، دوستان این بازی چرا انقدر Collection Item داره ما هرچی جمع می کنیم بازم هست :d من فکر می کردم این GTA است که خیلی Item داره اما این AC یک چیز دیگست

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام، دوستان این بازی چرا انقدر Collection Item داره ما هرچی جمع می کنیم بازم هست :d من فکر می کردم این GTA است که خیلی Item داره اما این AC یک چیز دیگست

بابا این اسسین از شماره۲ به بعد همینجوریه دیگه:D...هربارم collectible items بیشتری داشته:D...ولی خداییش هر سری از ایتما ک تموم میشه ادم کلی کیف میکنه:D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بابا این اسسین از شماره۲ به بعد همینجوریه دیگه:D...هربارم collectible items بیشتری داشته:D...ولی خداییش هر سری از ایتما ک تموم میشه ادم کلی کیف میکنه:D

نه بابا توی 3 این شکلی نبود انقدر زیاد نبود این دیگه کلا شورش را در آورده.من بازی را تازه تمام کردم با 95% اما توی نقشه هنوز پره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بچه ها من تازه شروع کردم...یه سوال از داستان داشتم فقط خواهشا از جلوتر اسپویل نکنید و اگر جلو تر از همین جا که سوال رو می پرسم می فهمم نگید
من اونجام که اولین بار شاون و ربکا رو می بینیم..این دو تا تو آبسترگو چه علطی می کنن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر