Multi Platform Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin-Creed-Brotherhood-PS3-beta-exclusive.jpg

Ubisoft
Ubisoft Montreal
Historic Action Adventure
Release: Q1 2011​

اولین عنوان در این سری که دارای بخش Multiplayer نیز خواهد بود احتمالا در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.
ظاهرا داستان بازی در ادامه ی وقایع AC II واقع خواهد شد جایی Ezio Auditore da Firenze بعد از حوادث بازی قبل هم اکنون به مقام استادی فرقه رسیده وکنترل کننده ی همه ی حرکات گروه است.
اینبار Ezio قصد دارد با حمله به رم مرکز فرماندهی تمپلارها کار آن ها را یکسره وپرده از اسرار جدیدی بردارد...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdy.z

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
سلام بچه ها
اقا من الان رفیقم زنگ زد گفت بازی رو اورده من که شاخو دمم زد بیرون:-o:eek::blink1::wow:
چون قرار بود هفته دیگه بیاد (توی gamespot زده ):-??
حالا این نسخه اصلی بازی هست که اومده ؟؟ و کامله؟:-/

بازی که Skidrow کرکش کرد در عرض 6 ساعت 2روز پیش ساعت 10 و 11 بود فکر کنم الانم دارمش من.
کامل

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
من یک ۱ ساعت بازی کردم. خیلی مزخرف هست از نظر من! هیچیش به من حال نداد! پاکش کردم =((
چرا ذهن مردم رو خراب میکنی برادر من البته نظر شما محترمه و بنده براش احترام قائل میشم ولی حرفت اشتباه بود من الان داشتم بازی میکردم خیلی صفا داشت میتونم بگم نسبت به نسخه ی قبل 360 درجه تغییر کرده گرافیکش خفن شده که من موندم تو طراحی چهره ها به نظر من هرکی روی pc این عنوان رو بازی نکنه یه چیز توپ رو ازدست داده من که پیشنهاد میکنم اونم از نوع خفن و شدید :d;)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
چرا ذهن مردم رو خراب میکنی برادر من البته نظر شما محترمه و بنده براش احترام قائل میشم ولی حرفت اشتباه بود من الان داشتم بازی میکردم خیلی صفا داشت میتونم بگم نسبت به نسخه ی قبل 360 درجه تغییر کرده گرافیکش خفن شده که من موندم تو طراحی چهره ها به نظر من هرکی روی pc این عنوان رو بازی نکنه یه چیز توپ رو ازدست داده من که پیشنهاد میکنم اونم از نوع خفن و شدید :d;)

صابر جان بیشتر توضیح بده راجع به بازی.
نسخه قبل برام جالب نبود زیاد یکم آخراش خسته کننده بود.در ضمن نسخه pc هم افت فریم داشت.
حالا این نسخه چه طور شده؟ از چه لحاظ میگی متفاوته؟

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
نسخه قبل برام جالب نبود زیاد یکم آخراش خسته کننده بود.در ضمن نسخه pc هم افت فریم داشت.

کلا فرض کن به جز خط داستانی با یه بازی جدید طرفی که صد البته از نسخه های قبلی خیلی بهتره. من همین الان میخوام برم ادامشو,چون دیگه نمیتونم صبر کنم, بازی کنم و پیشنهاد میکنم شما هم اگه از طرفدارهای اکشن هستی این بازی رو از دست ندی.:d>:d<

نوروز همگی هم پیشاپیش مبارک;):d:x

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب منم بالاخره بازی کردم ، بازی یه سری باگ داره مثلا اگه ماموریتی باشی که باید یکی رو دنبال کنی ، اون یکی مثلا فرض عموی اتزیو تو دیوار میره تو بدن این و اون میره ، این باگش خیلی بده ،:d
خوشحالم که تونستم بازی رو با یه کپی فایل 50 مگی بازی کنم ، واقعا حال داد ....:d
یه سوال ، محل سیو بازی کجاست ؟ (کرک = اسکیدرو معروف):d
من با این سیستم می تونم روی آخرین تنظیمات بازی کنم ؟
e7300
2gig ram
gtx260 core 216
توروخدا این جارو دوباره به جنجال سیستم ها مبتلا نکنید ....:d
همه چی ـتون خوبه جز ram ـتون ، انشاءالله میتونید ، اگه نشد یه خورده Detail رو باید پایین بیارید...;)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
صابر جان بیشتر توضیح بده راجع به بازی.
پویا جان واقعا تنها چیزی که بهت میتونم بگم اینه حتما بازیش بکن چون صد برابر نسخه ی قبل تغییر کرده اصلا من موندم تو کف طراحی چهره ها خیلی خوب طراحی شده اما به قول علی یه سری باگ ها داره که این باگ ها توی بازی Open World طبیعی هست من که دارم از صبح تا همین الان داشتم بازیش میکردم اصلا خسته کننده نبود خیلی هم توپ بود
امیدوارم تو هم تجربش کنی چون بهت پیشنهاد میکنم اونم شدید و اینم بهت بگم که من هیچ افت فریمی ندارم و اگر هم میخوای با نسخه ی 2 مقایسش کنی باید اینو بگم که Brother HooD صد و AC II ده :)):d;)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
پویا جان واقعا تنها چیزی که بهت میتونم بگم اینه حتما بازیش بکن چون صد برابر نسخه ی قبل تغییر کرده اصلا من موندم تو کف طراحی چهره ها خیلی خوب طراحی شده اما به قول علی یه سری باگ ها داره که این باگ ها توی بازی Open World طبیعی هست من که دارم از صبح تا همین الان داشتم بازیش میکردم اصلا خسته کننده نبود خیلی هم توپ بود
امیدوارم تو هم تجربش کنی چون بهت پیشنهاد میکنم اونم شدید و اینم بهت بگم که من هیچ افت فریمی ندارم و اگر هم میخوای با نسخه ی 2 مقایسش کنی باید اینو بگم که Brother HooD صد و AC II ده :)):d;)

بد جور وسوسه کردی ما رو داداش.
فعلا که با دراگون ایج درگیرم.
راستی یکی از عکس ها که مجتبی گذاشت لباس الطائیر تنه اتزیو بود.
از اول اون لباس رو بهت میده یا باید بدست بیاریش باز؟

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان درسته این اساسین به نظر من ناکامی ac 2دوباره برمیگردونه وبرای این کار به نظر میاد از فضای ac1 خیلی استفاده کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر