Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
تو گرفتن این اچیومنت مشکل دارم، هرجوری میرم رو کشتی دشمن حتی مطمئنم که هیچ کدوم از افرادمم نمی میره بازم نمیشه:

All Aboard
Board a ship without losing any crew members
برو کنار schooner بعد وقتی که داری برد میکنی برو اون وسیله که توپ کوچولو میندازه وردار قبل از اینکه برسی بهش 5 تارو کشتی;)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برو کنار schooner بعد وقتی که داری برد میکنی برو اون وسیله که توپ کوچولو میندازه وردار قبل از اینکه برسی بهش 5 تارو کشتی;)

من یه کشتی رو زدم و قبل از اینکه بخوام با کشتی بوردش کنم پریدم و خودم رفتم همه رو کشتم و بعد برگشتم توی کشتی و بوردش کردم...برای من اینطور باز شد:D
c6e9e304946fe8141.gif

----------------------------------------------
تو این بازی هم مثل نسخه های قبلی اگه وسط بازی از تو انیموس خارج بشیم اتفاق خاصی میوفته؟ چه زمان هایی خارج شم خبری گیر میاد؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
متاسفانه من نتونستم عضو بشم میشه یکی راهنمایی کنه کامل عضو شم اینجا
گلد میخواد ؟
من گلد ندارم
کشتی برزرگ رو زدم ترکوندم بدون آپدیت آخر کیف داد :D

میشه یکی راهنمایی کنه

هیچی نمیخواد عزیزم شما فقط کافی بود توی گوگل سرچ‌کنی که در آخر به یه همچین جایی میرسی...
ولی استفاده از بخش انلاین بازیها گلد میخواد.
https://secure.ubi.com/register/Cre...ttp://ubi.com/US/Games/Search.aspx&lang=en-US

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,141
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی این بازی خوش ساخته خدایی . من 2نسخه ی قبلی رو خوشبختانه بازی نکردم با این خیلی حال کردم
یعنی ایده ی کشتی سواری و دزد دریایی بودن عالی بود . خیلی خوب جواب داده . وقتی حمله میکنی بقیه کشتی هارو میگیری واقعا لذتبخشه مخصوصا وقتی دریا طوفانی میشه ...
موجودات داخل دریا فوق العادن . انواع و اقسام کوسه ها و وال هارو داره که شکارشون تجربه ی به شدت خوبیه
طراحی جنگل های بازی مخصوصا زمانی که شب میشه و همه جارو مه میگیره کم نظیره . اگه بالای یه دریاچه پر از تمساح هم ایستاده باشین که چه بهتر :d
کلا به نظر من خیلی عالی بوده تا اینجا .
فقط برای بعضی آپگریدهای کشتی Plan میخواد . از کجا باید پیدا کرد ؟

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
خیلی این بازی خوش ساخته خدایی . من 2نسخه ی قبلی رو خوشبختانه بازی نکردم با این خیلی حال کردم
یعنی ایده ی کشتی سواری و دزد دریایی بودن عالی بود . خیلی خوب جواب داده . وقتی حمله میکنی بقیه کشتی هارو میگیری واقعا لذتبخشه مخصوصا وقتی دریا طوفانی میشه ...
موجودات داخل دریا فوق العادن . انواع و اقسام کوسه ها و وال هارو داره که شکارشون تجربه ی به شدت خوبیه
طراحی جنگل های بازی مخصوصا زمانی که شب میشه و همه جارو مه میگیره کم نظیره . اگه بالای یه دریاچه پر از تمساح هم ایستاده باشین که چه بهتر :d
کلا به نظر من خیلی عالی بوده تا اینجا .
فقط برای بعضی آپگریدهای کشتی Plan میخواد . از کجا باید پیدا کرد ؟
صفحه 28 همین تاپیک پست 418 دوستمون MEHRDAD.F عکسا رو گزاشتند;)

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
سلام تو این نسخه مانند نسخه های قبل زره یا اسلحه که باید ماموریت بریم تا باز شه هست؟(ممنون میشم مامورت ها یا کارهایی که واسش باید کرد رو بگید)با تشکر

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام تو این نسخه مانند نسخه های قبل زره یا اسلحه که باید ماموریت بریم تا باز شه هست؟(ممنون میشم مامورت ها یا کارهایی که واسش باید کرد رو بگید)با تشکر
یه زره تمپلار هست که برای آزاد کردنش باید تمام تمپلار اساسینیشن هارو بری
-------------------
برای تا آخر آپدیت کردن کشتی مگه به لایو نیاز هست؟ هرچی میرم جلو با اینکه متریال لازم رو دارم چندتا از آپگریدها باز نمیشه!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یه زره تمپلار هست که برای آزاد کردنش باید تمام تمپلار اساسینیشن هارو بری
-------------------
برای تا آخر آپدیت کردن کشتی مگه به لایو نیاز هست؟ هرچی میرم جلو با اینکه متریال لازم رو دارم چندتا از آپگریدها باز نمیشه!
برای بعضیاشون نقشه لازمه که ازتوی chestها و کشتیای غرق شده بدست میاد ولی دوتاش حتما نیاز به لایو داره...

چندتا هستند یکی Templar outfit که چهارتا مرحله‌ی‌ Templar hunt داره و بعداز تموم شدنشون چهارتا تمپلار کی میگیری به اضافه یکی که درطوول داستان داشتی و لباس رو ازاد میکنی.
و یکی دیگه هم هست که برای گرفتنش باید تمام Maya stone ها رو بگیری...

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من این Templar outfit رو مرحله هاش رو رفتم فقطنمیدونم کجاست ؟
رو نقشه میشه نشون بدید؟
شما برو به great inagua اونجا برو به hideout خودت اونجا یه علامت تمپلارهارو می بینی، برو همونجا کلیدهارو استفاده کن و لباس رو آزاد کن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیو تموم کردم ... شاهکار بود خصوصا کات سین نهایی ! امیدوارم نسخه بعدی هم تو مصر باشه ! ( عکسه که اومده بود ! مدرکم از یه چیزی دارم که میتونه اون شایعه رو یکم قوت بده ! یادتون یه آرتورک اومده بود یه کابوی که صورتش مشخص نبود با یه تفنگ تو دستش از پایین نشون میداد ؟ اون آرتورک رو تو ابسترگو پیدا کردم ... آرتورک هایی هم از اهرام ثلاثه اومده بود ... همینه باور کنید نسخه 5 همینه :D ! * )

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بازیو تموم کردم ... شاهکار بود خصوصا کات سین نهایی ! امیدوارم نسخه بعدی هم تو مصر باشه ! ( عکسه که اومده بود ! مدرکم از یه چیزی دارم که میتونه اون شایعه رو یکم قوت بده ! یادتون یه آرتورک اومده بود یه کابوی که صورتش مشخص نبود با یه تفنگ تو دستش از پایین نشون میداد ؟ اون آرتورک رو تو ابسترگو پیدا کردم ... آرتورک هایی هم از اهرام ثلاثه اومده بود ... همینه باور کنید نسخه 5 همینه :D ! * )

این موضوع رو شونصد صفحه پیش خودم و شونصد نفر دیگه گفته بودیم:D
In face:D

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا وقتی کشتی میگیریم.یه گزینه داره send to kenway fleet..
خوب وقتی این رو میفرستیم به اینجا چیکار میکنه؟؟؟ هیچ نشونه ای نداره؟اصلا میفرسته کجا واس چی؟؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آقا وقتی کشتی میگیریم.یه گزینه داره send to kenway fleet..
خوب وقتی این رو میفرستیم به اینجا چیکار میکنه؟؟؟ هیچ نشونه ای نداره؟اصلا میفرسته کجا واس چی؟؟

میفرسته به فلیت از اونجا میتونی بفرستیش به جاهای دیگه برا انجام ماموریت(مثل تعلیم اسسین اسسینهای قدیمیه) ولی باید به لایو وصل باشی تا بتونی از فلیت استفاده کنی.
برای فلیت هم برو به اتاق کاپیتان همون میز روبرو مربوط به فلیت میشه.اگه میخوای آپگریدهای کشتی رو تا آخر انجام بدی به فلیت نیاز داری چون سه تا نقشه گنج رو توسط فلیت بدست میاری که فکر کنم یکی دوتاشون مروبط به نقشه آپگرید باشن.
سلام
من آپگرید mortar واسه کشتی رو گرفتم

حالا چجوری از مورتارها استفاده کنم؟
سلام
LB رو نگه دار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر