Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
عزیز منظورت از آرم اساسینز چیه ؟ کدوم آرم ؟
من دقیقا یادم نیست اما تو بازی 1ارم اسسین بود مثل ارم شماره 1 اسسین که تو راهنمای نقشه هم نوشته secret place اگه اشتباه نکنم که 1 سری پارکو بازی داره که واقعا زیباس من رو به شدت یاد پرنس 3 مینداخت.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
بالاخره این بازی هم با تمام مشغله هایی که داشتم تموم کردم :d حالا چندتا سوال :

۱- آقا رسما خاک بر سر شدیم و تمام سلاح هامون ازمون گرفتن آخر بازی !‌ چیکار کنیم ؟ :))
۲- برای آزاد کردن اون لباس قشنگه :d تو زیرزمین نیاز به چند تکه سنگه ، چجوری پیداشون کنم ؟
۳- قضیه این پرها چیه و چجوری جمع کنیم ؟ آخرش جایزه میده ؟ :p
۴- توی شهر اگه این پوسترهای وانتد رو که عکس ازیو روش هم رو جمع کنیم آخرش چی میشه ؟
۵- این افرادی که معرکه گرفتن و سخنرانی میکنند کی هستند و پول دادن بهشون چه تاثیری داره ؟
۶- بهترین راه واسه پول در آوردن تو بازی چیه ؟ :>

یک دنیا ممنون. :x
1.من هم بازی کردم سلاحام موند.
2.که گفتم.
3.پرها پرهای عقاب هستش و چیز خاص دیگه ای نیست وقتی همشون رو جمع کردم 1اتفاقی افتاد ولی اصلا یادم نیست.
4.پسترها فقط زمانی هستند که تحت تعقیب باشین و وقتی میکنید از اون درجه تحت تعقیب بودنتون کم میشه.
5.این افراد جارچین و اخبارو به مردم میگن مثلا وقتی تحت تعقیبی مشخصاتت رو میگن کلی ازت بد میگن بهشون بدی یا موضوع رو عوض میکنن یا میگن خبری که دادم شایعه بود و درجه تحت تعقیب بودنتون کم میشه..
مراحل جانبی مرحله هایی هست باید شاهین از قفس در بیاری خیلی پول توشه راحتم هست.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
تازه اگه تمام ادونچرهای سیبلیک ها رو هم حل کنید 1 فیلم توپ نشونتون میده که نمیگم داستانش چیه که لو نره.
پسر!! تو واقعا همرو پر کردی؟! (ناقلا ترینری، چیزی نزدی؟! ;) )
من خودم رو کشتم نصفشون رو پیدا کردم... هر کدوم رو که آزاد می کنی، صحنه ای که نشون می ده 1 ثانیه هم طول نمی کشه... اعصاب آدم می ریزه به هم...
معلوم نیست چیه، دو تا شخصیت نشون می ده شبیه این موجود های توی فیلم avatar هستن...! (نمی دونم ناوی بود، چی بود...! )
برای آزاد کردن اون لباس قشنگه :d تو زیرزمین نیاز به چند تکه سنگه ، چجوری پیداشون کنم ؟
اگه بازی رو تموم کردی که دیگه این لباس خیلی هم به دردت نمی خوره، چون خاصیت اصلیش اینه که ضد ضربست و نیاز به تعمیر نداره و همه قدرت هاش آخره... من یه 5-6 مرحله ی اصلی مونده بود که بازی تموم شه لباس رو به دست آوردم.
اولش خیلی قشنگ بود، ولی بعدش دل من رو که زد... دیگه نتونستم این لباس رو عوض کنم. هر مغازه ای می رفتم و لباس می خریدم باز این تنش بود

**راستی خودم یه سوال داشتم، شما چقدر از این بازی لذت بردید؟! به نظر من اصلا با نسخه ی 1 قابل مقایسه نیست... اصلا وقتی با لئوناردو وارد Venice می شن، و اون راهنما شهر رو بهشون نشون می ده، من اون یه تیکه داشتم دیونه می شدم! چقدر ونیز رو زیبا و پویا طراحی کردن... من که فوق العاده با گرافیک هنری بازی حال کردم... گیم پلی هم خارق العاده بود ولی بالاخره همون گیم پلی AC1 بود. اصلا نمی تونم به زبون بیارم ( یه خورده احساسی شدم :))) ولی خدایی شب های ونیز خیلی قشنگ بود، رقص و این دم دستگاه ها منظورمه...!
شمام انقدر با این بازی حال کردین یا من فقط همچین حسی دارم!؟ جواب بدین...!

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
پسر!! تو واقعا همرو پر کردی؟! (ناقلا ترینری، چیزی نزدی؟! ;) )
من خودم رو کشتم نصفشون رو پیدا کردم... هر کدوم رو که آزاد می کنی، صحنه ای که نشون می ده 1 ثانیه هم طول نمی کشه... اعصاب آدم می ریزه به هم...
معلوم نیست چیه، دو تا شخصیت نشون می ده شبیه این موجود های توی فیلم avatar هستن...! (نمی دونم ناوی بود، چی بود...! )
اگه بازی رو تموم کردی که دیگه این لباس خیلی هم به دردت نمی خوره، چون خاصیت اصلیش .....
نه بابا با ترینر که نمیشه خیلی راحت بود وقتی پاس میزنی تو 1قسمت یادم نیست فکنم لوکشن نوشته تو اون قسمت تمام ساختمان های تاریخی هستن که زیر بضیاشون ارم اسسین به صورت قزمز هست اولی باید بگردی من خیلی طول کشید همرو پیدا کردم تو 1جاهای خاصین یادمه 1کیش زیر 1پل معروف بود ولی دید دومش رو بزنی از دور معلومه کجاست.موضورم متوجه نشدی تو pm بگو قشنگ برات شرح میدم.
در مورد لباس درسته اخر بازی دیگه خیلی فرق نداره.
من با اسسین 1 بیشتر همزاد پنداری کردم تا این این پسره ازیو خیلی زیاد بچه خوشگل و سوسول بود که 1دفه خفن شد.:d
ولی خوب گرافیک هنر های بصری و چیزای دیگه اصلا قابل قیاس نیستن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان این ماجرای سلاحها داره من رو روانی میکنه !!! از طرفی تمامی سلاحها رو از من گرفته از طرفی هم نمیذاره سلاحهایی که قبلا خریدم رو باز بخرم ! )x چیکار کنم ؟

خوب خدا رو شکر این ماجرای سلاح رو خودم حلش کردم ، فقط این لباس قشنگه رو آخر نفهمیدم این تکه سنگها رو باید از کجا پیدا کرد و علامتشون تو نقشه چیه ؟

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان این ماجرای سلاحها داره من رو روانی میکنه !!! از طرفی تمامی سلاحها رو از من گرفته از طرفی هم نمیذاره سلاحهایی که قبلا خریدم رو باز بخرم ! )x چیکار کنم ؟

خوب خدا رو شکر این ماجرای سلاح رو خودم حلش کردم ، فقط این لباس قشنگه رو آخر نفهمیدم این تکه سنگها رو باید از کجا پیدا کرد و علامتشون تو نقشه چیه ؟
علامتش همون علامت اساسین ها هستش همون که روی لباس اتزیو هم هستش ( همون علامت کمربندش )

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آقایون شرمنده اینجا رو از زیر آوار میکشم بیرون.میخواستم بپرسم چرا کنترل بازی انقدر مزخرفه؟با کنترلر X360 هم امتحان کردم که چون دکمه هاش درست تعریف نشده تو باقالی ها سیر میکنه
کسی راه حلی پیشنهاد میکنه؟:-s

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
اونجایی که (سکانس 9 یا همون سکانس مهمونی بالماسکه تو مرحله گرفتن گوی که با ارم خود بازی مشخص میشه در شهر ونیز)از بالا پشت بوم یه ساختمونه یه در مخفی پیدا میکنه و بعد اونو به جلو حل میده بعدش هم چند متری را میره داخل و از بالای یه سکو میپره داخل پوشالهای طبقه پایین بعد نشون میده که یه سرباز ویه شوالیه دارن باهم حرف میزنن که شوالیه متوجه صدا میشه تبرش را برمیداره و پوشالها رو میگرده اما فقط یه موش پیدا میکنه و وقتی بر میگرده باید با خنجر بزنیش و وقتی زدیش سربازه فرار میکنه و میره پیش چهار پنج تو یه اتاق دیگه همه رو که میکشم بعد باید یه در رو باز کنم پشت دره یه اهرم که به سمت بالا می کشمش یه راه برام باز میشه اما تو همون اولای راه باید یه میله رو بگیرم که هرچی میپرم دستم بهش نمیرسه شنیدم باید با سرعت برم وخودم رو یه جوری به دیوار بزنم ومیله رو بگیرم قضیش چیه؟؟؟؟
کمک کنید......

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اونجایی که (سکانس 9 یا همون سکانس مهمونی بالماسکه تو مرحله گرفتن گوی که با ارم خود بازی مشخص میشه در شهر ونیز)از بالا پشت بوم یه ساختمونه یه در مخفی پیدا میکنه و بعد اونو به جلو حل میده بعدش هم چند متری را میره داخل و از بالای یه سکو میپره داخل پوشالهای طبقه پایین بعد نشون میده که یه سرباز ویه شوالیه دارن باهم حرف میزنن که شوالیه متوجه صدا میشه تبرش را برمیداره و پوشالها رو میگرده اما فقط یه موش پیدا میکنه و وقتی بر میگرده باید با خنجر بزنیش و وقتی زدیش سربازه فرار میکنه و میره پیش چهار پنج تو یه اتاق دیگه همه رو که میکشم بعد باید یه در رو باز کنم پشت دره یه اهرم که به سمت بالا می کشمش یه راه برام باز میشه اما تو همون اولای راه باید یه میله رو بگیرم که هرچی میپرم دستم بهش نمیرسه شنیدم باید با سرعت برم وخودم رو یه جوری به دیوار بزنم ومیله رو بگیرم قضیش چیه؟؟؟؟
کمک کنید......

من که هرچه فکر کنم نمیدونم کجا رو میگی....عکس بذار

tondar

کاربر سایت
Aug 22, 2010
11
نام
ali
سلام.
اقا من رفتم یکی از مغازه های که نقاشی می فروشه و این جور چیزا.یک نقشه از ویلا رو خریدم که اپدیت شده بود و یه ایکون الماس به نام Treasure بهش اضاف شده بود. جاهایی بود که هرچی سعی کردم نشد برم اونجا مثلا برج دید بانی:(
می خواستم بدونم اونا چین؟
تنکس:d

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
کمک کنید......

داداش قضیه از نظر من کاملا شانسیه,من 4-5 ساعت سر این موضوع علاف بودم که یه بار شانسی رد کردم هنوز سیو نشده بود برقا قطع شد,
بعد هم یه بار دیگه شانسی رد کردم,تازه باید اینقدر خوش شانس باشی که اون میله رو گرفتی هنوز تایم تموم نشده بری جلو تر یه میله دیگه مثل همین هست اونم بگیری.

اگر بقیه دوستان میدونن بگن قضیه چیه.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
آقایون شرمنده اینجا رو از زیر آوار میکشم بیرون.میخواستم بپرسم چرا کنترل بازی انقدر مزخرفه؟با کنترلر X360 هم امتحان کردم که چون دکمه هاش درست تعریف نشده تو باقالی ها سیر میکنه
کسی راه حلی پیشنهاد میکنه؟:-s
اتفاقا دسته ی x360 for win به نظر من فوق العاده عمل کرد! مشکل شما کجاش بود!؟
کمک کنید......
ببینم، انگار قضیه جدی شد! کجای این بازی انقدر دنگ و فنگ داشت!؟ ببینم اونجایی رو می گین که بعد از بالا کشیدن اهرم یه چیز تایمر مانند میاد؟!

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
داداش قضیه از نظر من کاملا شانسیه,من 4-5 ساعت سر این موضوع علاف بودم که یه بار شانسی رد کردم هنوز سیو نشده بود برقا قطع شد,
بعد هم یه بار دیگه شانسی رد کردم,تازه باید اینقدر خوش شانس باشی که اون میله رو گرفتی هنوز تایم تموم نشده بری جلو تر یه میله دیگه مثل همین هست اونم بگیری.

اگر بقیه دوستان میدونن بگن قضیه چیه.

این که خیلی ساده است ! فقط باید بری روی لبه و به بالا بپری ! دقت کن باید از 1 زاویه ای به بالا بپری که به نوک میله برسی

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
کمک کنید......

ببین باید رو دیواری که میله روشه صاف بری بالا یعنی میله سمت چپت باشه !
دقت کن روی دیوار روبروی میله نری !
وقتی کامل از دیوار کشید بالا شما همزمان D+Space رو فشار بده (یادمه میله سمت چپت بود !)
یعنی صاف برو بالا بعد جهت میله به علاوه Space میپره طرفش !
این یکی از قابلیت های بازی هستک که هیچکی بهش توجه نمیکنه !
شما میتونید وقتی مستقیم از روی یه دیوار بالا میرید پرش آخرتون جهت دار باشه ! :d
اگه مشکلت حل نشد بگو !
نمیدونم واضح بود یا نه ! :-"

Marksman

کاربر سایت
Jul 31, 2008
48
نام
Behzad
ببین باید رو دیواری که میله روشه صاف بری بالا یعنی میله سمت چپت باشه !
دقت کن روی دیوار روبروی میله نری !
وقتی کامل از دیوار کشید بالا شما همزمان D+Space رو فشار بده (یادمه میله سمت چپت بود !)
یعنی صاف برو بالا بعد جهت میله به علاوه Space میپره طرفش !
این یکی از قابلیت های بازی هستک که هیچکی بهش توجه نمیکنه !
شما میتونید وقتی مستقیم از روی یه دیوار بالا میرید پرش آخرتون جهت دار باشه ! :d
اگه مشکلت حل نشد بگو !
نمیدونم واضح بود یا نه ! :-"

Dرو درست گفتی اما میله سمت راسته , D هم سمت راست میره:d
جلوتر 2-3 بار باید این کار تکرار بشه اما به جهات مختلف:d

-------------------------------------- ----------------------------------

این قسمت برای به دست اوردن لباس مخصوص اساسین هست جزو مراحل اصلی نیست نری هم میشهb-) اما برو حال میده6 تا که بیشتر نیست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر