Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من هنوز نفهمیدم پرورش اساسین به چه شکل هست؟
این ادمهایی که چند سرباز گرفتنشون و میرم ازاد میکنم فقط تشکر میکنن و دیگر هیچ...........؟
تنها اساسین هم همونه که خود بازی بهت میده!
این واگن برای چی بود و چجوری باید افزایش داد؟(فکر کنم یکی گفت ماموریتهای homestead یه همچین چیزی باید انجام بدی!چی هست؟کجا باید برای انجامش بری؟)
ممنون

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
من هنوز نفهمیدم پرورش اساسین به چه شکل هست؟
این ادمهایی که چند سرباز گرفتنشون و میرم ازاد میکنم فقط تشکر میکنن و دیگر هیچ...........؟
تنها اساسین هم همونه که خود بازی بهت میده!
این واگن برای چی بود و چجوری باید افزایش داد؟(فکر کنم یکی گفت ماموریتهای homestead یه همچین چیزی باید انجام بدی!چی هست؟کجا باید برای انجامش بری؟)
ممنون
انقدر توضیح دادم که مردم:-w
برای افزایش تعداد اساسین باید ماموریت های liberty بری
برای قوی تر کردنش باید lb بزنی بعد بری تو contract اونجا بفرستیش ماموریت
برای افزایش تعداد واگن باید بری به اونجا که اکیلیس هست(شهره خودت)
یک سری ماموریت هستن باید بری تو نقشه مارکشون شبیه یک قطاره(مارکش عینه همون شهریه که توشی رو نقشه)رنگشم سیاه و سفیده(البته بعضیاشم در بوستون یکیشم در نیویورک هست)
اونارو مارک میکنی انجام میدی بعد که انجام دادی میری ژنرال استور کنار اون یارو که دفتر هست میری روش B میزنی
بعد میری تو کرفت واگن پیدا میکنی میبینی چی میخواد چیزایی که میخواد از stockpile(اولین گزینه در کتابه)میخری
میری میسازی...
کشتی هم میشه بسازی....

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
یک سری ماموریت هستن باید بری تو نقشه مارکشون شبیه یک قطاره(مارکش عینه همون شهریه که توشی رو نقشه)رنگشم سیاه و سفیده(البته بعضیاشم در بوستون یکیشم در نیویورک هست)
اونارو مارک میکنی انجام میدی بعد که انجام دادی میری ژنرال استور کنار اون یارو که دفتر هست میری روش B میزنی
بعد میری تو کرفت واگن پیدا میکنی میبینی چی میخواد چیزایی که میخواد از stockpile(اولین گزینه در کتابه)میخری
میری میسازی...
کشتی هم میشه بسازی....
ممنون
فقط نزنی به خاطر این سوال.........
ماموریت Liberty رو از کجا باید برم؟شکلش چجوریه؟چون تا حالا به چشم نخورده!تا اینجا هم تا کشتن شخص اصلی اول پیش رفتم!

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
ممنون که از اسپویلر استفاده نکردی :|

الان چی لو رفت از بازی؟سبک بازی که ریسینگ نیست که یهو بگم یکی رو کشتی همه چی لو بره!:-/
هدف این بازی معلومه و من نه داستان قبل و بعدش نه شیوه کشتن و رد کردن مرحله رو گفتم!غیر از اینه؟:-/
تنها چیزی که گفتم کشته شدنه که اینم معلومه فقط راه حل رد کردن و .....مجهوله!:)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اسم بازی رو میزاشتن Bugs creed کلاسش بیشتر بود به قرآن : دی.
این Lorne balfe هرچی توی AC R گل کاشت، توی این AC 3 گند زد رفت.
چرا Kyd نیست آخه؟ :(؟

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
میری میسازی...
کشتی هم میشه بسازی....

من liberation ها رو انجام می دم ولی اساسینی بهم اضافه نمی شه؟ باید کار خاصی انجام داد؟ علامت خاصی می یاد رو نقشه؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من liberation ها رو انجام می دم ولی اساسینی بهم اضافه نمی شه؟ باید کار خاصی انجام داد؟ علامت خاصی می یاد رو نقشه؟

يه مرحله با همون علامت liberation منتهی با زمینه سیاه میاد ولی انگار باگ داره چون برای من نمیاد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان چرا دیگه میشن نمیاد تو هوم استد واسه من؟؟؟؟ اخرین کسی که گرفتم یه زن شکارچی بود!!! و اینکه الان من چوبم تموم شده!!!! ولی دیگه اون دو تا چوب برا تولید نمی کنن!!! قضیه چیه؟
جواب منو میدین!!!!

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
جواب منو میدین!!!!

باید ماموریت های اصلی بری جلو
اگه همرو رفتی باگ هست

---------- نوشته در 07:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:45 AM ارسال شده بود ----------

ممنون
فقط نزنی به خاطر این سوال.........
ماموریت Liberty رو از کجا باید برم؟شکلش چجوریه؟چون تا حالا به چشم نخورده!تا اینجا هم تا کشتن شخص اصلی اول پیش رفتم!

یک سری خطه وستش دورش هم سفیده
وقتی میری یکی میاد که دورش سیاهه اونو که رفتی بهت اساسین میده

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
جالبه کسی به ماموریت های خارج از محیط انیموس اشاره نکرده!
منظورم اون Footage Log های داخل کامپیوتر کنار انیموس هست، کسی فهمید چجوریه؟ من اون زنه که مثلا یکی ازخداها هست رو تا بالکن دنبال میکنم بقیش راه نداره برم. از کدوم سمت برم دنبالش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر