Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
لباس مایا ها خیلی بدرد نمی خوره ولی لباس تمپلارهاش فوق العادس، هم با ابهت هست هم آرمورش بالاست، از اونجایی که من ادوارد رو به اساسین بودن قبول ندارم اول از همه لباس تمپلارهارو آزاد کردم و تنش کردم.

مرتیکه اسسین به این خوبی...زدی هویتش رو بردی زیر سوال!!!
حقا که ابلیسی:D

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
مرتیکه اسسین به این خوبی...زدی هویتش رو بردی زیر سوال!!!
حقا که ابلیسی:D
>:) تو خوب بودنش که شکی نیست، هم یه رهبر قدرتمنده هم یه قاتل بالفطره، فقط من فلسفه اساسین شدنش رو خیلی نمی پسندم.
به من که بعد از Ac: Revelation این نسخه خیلی بهم چسبید. شخصیت اصلی هم به نظرم خوب بود، ولی لباس اساسین ها اصلا بهش نمیاد.
امیدوارم ادامه داشته باشه...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
>:) تو خوب بودنش که شکی نیست، هم یه رهبر قدرتمنده هم یه قاتل بالفطره، فقط من فلسفه اساسین شدنش رو خیلی نمی پسندم.
به من که بعد از Ac: Revelation این نسخه خیلی بهم چسبید. شخصیت اصلی هم به نظرم خوب بود، ولی لباس اساسین ها اصلا بهش نمیاد.
برعکس شما من امیدوارم داستان خانواده نجسب کنوی بلاخره تموم شده باشه :D هرچند 4ـش بعد رویلیشنز خیلی عالی بود ...
راستی حتما لیبریشن اچ دی رو بازی کنید چون رو کنسول باگ هاش کمتر از ویتا باید باشه طبیعتا و فریم پایدار تری هم خواهد داشت ...
هرچند داستان اون خیلی کشکه ولی لذت بخشه...

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برعکس شما من امیدوارم داستان خانواده نجسب کنوی بلاخره تموم شده باشه :D هرچند 4ـش بعد رویلیشنز خیلی عالی بود ...
راستی حتما لیبریشن اچ دی رو بازی کنید چون رو کنسول باگ هاش کمتر از ویتا باید باشه طبیعتا و فریم پایدار تری هم خواهد داشت ...
هرچند داستان اون خیلی کشکه ولی لذت بخشه...
من که هرچی اساسین بیاد بازیش می کنم ولی حیف که Liberation رو دیسک نمیاد:-s
به نظر من این نسخه از تمام نسخه های قبلی حس ادونچر بودن رو بیشتر و بهتر منتقل می کنه ولی راز آلود بودن سری ACII، مخصوصا Revelation رو نداره

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
چیز زیادی از دست ندادی
من اگه میدونستم این لباسا رو میخواد آزاد کنه اصلا نمیگشتم

دوستان یکی میتونه بهم بگه تو آنلاین چجوری این صندوقا رو شیر کنم
یه سوال دیگه کشتی 100% شد ولی روی پسره که میره 85 درصد میزنه اصلحه و خودشو همه چیرو هم خریدم
آخرین سوال این مراحل سند کردن کشتی تمومی نداره یعنی دیگه تموم شه دیگه هی میفرستی هی مرحله میده

یکی جواب بده لطفا

لباس مایا ها خیلی بدرد نمی خوره ولی لباس تمپلارهاش فوق العادس، هم با ابهت هست هم آرمورش بالاست، از اونجایی که من ادوارد رو به اساسین بودن قبول ندارم اول از همه لباس تمپلارهارو آزاد کردم و تنش کردم.

خدایی اونم مالی نبود یعنی یه چیزی نبود که ارزش اینهمه گشتن رو داشته باشه
تازه تو لباس مایا میخواد کلاه بزاره نداره خیت میشه از اون باگهای خنده دار بود :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,401
نام
Majid
کجا نمیاد؟؟ :D من که اون لباس دزد دریایی رو که برداشتم دیدم خیلی قشنگه و ابهتش خیلی بالاست ولی بعد که یک چند وقت باهاش راه میرفتم یک حسی بهم میگفت داری از هویت Assassins جدا میشی :D دوباره رفتم لباس Heythem Kenway رو برداشتم :D
لباس اساسینا که خیلی خوب بهش میاد اتفاقا! دیگه هر چی باشه از اون کانر بچه قرتی که بیشتر بهش میاد :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

فلسفه اساسین شدن چیه باو همین که فرقه قبولت کنه کافیه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,401
نام
Majid
قبول کنید کانر بیخود ترین اسسین تاریخ بوده :D
فکت + من سوپر فن این سری هستم و یه کالکشن دستسازم ازش دارم :D
آره بابا! نمیدونم یوبی سافت میگفت ما 5 سال روی بازی کار کردیم من که باور نمیکنم!
البته ACIII پیشرفتش نسبت به نسخه های قبل خیلی خیلی زیاد تر بود ولی از امکاناتی که داشت اصلا خوب استفاده نکرد! و زیاد لذت بخش نبود! الان ACIV اومده همون امکاناتو داره جوری از اون امکانات توی بازی استفاده کردند که آدم معتاد بازی میشه! :x
کانر که اصلا شخصیت پردازی نداشت کلا :D داغون بود شخصیتش! باز حداقل قیافه میداشت که اونم نداشت :D سرخ پوستم که بود :-& اساسین بودنشم بدرد خودش میخورد! ابهتم کلا تعطیل:D
یعنی واقعا کسی با وجود Ezio و Altair و Edward میشه که کانر رو دوست داشته باشه؟ :s

یک عکس میزارم همه اینطوری بشین :-&

qbxfq1y2y6yrwtljwfh.jpg

آدم قیافه اینو با اتزیو یا ادوارد مقایسه میکنه میبینه دوزار ابهت و قیافه نداره :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
الان من تازه فهمیدم چقدر اتزیو خوف بوده :D اصلا ببینین تو شماره 2 چقدر حس انتقام موج میزد !!! اتزیو تولد 30 سالگیشو با رز گرفت :D
خیلی خوب بود ... اینم لحظات احساسیش خیلی خوب پیاده شده بود ! کانر :| :
با قاتل قبیله ـش نشسته بود سر میز نوشیدنی میزد :| تو اون شورا که داشتن بحث میکردن این یارو هم پشتش بود , اگه الطایر یا اتزیو در اون شرایط بودن یارو رو 100 دفعه کشته بودن :| این نگاش میکرد :| هیتم چه مسخره مرد :| عوض اینجا همه شخصیتای دوست داشتنی براشون کات سین های خوبی برگزار شد :D

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
فلسفه اساسین شدن چیه باو همین که فرقه قبولت کنه کافیه :d
شما اصالت ادوارد رو با اتزیو آدیتوره دی فرنزه مقایسه کن که اجدادش هم اساسین بودن، ولی ادوارد چی؟ با یه کار نادرست افتاد تو یه راه درست.
بیخود نیست نوادگانش هم تو اساسین شدن پخی نشد. داغون تراز کانر که نوه ی ادوارد باشه که نداریم.
لباس اساسین هم هنوز معتقدم که بهش نمیاد ولی خوشم میاد ازش مررررررررده

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
شما اصالت ادوارد رو با اتزیو آدیتوره دی فرنزه مقایسه کن که اجدادش هم اساسین بودن، ولی ادوارد چی؟ با یه کار نادرست افتاد تو یه راه درست.
بیخود نیست نوادگانش هم تو اساسین شدن پخی نشد. داغون تراز کانر که نوه ی ادوارد باشه که نداریم.
لباس اساسین هم هنوز معتقدم که بهش نمیاد ولی خوشم میاد ازش مررررررررده

درسته کانر اصلا شخصیت پردازی نداشت اما قبول کن مهارتاش خیلی بهتر از اتزیو و الطیر بود :d من که ادوارد رو به عنوان اساسین قبول دارم
فقط یه چیزی هیتم چجوری تمپلار شد ؟ مگه باباش اساسین نبود :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر