Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
آیا در این نسخه قابلیت شکار کردن هم داره؟وچه حیواناتی قابل شکار هستند .
قابلیت شکار تو بازی وجود داره خیلیم مفصله درست مثل فارکرای3 تو جزیره های مختلف و شهرای مختلف حیوونای متفاوتی برای شکار وجود داره که بعد از شکار میتونی بفروشیشون یا با پوستشون قابلیتای مختلف ادوارد رو افزایش بدی کلا قسمت شکار بازی عالیه
بچه ها من وقتی دارم بازی مکینم یه هو از بازی میپره بیرون این ارور رو میده : failed to authorize disc بعد دستگاه ریستارت میشه میاد رو داشبورد. از چیه ؟ چیکار کنم ؟
فکر کنم شما بازیرو نصب کردی و دیسکتم برنر مکس نیست که در اینصورت باید قبل رفتن تو بازی یه فلش که توش آهنگ باشه به 360 وصل کنی و اون آهنگو قبل رفتن تو بازی پخش کنی تا بازی اجرا بشه

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
آیا در این نسخه قابلیت شکار کردن هم داره؟وچه حیواناتی قابل شکار هستند .

آره از انواع کوسه ها ونهنگ ها بگیر تا ببر و یوز پلنگ داخل جزیره ها b-)

وسعت بازی بسیار بالا و قابل قبوله

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قبول دارم که مراحل کمی تکراریه ولی من از همون گشتن توی شهر و از در و دیوار بالا رفتن و انجام همون کارای تکراری لذت می برم، در ضمن یوبی سافت اگر از مشتری هاش مطمئن نبود این بازی رو هر سال منتشر نمی کرد. نسخه قبلی 12.5 میلیون نسخه فروش کرده و این نسخه هم پیش بینی شده که حداقل 10 میلیون نسخه فروش می کنه، یوبی سافت وقتی می بینه که مشتری داره طبیعیه که هر سال یه نسخه جدید می ده بیرون.....

همین میشه که کم کم میپوکه! مثل COD که دیگه داره حال همه رو به هم میزنه. من نگفتم برای کسی لذت نداره ولی با این وضع من فکر کنم برای مثال این شمارش فروشش بیاد پایین. ببینید خیلی عادیه، وقتی یه نواخت بشه دیگه فقط طرفداران پر و پا قرص میمونن. شما اگر بازی رو اصلی بخری قضیه خیلی فرق میکنه، نمیایی 60 دلار بدی واسه یه تجربه تکراری. من خودم منتظر هستم ببینم امتیاز های بازی چجورن و شاید یه مقدار کپی رو بازی کنم ببینم چجوریه بعد بخرم ولی بعید میدونم خیلی متفاوت باشه...کلا سری بازی پتانسیل بالایی داشت، خرابش کردن.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من با این که حتی از3 هم خوشم اومده بود تا اینجا از این بدم اومده.از همه مسخره تر اینه که بعضی مبارزات انگار داره هوا رو میزنه
دیگه چقدر باید بازی رو آسون کنند؟ واقعا لازم بود eagle vision دشمنا رو مارک کنه که پشت دیوار هم نشونشون بده؟
کسایی که جلوتر رفتند تا اونجا حتما 2 تا شمشیر داره یا شمشیر یه دستی هم میگیره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

آخرین ویرایش:

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
برا بازی کردنش لحظه شماری می کنم حیف این هفته کلا امتحان داشتم.پنج شنبه میرم بگیرمش! راستی بعضی از دوستام از گیم پلی برام عکس گذاشته بودن گرافیک آبش واقعا عالی بود.

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
دوستان من بازی رو گرفتم ولی تا الان وقت نکردم اجراش کنم‌و اجراش رو گذاشتم برای سه شنبه
حالا یه سوال ایا بازی برای اجرا مثل GTA v حتما به نصب نیاز داره؟اگر اره حجمش چقدره چون من یه فلش ۱۶گیک دارم که اونم با فایل نصبی GTA vپر شده
خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید
مممنون

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
دوستان من بازی رو گرفتم ولی تا الان وقت نکردم اجراش کنم‌و اجراش رو گذاشتم برای سه شنبه
حالا یه سوال ایا بازی برای اجرا مثل GTA v حتما به نصب نیاز داره؟اگر اره حجمش چقدره چون من یه فلش ۱۶گیک دارم که اونم با فایل نصبی GTA vپر شده
خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید
مممنون

نه نمی خواد خیالت راحت . مثل بقیه بازی های این سری میمونه با دیسک اجرا میشه ( اگه خودت خواستی میتونی بازیتو نصب کنی رو فلش ) من الان خودم دارم با دیسک بازی میکنم .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,072
نام
سهند
زمانی که دزموند بود تو بازی همش میگفتیم دزموند دیگه تکراری شده . بدرد نمیخوره
حالا که نیست نبودش واقعاََ احساس میشه . کلاََ داستان دزموند خیلی جذاب بود حیف شد:(

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
یه چیز بازی خیلی آدمو آزار میده اونم آسونی بیش از حد مبارزاتشه اصلا به آدم حال نمیده همیشه میبری هرکی رقیبت باشه:-l:-@

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
بچه ها من وقتی دارم بازی مکینم یه هو از بازی میپره بیرون این ارور رو میده : failed to authorize disc بعد دستگاه ریستارت میشه میاد رو داشبورد. از چیه ؟ چیکار کنم ؟
بازیت رایت 97 درصد برنر مکس نیست وقتی دیسک 97 درصد نصب کنی تو هاردت اینطوری میشه
اول یه موزیک اجرا کن از رو فلش بعد برو تو بازی بعدش موزیک قطع کن دیگه ارور نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر