Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خیلی ممنون برای راهنماییتون ;)
یا قمر بنی هاشم من همشو خرج کرد :)))
حالا بهترین راه برای پول چمع کردن زیاد و سریع چیه :((
به نظرم اول برو کشتی رو قوی کن تا بتونی کشتی های بزرگ رو بگیری چون پول توشه!:D
من که تا jack daw رو گرفتم بیخیال داستان بازی شدم تا بتونم اول کشتی رو قوی و قدرتمند کنم بعد برم بازی کنم( البته برای کسانی که حوصله ندارن پیشنهاد نمیکنم!:|:D)

کسی لباس قوم مایا رو گرفته ؟!!:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کسی لباس قوم مایا رو گرفته ؟!!:D
نه بابا...من هنوز کل سنگارو پیدا نکردم....کل اوت‌فیتارو هم گرفتم...بجز این!:Dباید کل نقشه باز بشه که لازمش یه کشتی خوف هست که بری فورتا رو بترکونی که من تازه از ۴۰٪ شروع کردم به آپگریدتخصصی جک‌داُو...

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان گرافیک بازی واقعا بالا است؟؟؟....چند تا عکس دیدم گرافیکش معرکه بود...طرف با ایکس باکس بازی می کنه چون وان هنوز لانچ نشده می پرسم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
کسی لباس قوم مایا رو گرفته ؟!!
اصلا لباس جالبی نبود من که اصلا باهاش حال نکردم /:)
دوستان گرافیک بازی واقعا بالا است؟؟؟....چند تا عکس دیدم گرافیکش معرکه بود...طرف با ایکس باکس بازی می کنه چون وان هنوز لانچ نشده می پرسم
وجدانی من اصلا منتظر این سری نبودم میگفتم باز یک شماره مثل سری های قبلٍ ولی کلا منو این بازی سورپرایز کرد داستان خوب ، گرافیک خوب ، کلا جذاب ، میشینی پشت دستگاه نمیتونی دل بکنی هی میگی بذار برم ببینم چی میشه
درکل یه Adventure به تمام معنی :-bd

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان منم بازیو گرفتم ! ( رو پی اس 3 البته ولی اینجا چون بیشتر چک میشه همینجا میگم )
اول از همه بگم که بعد از 3 من کلا قطع امید کردم به سری :| ولی دقیقا به محض ورود به منوی اصلی 4 جو گیر شدم و واقعا هم بی هدف جو گیر نشدم :D چون بازی یه سروگردن بهتر از 3 ـشه ! و هی میگم کاش هیچوقت 3 ـش نمیومد ... اولین چیزی که تو هاوانا ( اولین شهری که واردش میشین ) نظرتونو جلب میکنه فضای شهره و مهم تر از همه منو یاده اسسینز 2 انداخت :D ! دوم از همه داستان بازی خیلی شاخه :D خیلی سورپرایز داره ! سوم از همه شخصیت ادوارد فوق العاده ـست :D ! از همون اول بازی عاشق رفتارش شدم :D خیلی خوبه ! از کانر بی خاصیت بهتره :|
یه مشکل هست اونم گه گاهی تو پی اس 3 افت فریم میگیره ! نمیدونم رو 360 ـم اینجوریه یا نه ولی گرافیکش خیلی خوبه ! راضیم ازش

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
واقعا گرافیک بازی خوبه؟؟؟؟؟؟؟ تمام اشیا لبه تیز دارن مخصوصا سایه ها انگار سیم خارداره
این متاسفانه از ایراد های موتور anvil next هست که متاسفانه تو نسخه ی 3 هم بعضی از سایه های بازی لبه تیز دارن و این مشکل تو این بازی هم هست که میشه اینو به پای محدودیت کنسول ها و بزرگ بودن بازی دونست.ولی به نظر من فقط موسیقی شاهکار این بازی کافیه برای لذت بردن ازش:d (موسیقی های این عنوان هم سطح با ساخته های جسپر کید قرار میگیره)حالا گیم پلی بماند.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واقعا گرافیک بازی خوبه؟؟؟؟؟؟؟ تمام اشیا لبه تیز دارن مخصوصا سایه ها انگار سیم خارداره
گرافیک خارق الاده به تلو - خوب به اینو جی تی ای و بد به دوک نوکم میگن :| ! وسعت شهرو جزئیاتم در نظر بگیرید ! اینم درنظر بگیرید انویل چه انجینه خزیه :D ( شوخی کردم :D )
ولی تعداد شهروندا رو هم بشمار دیگه :| نامردی نکنید :| خیلی هم از نظر هنری راضی کننده تست ولی باگ و افت فریم پا بر جاست :|

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
option send to kenweys fleet کشتی که تصرف کردید را به بندرگاه شما میفرسته
و شما میتونید در اتاقتان در کشتی خود این کشتی ها رو به ماموریت هایی بفرستید...
که هر ماموریت به نسبت درجه سختیش پولی به شما میده...(برای اضافه کردن بندرگاه کشتی هایی که بنظرتان ضعیف هستند و بدرد mission نمیخورند salvage کنید و کشتی هایی که fire power بالایی دارند قوی هستند مانند man o war نگه دارید و به ماموریت بفرستید...)
برای انجام این ماموریت ها هم نیازمند موادی هستید که ان هارو با set battle کشتی های شما با چندین کشتی دیگه میتونید بدست بیارید...(قبل از اینکه وارد mission های موجود برای اون منطقه بشید اگر Y رو بزنید میتونید هم راه رو امن تر کنید هم اون لوازم رو بدست بیارید.بنظر بنده هم 3 تا man o war برای جنگ و 6-7 کشتی سریع برای انجام ماموریت که trade باشه داشته باشید...)

آخرین ویرایش:

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
option send to kenweys fleet کشتی که تصرف کردید را به بندرگاه شما میفرسته
و شما میتونید در اتاقتان در کشتی خود این کشتی ها رو به ماموریت هایی بفرستید...
که هر ماموریت به نسبت درجه سختیش پولی به شما میده...(برای اضافه کردن بندرگاه کشتی هایی که بنظرتان ضعیف هستند و بدرد mission نمیخورند salvage کنید و کشتی هایی که fire power بالایی دارند قوی هستند مانند man o war نگه دارید و به ماموریت بفرستید...)
برای انجام این ماموریت ها هم نیازمند موادی هستید که ان هارو با set battle کشتی های شما با چندین کشتی دیگه میتونید بدست بیارید...(قبل از اینکه وارد mission های موجود برای اون منطقه بشید اگر Y رو بزنید میتونید هم راه رو امن تر کنید هم اون لوازم رو بدست بیارید.بنظر بنده هم 3 تا man o war برای جنگ و 6-7 کشتی سریع برای انجام ماموریت که trade باشه داشته باشید...)
این گزینه ی option send to kenweys fleet دقیقا کجاست؟

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
این گزینه ی option send to kenweys fleet دقیقا کجاست؟
وقتی که کشتی نابود کردید(جونش قرمز شد)کنارش که برید board کنید و وقتی کشتی دشمن تصرف شد گزینه repair jackdaw
lower wanted level
send to kenway s fleet رو دارید;)
البته یک ذره باید برید جلو تا باز بشه...
برای کشتی سریع هم schooner رو پیشنهاد میکنم.(برای اولاش خیلی خوبه...ولی بعدا بدرد نیمخوره به دلیل اینکه بار کمی میتونه حمل کنه...)

آخرین ویرایش:

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
این موسیقی های بازی رسما منو روانی خودش کرد:dبه نظرم میتونیم موسیقی این عنوانو در حد ساخته های جسپر کید قرار بدیم.راستی من الان 5% از بازی رو رفتم و میخوام برم به جنگل برای افزایش پول و مهمات ولی نمیدونم چرا از وقتی وارد هاوانا میشه نمیتونیم به جنگل بریم؟

موسیقی بازی رو برایان تایلر ساخته که از دیدگاه اکثر موسیقی دانان یکی از بهترین موسیقی پردازان عصر جدید به حساب میاد . شاهکارهاش خیلی زیادن ولی در عرصه بازی میشه به موسیقی FAR CRY 3 اشاره کرد که واقعا کوبده و اتمسفریک بود

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من با این سیستم آپگرید که که قبلاََ تو فارکرای3 هم استفاده شده بود زیاد خوشم نمیاد . هی باید بری دنبال فلان حیوان:|
دیگه مجبوری یه مقداریشو انجام دادم تا فقط نیازم رقع بشه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من وقتی میرم توی اتاق شخصی ادوارد تو کشتیش و وقتی کناره نقشه وامیستم و میخوام کشتیهایی که فرستادم به بندرگاه رو کنترل کنم میگه باید وصل به لایو بشی؟؟؟
راهی نداره بدو وصل شدن به لایو بتونم وارد اون تیکه بشم؟؟
راه دیگه ای واسه کنترل کشتیهایی که گرفتم وجود نداره؟؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ما هم بازی رو روی 71% تموم کردم و عالی بود بخصوص نبرد های دریایش، بر خلاف نسخه 3 که اصلا با کانر حال نکردم این نسخه ادوارد واقعا با حال بود.

دوستانی که لایو رفتن یه توضیح میدین که گلد میخواد یا نه کلا لایوش حال میده یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر