Multi Platform Assassin’s Creed: Revelations

درود

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهدپایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود

اولین تصاویر بازی :

آخرین ویرایش:

Kamyab Tizro

کاربر سایت
Dec 5, 2011
20
نام
کامیاب
ربطی به 2012 نداره. 28 محرم همین دو سه روزه هست.اگه زمین باید نابود بشه 28 محرم که فکر کنم بشه 21 سپتامبر نابود میشه! :d

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
والا من که تمام نسخه هارو تموم کردم اما فرق زیادی بین BH و Revelation ندیدم اساسینز II خیلی با آ فرق میکرد هم صورت ها هم سختمونا ولی BH با revelation زیاد فرق نداشت

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 PM ارسال شده بود ----------

بله
همین دیشب رفتم داستان بازی رو خوندم
نوشته نویسندش نوسنده ی شاهزاده ایرانی بوده و یکی از بهترین نویسنده های حال حاظر جهان بوده
و واقعا حال کردم با داستانش خیلی باحاله
نوشته انگلیسی ها به یک تکنولوژی در سال 2012 میرسن که همون انیموس هست
بعدش از بین 6 نفر از اعضای مخصوص دزموند رو پیدا میکنن و میارنش(چون جدش اطائر یا همون التاییر بوده)بعدش میخواد برگرده بشه الطائر و از وقوع جنگ های صلیبیی جلوگیری کنه و بقیش رو برین خودتون اینجا بخونید

محتویات نسخه ی I بازی و داستان کلی بازی Assassins creed
http://fa.wikipedia.org/wiki/Assassin`s_Creed

خب ما که خودمون تو بازی سنتر تاپیک داریم در این زمینه چرا رفتین اونجا؟
لینک تاپیک

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,401
نام
Majid
ربطی به 2012 نداره. 28 محرم همین دو سه روزه هست.اگه زمین باید نابود بشه 28 محرم که فکر کنم بشه 21 سپتامبر نابود میشه! :d

-
در ضمن این که چهره ی اتزیو خیلی داغون شده رو همه قبول دارن
انگار تکسچرای نسخه های قبل از دستشون پریده
الان شما برید نسخه ی یک بازی رو بازی کنید ببینید قیافه ی الطائر کلی با قیافه ی الان الطائر فرق داره و قیافه دزموند کلا با نسخه ی قبل فرق داره
من که هیچ شباهتی بین اتزیو پیر و جوونش ندیدم انگار یک نفر دیگه هست
خداییش قیافه ها خوب کار نشده مخصوصا دزموند

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

خب ما که خودمون تو بازی سنتر تاپیک داریم در این زمینه چرا رفتین اونجا؟
لینک تاپیک
راستش حواسم نبود البته سایت ویکی پدیا خیلی معتبر تره
قبول دارین؟؟؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اره اون فیلم نابودی زمین در سال 2012 رو نشون میده
خواهشاً خواهشاً قبل از اطلاع رسانی قلط از داستان بازی این تایپک رو بخونید
Assassins Creed Trivia
اون صحنه هم که نابودی دنیا رو نشون میده مربوط به تمدن پیشین هست و اون خانومی که بچه دستشه به روایتی حوّا ـست و اون نوزاد هم جد اسسین هایی هستند که دارای Eagle Vision هستند و همه این داستان ها از زبون ژوپیتر داره روایت میشه
خواهشا اول بخونید بعد اطلاع رسانی کنید که مشکل پیش نیاد

Kamyab Tizro

کاربر سایت
Dec 5, 2011
20
نام
کامیاب
دانشمندان خول اونوری پیشبینی کردن سال 2012 یعنی سال بعد که (چند روز دیگه سال تموم میشه) قرار دنیا نابود بشه
این قسمت آخر که فیلمی از نابودی میاره مال خود داستان بازی هست که دسموند در سال 2012 با انیموس برمیگرده و در همون سالم میخواد دنیا نابود بشه
-
الان شما برید نسخه ی یک بازی رو بازی کنید ببینید قیافه ی الطائر کلی با قیافه ی الان الطائر فرق داره و قیافه دزموند کلا با نسخه ی قبل فرق داره

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

قبول دارین؟؟؟

توی هر نسخه از بازی چهره دزمند رو شبیه به کارکتر اصلی بازی یعنی یکی از حشاشیون میسازند.توی نسخه I دزمند کاملاً شبیه الطائر بود. توی نسخه II دزمند کاملاً شبیه اتزیو بود . شما برو گرافیک بازی رو روی آخر بزار ببین چهره ها چی میشن! جون میده آدم بشینه فقط نگاهشون کنه. اینکه چهره ها خراب شدن رو قبول دارم البته برای سیستم پایین. که سیستم خود من هم پایینه. سیستم من : گرافیک 512 ، رم 1 و سی پی یو 3600 Intel Core . من خونه همسایمون رفتم با گرافیک بالا بازی کردم که خیلی هم چهره ها خوب بود!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,401
نام
Majid
توی هر نسخه از بازی چهره دزمند رو شبیه به کارکتر اصلی بازی یعنی یکی از حشاشیون میسازند.توی نسخه I دزمند کاملاً شبیه الطائر بود. توی نسخه II دزمند کاملاً شبیه اتزیو بود . شما برو گرافیک بازی رو روی آخر بزار ببین چهره ها چی میشن! جون میده آدم بشینه فقط نگاهشون کنه. اینکه چهره ها خراب شدن رو قبول دارم البته برای سیستم پایین. که سیستم خود من هم پایینه. سیستم من : گرافیک 512 ، رم 1 و سی پی یو 3600 Intel Core . من خونه همسایمون رفتم با گرافیک بالا بازی کردم که خیلی هم چهره ها خوب بود!
نخیر کی گفته
دزموند توی اساسینز I کامل شبیه II بود و همینطور BH و پس از اینکه میره توی کما و وارد جزیره ی انیموس میشه ریش در آورده و یکم پیر شده ولی نه اونقدر که قیافه ی اتزیو عوض شده
مال من تقریبا روی های هست و تکسچرا عالین
اینم از گرافیک من قیافه ی اتزیو اونقدرا هم بد نشده ولی من با این مشکل دارم که قیافه اتزیو توی این نسخه با نسخه ی BH کلی تفاوت داره و همینطور دزموند و الطائر

اصلا قیافه ی اتزیو به لباس بازی نمیخوره اما نسخه های قبل چرا ( این لباسی که ازش عکس گزاشتم رو نمیگم )

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 AM ارسال شده بود ----------

من فقط سایه ها رو بردم روی لو
ولی بقیه روی الترا نیست ولی های هست مثلا تکسچرا از 5 تا 4 هست
من خودم از طرفدارای پروپا قرص این بازی هستم و نمیخوام مشکل از این بازی بگیرم فقط میگم اینا میخواستن اتزیو رو پیر کنن بد پیرش کردن

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
دانشمندان خول اونوری پیشبینی کردن سال 2012 یعنی سال بعد که (چند روز دیگه سال تموم میشه) قرار دنیا نابود بشه
این قسمت آخر که فیلمی از نابودی میاره مال خود داستان بازی هست که دسموند در سال 2012 با انیموس برمیگرده و در همون سالم میخواد دنیا نابود بشه
-

قبول دارین؟؟؟
بله منم قبول دارم و معتبر هم هست ولی همه مطالبش هم 100% درست نیست(منظورم در همه زمینه ها هست نه فقط گیم) و اگه شما همین تاپیک که آقای MehradCreed هم به اون اشاره کردن، وقت بگذارین و مطالعه کنین می بینین بچه های خودمون مسایل رو خیلی بهتر موشکافی کردن و تقریبا همه جزئیات رو دقیق بررسی کردن. (نه الزاما 100%)

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
ezio auditore da firenze

یه سوال
پس پسر آلتایر چی میشه ؟

اینطور که من شنیدم ، میگن آلطایر apple قلابی رو به پسرش میده که ببرش ایتالیا و apple اصل رو پیش خودش نگه میداره که اگه اپلی دست تمپلارها افتاد ، نتونن ازش استفاده کنن
دیدید که اتزیو در نسخه سوم ( برادرهود ) وقتی apple رو میزد خودش هم میوفتاد رو زمین و بلند میشد ، اما این یکی که پیش آلتایر بود هیچ صدمه ای به خود اتزیو یا آلتایر نمی زد

حقیقت داره ؟ یا کذب محضه ؟

کسی از پسر آلتایر خبر نداشت ؟

راستی ، اسلحه ای که با هاش تیر میندازه (منظورم همونیکه دستشو میگیره طرفه دشمن و میزنش ، همونیکه با hidden blade isj ) که البته اسمشو یادم نمیاد !!!

مگه leonardo da vinchi اونو اختراع نکرد ؟
>:)
پس چرا تو زمان آلتایر هم بود ؟!!!
:))

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
این مرحله ای که دوستمون ازش عکس گذاشته واقعا گرافیکش فوق العاده به جرئت میتونم بگم بهترین گرافیکی که تو یه بازی دیدم....

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
498
سلام دوستان
من چند روز پیش این بازی را تموم کردم ولی چهره این ezio را خیلی ضایع درست کرده بودن مثل این متعادها فقط یکم به طر فدار های این بازی بر نخوره ;;)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,401
نام
Majid
این مرحله ای که دوستمون ازش عکس گذاشته واقعا گرافیکش فوق العاده به جرئت میتونم بگم بهترین گرافیکی که تو یه بازی دیدم....
اگه این عکسایی که من گزاشتم رو میگی که
اینا تازه کامل کامل روی الترا نیست یک ذره پایین تره مثلا کیفیت تکسچر ها از 5 تا روی 4 هست
اگه کامل روی 5 باشه دیگه چی میشه

---------- نوشته در 02:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من چند روز پیش این بازی را تموم کردم ولی چهره این ezio را خیلی ضایع درست کرده بودن مثل این متعادها فقط یکم به طر فدار های این بازی بر نخوره ;;)
من خودم از طرفدارای این بازی هستم
و از نسخه ی یکش دارم بازی میکنم ولی بازم حرفتو قبول دارم یک جوریه مخصوصا وقتی اون لباس اصلیشو میپوشه

---------- نوشته در 02:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:39 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال
پس پسر آلتایر چی میشه ؟

اینطور که من شنیدم ، میگن آلطایر apple قلابی رو به پسرش میده که ببرش ایتالیا و apple اصل رو پیش خودش نگه میداره که اگه اپلی دست تمپلارها افتاد ، نتونن ازش استفاده کنن
دیدید که اتزیو در نسخه سوم ( برادرهود ) وقتی apple رو میزد خودش هم میوفتاد رو زمین و بلند میشد ، اما این یکی که پیش آلتایر بود هیچ صدمه ای به خود اتزیو یا آلتایر نمی زد

حقیقت داره ؟ یا کذب محضه ؟

کسی از پسر آلتایر خبر نداشت ؟

راستی ، اسلحه ای که با هاش تیر میندازه (منظورم همونیکه دستشو میگیره طرفه دشمن و میزنش ، همونیکه با hidden blade isj ) که البته اسمشو یادم نمیاد !!!

مگه leonardo da vinchi اونو اختراع نکرد ؟
>:)
پس چرا تو زمان آلتایر هم بود ؟!!!
:))
خوب وقتی مثلا توی آمریکا یک بازی جدید میسازن دو روز بعد میبینی ایرانم هست
خوب اون زمان لئوناردو ساخته بعدش به اونجاهاهم تکنولوژیش رسیده دیگه

Kamyab Tizro

کاربر سایت
Dec 5, 2011
20
نام
کامیاب
توی AC II باید یه ورقه هایی به نام Codex Page پیدا میکردیم که الطائر اونا رو نوشته بود. اتزیو این ورقه ها رو به لئوناردو میداد و اون هم وسایل رو اختراع میگرد. اون وسیله تفنگ هم اسمش Hidden Pistol هست.

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من تاحالا نسخه های دیگه ی assassins جز همون اولی رو بازی نکرده بودم. تازه revelations رو گرفتم حســـابی تو استفاده از وسایل گیر کردم! توی فایت ها خیلی ضربه می خورم‌...
البته خیلی حال کردم واقعا عالیه طوری که به راحتی این رو به نسخه اول ترجیح میدم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
من تاحالا نسخه های دیگه ی assassins جز همون اولی رو بازی نکرده بودم. تازه revelations رو گرفتم حســـابی تو استفاده از وسایل گیر کردم! توی فایت ها خیلی ضربه می خورم‌...
البته خیلی حال کردم واقعا عالیه طوری که به راحتی این رو به نسخه اول ترجیح میدم.

درود عزیز کمی بری جلو خودش بهت اموزش حرکات را می ده می تون ییاد بگیری

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بچه ها بازی موقع نصبش ازم میخواد لاگ این کنم
به نت وصل میشم رجیستر میشم اخرش یه کد میخواد
اونو چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟