Assassin's Creed:Brotherhood Preview

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
ممنون خیلی قشنگ بود فقط 1 سوال توی این عکس :
996093_20100614_790screen013.jpg
اونی که از هوا داره میاد استیلش زنونس...یعنی زنه؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
به نظر من بزرگترین مشکلش بخش مبارزاتش بود که می شد یه تنه جلوی 20-30 نفر وایسی!!! حالا دیگه واسه تنوع فرار نمی کنیم! مجبوریم فرار کنیم! :d

• Like
Reactions: Amir tataloo

e4lyas

کاربر سایت
Apr 19, 2010
16
1 رو تو PC تموم کردم که خدایی حال کردم ( داستان رو ) مثل فیلم میمونه که خیلی جذاب بود
2 رو تو PS3 تموم کردم که واقعا بهتر شده بود مخصوصا مخصوصــــا اهنگ های بکگراندش که فضایی دلنشین و ارتباط برقرار کننده با بازی کننده ایجاد میکنه ! قبل این مورد داستانش هست که با توجه به یکش به هم میشه چسبوند که اینها نوادگان بودن ...

کسی جواب این دو سوال رو میدونه ممنون میشم بگه :

ولی اینو نفهمیدم ( یا اینکه یادم نمیاد ) که اسسین اولی به حساب در چه زمانی بوده که اینا تو قرن 15 بودن ؟

و اینکه به نظر میومد تو دوش صحنه ی اخر که به حساب داره با اون عالم ها که صحنه یفضا رو پشتش رو نشون میده میگفت که قراره نفر بعدی خودت باشی ( منظور همونی که تو زمان حال است ) ولی انگا نشد !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
1 رو تو PC تموم کردم که خدایی حال کردم ( داستان رو ) مثل فیلم میمونه که خیلی جذاب بود
2 رو تو PS3 تموم کردم که واقعا بهتر شده بود مخصوصا مخصوصــــا اهنگ های بکگراندش که فضایی دلنشین و ارتباط برقرار کننده با بازی کننده ایجاد میکنه ! قبل این مورد داستانش هست که با توجه به یکش به هم میشه چسبوند که اینها نوادگان بودن ...

ولی اینو نفهمیدم ( یا اینکه یادم نمیاد ) که اسسین اولی به حساب در چه زمانی بوده که اینا تو قرن 15 بودن ؟

و اینکه به نظر میومد تو دوش صحنه ی اخر که به حساب داره با اون عالم ها که صحنه یفضا رو پشتش رو نشون میده میگفت که قراره نفر بعدی خودت باشی ( منظور همونی که تو زمان حال است ) ولی انگا نشد !
الطایر(اساسین اول)تو جنگای صلیبی بود
بله میگه دزموند(زمان حال)باید جلوی فاجعه 2012 رو بگیره تاپیک داستان اساینز کرید 1و2 و نکات مخفی 2 تو بخش 360 هست به نام assassin's creed:trivia

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

1-اساسین یک تو سال 1191 بود.قرن 12
2-همچین چیزی را نمی گه.متن اون صحبت تو تاپیک assassins creed:trivia تو بخش x30 games موجوده.بهش میگه که ما قبل از انسان ها تو زمین بودیم و اینکه به زودی نبرد جدیدی بین اساسین ها و تمپلار ها رخ می ده.کلا داره به دزموند در مورد آینده و نبردی در نزدیکی هشدار می ده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر