Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
چرا این قدر بین کتاب ها رمان ها و ... با خود بازی تو داستان تفاوت وجود داره؟خیلی مطالب توی بازی بویسله ی داستان تو کتاب ها نقض می شن و برعکس.
نه عزیز،کتابی که اشاره کردی،اون قسمتش اصلا در بازی نیست،مال نوجوانی یا شاید هم کودکی های الطایر بوده.کتاب Secret Crusade از همین موقع شروع میشه و تا نود و چند سالگی الطایر ادامه پیدا میکنه.اتفاقات بازی اول هم در این کتاب،بهش اشاره شده بدون اضافه کردن چیزی.تقریبا 40 درصد کتاب رو میدونیم.داستان از اونجا جذاب میشه که الطایر بچه دار میشه،اونهارو بزرگ میکنه و راه میوفته به مغولستان که این قسمت ها در بازی نیست.البته قراره بعضی از این قسمت ها در Revelations باشه که قبلا بهش اشاره کردم.

یعنی چی!چرند گفته بابا اینا اجدادشون تو DNA ـشون مثله کتابه که میشه چندصفحه به عقب برگردن (به قول قسمت 3ومه The fall :d)اونبخت دزموند رو هوا اتزیو رو تو DNA ـش دید!!!!!!!!!!!!!!
مهراد،اون قدرها دلیل میشه براش اورد که اینها از یک نسب خونی هستند،نمونه ی بارزش همین عکس:
9wroplnvapjdaerdbmav.png

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ک نسب خونی هستند،نمونه ی بارزش همین عکس:
9wroplnvapjdaerdbmav.png
اِه این عکسه قرار بود اواتاره من بشه:d
خواب نما شدن احتمالا
اقا مگه زمان AC2 نگفتن دزموند میره تو خاطرات جد دیگرش به اسم اتزیو ؟؟؟قبلش مگه نگفتن الطائر !
اونبخت اتزیو و الطائر جد دزموندن ولی خودشون دوتا غریبه ـَند:|
یعنی ممکنه بابای منم نسبت فامیلی با من نداشته باشه ولی نوادگانمون یکی باشن:|آه خداااااااای من:d
رسما lol شدیم رفت

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
درود.
نمیدونم تا حالا به سایت ابسترگو رفتید یا نه؟!ولی حتما برید که خیلی جالبه!
http://abstergoindustries.com/portal
در ابتدا از شما پسورد میخواد که اینو وارد کنید:
PFRDVJ5aLLg
وقتی وارد میشید،میتوانید، اطلاعات بسیار جالب درباره ی ابسترگو به دست بیارید.فقط توجه داشته باشید که با این رمز عبور فقط به یک سری اطلاعات مثل بعضی از ایمیل ها،دسترسی دارید.برای بخشهای دیگه ی سایت و ایمیلهای مهمتر مثل:P.O.E Research به سطح بالاتری(bete3+) احتیاج دارید.
کلا این سایت مثل خود پیچیده هست./:)
ایول خیلی جالب بود;)
پسورد betta 3 رو نداری؟:d
یعنی چی!چرند گفته بابا اینا اجدادشون تو DNA ـشون مثله کتابه که میشه چندصفحه به عقب برگردن (به قول قسمت 3ومه The fall :d)اونبخت دزموند رو هوا اتزیو رو تو DNA ـش دید!!!!!!!!!!!!!!
این زد تمام حرف هاییه که تا حالا زده شده
اصلا چرا تا امروز همچین حرفی نزدن ! مشکوک میزنه:-?
لینک خبرو بده بگم زر نزن باو:d

یعنی ممکنه بابای منم نسبت فامیلی با من نداشته باشه ولی نوادگانمون یکی باشن:|آه خداااااااای من:d
رسما lol شدیم رفت
حتماً اینجوری که میگی هم نباید باشه ها. ممکنه الطیر از یه طرف به دزموند ریشه داده و اتزیو هم از یه طرف دیگه:> منظورم اینه که الطیر که حتماً نباید جد کبیر اتزیو باشه:d

• Like
Reactions: hosein_fisher

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
پسورد betta 3 رو نداری؟:d
فعلا هیچ کس نداره!

Seizure \ 5.85MB
این از Animus 1.0 هست.
تاریخ4/12/1978در تصویر نشان داده میشه،صدا از Jacob Ladder.

Assassin's Creed: The Chain کتاب کمیک جدیدی هست که در Comic-Con امسال معرفی شد.
دوباره موضوع این کتاب برمیگرده به زمان شوروی،ارم اساسین ها ی زمان U.S.S.R در پایین عکس به راحتی گواه این موضوع است.
البته یک کمیک مثل این زدن
بله.....درسته،اون The Fall هست که ماجراش به نیکولای ارلوف و دانیل کراس مربوط میشه.شاید این ادامه ی همون باشه.

آخرین ویرایش:

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
72sysesanvmi6i5hual2.jpg

When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

[To Sofia] "I cannot seem to leave my past behind me."

And I know that at any moment, someone could come for me. Or my family.

I knew I would not have enough time to do everything, but now I worry that I do not have enough time to do anything.
متنی از انیمیشن Ac:Embers
485kca7lcn3y8nr21rfw.jpg

همانطور که میدونید این انیمیشن همراه نسخه های Animus, Collector, and Signature Editions. از Revelations منتشر میشود.در Comic-Con امسال در روز 21 جولای اطلاعات بیشتری و یک تیزر از این انیمیشن منتشر شد.
aurwofyfb72y5d79fzc4.jpg

نکته ی مهم این انیمیشن فرزندان اتزیو میباشند.فرزندان اتزیو درسال 1511 بعد از سفر پدرشان به قسطنطنیه به دنیا میایند.ماجرای این انیمیشن بعد از پایان Revelations (شرمنده همه ی کسانی که فکر میکردند اتزیو در revelations میمیره)صورت میگیره،و با بازگشت اتزیو به خانواده اش داستان شروع میشه.
اتزیو صاحب دوفرزند،یکی پسر به نام Marcello Auditore و دیگری دختر به نامFlavia Auditoreشده .

Assassin's Creed Embers Trailer

• Like
Reactions: Behrooz

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
72sysesanvmi6i5hual2.jpg

متنی از انیمیشن Ac:Embers
485kca7lcn3y8nr21rfw.jpg

همانطور که میدونید این انیمیشن همراه نسخه های Animus, Collector, and Signature Editions. از Revelations منتشر میشود.در Comic-Con امسال در روز 21 جولای اطلاعات بیشتری و یک تیزر از این انیمیشن منتشر شد.
aurwofyfb72y5d79fzc4.jpg

نکته ی مهم این انیمیشن فرزندان اتزیو میباشند.فرزندان اتزیو درسال 1511 بعد از سفر پدرشان به قسطنطنیه به دنیا میایند.ماجرای این انیمیشن بعد از پایان Revelations (شرمنده همه ی کسانی که فکر میکردند اتزیو در revelations میمیره)صورت میگیره،و با بازگشت اتزیو به خانواده اش داستان شروع میشه.
اتزیو صاحب دوفرزند،یکی پسر به نام Marcello Auditore و دیگری دختر به نامFlavia Auditoreشده .

Assassin's Creed Embers Trailer
من نمیتونم دانلود کنم:((حسین ببین بیا تعریف کن تا دق نکردم:(
پ.ن:چند بار گفتم شخصیت اخر AC بمیره اخر بازی با کی بریم شهرو بگردیم؟:dمگه بشه مثله RDR که شرط میبندم هیچکدوم از نسخه های AC این مدلی نخواهد شد

• Like
Reactions: hosein_fisher

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
الان داشتم مجله های قدیمیو میخوندم به این نتیجه رسیدم از اول قرار بوده شخصیت نسخه 2 الطائر باشه!
مثلا :
کارگردان فلان بخش بازی گفته ما الطائر رو در حال شنا کردن انیمیت(:D)کردیم و او در ایتالیا خواهد رفت!
مطمئنم اینا فقط سال و اسمه شخصیتو عوض کردن! لعنت بر این فکر احمقانه!
==================
فک کنم یارو خوابش میومده گفته اتزیو الطائر نسبت ندارن! یه زخم یه شکل یه حرکت یه طرز فکر یه حرف ویژه!:D
کاشکی زودتر بیاد دارم دیونه میشم:((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تریلرو دان کردم! در یک کلا بینظیر بود(انیمیشن) اتزیو کاملا پیر شده بعد آخر تریلر راجبه وقت کمش برای انجام همه کارها صحبت میکنه فک کنم کریستینا رو میبینه بعد لبخنده تو عکس بالا رو میزنه!(سر پیریو معرکه گیری)
یجاشم به خونش خمله میشه این با یه سلاحی میجنگه و...قلبش میگیره ! بعد با یه نفر هم صحبت میکنه فک کنم بچه ـشه!
ولی نصفحه دانلود شده:| وقتی مینویسه AC E 15 NOVEMBER تریلرم قطع میشه و نرم افزارم بسته میشه:|
ولی همه باید دانش کنند اینو!
راستی : خود انیمیشنه کی میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر