Assassin's Creed بعدی در کشور یونان ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
به نام خدا

ac-teaser.jpg

یوبیسافت تیزر دیگه ای در ارتباط با عنوان بعدی Assassin's Creed منتشر کرده که اطلاعات جالبی رو به نمایش میزاره ...​

تیزر در صحنه کوتاهی دست یک Assassin رو نشون میدن ، ممکنه بتونیم هدایت یکی از دو فرد Altair ( شخصت اصلی و محوری عنوان اول Assassin's Creed) یا Ezio ( شخصت اصلی دو عنوان آخر این سری) رو بدست بگیریم !​

همچنین قلعه ای بهمراه نماد (سمبل خاصی از یک کشور) و نشانه هایی (حروف) عربی در پس زمینه وجود داره .​

اما مسئله جالب شبیه بودن سمبل موجود در تیزر با شی به نام Phaistos Disk ـه که در نزدیکی جزیره Crete واقع در کشور یونان ـه ! یعنی میتونه به معنی این باشه که Assassin's Creed بعدی در یونان اتفاق می افته ؟​

در هر حال انتظار میره عنوان بعدی از این سری در سال مالی 2012 شرکت Ubisoft منتشر بشه .​

همچنین یوبیسافت در ماه قبل وجود کنفرانس E3 در روز June 6 رو تایید کرد ، و انتظار میره اطلاعات اصلی در اون زمان به نمایش گذاشته بشه​

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اطلاعات امیدوار کننده ایی بود ، احتمالا این شماره حال و هوای نسخه اول بازی رو داشته باشه

من که خیلی بهش امیدوار شدم ، بی صبرانه منتظر E3 امسال هستم :x

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
يونان چون از نظر تاريخي داراي پتانسيل بالايي هست قطعا ميتونه انتخاب خوبي واسه ubi باشه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
آقا كشف كردم :;)

دقت كنيد اون كلمه ي عربي تو ويدئو نوشته شده الطائر بن لا احد ( بر عكس )

AssassinsCreed-Reveal3.png

خيلي خوشحالم كه دوباره الطائر رو مي بينم.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

دقت كنيد اون كلمه ي عربي نوشته شده الطائر بن لا احد

اینو که همه گفتن.
تنها مشکلش اینه که این اجنبیا سواد ندارند ورداشتن سرو ته نوشتن شده " د ح ا ا ل ن ب ر ئ ا ط ل ا"

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
به نظر من بهترین نسخه اسا سین ها همون نسخه ی اولش بود که جنبه تاریخی واقعی هم داشت ..واقعا خاطه انگیز بود
امیدوارم دوباره تکرار بشه و بازی دوباره به داستان الطیر برگرده:x

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این دسته کجای تریلر هست؟
تو همین عکس اول تاپیک معلومه.یه ذره پایین تر از برج ها,دست یه اسیسن معلومه که هیدن بلید را باز کرده.
پ.ن:یکی از بچه های صفحه ی قبل یه چیزی گفت که من دقت نکرده بودم و این احتمال الطیر بودن این دست را تقریبا صد در صد می کنه.اتزیو هیدن بلید را با دست باز بیرون می اورد.اما الطیر مشت می کرد.و با توجه به اینکه هیدن بلید اتزیو را احتمالا الطیر اواخر عمرش کشف کرده,پس می شه نتیجه گرفت که بعد از الطیر همه باید دستاشون بازی کنند.پس می شه گفت این الطیر هست احتمال 99 درصد!
پ.ن2:دوستانی که bloodline را بازی کردند.خبری از رفتن الطیر به یونان توش نبود؟

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280

دقت كنيد اون كلمه ي عربي تو ويدئو نوشته شده الطائر بن لا احد ( بر عكس )

AssassinsCreed-Reveal3.png

خيلي خوشحالم كه دوباره الطائر رو مي بينم.

معنیش میشه: پرنده بی پدر. هیچ معنی نمیده. کلا مترجم هم نداشتن.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
معنیش میشه: پرنده بی پدر. هیچ معنی نمیده. کلا مترجم هم نداشتن.
اسم اتزیو,الطیر و اون شخصیت اصلی کمیک ها و اسم پسر چزاره که اونهم تو legacy مشخص شد اسیسن هست,همه به زبون های مختلف و مشتقات مختلف به معنی پرنده هست.بن لا احد هم ادامه ی اسم الطیر هست به معنی پسر هیچکس

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
البته باید Requiescat in pace رو به عربی بشنویم
البته این جریان اتفاق بیوفته من تمام Ubi رو به آتیش میکشم و سرش یه فروهر میزنم...

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
بهترین نسخه از نظر من همون 1ش بود.
امیدوارم دوباره در مورد الطائر باشه.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
پ.ن2:دوستانی که bloodline را بازی کردند.خبری از رفتن الطیر به یونان توش نبود؟
خیر.ماریا از الطائر سوال میکنه که سفر بعدیت کجاست؟او هم در جواب فقط میگه:شرق،و بعد به سمت بندر حرکت میکنه.
در CODEX ها من حرفی از یونان به خاطر نمیاورم.یونان و شخصیت جدید و فلان و....فکر نمیکنم در کار باشه(شایدم باشه)

این عکس رو من شبیه مصیاف میبینم.تنها دلیلی هم که اگه واقعا الطائری در کار باشه این هست که اتزیو بعد از پایان برادرهود تصمیم میگیره به مصیاف بره تا اطلاعات بیشتری درباره ی الطائر کسب کنه.البته باید بگم که این قضیه در AC:LOST LEGACY اتفاق میوفته که برای 3DS میاد.
عکس مصیاف
e92p7sdleauq90lfbmxy.jpg

• Like
Reactions: slipkboy

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بهترین نسخه از نظر من همون 1ش بود.
امیدوارم دوباره در مورد الطائر باشه.

مهم اينه كه بتونه گيم پلي شماره يك رو زنده كنه ....
حالا ميخواد هر كي باشه !!!
هر چيزي در مورد الطائر بذارن جلو شما ذوق و شوق ميكني و بازي ميكني؟ ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر