Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
اره !
میگم اونای که علامت داشتن 24 تا بود ، الان دیگه هیچ علامتی نیست تو هیچ شهری

view point ها رو بگیرید جای همه codex ها رو رو نقشه پیدا میکنید

احتیاجی به view point نیست
شما الان کجای بازی هستی؟

وقتی برسی آخرای بازی که باید 30 تاش رو پیدا کنی تا بهت ماموریت بده ، خودش جای تمام codex page ها رو روی نقشه مشخص می کنه،اگه می خوای زودتر از اینکه به اون مرحله برسی پیداشون کنی به نظرم بذار واسه همون آخر کار (وقتی جاشون مشخص باشه با fast travel سریع می تونی همشون رو جور کنی)

اگه الان اون مرحله هستی و قبلا هم دنبال جمع کردن codex page ها نبودی باید 14 تاش رو داشته باشه بقیشون هم به این ترتیب که تو سایت ign نوشته هست:
Though there are thirty codex pages in total, you should already have 14 of them just by playing through the game. The other 16 are distributed between the other cities as follows: Venice - 6, Florence - 5, Tuscany - 2, Forli - 3.

آخرین ویرایش:

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
با سلام، http://mycheats.1up.com/view/superguide/3170852/assassin_s_creed_2/xbox_360 من تا حالا 2 بار به این بخش از سایت 1UP رفتم. اولش برای پیدا کردن مجسمه ها در Fable2 و این بار هم برا این بازی.
در این بخش یک سوپر راهنما از تمامی،Truth Puzzleها(20تا) همراه با عکس و نقشه Feather ها ، Glyphها و Statue ها(مجسمه های فلکی که در اطراف ویلا به کار میرن) به همراه کلی راهنمای دیگه(البته به زبان انگلیسی) وجود داره که کلی کارتون رو جلو میندازه
(برای باز کردن بخش Truth از فارسی ساز گوگل استفاده نکنید)

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
دوستان من تمام برگه ها رو پیدا کردم.رفتم پیش داوینچی.بعدش رفتم تو ماموریت اصلی و با اون قاتل های دیگه(!) صحبت کردم.برگه ها رو جاسازی کردم.گوی رو گذاشتم.حالا باید با برگه ها یه کاری بکنم که نمی دونم!!!!!!!فکر کنم باید Y رو بگیرم تا با اون چشم عجیبش یه طرح عجیبی روشون بیاد ولی به چه شکلی باید در بیاد رو نمی دونم.
خواهش میکنم کمکم کنید.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یکی راهنمایی کنه
شما احتمالا ونيز نرفتي!!يه شهر مرطوب خرابه مانند بود (ذهنم به اسمش ياري نميده)اونجا برو بعد برو ونيز احتمالا تو اين دو جا نرفتي
با Fast Travel ها سفر كن

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بازی شباهت زیادی به Fable 2 داره، نمیدونم چرا !!
ولی خیلی تغییرات توش دادن، خیلی کمتر شبیه به شماره ی اول هست...

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
شما احتمالا ونيز نرفتي!!يه شهر مرطوب خرابه مانند بود (ذهنم به اسمش ياري نميده)اونجا برو بعد برو ونيز احتمالا تو اين دو جا نرفتي
با Fast Travel ها سفر كن
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟؟!!!!!!؟؟؟:confused:
برم ونیز کدوم ماموریت رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟:confused:
من تمام برگه ها رو گرفتم و تمام برگه ها جاسازی میشه.پس مشکل چیه؟:confused:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟؟!!!!!!؟؟؟:confused:
برم ونیز کدوم ماموریت رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟:confused:
من تمام برگه ها رو گرفتم و تمام برگه ها جاسازی میشه.پس مشکل چیه؟:confused:

شما باید :

نقشه قاره های جهان رو روی تابلو درست کنید برای شروع هم از برگه های کناری که قاب نقشه رو تشکیل میدن و همشون یه خط صاف دارن شروع کنید راحت تر هستید بعد هم وسط نقشه رو درست کنین روی نقشه هم 5 علامت assassin هست که برای تکمیل کردن نقشه از اون ها هم میتونین استفاده کنین

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
شما باید :

نقشه قاره های جهان رو روی تابلو درست کنید برای شروع هم از برگه های کناری که قاب نقشه رو تشکیل میدن و همشون یه خط صاف دارن شروع کنید راحت تر هستید بعد هم وسط نقشه رو درست کنین روی نقشه هم 5 علامت assassin هست که برای تکمیل کردن نقشه از اون ها هم میتونین استفاده کنین
دستت درد نکنه داداش.بالاخره تمومش کردم!:love:
اینم برای تمامی دوستانی که مثل من مشکل داشتن:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
Question

دوستان سلام.
چند تا سوال داشتم:
1. این که در هنگام راه رفتن Object های جلو مثل یه خط نامرئی لود میشن مال خود بازیه؟
2.من مانیتورم Samsung Syncmaster N1740 هست reference level رو روچی بگذارم بهتره؟ Expanded-Immediate-Standard?
3.سریع ترین راه پول در آوردن چیه؟

با تشکر

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آقا یه سوال!
چجوری باید سمی Assassinate کنیم؟!هر کاری میکنم نمیشه!
کاری نداره برادر شهاب..........:biggrin1:
کافیه موقعی که این ایتم رو از لئوناردو گرفتی دکمه RB رو بزنی اون عکس Blade رو که روش یه جمجمه هست انتخاب کنی....... بعد برای هر کسی رو مسموم کنی باید به ارومی و حتما از پشت بهش نزدیک بشی موقعی که به اندازه کافی نزدیک شدی روی دکمه X میزنه poison بعد دکمه رو میزنی و کار تمام........:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کاری نداره برادر شهاب..........:biggrin1:
کافیه موقعی که این ایتم رو از لئوناردو گرفتی دکمه RB رو بزنی اون عکس Blade رو که روش یه جمجمه هست انتخاب کنی....... بعد برای هر کسی رو مسموم کنی باید به ارومی و حتما از پشت بهش نزدیک بشی موقعی که به اندازه کافی نزدیک شدی روی دکمه X میزنه poison بعد دکمه رو میزنی و کار تمام........:biggrin1:
دستت درد نکنه آریا ! حل شدش ! گرفته بودما ولی خب طرز استفادش رو بلد نبودم ! :D

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
بچه ها شرمنده که اینجا میپرسم من دو بار دیسک اکتیو عوض کردم ولی بازی
Assassin's Creed 2 رو اجرا نمیکنه بخصوص بازیهای جدید مگه نمیگن که بازیهای جدید با دیسک اکتیو اجرا میشه تو رو خدا یه راهنمایی بکنین 6 تا بازی جدید گرفتم نمیدونم باید چی کار کنم میدونم شاکی میشین که چرا اینجا سوال کردم شرمنده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بچه ها شرمنده که اینجا میپرسم من دو بار دیسک اکتیو عوض کردم ولی بازی
Assassin's Creed 2 رو اجرا نمیکنه بخصوص بازیهای جدید مگه نمیگن که بازیهای جدید با دیسک اکتیو اجرا میشه تو رو خدا یه راهنمایی بکنین 6 تا بازی جدید گرفتم نمیدونم باید چی کار کنم میدونم شاکی میشین که چرا اینجا سوال کردم شرمنده

اون دیسک اکتیو رو باید اول تو دستگاه قرار بدی و پلیش کنی مثل دی وی دی.بعد20 یا30 ثانیه درش بیار ودیسک بازی رو بذار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر