Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

sina1367

کاربر سایت
Apr 6, 2010
25
اقا من 30تا پیج کدکس گرفتم وقتی میخوام برم تو اتاق این پیغام میده are a not available during the current memory بعد نمیزاره برم تو اتاق ..لطفا کمکم کنید

خوب میگه در این قسمت از حافظه از بازی قابل دسترس نمی باشه، باید اون قسمت از بازی که توش هستی رو تموم کنی بعد بیای سراغ این، یا اگه نمی خوای abort memory بزن از قسمت menu.

sina1367

کاربر سایت
Apr 6, 2010
25
این بازیی که من گرفتم فیلماش نیست.فیلم اول بازی قبل از صفحه ی press enter و فیلم های بخش حقیقت (the truth) حذف شدن.کسی دیگه ای هم بازیش اینجوری بوده؟:(:confused::mad:

فیلم های بخش حقیقت حذف نشدن، توی بازی یه سری سمبل های سفید رنگ بعضی جاها هستند (یکیش تو view point بود، یکی دیگه رو دیوار یه خونه بلند، ...) اونا رو که دیدی باید eagle vision بزنی تا یه سری اتفاقات بیافته بعد یه معما میاد که باید حلش کنی بعد یه خونه از بخش حقیقت روشن می شه، همین طور باید کلشو پیدا کنی. :cool:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام بچه ها همگي خسته نباشيم
ورسي از آقا وحيد به خاطر اون فايل Value
اما من با اون فايل هم بازم يه جاهايي به مشكل خوردم توي يكي از مراحل فرعي و قسمتي از مرحله اصلي
انجايي كه بايد apple of aden رو ببري پيش اون خانم تا ازش نگهداري كنه و وقتي ميري پيشش معلوم ميشه كه به شهرش حمله شده، ميرم و در قلعه رو براش باز ميكنم و ميگه كه دنبلال من بيا.
اما بعد از اون نه خودش حركتي ميكنه نه ماموريتي اضافه ميشه !!!
Value كاملتري نيست كه بگيريم اين مشكل هم رفع بشه؟
با تشكر

ايني كه من قبلا گفتم Never Mind :cheesygri

بازي فوق العاده بود ( با كمي بزرگنمايي )
من رو حدود بيست و سه ساعت درگير كرد، اميدوارم شما رو هم درگير كرده باشه
اخرش رو من نفهميدم ماجراي اون سيب ايدن و اون دموي اخرش چي بود ...
اگر داستان بازي رو لو ميده بصورت خصوصي كسي به من بگه كه ماجرا چي شد ممنونش ميشم :love:

sina1367

کاربر سایت
Apr 6, 2010
25
دوستان من value ها و تمام امکانات رو امتحان کردم.

فقط در یک صورت بازی اجرا میشه اونم وقتی هست که فایل hosts رو به host تغییر نام میدم که باز هم وقتی بازی اجرا می شه در مرحله ی اول وقتی دختره بهم می گه بشینم تو دستگاه صفحه سفید می شه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته. خواهش می کنم کمکم کنید.

وقتی صفحه سفید می شه یعنی value ایراد داره، جدیدترشو بگرد تو صفحات قبل جایگزین کن.

sina1367

کاربر سایت
Apr 6, 2010
25
آقا کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

می خوای شمشیرتو بندازی یا عوض کنی یکی دیگه رو که قبلاً خریدی جایگزین کنی؟

اگه می خوای شمشیرات یا زره هاتو عوض کنی باید بری به خونه عموی اتزیو اون اتاقی که توش اسلحه ها هست یکی رو انتخاب کنی equip بزنی.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوستان من value ها و تمام امکانات رو امتحان کردم.

فقط در یک صورت بازی اجرا میشه اونم وقتی هست که فایل hosts رو به host تغییر نام میدم که باز هم وقتی بازی اجرا می شه در مرحله ی اول وقتی دختره بهم می گه بشینم تو دستگاه صفحه سفید می شه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته. خواهش می کنم کمکم کنید.
مشکلات بازی فقط مال ولیو نیست ولیو مال زمانی که تو بازی اصلی شما مارکر نداشته باشی این مشکل شما مال نسخه بازی یا سرور مجازی ممکن باشه که من احتمال میدم از سرورتونه.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوستان لطف کنین پستای قبلی رو بخونین دوتای دیگمون که زحمت کشیدن تو پوستای قبلی لینک ولیو و .... دادن دوباره کسای دیگه ندن همش لینک ولیومیبینیم شما زحت اوناروهدر میدین الکی تاپیک شلوغ بشه کسایی هم که ارور دارن اکس با رزولشن 2000 نزارن همه که adsl ندارن براشون کلی طول میکشه تا بالا بیاد صفحه قوانینم رعایت کنین تا این تاپک قفل نشه...

آخرین ویرایش:

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سروره مجازیت ایراد داره یا value، یه نسخه دیگشو بگیر.
سلام
منم همین مشگل دارم نمیدونم باید چی کار کنم
البته من اولین بار اجراش کردم ولی وقتی که ویندوز عوض کردم وبعد بازی نصب کردم این مشگل برای من پیش اومد
(help me)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
New Server+ value 1900

New Server v0.44 + Value 1900

1. 0.44
  2. - Fixed high CPU usage bug introduced in 0.43
  3. - Included Ubisoft Game Launcher v1.0.0.117 in own subdir
  4. 0.43
  5. - Fixed bug where data split up over several packets wasn't read
  6. - Included latest version of values.db, 1874 pairs
  7. 0.41
  8. fixes the bug with the Architect, and probably some other bugs introduced with 0.4 too.
  9. 0.4
  10. - Added files to the web server root to enable autopatching of UbiGL
  11. - Fixed a bug where mitm.exe wouldn't show any error logs from the valueslib module
  12. - Completely changed the challenge/response code to handle the 00100000010000000053ba90c60000000053ba90cc value
  13. - Included latest version of values.db, 1844 pairs - game should be completable. Thanks to all of Rin!
  14. - Added new mitmgeneric.exe program for those wanting to analyze other Ubi games
  15. 0.31
  16. - Added missing encoding modules
  17. 0.3
  18. - Added webserver in mitm.exe too
  19. - MUCH more and detailed logging
  20. - Thanks to razafan for updated values.db

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
اگه دوستان خاطرشون باشه اون بخش از بازی که به ونیز می رسید و دزموند از دستگاه بیرون می آد.دزموند در یک رویا دختری رو می بینه که باید اونو تعقیب کنی.
این دختره مربوط به داستان نسخه پی اس پی این سری بازی می شه (bloodlines)که اون دختره جز گروه تمپلار هاست و در آستانه ترور کردن دست از این کار بر می داری و کم کم یاهاش آشنا می شی و خیلی کمکش می کنی
تا کار به اونجاها می رسه
اینو گفتم تا بقیه هم بدونن قضیه این دختره چیه

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام !
من با کارت گرافیک 8600GT اور شده توی Win7 مشکل افت فریم دارم ناجور !
Cpu 3.2 e بازم اور کردم تا 3.84
رم هم 4 !!
نمیدونم چرا اینجوریه !
رو کنترین تنظیمات با رزولوشن 800*600 هم افت فریم دارم مث ..... ! :((
چه کار کنم ؟!
چند صفحه پیش یکی از دوستان گفته بود با 8600 GT بالای 40 فریم میگیره !:((

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام !
من با کارت گرافیک 8600GT اور شده توی Win7 مشکل افت فریم دارم ناجور !
Cpu 3.2 e بازم اور کردم تا 3.84
رم هم 4 !!
نمیدونم چرا اینجوریه !
رو کنترین تنظیمات با رزولوشن 800*600 هم افت فریم دارم مث ..... ! :((
چه کار کنم ؟!
چند صفحه پیش یکی از دوستان گفته بود با 8600 GT بالای 40 فریم میگیره !:((

بازی کلا سنگینه

اون اقایی که گفته با 8600 بالای 40 فریم گرفته
جک گفته عزیزم

حداقل یه 9600 میخواد

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
مرسی ....
من اومدم کافی نت ورژن جدید درایور کارت گرافیکم رو دانلود کردم شاید مشکل از Forceware 195 باشه !!
---
ولی خدایی با همین سرعت فریم هم بهم کلی حال داد !
مخصوصا زره Altair !!!
خیلی فاز میده !
یه سوال دیگه ! من 2 تا مجسمه پیدا کردم ولی توی ویلا نمیزارشون سر جاش جه کار کنم ؟! :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر