Multi Platform Assassin's Creed III

nvuyjjrdi2gja0drqlc.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Producer: Francois Pelland
Genre: Action-Adventure
Engine: AnvilNext
Release: October 30, 2012

Website

بلاخره شرکت یوبی سافت مهر تایید و تاریخ عرضه بازی معروف خود را زد و تاریخ انتشار بازی Assassin's Creed III را مشخص نمود. طبق کنفرانسی که شرکت یوبی سافت با سرمایه گذاران خود داشت اعلام کرد این بازی در October 30 روانه بازار می‌گردد.

طبق اطلاعاتی که یوبی سافت از بازی Assassin's Creed III منتشر نمود، بازی دارای شخصیت اصلی جدیدی می‌باشد و گویا یوبی یک استراحت به شخصیت‌های اصلی خود یعنی Ezio de Auditore در سری جدید داده است. یوبی از دادن اطلاعات بیشتر تفره رفت و فقط اذعان کرد این بازی برای کنسول Wii U نیز منتشر ‌می‌شود.
طبق اطلاعاتی که رئیس یوبی سافت ارائه کرد این بازی یکی از بزرگترین و بهترین‌های این سری و همچنین شرکت یوبی سافت خواهد بود. وی در ادامه نیز خاطر نشان کرد: بازی Assassin's Creed III نزدیک به سه سال است که در حال ساخت می‌باشد.

اطلاعات جدید:

++++++++
1- Connor دارای حرکات جدید برای مبارزه میباشد و هیچ کدام از حرکتهای نسخه ی قبل در بازی وجود نخواهد داشت !
2-حالت target locking از بازی برداشته شده است و دشمنان به صورت خودکار شناسایی میشودند ! سیستم دفاع و حمله به prevent turtling ارتقا پیدا کرده است !
3-شما میتوانید همزمان با دواسلحه در میدان نبر حاظر شود !
4-در بازی کوهها ، جنگل ها و همچنین بیابانها وجود خواهد داشت (RDR
5-با استافاده از نسخه جدید Anvil engine( در بالا گفته شده ) + میتواند صورت افراد را با جزییات بیشتری نمایش داده شود به نوعی شاید در بازی چهره ی تکراری نبینید همانند نسخه ی 1 بازی !
6-هوش مصنوعی بازی با توجه به موتور گرافیکی ارتقا داده شده است مثلا در بازی درجه ی به نام grey morality وجود دارد که باعث میشود تمام افراد بومی خوب نباشند ( خیانت در قبیله ) یا انگلیسی ها تماما افراد بدی نباشند !
7- وسایل Connor همچنان قابل استفاده و اپگریت هستند ! اما اینبار به صورت پیشرفته تر
8- Connor همچنان هیدن بلید خواهد داشت !
9-آب و هوا تاثیر زیادی روی حرکات دشمن میگذارد مثلا شما در برف در حال مبارزه با دشمن هستید و این برف باعث میشود حرکات دشمن کند شود !
10- شما میتوانید حیوانات را شکار کنید که با شکار انها میتوانید Skill به دست بیاورید !
11- دیگر در بازی برجی وجود ندارد که بخواهید انها را تصاحب کنید ! این قابلیت در بازی از بین رفته است اما چیز جایگزینی خواهد داشت !
12 -پدر Connor یک فرد انگلیسی و مادرش یک فرد بومی امریکایی است ! به این خاطر دورگه حساب میشود !
13- بارش برف و باران در بازی وجود خواهد داشت !
14- Connor در مبارزات میتواند از اسلحه ی گرم استفاده کند !

Update 1

1. خوب Engine بازی هم معرفی شد AnvilNext خصوصیات جالبی داره مثل استفاده از 2000 کارکتر تو صفحه نمایش در هر زمان! این Engine قابلیت پیاده سازی یه سیستم آب و هوا به صورت دینامیک و انمیشن ها رو به صورت کامل داره.
  2. به گفته UBI بازی DX11 ساپورت میکنه.
  3. بازی داری Coop چهار نفره هست این Mode به اسم Wolf Pack هست که شامل 25 مرحله هست.
  4. Ubi اعلام کرده استارت کار از 4 سال پیش زده شده و 8 استدیو به صورت جداگانه از نقاط مختلف دنیا رو این بازی در حال کار هستن!
  5. The World Of Assassin’s Creed III

Update 2

1. یوبی می خواد یه DLC برای بازی منتشر کنه به اسم The Tyranny of King Washington که حاوی 5 قسمت هست مثل یک Campaign برای سینگل پلیر بازی که در سه بخش اپیزودیک حوادث پس از انقلاب آمریکا روایت میکنه و کارکتر ها و مپ های جدید برای قسمت مولتی بازی و ... در ضمن قیمت این بسته $29.99 اعلام شده.
King George Washington - DLC

2510x2391

System Requirements

Minimum System Requirements

Supported OS: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
Processor: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ or better recommended
RAM: 2 GB (4 GB recommended)
Video Card: 512 MB DirectX 9.0c-compliant with Shader Model 4.0 or higher (
see supported list)1
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant (5.1 surround sound recommended

DVD-ROM: Dual-layer drive
Hard Drive Space: 17 GB
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
Multiplayer: 256 kbps or faster broadband connection

Supported Video Cards at Time of Release

AMD Radeon HD 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series or better
NVIDIA GeForce 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 series or better
Laptop versions of these cards may work, but are not supported. These chipsets are the only ones that will run this game

Trailers

Gameplay Trailer

Gameplay Teaser

Connor Weaponry Teaser Trailer

Gameplay #1

m27889.jpg

Animus Trailer - 720p

Length: 3 Minutes 2 Seconds
FPS: 43.0664 fps
Size: 93.25 MB

m27957.jpg

Naval Warfare - 720p

Length: 1 Minute 59 Seconds
Size: 67.58 MB

m28102.jpg

Making of Rise - 1080p

m28170.jpg

Naval Warfare WalkThrough - 720p

Length: 3 Minute 23 Seconds
Size: 86.16 MB

m28593.jpg

Boston Tea Party Trailer - 1080p

Length: 1 Minute 48 Seconds
Size: 70.38 MB

Screenshots

Gameplay Teaser

Connor Weaponry

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
ارور که میگه لانچر میخواهدو این صحبتا!
یک چیزی هم ریختم فک کنم uplay یک همچین چیزی بود!!! که اونم یوزر پس می خواستو اینا!
پاکش کردم!

خو این چیزی که گفتی معلومه مشکل از کرکی بوده که ریختی!!!
همون لینک قبلی کرک درست و درمونش موجود هست.

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
سلام دوستان

یه سوال خیلی عجیب دارم، چرا وقتی با اون افسرهای لباس آبی(فیروزه ای) انگلیسی که تنها میگردن درگیر میشی اصلا نمیشه حتی یه ضربه بهشون زد؟ فقط میشه با تفنگ کشتشون، اونم با دو تا شلیک، با یه شلیک نمیمیرن. دوستان من بلد نیستم بازی کنم؟ یا کلا همینجوریه؟ البته یه بار بازی رو تموم کردم.

ممنون از راهنماییاتون.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام دوستان

یه سوال خیلی عجیب دارم، چرا وقتی با اون افسرهای لباس آبی(فیروزه ای) انگلیسی که تنها میگردن درگیر میشی اصلا نمیشه حتی یه ضربه بهشون زد؟ فقط میشه با تفنگ کشتشون، اونم با دو تا شلیک، با یه شلیک نمیمیرن. دوستان من بلد نیستم بازی کنم؟ یا کلا همینجوریه؟ البته یه بار بازی رو تموم کردم.

ممنون از راهنماییاتون.

همونایی رو میگی که فقط وقتی 3 ستاره میشی میان دنبالت؟
اونا رو باید اول شمشیرشونو از دستشون بگیری بعد بکشیشون

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
همونایی رو میگی که فقط وقتی 3 ستاره میشی میان دنبالت؟
اونا رو باید اول شمشیرشونو از دستشون بگیری بعد بکشیشون

راستش من بلد نیستم چطوری باید شمشیرشونو بگیرم. با E که فقط میشه دفاع کرد که جلو اونا اینم به کار نمیاد چون دفاع میکنی با دست چپشون میزنن دکور آدمو به هم میریزن. با Space هم نمیشه Break deffense کردشون، کلا هرموقع گیر اونا میوفتم یا باید در برم، یا وایسم و بمیرم. بدبختی اینجاست که از من تندتر میدون. وقتی فرار میکنم از پشت بهم میرسن.

حالا چجوری میشه شمشیرشونو گرفت؟ من بلد نیستم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
راستش من بلد نیستم چطوری باید شمشیرشونو بگیرم. با E که فقط میشه دفاع کرد که جلو اونا اینم به کار نمیاد چون دفاع میکنی با دست چپشون میزنن دکور آدمو به هم میریزن. با Space هم نمیشه Break deffense کردشون، کلا هرموقع گیر اونا میوفتم یا باید در برم، یا وایسم و بمیرم. بدبختی اینجاست که از من تندتر میدون. وقتی فرار میکنم از پشت بهم میرسن.

حالا چجوری میشه شمشیرشونو گرفت؟ من بلد نیستم.

وقتی E رو زدی . Space رو بزن تا لگد بزنه تا شمشیر از دستش بیوفته

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یوبی ما رو گوجه گیر آورده واقعا!؟ :D 3 اپیزود دی ال سی داده بیرون که آخرش اونطوری باشه...همش تو یه رابطه با دست این 2 تا!
مثه این میمونه نقش اولِ فیلم آخرش از خواب پاشه , همه ی اتافاقات واسش تو خواب افتاده باشه!
ولی خود بازی داستان و شخصیت پردازی خیلی داغونی داشت حتی به موفقیت شماره 2 هم از نظر شخصیتی و داستان نزدیک ام نمیتونه بشه کانر...DLC هاشم دست کمی نداشت فقط گیم پلی روون تر و جذابتر شده بود همین!

Last edited by a moderator:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یوبی ما رو گوجه گیر آورده واقعا!؟ :D 3 اپیزود دی ال سی داده بیرون که آخرش اونطوری باشه...همش تو یه رابطه با دست این 2 تا!
مثه این میمونه نقش اولِ فیلم آخرش از خواب پاشه , همه ی اتافاقات واسش تو خواب افتاده باشه!
ولی خود بازی داستان و شخصیت پردازی خیلی داغونی داشت حتی به موفقیت شماره 2 هم از نظر شخصیتی و داستان نزدیک ام نمیتونه بشه کانر...DLC هاشم دست کمی نداشت فقط گیم پلی روون تر و جذابتر شده بود همین!

خب دیگه پیش بینی شد دیگه .
یعنی اگه جورج peace of eden رو میگرفت این اتفاقات میوفتاد

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خب دیگه پیش بینی شد دیگه .

خب درست ولی اصلن انتخاب درستی واسش نبود...سر کار بودیم ینی؟! :|
بعد اصلا کانر نه شروع خیلی خوبی داشت , نه الان پایانش چندان چفت و بست دار وبد ... اینطوری که من میبینم امکانش هست باز برگرده...
بنظر من داستان پدربزگش ادوارد باید خیلی جالبتر باشه...فقط من از شلختگی زمانی توی بازی بدم میاد...خب اول ادواردُ نشون میدادن دیگه!
اون مردِ هم کهتو اتاق واشینگتون بود...وجدانش بود!؟ :D کی بود؟! از حرفاش فهمیدم داره اغوا میکنه جرجُ که جرج ام ردش کرد!

پ.ن:Apple هیچوقت در جهت رشد و خوبی تو جریان نبوده , چرا این دفعه راه خوب رو به جورج و کانر نشون داد!؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خب درست ولی اصلن انتخاب درستی واسش نبود...سر کار بودیم ینی؟! :|
بعد اصلا کانر نه شروع خیلی خوبی داشت , نه الان پایانش چندان چفت و بست دار وبد ... اینطوری که من میبینم امکانش هست باز برگرده...
بنظر من داستان پدربزگش ادوارد باید خیلی جالبتر باشه...فقط من از شلختگی زمانی توی بازی بدم میاد...خب اول ادواردُ نشون میدادن دیگه!
اون مردِ هم کهتو اتاق واشینگتون بود...وجدانش بود!؟ :D کی بود؟! از حرفاش فهمیدم داره اغوا میکنه جرجُ که جرج ام ردش کرد!

پ.ن:Apple هیچوقت در جهت رشد و خوبی تو جریان نبوده , چرا این دفعه راه خوب رو به جورج و کانر نشون داد!؟

اونی که با جرج صحبت کرد تو مایه های نفس لوامه خودمونه:d
والا منم از شلختگی و بی سرو ته جمع کردن داستان راضی نبودم ولی خب شاید تو قسمت بعدی یه چیزایی هست که پیش نیازش رو تو این نسخه دیدیم . مثلا شاید ادوارد بتونه با apple آینده رو ببینه و شاید ... نمیدونم والا .داستان بازی همیشه آدمو غافلگیر میکنه اما هیچ وقت بی نقص نبوده

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اونی که با جرج صحبت کرد تو مایه های نفس لوامه خودمونه:d
والا منم از شلختگی و بی سرو ته جمع کردن داستان راضی نبودم ولی خب شاید تو قسمت بعدی یه چیزایی هست که پیش نیازش رو تو این نسخه دیدیم . مثلا شاید ادوارد بتونه با apple آینده رو ببینه و شاید ... نمیدونم والا .داستان بازی همیشه آدمو غافلگیر میکنه اما هیچ وقت بی نقص نبوده

:)) زدی تو خال :D
الان باز دارم بازی رو از اول میرم (با این که بدم اومد از 3 نمیدونم چرا دارم بازی میکنم باز :)) ) یه حدسی زد به سرم :-؟ الان دزموند خارج شد دیگه از بازی تقریبا , درسته؟!
فک کنم به جای پدربزرگِ کانر پدر دزموند توی انیموس باشه...که یه گپی که بین پدر دزمون و خودش بود رو پر کرده باشن...چون من اصلا شخصیت دیگه ای به ذهنم نمیرسه!
ولی اگه بلک فلگ رو به عنوان یه نسخه ی فرعی میدادن بیرون خیلی بهتر بود , چون فعلا اصلا جذبش نشدم....مثلا پک الحاقی مثه مکاشفات یا انجمن برادری...من خیلی این 2 تا پک رو دوست داشتم حتی از 3 ام بیشتر دوستشون داشتم...واقعا شخصیت و داستان دزموند رو خوب پیش بردن ... حالا یه ضعفایی تو گیم پلی ام بود ولی مسلما از شماره 3 خیلی بهتر بود!
یه سری مکانیزم داشت که تو 3 اصلا نبود...از اینم خیلی بدم اومد

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
جورج واشینگتن خودش یه سیب داشت, که متاسفانه توی ACIII هیچ اشاره ای بهش نشد!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
جورج واشینگتن خودش یه سیب داشت, که متاسفانه توی ACIII هیچ اشاره ای بهش نشد!

از بازی کردن خودم نا امید شدم :/
ینی 2 تا بود!؟
یکیشو که تو مکاشفات دزموند گذاشت تو معبد بمونه...این یکی که تو 3 هست مسلما اون نیست , ولی اینجوری که شوما میگی پس ینی یه دونه جدید دست کانر و جُرج افتاده :-؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر