Assassin's Creed: Brotherhood PC Multiplayer

با سلام

تاپیک مولتی پلیر این بازی باید ایجاد می شد!
همانطور که دوستان اطلاع دارند این نسخه بر خلاف نسخه های پیشین قابلیت مولتی پلیر را دارد!
در این تاپیک درباره اخبار و مشکلات و اموزش ها قسمت مولتی پلیر صحبت خواهیم کرد!

اسم دوستانی هم که مولتی پلیر بازی می کنن به پست اول اضافه خواهد شد!

بخش Multi player بر پایه سه اصل به نام های مخفی کاری، چاقو کشی و فرار پایه ریزی شده است. در دو نسخه ی پیشین حرکتی که مرگ افراد را تضمین می کرد و حرکت جالبی هم بود، این بود که شما با خنجرتان آنرا در بدن دشمن فرو می کردید.چه از پشت و چه از مقابل.اما در این بازی شما برای مثال می توانید با جازدن خود در نقش دکتر با یک سرنگ سمی یک نفر را از پا در بیاورید. ، یوبی سافت اعلام کرده است که برای بخش چندنفره بازی، ۳ نقشه از شهرهای Rome و Florence و San Donato در نظر گرفته است.

نام دوستانی که انلاین بازی می کنند:
farshadvamp

AmirATM
Crystal.vamp
alijafari2024
AMIR320
NicoSMY
Amir7ajax

arshia
OVERLORD_OL8
AmirMahmood
siavashjal
INCANAT097
liev11
AlbisPro
Mr.Amin47
paahmadi
PC.Monk
rezagamer
SHePArd021
af-altair

king-Davood
AMIR320
BIgwaRrI0r
---------------------
توضیحاتی مختصر و مفید برای کسانی که انلاین بازی می کنند!

Co-op Kill: کشتن حریفی که بوسیله یاران تیمی قفل شده (انتخاب شدن به وسیله قفل کردن)...

Co-op stun : استان کردن حریفی که بوسیله یاران تیمی قفل شده...

Diversion: کشتن حریفی که بوسیله یار تیمی تعقیب میشود آن طرف نباید به وسیله شما تعقیب شده باشد..

Rescue: استان کردن حریفی که در تعقیب یکی از یاران شماست...

Multi-Kill : تیم شما دو نفر از حریفان را حد اکثر در 10 ثانیه بکشد...

Knock Out : تیم شما دو نفر از حریفان تعقیب کننده تان را حد اکثر در 10 ثانیه استان کند...
لیست امتیازات:
Co-op Kill:50

Co-op stun:50

Diversion:75

Rescue:75

Multi-Kill:100

Knock Out:100

اما قابلیت های bonus جمع کردن...

Stun: استان کردن حریف بوسیله دکمه استان

Escape: فرار از دشمن در حالی که در تعقیب شماست...

Double Escape: فرار کردن از دونفری که در تعقیب شما هستند...

Triple : فرار کردن از سه نفری که در تعقیب شما هستند...

Close call: فرار کردن از تعقیب کننده ای که در نزدیکی ده متر از شماست...

chain: اقدام به فرار کرده وهدفتان رابکشید...

lure : باعث شوید که حریف کسی را که بوسیله شما decoy شده و یا شبیه شماست در همان محوته اشتباها بکشد...

Variety: گرفتن 5 bonus مختلف مثلا poison + ingicito+ hidden + chain +close call

Greater Variety: گرفتن 10 bonus مختلف

Extreme Variety:گرفتن 15 bonus مختلف

لیست امتیازات:

Stun: 200

Escape: 100

Double Escape:50

triple: 100

Close call : 50

Chain: 50

Lure: 100

Variety:200

Greater Variety: 400

Extreme Variety: 60

با تشکر از دوست گرامی jackbauer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AM†R and leonk13

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بچه ها یه سوال: یه کاراکتر دیگه هستش جوونه قد بلنده اون یکی چجوری آزاد میشه...
به احتمال زیاد The Officer رو میگی. این کارکتر + Harlequin تنها با خرید بسته های مخصوص یا پیش خرید بازی آنلاک می شوند و فکر نکنم راهی برای نسخه های اوریجینال معمولی باشه :d
تو این جمع فقط rezagamer که از خارج گرفته، این 2تا رو داره. Game-ir نسخه های نسبتا معمولی رو خریده.

من از سایت game-ir میخوام بخرم
هموون از اونجا خریدیم عزیز. CD-keyها سالمه و بعد از چند دقیقه به دستت میرسه.

nico-smy

کاربر سایت
Dec 30, 2010
20
یعنی رفتم رو Uplay و هل کوئین رو گرفتم حالا کجای بازی می تونم با اون بازی کنم ؟چون هرچی گشتم تو منو تغییر کاراکتر بازی نبود.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
کسی نمی دونه؟
وقتی پوینت لازم رو داشتی (40 پوینت uplay) میری توی اون پنجره قبل اجرای بازی، روی گزینه hellquin کلیک میکنی و اون رو Redeem میکنی. اگر پوینت رو داشتی، باید از الان به بعد جلوش بیاد Owned!
اگر نه که باید بری uplay actionها رو انجام بدی.
حالا میری توی پنجره انتخاب کارکتر، الان فردی اضافه نشده ولی hellquin (که همون دلقک زن هست) آزاد میشه. یعنی تا قبلش رنگش خاکستری و غیرقابل انتخاب بود :d
اون افرادی که کلا توی لیستت نیستن، هیچوقت نمیتونن اینجوری اضافه بشن. :)

nico-smy

کاربر سایت
Dec 30, 2010
20
وقتی پوینت لازم رو داشتی (40 پوینت uplay) میری توی اون پنجره قبل اجرای بازی، روی گزینه hellquin کلیک میکنی و اون رو Redeem میکنی. اگر پوینت رو داشتی، باید از الان به بعد جلوش بیاد Owned!
اگر نه که باید بری uplay actionها رو انجام بدی.
حالا میری توی پنجره انتخاب کارکتر، الان فردی اضافه نشده ولی hellquin (که همون دلقک زن هست) آزاد میشه. یعنی تا قبلش رنگش خاکستری و غیرقابل انتخاب بود :d
اون افرادی که کلا توی لیستت نیستن، هیچوقت نمیتونن اینجوری اضافه بشن. :)
این پنجره انتخاب کاراکتر کجاست؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
این پنجره انتخاب کاراکتر کجاست؟
توی خود بازی، وقتی میخوای رنگ های مختلف یا زره های مختلف برای کارکتر انتخاب کنی.
منظور اینه که کلا میتونی توی بازی ازش استفاده کنی، حالا این حالت قبل از ورود به هر بازی هم هست دیگه، درسته؟ ;):d

DeAdLy 8

کاربر سایت
May 16, 2011
1
سلام!
می خواستم بدونم چجوری می تونم مولتی پلیر اساسین رو بازی کنم؟
راستی من توی گیم نت سنگلشو بازی کردم ولی می خوام مولتیش رو هم بازی کنم!
از سی دی اطلاع دارم و نسخه ی که کرکش جدا باشه ( توی شیراز زندگی می کنم)
می خواستم بدونم راهی نیست که 21 هزار تومن خرج نکنم؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
داداش وقتی که یه نفر دنبالته SMOKE BOMB رو میزنی و میخوای طرف رو STUN کنی یه هو از پشت میکشتت میشه یکی به ما هم یاد بده چطوریه؟

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
داداش وقتی که یه نفر دنبالته SMOKE BOMB رو میزنی و میخوای طرف رو STUN کنی یه هو از پشت میکشتت میشه یکی به ما هم یاد بده چطوریه؟
چند حالت داره: یا طرف محوطه Smoke Bomb رو دور زده و اصلا سرفه نکرده (:d) یا از هوا پریده روت (مثلا من یه بار روی یه سقف شیروونی، از نوک شیرونی روی طرف که لبه ی شیروونی بود بدون مشکل پریدم، چون نسبت بهش ارتفاع داشتم و Aerial Attack ها غیرقابل جاخالی دادن هستن) یا مدت Smoke که 3 یا 4 ثانیه هست، تموم شده و اثری نداره، یا نفر دوم از بیرون محوطه بهت حمله ور شده (همیشه وقتی 2 نفر به بالا شد، در بری موثرتره) یا اینکه اون زودتر حمله رو زده بود (بعضی اوقات حتی تا 1-2 ثانیه بعد از اسموک هم شانس کشتن داری، البته باید نزدیک طرف هم باشی) یا اینکه برای اینکه طرفو Stun کنی از محوطه اسموک خودت خارج شدی (زیاد پیش میاد، سعی کن هروقت نشانه طرف بزرگ شد اسموک بزنی)
;;)#:-s
میام از پشت stun کنم منو میکشه خیلی وقت اینجوری میشه
اگر بدون اسموک اینکارو میکنی خطرناکه. اگر طرف تو رو ببینه و حتی 1 ثانیه بعد از اقدام به stun تو حمله کنه، اون مقدم تره. سعی کن وقتی اسموک نداری، دست پیش بگیری که پس نیفتی :d یعنی اگر طرف تازه اومده و حواسش جمع نیست، بدو طرفش و Shift رو بزنی. چندبار شده که جفتمون داشتیم می دویدیم، به هم هم برخورد کردیم، اما من زودتر Stun کردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر