Army of Two: The Devil's Cartel | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان یه سوال
گیم پلی تو تک نفره میشه شخصیتو عوض کرد اخه از همون اول آلپا همون کچله ایم هیچ گزینه ای هم نمیاد برای تغییر شخصیت اگه بگید ممنون میشم
باتشکر
تو بخش تکنفره نمیشه شخصیت رو عوض کرد.

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
بخش دو نفره ی بازی حرف نداره....مخصوصا اینکه بعضی اوقات آلفا و براوو از هم جدا میشن و جداگانه حساب حریف رو میرسن...عوض کردن لباس و ماسک و آپدیت کردن و خریدن اسلحه هم که واقعا لذت بخشه!!!! انتخاب هایی هم که توی بازی هست،واقعا بازی رو هیجان انگیز تر میکنه به طور مثال گاهی اوقات لازم هست که یکی یه راه رو انتخاب کنه و یه وظیفه ای رو قبول کنه و اون یکی یه وظیفه ی دیگه رو از یه راه دیگه انجام بده که انتخاب اینها به عهده ی خودتون هست(نمیدونم کسی فهمید یا نه ولی خودم فکر کنم فهمیدم)....در یک کلام میتونم بگم که فراتر از انتظار من بود(البته بخش دونفره)

آخرین ویرایش:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بخش دو نفره ی بازی حرف نداره....مخصوصا اینکه بعضی اوقات آلفا و براوو از هم جدا میشن و جداگانه حساب حریف رو میرسن...عوض کردن لباس و ماسک و آپدیت کردن و خریدن اسلحه هم که واقعا لذت بخشه!!!! انتخاب هایی هم که توی بازی هست،واقعا بازی رو هیجان انگیز تر میکنه به طور مثال گاهی اوقات لازم هست که یکی یه راه رو انتخاب کنه و یه وظیفه ای رو قبول کنه و اون یکی یه وظیفه ی دیگه رو از یه راه دیگه انجام بده که انتخاب اینها به عهده ی خودتون هست(نمیدونم کسی فهمید یا نه ولی خودم فکر کنم فهمیدم)....در یک کلام میتونم بگم که فراتر از انتظار من بود(البته بخش دونفره)
با نظرت موافقم خیلی قشنگ بود به قل خودت فراتر از انتظار بود
فقط تو تکنفره نمیشد هم براوو بشیم هم تجهیزات مال خودش نمیخرید
راستی تو صفحه ی اصلی چرا امتیازو ندادن جهانی چند شد؟

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
من واقعا نمیدونم از چیه این بازی ایراد گرفتن
مهم ترین بخش هر بازی گیم پلی بازی هست...
این بازی گیم پلی پر از هیجان سریع داشت و اگر هم روی insane میرفتی یک بازی کاملا مهیج و اکشن میشد...
بعد اونوقت اومدن 6-5 دادن بعد
به bioshock که گیم پلی تقریبا خشکی داره 10-9 دادن:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من واقعا نمیدونم از چیه این بازی ایراد گرفتن
مهم ترین بخش هر بازی گیم پلی بازی هست...
این بازی گیم پلی پر از هیجان سریع داشت و اگر هم روی insane میرفتی یک بازی کاملا مهیج و اکشن میشد...
بعد اونوقت اومدن 6-5 دادن بعد
به bioshock که گیم پلی تقریبا خشکی داره 10-9 دادن:|
گیم پلی bioshock خشکه؟
این بازی نه داستانه درست حسابی داره نه مراحله جذابی به نقل از یکی دوستانم
تا میای با یکی از مراحل بازی حال کنی تموم میشه و میره مرحله بعد.درسته حقه بازی 5 نیست ولی نمره 7یا 7.5 مناسبشه

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
گیم پلی bioshock خشکه؟
تا میای با یکی از مراحل بازی حال کنی تموم میشه و میره مرحله بعد.درسته حقه بازی 5 نیست ولی نمره 7یا 7.5 مناسبشه

این بازی داستان نداره ولی مراحلش با اینکه کوتاهه حال میده...(تو یک محیط کوچیک 10-20 نفر ریختن و فیزیکه تقریبا خوبه بازی هیجان میده...)البته شما باید insane بازی کنید تا به هیجان واقعی بازی پی ببرید و تنها بدی توی گیم پلیش اینکه اول باید هارد بری بعد insane
و من نگفتم به این بازی باید 10 داد این بازی لیاقت نمره 7.5 و در بهترین شرایط 8.0 داشت
بازی اییه که بشینی پاش میخوای تا اخرش بری.
ولی بیوشوک داستان و طراحی شاهکاری داره...و داستان بازی بیشتر جذبت میکنه تا گیم پلی(دلیل اصلیشم اینکه
بعد از مرگ دشمن ها ریسپاون نمیشه)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها اینجا رو یه کمک به من میشه بدید :

مرحله آخره بازی هستم که باید سلیم رو بکشیم اونجا که با ماشین میپره وسط حیاط و باید ماشینشو داغون کنیم . یه بار هر چه قدر که من به ماشینش تیر زدم اتفاقی نیوفتاد .
دو بارم این همکاره ما ( براوو ) رفت زیره ماشین و مرد و بازی دوباره از قبل از این داستانا شروع شد .
کلا از بین بردن ماشین سلیم چه جوریه ؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

مرحله آخره بازی هستم که باید سلیم رو بکشیم اونجا که با ماشین میپره وسط حیاط و باید ماشینشو داغون کنیم . یه بار هر چه قدر که من به ماشینش تیر زدم اتفاقی نیوفتاد .
دو بارم این همکاره ما ( براوو ) رفت زیره ماشین و مرد و بازی دوباره از قبل از این داستانا شروع شد .
باید به بدنه ماشین تیر بزنی تا بدنش تیکه تیکه بشه.به هر قسمت که شلیک کنی اون قسمت ماشین میوفته،این کار روانقدر تکرار کن تا ماشین ـه از کار بیوفته...........
پیشنهاد میکنم از اسلحه اسنایپر که روش گلوله انفجاری گذاشته باشی استفاده کنی.
از Double Overkill هم استفاده کنی خیلی زود میتونی ماشیشن رو نابود کنی..............

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اقا این عجب داستان تخیلی داشت. انگار نویسنده هاش مواد زدن یه چیزی هم تو دو ساعت نوشتن. خیلی از شماره دومش خراب تر بود. البته کسی واسه داستانش اینو بازی نمیکنه ولی بازم...

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین

اول انقدر تیر بزن تا اتیش بگیره بعد که از کار افتاد برو بچسب به پشتش xرو بزن بمب میذاره بعدم میره رو هوا

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
گیم پلی bioshock خشکه؟
دقیقا با شما موافقم من از شماره اول دوم بیشتر حال کردم اصلا هیچجوره نتونستم با این شماره ارتباط برقرار کنم فکر کنم برایه کسایی که دوشماره قبلش بازی نکردن راحتر باشه که با این بازی مچ بشن

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دقیقا با شما موافقم من از شماره اول دوم بیشتر حال کردم اصلا هیچجوره نتونستم با این شماره ارتباط برقرار کنم فکر کنم برایه کسایی که دوشماره قبلش بازی نکردن راحتر باشه که با این بازی مچ بشن
به نظر من هم همینطوره.نسبت به شماره قبلی افت کرده بازی.یه سری از مواردی که تو شماره قبلی بود رو حذف کردن.
مثلا چیزی که اصلا فکر نمیکردم حذف کنن Back to Back بود و همین طور "سنگ،کاغذ،قیچی"!
اسلجه ها هم کمتر شدن نسبت به قبل.
درسته که از یه شوتر محض انتظار زیادی نمیره ولی میتونستن بازی رو خیلی بهتر بسازن.
اما بازم در کل بازی ارزش 1-2 بار تموم کردن (اونم برای co-op) رو داره............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر