Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
بابا توی Animus island دیگه همون جزیره
پشت انیموس اصلی که بزرگ هست چند تا کوچیک هست که اگه توش بری مرحله جدید داره

آقا من میرم تو اینا از بازی میپره بیرون . تا الان 50 درصد از بازی رو رفتم مشکلی نداشته .
بازیم 2 DVD یه ،واسه ی مگاگیم.

آخرین ویرایش:

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
دوستان یعنی کسی تو بازی این برج های تسخیر شده رو پس نگرفته روشش رو به ما هم بگه ؟
من هر کاری می کنم نمی تونم اون ماشینی که آخرش میاد و دیوار ها رو خراب می کنه و همه جا رو آتیش میزنه از بین ببرم.

فک کنم T رو بگیری یه نشونه رو زمین میاد که واسه توپخونه هستش .
باهاش میتونی تانکا رو بزنی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
من که 50 درصد رو که رد کردم بازی تموم شد
بیشتر مراحل اینجوری میشد
میگفت فول سینچرایز نشد چون هی سوتیمیدادم بخاطر همین:D

---------- نوشته در 01:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 AM ارسال شده بود ----------

مال من که با این روش هم جواب نمیده

anathema69

کاربر سایت
Sep 5, 2011
195
نام
Alireza
سلام کسی از دوستان میدونه اسمه آهنگی که اول بازی جایی که اتزیو با طناب روی زمین کشیده میشه چی هست؟(همونجایی که به ارابه ی کچله وصله)

Kamyab Tizro

کاربر سایت
Dec 5, 2011
20
نام
کامیاب
نمیگیرم چی میگی:D
فقط بچه ها میگن الطائر یک چیزی مینوشته به نام Codex که اتزیو باید پیداش میکرد و به لئوناردو میداد تا باهاش اختراع کنه
و فکر میکنم زمانی که الطائر پیر بوده اتزیو جوون بوده و همون زمان اسبحه فرستاده شده برای الطائر
وللش مهم نیست حالا

بزارید مفهوم کنم کامل :d
الطائر در زمانی که همراه پسرش Darim ، از Masyaf خارج میشن ، الطائر از سیب استفاده میکنه و تکنولوژی آینده رو میبینه و درست میکنه! در مرحله ای که الطائر 83 ساله هست! اونجا که پولو ها کنارش هستن. اونجا الطائر به پولو ها کتاب و Codex ها و کلیدها ور میده و میگه در نقاط مختلف مخفی کن. توی داستان بازی : اولین کسی که از تفنگ استفاده کرده الطائر بوده که در پایان بازی تفنگ رو نابود میکنه(نشون نمیده ولی میشه فهمید که اینکارو میکنه) و همینطور Canon ها یا همون توپ هارو هم نابود میکنه(اینو فکر کنم توی مرحله پولو ها میگه) .اتزیو در نسخه II بازی Codex هارو پیدا میکنه و به لئوناردو داوینچی میده. لئو هم وسائل و اسلحه های جدیدی رو میسازه.
همین! :d امیدوارم فهمیده باشین:d

---------- نوشته در 08:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:49 PM ارسال شده بود ----------

12 ساعت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بی خیال بابا. جونت مهمتره یا اتزیو ؟

واسه من اتزیو! البته در جواب سوالت بود! در کل واسه من سری AC از جونم مهمتره!

---------- نوشته در 08:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یعنی کسی تو بازی این برج های تسخیر شده رو پس نگرفته روشش رو به ما هم بگه ؟
من هر کاری می کنم نمی تونم اون ماشینی که آخرش میاد و دیوار ها رو خراب می کنه و همه جا رو آتیش میزنه از بین ببرم.

خدایی خیلی آسونه. روی ساختمون ها اساسین هایی که Crossbow دارن رو بزارید. خودشون میزنن ماشینه رو خراب میکنن. در ضمن. سه تا توپ رو باهم استفاده نکنین! دونه دونه روی ماشینه بزنین. چون اگه هر 3 تارو باهم استفاده کنین فوقش یه توپ بخوره روی ماشین. بقیه میخورن اطرافش. البته یه نوع اساسین دیگه هم خوبه! Assassin Bomber هم روی ساختمون ها بزارین خیلی خوبه! ولی خیلی خنگن!:d خودشون میزنن دیوارهای شما رو خراب میکنن :d

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
بزارید مفهوم کنم کامل :d
الطائر در زمانی که همراه پسرش Darim ، از Masyaf خارج میشن ، الطائر از سیب استفاده میکنه و تکنولوژی آینده رو میبینه و درست میکنه! در مرحله ای که الطائر 83 ساله هست! اونجا که پولو ها کنارش هستن. اونجا الطائر به پولو ها کتاب و Codex ها و کلیدها ور میده و میگه در نقاط مختلف مخفی کن. توی داستان بازی : اولین کسی که از تفنگ استفاده کرده الطائر بوده که در پایان بازی تفنگ رو نابود میکنه(نشون نمیده ولی میشه فهمید که اینکارو میکنه) و همینطور Canon ها یا همون توپ هارو هم نابود میکنه(اینو فکر کنم توی مرحله پولو ها میگه) .اتزیو در نسخه II بازی Codex هارو پیدا میکنه و به لئوناردو داوینچی میده. لئو هم وسائل و اسلحه های جدیدی رو میسازه.
همین! :d امیدوارم فهمیده باشین:d

---------- نوشته در 08:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:49 PM ارسال شده بود ----------

واسه من اتزیو! البته در جواب سوالت بود! در کل واسه من سری AC از جونم مهمتره!

---------- نوشته در 08:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 PM ارسال شده بود ----------

خدایی خیلی آسونه. روی ساختمون ها اساسین هایی که Crossbow دارن رو بزارید. خودشون میزنن ماشینه رو خراب میکنن. در ضمن. سه تا توپ رو باهم استفاده نکنین! دونه دونه روی ماشینه بزنین. چون اگه هر 3 تارو باهم استفاده کنین فوقش یه توپ بخوره روی ماشین. بقیه میخورن اطرافش. البته یه نوع اساسین دیگه هم خوبه! Assassin Bomber هم روی ساختمون ها بزارین خیلی خوبه! ولی خیلی خنگن!:d خودشون میزنن دیوارهای شما رو خراب میکنن :d
در مورد داستان:
هرکی یک چیزی میگه معلوم نیست چیه قضیش
در مورد نابود کردن اون ماشینه:
200 تا کراسبو اون بالا هست اما...
صدتا توپ میزنم بهش اما نمیمیره.
ما که از این بومبرا ندیدیم یعنی یادم نمیاد همچین چیزی باشه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,778
این هم تموم شد...در نوع خودش خوب بود و متنوع... ولی این قصه سر دراز دارد و معلوم نیست کی میخواد کاملا به پایان برسه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
گيم پليش داره تكراري ميشه
گیم پلی بازی اگه تا 2000 نسخه هم همینجوری باشه من بازی میکنم
فقط کافیه مراحلو تغیر بدن و امکانات به بازی اضافه کنن
گیم پلی کیلو چند
اگه تا صد سالم این بازی ادامه میداشت بازی میکردم اما حیف که تموم شد:D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
فکر م یکردیم فقط خودمون عاشق این بازی هستیم و هرچی بیاد سیر نمیشیم ...
یه نکته راجع به این قسمت ... راه رفتن اتزیو فرق کرده! تقریبا مثل الطایر راه میره ...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
دم همه شما رسما گرم ... فکر میکردیم فقط خودمون عاشق آساسینیم و هرچی بیاد بازم بازیش میکنیم ...
من این رو تازه شروع کردم ... شروع خوبی داشته و چیزی که خیلی خودنمایی می کنه تو این قسمت صحنه های سینماتیک و هیجان انگیز هستش ...
در ضمن، اتزیو قیافش خیلی تغییر کرده!
معنویت قیافش رو از بین بردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر