Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ممنون من هنوز psp نگرفتم بنظر شما با 400 تومن می تونم یک psvitaدسته دوم رو بگیرم
با 400 فکر نکنم اما با 500 میشه البته با رم راستی اگه خواستی بگیری با بچه های اینجا مشورت کن یه وقت مشکل دارو پیکسل سوخته نندازن بهت اگه کمکیم خواستی رو منم حساب کن ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
با 400 فکر نکنم اما با 500 میشه البته با رم راستی اگه خواستی بگیری با بچه های اینجا مشورت کن یه وقت مشکل دارو پیکسل سوخته نندازن بهت اگه کمکیم خواستی رو منم حساب کن ...
:((
اینجا جای مشاور دادن نیست
درباره خود بازی بگید

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ظهور قهرمان جدید

استفاده از یک قهرمان زن در Assassin’s Creed III که پیرامون انقلاب آمریکا است، شاید احساس خوبی در بازی ایجاد نکند، اما کارگردان بازی ACIII اشاره می کند که این قسمت از تاریخ الزاماً مربوط به مردها نمی شود. به دلیل اینکه استفاده از یک شخصیت اصلی زن در بازی Assassin’s Creed III: Liberation که قرار است در زمان عرضه نسخه اصلی ACIII برای PSVita راهی بازار شود، می تواند حس کاملاً درستی در این بازی به وجود بیاورد. شخصیت بازی آولین (Aveline) نام دارد که در شهر New Orleans و اطراف آن، او را مشاهده می کنیم. بر اساس گفته های آقای مارتین کاپل (Martin Capel) که تهیه کننده Liberation است، او از همان ابتدای بازی در این شهر قرار دارد.
آولین پدری فرانسوی و مادری آفریقایی دارد. پدر او یک تاجر موفق بوده و اکنون زندگی آن ها توسط Templarها به خطر افتاده و از همین رو، آولین به یک Assassin زن تبدیل می شود. شکل مبارزه، طراحی او و کارهایی که قرار است در این بازی انجام دهد، چیزی است که در Liberation به آن توجه زیادی شده است. او یک شخصیت بسیار دوست داشتنی به نظر می رسد و طراحی خوب آن باعث می شود که این احساس در شما به وجود بیاید. بر خلاف سایر Assassinها در بازی های قبلی که طراحی ای شبیه به عقاب داشتند، آولین طراحی شبیه به یک پرنده آرام را دارد. ظاهر او با لباس های سنتی Assassinها متفاوت است و کلاه و پوشش خاص خودش را دارد.
640108_20120604_790screen001.jpg

همچنین سلاحی در اختیار دارد که به نوعی امضای او در این بازی به حساب می آید. Liberation به صورت اجمالی 15 سال از انقلاب Louisiana را در شهر New Orleans روایت می کند. شهری که در برابر نیروهای اسپانیایی مقاومت می کند. در این بازی سربازهای اسپانیایی را مشاهده می کنید که در شهر راه می روند و شخصیت اصلی بازی هم با حرکات مختلفی همانند کانر (Conner) می تواند از دست آن ها فرار کند. سازندگان بازی سعی کرده اند تا جایی که می شود، بتوانند از قابلیت های Vita برای خلق یک تجربه خوب در این بازی استفاده کنند. بالا رفتن از درختان در بخش هایی که در طبیعت قرار دارید، به شکل خاصی طراحی شده اند. انیمیشن های بازی هم خوب طراحی شده اند و باعث شده اند که نمایش های خوبی را در این بازی مشاهده کنید. گرافیک بازی واقعاً شما را تحت تأثیر قرار می دهد. شهر New Orleans به شکل محسوسی شما را شگفت زده می کند. طراحی جاده ها و در خت های نخلی که در اطراف مشاهده می کنید، بسیار زیبا صورت گرفته اند. طراحی این شهر باعث شده که این بازی یک امضای خاص خودش را داشته باشد. شهری که تا اندازه ای شباهت به شهر Boston در Assassin’s Creed III دارد. صفحه لمسی Vita باعث شده که المان های جدیدی را هم در گیم پلی بازی مشاهده کنید. می توانید با این قابلیت از قدرت های جدید در بازی استفاده کنید که باعث می شوند تا بتوانید دشمنان را سریعتر از بین ببرید.
640108_20120604_790screen003.jpg

یکی از این قابلیت ها این است که صحنه مبارزه ایست می کند و شما هر دشمنی را که با دست لمس کنید، خواهد مرد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که آولین فنون چندضرب را کندتر از سایر Assassinهای مرد اجرا می کند و این قابلیت به او کمک زیادی خواهد کرد. از صفحه لمسی Vita می توان در زمان هایی که اسب سواری می کنید هم استفاده کنید و به وسیله آن از روی موانع بپرید. قابلیت Chain Kill که باعث می شود دشمنان را با یک ضربه از بین ببرید، یکی از هیجان انگیزترین قسمت های بازی به حساب می آید. سازندگان بازی می گویند که این عنوان از دور به انقلاب آمریکا نگاهی می اندازد. در این بازی با فرانسوی ها و اسپانیایی ها سر و کار دارید و شهری که باید در آن مبارزه های مختلفی انجام دهید. شخصیت های آولین و کانر در این بازی در مسیرهای متفاوتی قرار دارند، اما کارهای آن ها در اتفاقات کلی بازی تأثیرگذار خواهند بود.
640108_20120604_790screen005.jpg

نویسنده: مجید نوردوست
پردیس گیم

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
گرافیکش فوق خوفه.کلکسیونی از انواع افکتهای روز.امیدوارم بتونن رو 30 فریم لاکش کنن.
اره واقعا گرافیکش محشره ولی راستشو بخوای نظر چندان مثبتی به یه کاراکتر مونث اونم به عنوان یه اساسین حرفه ای ندارم!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
اره واقعا گرافیکش محشره ولی راستشو بخوای نظر چندان مثبتی به یه کاراکتر مونث اونم به عنوان یه اساسین حرفه ای ندارم!

یادمه منم اینجوری بودم اما بعد از اینکه heavy rain رو بازی کردم نظرم راجع به کرکترهای مونث عوض شد.یا همین لارا کرافت خودمون که خیلی خوب جا افتاده بین گیمرها.بستگی به این داره که سازندگان بازی چطوری کرکتر رو تو دل بازیکن جا بدن.یه هیستوری خوب واسش تعریف کنن و حس سمپاتی رو بتونن به گیمر انتقال بدن.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
یادمه منم اینجوری بودم اما بعد از اینکه heavy rain رو بازی کردم نظرم راجع به کرکترهای مونث عوض شد.یا همین لارا کرافت خودمون که خیلی خوب جا افتاده بین گیمرها.بستگی به این داره که سازندگان بازی چطوری کرکتر رو تو دل بازیکن جا بدن.یه هیستوری خوب واسش تعریف کنن و حس سمپاتی رو بتونن به گیمر انتقال بدن.
اینو راست میگی heavy rain واقعا خوب کار شده بود اما من حتی با لارا کرافتم نتونستم ارتباط برقرار کنم به نظر من کاراکتر مونث فقط بدرد partner میخوره...

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
سوال راجب Psvita

دوستان من ميخوام Psvita بگيرم... 100%‌ اگه بخوام بازي روش بهم بدن بازيه Mortal Kombat رو ميگيرم چون تو XBOX بازي ميكنم خيلي حال ميده... ميخوام بدونم تا كي بازيا روي نت براي دانلود مياد و حداكثر كي بازاي ويتا هـــك ميشن؟؟ ممنون اگه همه يه نظري بدن... ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
دوستان من ميخوام Psvita بگيرم... 100%‌ اگه بخوام بازي روش بهم بدن بازيه Mortal Kombat رو ميگيرم چون تو XBOX بازي ميكنم خيلي حال ميده... ميخوام بدونم تا كي بازيا روي نت براي دانلود مياد و حداكثر كي بازاي ويتا هـــك ميشن؟؟ ممنون اگه همه يه نظري بدن... ممنون

هیچ چیزی معلوم نیست به امید هک شدن اگه میخواهید بگیرید فعلا صبر کنید چون واقعا معلوم نیست کی هک بشه؟
ویرایش: در ضمن اصلا یادم رفت که شما کجا پست دادی لطفا از این به بعد هر چیزی رو تو تاپیک مربوط به خودش مطرح کن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز همون صفحه vita رو که کلا وارد میشی تاپیک مهم در مورده سوالات و مشکلات ویتا و تاپیک در مورده بازیها هم هست ! زحمت بکشید پستتون رو با دقت و جای درست بدید تا هم نظم راعیت بشه و هم اینکه جوابتون رو سریعتر هم بگیری !
در ضمن به انجم خوش اومدی
حواب سوالات اما برای ادامه به تاپیکهای مربوطه مراجعه کن تا جواب بگیری.
Mortal kombat نسخه ویتا اصولا تفاوتی با کنسول به جز داشتن Kratos از نسخه ps3 و داشتن Bonus challegen tower ئ چندی امکانات تاچ نداره بیشتر پیشنهاد میشه خیلی فنه بازی باشید بگیرید یا اگر قبلا بازی کردید بیخیالش بشید برید سراغ دیگر بازیهای ویتا . ویتا هم معلوم نیست اثلا چند ماه یا چند سال دیگه هک بشه ... ممکنه کاری کنن بازیهای Psp بیاد بالا اما تا امروز پیشروی در زمینه هک بازیهای vita نشده - سونی جلوی هک ps3 رو هم گرفت ! حواسش به ویتا خیلی جمع هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر