Multi Platform Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin-Creed-Brotherhood-PS3-beta-exclusive.jpg

Ubisoft
Ubisoft Montreal
Historic Action Adventure
Release: Q1 2011​

اولین عنوان در این سری که دارای بخش Multiplayer نیز خواهد بود احتمالا در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.
ظاهرا داستان بازی در ادامه ی وقایع AC II واقع خواهد شد جایی Ezio Auditore da Firenze بعد از حوادث بازی قبل هم اکنون به مقام استادی فرقه رسیده وکنترل کننده ی همه ی حرکات گروه است.
اینبار Ezio قصد دارد با حمله به رم مرکز فرماندهی تمپلارها کار آن ها را یکسره وپرده از اسرار جدیدی بردارد...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdy.z

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بچه ها کسی میدونه تاریخ دقیق عرضه این بازی روی ps3کی هست؟

من که انقدر تو کف این شماره از اساسین هستم که رفتم اکانت پلاس دوستمو ازش گرفتم بتای این بازی رو دانلود(3034mg)کردم آخرشم واسم کار نکرد. افسردگی شدیدگرفتم:(:(:(
توروخدا پست بدید این تاپیک بیاد بالا
بخداحیف این پایین بمونه
اولا تاپیکو اشتباهی اومدی اینجا ماله pc هست وتاریخ انتشار ps3 و xobx یکی هست یعنی 16 نوامبر
واقعا راست میگی حیفه این تاپیک بیاد پایین =((:|

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اولا تاپیکو اشتباهی اومدی اینجا ماله pc هست وتاریخ انتشار ps3 و xobx یکی هست یعنی 16 نوامبر
واقعا راست میگی حیفه این تاپیک بیاد پایین =((:|
آقا دستت طلا
حق با شماست ولی منم مثه تراکتور از کارت گرافیکم کار میکشم ها:-s
ممنون که روووووشنم کردی
همه اهوازی ها با معرفتن:-*

بیا بالا د بیا بالا

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اومده اخوی ولی برای Xbox اونم تازه رو بعضی از کنسول ها اجرا میشه...! :)):lol:

میخندی ؟!
اون روز میرسه که مثل چند وقت پیش XBOX دارا بازی هارو یکی دو هفته قبل از عرضه ی جهانی بازی کنن !
-----------------

دوستان نمره ی نسخه ی 360 رو دیدن ؟
از IGN گرفته 8 !!
اینجا میتونین نمره ی سایت ها ومجلات رو ببینین .
به احتمال زیاد نسخه ی PC مثل شماره ی قبل نمرش کمتر میشه >:)

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
به این میخندم که روی بعضی از کنسول ها اجرا میشه نه همشون...!
من یکی که سرم بره با کنسول بازی نمیکنم فقط PC رو عشق است اونم AC که جزو مقدساته...! :d
احتمالا مثل ACII باید عید بازیو بگریم...! :((

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اقا من یک چیزی تو کتم نمی ره اخه بازی چرا بازی باید برا xbox360 وps3 بیاد اون وقت دو ماه بعد برایpc بیادالبته اگه دلشون بخواهد )x
بازی را که ساخته شده برای هر 3 پلتفرم همزمان بدن بیرون همه را خلاص کنند دیگه
از دست اینubisoft :gunner::sniper::sniper::sniper: همیشه همه pc باز ها را سر یک بازی تو کف می زاره اخه این که نشد انصاف :((:((:((
شاید یکی بخواد 1080 بازی کنه حالا باید 2 یا 3 ما صبر کنه

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سياست دوست عزيز !!

همه دنيا ميدونن كيفيت صنعت گيم در پي سي بالاتره !

برات مثال ميزنم:
فكر كن انويديا بياد اول 480 جي تي ايكس رو بده بازار بعد بياد مثلا 9800 الترا رو بده به بازار !
اين وسط در واقع اون 9800 به كل سوخت ميشه ! چون ضعيفتره !!

پس اول مياد 9800 رو ميده مدتي بعد 480 جي تي ايكس رو ميده بيرون ...

حساب دو دو تا چهار تاست !! :d

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
از بس کنسول هاشون قویه و رزولوشن FULL HD ساپورت می کنه و سخت افزارش آخرشه اول روی ایکس باکس میدن .ببینن چطور اجرا می کنه . اگه خوب اجرا کرد می کنن تو بوق و کرنا که نسخه ی کنسولی ما فلان شد و بی سار. بعد هم انحصارش می کنن باسه ی کنسول مبادا ی روز PC بشه همون کاغذ مقوا رو 100 برابر بهتر اجرا کنه .

ولی وای به حالی که آشغال از آب در بیاد همون روز همراه با نسخه کنسولی نسخه PC بازی هم میدن بیرون بدون AA و فقط ی رزولوشن . در مواردی هم همون رزولوشن رو هم نداره .

فعلا همین UBI از ترس اینکه نسخه کنسولی بازی هاش مثل همین اساسین و هاوکس فروش بره دست نگه داشته و بعد از فروش اون ها میاد همون رو می اندازه جلوی پای PC بازها و میگه همینی که هست .

در کل مرگ بر کنسول های زباله ای به خصوص ایکس باکس :sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر