Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
قطعا توصیه میکنم The Tyranny of King Washington رو بگیری. American Nightmare رو PC موجوده.

ممنون همینو میگیرم
بله Alan Wake روی PC موجوده ولی سیستم اونقدر بالا نیست که بتونم مثل Xbox اجراش کنم

دوستان میشه این بازی انلاین مجانی بازی کرد منظورم اینه که راهی هست اخه حتما باید Season Pass خرید ولی یکی از دوستام PS3 داره میگه یه Patch هست میخوام بدونم همچین Patchی برای Xbox هست

Last edited by a moderator:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ممنون همینو میگیرم
بله Alan Wake روی PC موجوده ولی سیستم اونقدر بالا نیست که بتونم مثل Xbox اجراش کنم

دوستان میشه این بازی انلاین مجانی بازی کرد منظورم اینه که راهی هست اخه حتما باید Season Pass خرید ولی یکی از دوستام PS3 داره میگه یه Patch هست میخوام بدونم همچین Patchی برای Xbox هست

گشتم نبود ، نگرد نیست!!!
امکان رایگان بازی کردن وجود نداره و در ضمن ربطی به season pass نداره،باید دیسک دوم و اکانت گلد داشته باشی...SP فقط یه راهی هست برای دسترسی به تمام dlc های منتشرشده برای بازیکه ارزونتراز خرید تک به تکشون در میاد...

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

اقا من Point دارم Assassin's Creed 3: The Tyranny of King Washington یا Alan Wake : American Nightmare بگیرم

البته الان خیلی شیفته Assassin هستم و دارم بازی رو 100% تموم میکنم

الآن بازیت چند درصد هست؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان به خاطر عدم پاسخگویی در بخش PC سوالمو اینجا مطرح میکنم :
قسمت بعدی The Tyranny of King Washington کی میاد ؟

ubisoft تاریخی برای DLC جدبد مشخص نکرده و فکرنکم دیگه dlcی دیگه ای به این زودیا بیاد یا اصلا بیاد...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ubisoft تاریخی برای DLC جدبد مشخص نکرده و فکرنکم دیگه dlcی دیگه ای به این زودیا بیاد یا اصلا بیاد...

یا اصلا بیاد رو خوب اومدی ؟
همون اول گفتن بازی 5تا DLC داره که تا الان 3تاش اومده .
در ضمن داستان King Washington ادامه داره هنوز

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
دوستان به خاطر عدم پاسخگویی در بخش PC سوالمو اینجا مطرح میکنم :
قسمت بعدی The Tyranny of King Washington کی میاد ؟
قسمت دوم 20 مارس یعنی 10 روز دیگه و قسمت آخر هم یک ماه بعدش هم 20 آوریل میاد!واسه ps
3 که اینجوریه pc رو نمی دونم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
قسمت دوم 20 مارس یعنی 10 روز دیگه و قسمت آخر هم یک ماه بعدش هم 20 آوریل میاد!واسه ps

فک کنم PS3 و PC یه تاریخن ولی X360 یه کم زودتر .
همیشه DLCها اینجوری بوده
به هر حال ممنون از اطلاعاتی که دادی

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
چه جوري بايد سلاح ها و لباس هايي رو كه خريدم رو با اوني كه قبلا داشتم عوض كنم ؟
يه سلاح جديد تو قسمت heavy weapons خريدم . اما الان ميخوام همون تبري كه از اول دست كانر بود بيارم اما نمي دونم كجا بايد برم . RB هم كه ميزنم تو قسمت انتخاب سلاح اونجا هم نمي تونم سلاح هاي قديمو ببينم . واسه Outfit هم همين طور . تمامشون رو خريدم اما نمي دونم كجا بايد عوض كنم

؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

تاریخ هارو از کجا دیدی؟

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

چه جوري بايد سلاح ها و لباس هايي رو كه خريدم رو با اوني كه قبلا داشتم عوض كنم ؟
يه سلاح جديد تو قسمت heavy weapons خريدم . اما الان ميخوام همون تبري كه از اول دست كانر بود بيارم اما نمي دونم كجا بايد برم . RB هم كه ميزنم تو قسمت انتخاب سلاح اونجا هم نمي تونم سلاح هاي قديمو ببينم . واسه Outfit هم همين طور . تمامشون رو خريدم اما نمي دونم كجا بايد عوض كنم

؟

برای تعویض اسلحه اگه داخل فروشگاه ها اسلحه ی مورد نظرت نبود که انتخابش کنی میری به خونه ی آکیلیِس که توی هوم استد هست - بعدش میری توی اون زیر زمینی که لباست رو اولین بار اونجا دیدی - بعدش یه اتاقی هست که نمام اسلحه های فعال شدت اونجا هست...
درباره ی لباسم اگه لباس هایی که خریدی رو میگی(؟) از توی فروشگاه ها انتخابشون میکنی،اگر لباس های خاص یا special outfit ها رو میگی دوباره از طریق همون زیرزمین باید اقدان کنی.
خواهش میکنم.

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
درباره ی لباسم اگه لباس هایی که خریدی رو میگی(؟) از توی فروشگاه ها انتخابشون میکنی،اگر لباس های خاص یا special outfit ها رو میگی دوباره از طریق همون زیرزمین باید اقدان کنی.

نمي دونم قضيه Special outfit چيه . اما من رفتم مغازه هرچي outfit داشت رو خريدم . حدود 6-7 تا بود . حالا اگه بخوام عوضشون كنم بايد همون زير زمين ديگه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نمي دونم قضيه Special outfit چيه . اما من رفتم مغازه هرچي outfit داشت رو خريدم . حدود 6-7 تا بود . حالا اگه بخوام عوضشون كنم بايد همون زير زمين ديگه ؟

نخیر . میری فروشگاه و چیزی رو که میخوای بگیری انتخاب میکنی !
حالا چه لباس باشه چه سلاح و مخلفات !
فقط یه بار باید پولشونو بدی !
دفعه های دیگه equip میکنی فقط

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
نخیر . میری فروشگاه و چیزی رو که میخوای بگیری انتخاب میکنی !
حالا چه لباس باشه چه سلاح و مخلفات !
فقط یه بار باید پولشونو بدی !
دفعه های دیگه equip میکنی فقط

سلاح و لباسو عوض كردم .
ولي ...
من يه تبر از قسمت
heavy weapons​
خريدم . الانم پشيمون شدم ميخوام برش دارم
منظورم اينكه تبر به اون گندگي رو لباس كانر آويزونه و تو چشمم ميزنه ميخوام برش دارم ! يعني اصلا كلا رو بدن كانر نباشه
ميشه كاريش كرد ؟

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلاح و لباسو عوض كردم .
ولي ...
من يه تبر از قسمت
heavy weapons​
خريدم . الانم پشيمون شدم ميخوام برش دارم
منظورم اينكه تبر به اون گندگي رو لباس كانر آويزونه و تو چشمم ميزنه ميخوام برش دارم ! يعني اصلا كلا رو بدن كانر نباشه
ميشه كاريش كرد ؟
میتونی بری تو زیر زمین خونه تو Homestead اونجا تمام سلاح هایی که آزاد کردی موجوده و میتونی بینشون انتخاب کنی کدوم رو Equip کنی
تو همون مغازه ای که سلاح میفروشه هم میتونی جابه جاش کنی

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان چی شد که یه دفه قهرمان داستان عوض شد ؟!
اگه اشتبا نکنم اونجا که اولین بار کاراکتر عوض شد و تو نقش بچه ی haythan رفتیم تا با بقیه بازی کنیم نوشته بود که ziio بعد از اینکه هدف haytham ـو فهمید ازش جدا شد ... کدوم هدف ؟! ( البته دقیق یادم نیس چی نوشته بود ! )
ممنون

در واقع شخصیت اصلی بازی haytham نیست، همون بچه هست که اسمش کانره، اون ziio هم همونه ولی اسم سرخپوستیشه، haytham که پدر کانره یه تمپلار هست هدفش به دست آوردن قدرت و چنگ با اساسین هاست، آغاز دشمنی این پدر و پسر هم کشته شدن مادر کانر به دست افراد پدرش هست و ادامه ماجرا....
ممنون .

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان چی شد که یه دفه قهرمان داستان عوض شد ؟!
اگه اشتبا نکنم اونجا که اولین بار کاراکتر عوض شد و تو نقش بچه ی haythan رفتیم تا با بقیه بازی کنیم نوشته بود که ziio بعد از اینکه هدف haytham ـو فهمید ازش جدا شد ... کدوم هدف ؟! ( البته دقیق یادم نیس چی نوشته بود ! )
ممنون
در واقع شخصیت اصلی بازی haytham نیست، همون بچه هست که اسمش کانره، اون ziio هم همونه ولی اسم سرخپوستیشه، haytham که پدر کانره یه تمپلار هست هدفش به دست آوردن قدرت و چنگ با اساسین هاست، آغاز دشمنی این پدر و پسر هم کشته شدن مادر کانر به دست افراد پدرش هست و ادامه ماجرا....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر