Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
وقتی بازیم خراب بود به مغازه دار زنگ زدم که اشنا بود و رو دو پلتفرمی که داشت چندبار تست کرد.نه کنسولا خراب بوده نه دیسکا.
البته شاید مشکل از دیسکایی بوده که عرضه شده حالا به یکسری پخش کننده ها سالمش رسیده به یکسری خرابش!وگرنه اینجوری نیست که فقط مال من خراب باشه.
چون دروغ که ندارم بگم سالم بود میشستم پاش بازی میکردم!یا خود بازی خرابه یا دیسکاش!

برادر من شاید مشکل از کنسولت هست ، از لیک شدن نیست.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
ای بابا برای خریدنش مارو به شک انداختین حالا نسخه برنر مکس بخریم ممکنه همچین مشکلی داشته باشه ؟ یا صبر کنیم تا لیک بشه بعد بخریم ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
معتبرترین گروه یعنی COMPLEX لیک کرده اینو امکان نداره مشکلی داشته باشه . مشکل یا از کنسول هست یا از دیسک

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
جنس دیسک و سرعت رایت هم تاثیر زیادی در به وجود اومدن مشکلات داره!
مثلا من Darksiders 2 رو که گرفتم به خاطر جنس بد دیسک و سرعت زیاد موقع رایت، همون اوایل زمین محو می‌شد یا شخصیت نمی‌پرید و... که بعد بردم عوضش کردم و درست شد.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من حدود نیم ساعت بازی کردم واقعا بازی خیلی پیشرفت داره از اون نسخه اشغالی قبل!!گرافیک پیشرفتش زیاده،گیم پلی هم روون تر شده،محیط هاشم خیلی خیلی جذابه درخت و سبزه و چمن و... مثل قبل بی روح نیست و خیلی جذابتر هم شده بازی،در ضمن hud بازی هم عوض شده که به نظرم خیلی کارامدتر شده..در کل همونجوریه که انتظار داشتم..

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
بازی دو سه روزه لیک شده ولی این تاپیک هنوز خابه و کسی در مورد گیم پلیش چیزی نمیگه . عجیبه
یعنی این بازی اینقد محبوبیت خودشو از دست داده ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازی دو سه روزه لیک شده ولی این تاپیک هنوز خابه و کسی در مورد گیم پلیش چیزی نمیگه . عجیبه
یعنی این بازی اینقد محبوبیت خودشو از دست داده ؟

ببخشیدا ولی این بازی از شماره ی دوم محبوبیت خودشو از دست داد

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من حدود نیم ساعت بازی کردم واقعا بازی خیلی پیشرفت داره از اون نسخه اشغالی قبل!!گرافیک پیشرفتش زیاده،گیم پلی هم روون تر شده،محیط هاشم خیلی خیلی جذابه درخت و سبزه و چمن و... مثل قبل بی روح نیست و خیلی جذابتر هم شده بازی،در ضمن hud بازی هم عوض شده که به نظرم خیلی کارامدتر شده..در کل همونجوریه که انتظار داشتم..

رو 360 تو ذوق نمیزنه ؟ :-/ مثل AC:III ؟

MohammadY2J

کاربر سایت
Oct 8, 2013
16
گرافیک بازی نسبت به 3 بهتر شده گمپلی بازی و مبارزات تو دریا خیلی هیجان انگیز تر شده داستان بازی کمی گنگه نمیدونم شاید چون اوایل بازیه اینطور به نظر میاد ادوارد هم شخصیت جالبیه و از کانر بهتره ولی خب به اتزیو و الطایر نمیرسه بنظرم این بازی داره به هسته اصلی خودش برمیگرده. فک کنم متای خوبی بگیره

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
نه گرافیک بازی خوبه،محیط های بازی هم زیباس،از III خیلی جذابتره و اون خشکی رو نداره

دمت گرم امیدی به بازی نداشتم اما باعث شدی بازیو سفارش بدم :bighug: بعد یه چیزی مبارزات چجوریه ؟ مثل شماره 3 عالی هست مبارزات ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر