Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

amin704

کاربر سایت
Aug 12, 2012
17
یه مشکلی که داره اینه خیلی از تانکای اصلی و بزرگ دنیا توی بازی نیستن، مثل تانکای چین، ژاپن، مرکاوا اسراییل، لکرک فرانسه، و نفربر ها هم همینطور...

ای دی من : cataphract22

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
یه مشکلی که داره اینه خیلی از تانکای اصلی و بزرگ دنیا توی بازی نیستن، مثل تانکای چین، ژاپن، مرکاوا اسراییل، لکرک فرانسه، و نفربر ها هم همینطور...

ای دی من : cataphract22

دوست عزیز این بازی یه سری تفاوت با wot داره و اونم اینه که AW دارای Dealer هستش و هر Dealer از یه منطقه ای تانکایی دلالی میکنه که بازی فعلا open beta هست و در آپدیت های بعدی Dealer های جدید که بعدی فکر کنم از آسیا و نقاط دیگه دنیا هست به بازی اضافه میشه(شاید تانک ذولفقار ایرانم باشه:p)
تانکای این بازی اینایی که میبینی فقط نیستن، و به زودی زیاد میشه
تا اونجایی که یادمه وقتی wot به صورت open beta بود به زور لاین 2 تا کشورم نداشت، پس یکم صبور باشه
فرق این بازی با wot اینه که wot تانکای جنگ جهانی بودن و اطلاعات تانک مشخص بود ولی AW تانکای مدرنن و به این راحتی نیست بیان اطلاعات تانکای هر کشورو بدست بیارن و اینو هم بگم که اطلاعات تانکایی که در بازی گذاشتن واقعی واقعی نیست و حدودی مشخص شده بر اساس اخباری که درز کرده، ولی هیچ تانک مدرنی واقعا کشور سازنده نمیاد نقاط قوت و ضعفشو در اختیار بقیه کشورا بزاره که بدونن

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
کلا با HD بودنش رو هم چند گیگ میشه؟الان شده 48.5 گیگ درسته؟

بله درسته تقریبا همین قدره
پوشه اصلی بازی که نصب شده به نام Armored Warfare MyCom Beta هستش و پوشه Distrib مربوط میشه به دانلود آپدیت که وقتی دانلود تمام شد نصب شده بازی میره تو Armored Warfare MyCom Beta
وقتی لانچر بازی رو اجرا میکنی قسمت بالا که تنظیماته میتونی انتخاب کنی که فایل های آپدیت که نیازی نداری رو خودش پاک کنه و فقط پوشه نصب بازی رو بزاره که حجم بازی میشه 24.1 گیگ (اگه فضای خالی داره نیاز به پاک کردنش نیست)

amin704

کاربر سایت
Aug 12, 2012
17
دوست عزیز این بازی یه سری تفاوت با wot داره و اونم اینه که AW دارای Dealer هستش و هر Dealer از یه منطقه ای تانکایی دلالی میکنه که بازی فعلا open beta هست و در آپدیت های بعدی Dealer های جدید که بعدی فکر کنم از آسیا و نقاط دیگه دنیا هست به بازی اضافه میشه(شاید تانک ذولفقار ایرانم باشه:p)
تانکای این بازی اینایی که میبینی فقط نیستن، و به زودی زیاد میشه
تا اونجایی که یادمه وقتی wot به صورت open beta بود به زور لاین 2 تا کشورم نداشت، پس یکم صبور باشه
فرق این بازی با wot اینه که wot تانکای جنگ جهانی بودن و اطلاعات تانک مشخص بود ولی AW تانکای مدرنن و به این راحتی نیست بیان اطلاعات تانکای هر کشورو بدست بیارن و اینو هم بگم که اطلاعات تانکایی که در بازی گذاشتن واقعی واقعی نیست و حدودی مشخص شده بر اساس اخباری که درز کرده، ولی هیچ تانک مدرنی واقعا کشور سازنده نمیاد نقاط قوت و ضعفشو در اختیار بقیه کشورا بزاره که بدونن

درسته اما تانکایی که تو جنگ بودن، اطلاعاتشون رو شده هست تقریبا،مثلا مرکاوا زره قوی و قدرت اتش قوی و سیستم تروفی داره، حتی خود زره جنسش جوریه که مراکت بخوره راکت روش سر میخوره، ولی مثلا ایران با راکتای توفان زدتش، در مورد ذولفقار ولی درسته عمرا اطلاعاتی لو بره و بتونن مثلش بسازن

آخرین ویرایش:

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
درسته اما تانکایی که تو جنگ بودن، اطلاعاتشون رو شده هست تقریبا،مثلا مرکاوا زره قوی و قدرت اتش قوی و سیستم تروفی داره، حتی خود زره جنسش جوریه که مراکت بخوره راکت روش سر میخوره، ولی مثلا ایران با راکتای توفان زدتش، در مورد ذولفقار ولی درسته عمرا اطلاعاتی لو بره و بتونن مثلش بسازن

به طور کل تانک مرکاوا زیادی درموردش مبالغه شده. توی جنگ 30 روزه سال 2006 بین اسرائیل و حزب الله لبنان، لبنانی ها 38 تانک مرکاوا رو نابود کردن و 82 مرکاوا رو دچار آسیب کردن، و اگر بازه زمانی ای رو که این تلفات توش وارد شده یعنی 30 روز رو هم در نظر بگیری چنین تلفاتی برای یه تانک MBT مدرن با اینهمه پروپاگاندا خیلی تلفات سنگینیه.

آخرین ویرایش:

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
سلام به دوستان عزیز
وضعیت پینگ این بازی چطوره؟؟
اچ دی یا اس دی بودنش رو پینگ تاثیر میزاره؟؟

درود دوست عزیز
بازی دو سرور، اروپا و آمریکا
HD یا SD بودن فرقی تو پینگ نداره فقط بستگی به کیفیت گرافیک بازی داره
فقط یه نکته اونم اینکه اگه سیستم قوی داری HD رو بگیر چون بازی با موتور گرافیکی cry engine ساخته شده و شاید مشکل fps پیدا کنی
IP سرور اروپا: 185.30.178.73
IP سرور آمریکا: 192.31.179.40
اکثر ایرانی ها تو سرور اروپا بازی میکنن چون برا ما پینگ بهتری میده
البته سرور روسیه هم هست ولی خب نمیشه زبونشونو فهمید :d
این لینک سایت روسیشه https://aw.mail.ru
سرور اروپا و آمریکا به زبون انگلیسی صحبت میکنن

- - -ویرایش - - -

توضیحات کاملو مهدی جان داد فقط اینو بگم
شاید یه تانکی رو بشه تو جنگ منهدم کنی ولی تو از کجا می خوای بفهمی که زره ای که داره چه ضخامتی داره و اینکه چه سیستم و تکنولوژی رو اون تانک گذاشتن
باز اگه بشه سالم به غنیمت بگیری شاید بشه تا حد زیادی فهمید

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
به طور کل تانک مرکاوا زیادی درموردش مبالغه شده. توی جنگ 30 روزه سال 2006 بین اسرائیل و حزب الله لبنان، لبنانی ها 38 تانک مرکاوا رو نابود کردن و 82 مرکاوا رو دچار آسیب کردن، و اگر بازه زمانی 30 روزه ای رو که این تلفات توش وارد شده یعنی 30 روز رو هم در نظر بگیری چنین تلفاتی برای یه تانک MBT مدرن با اینهمه پروپاگاندا خیلی تلفات سنگینیه.
دوست عزیز میشه منبع (یا منابعی) که این آمار رو ارائه داده رو بپرسم؟

sinagoodboy

کاربر سایت
Aug 29, 2013
42
نام
Sina
درود دوست عزیز
بازی دو سرور، اروپا و آمریکا
HD یا SD بودن فرقی تو پینگ نداره فقط بستگی به کیفیت گرافیک بازی داره
فقط یه نکته اونم اینکه اگه سیستم قوی داری HD رو بگیر چون بازی با موتور گرافیکی cry engine ساخته شده و شاید مشکل fps پیدا کنی
IP سرور اروپا: 185.30.178.73
IP سرور آمریکا: 192.31.179.40
اکثر ایرانی ها تو سرور اروپا بازی میکنن چون برا ما پینگ بهتری میده
البته سرور روسیه هم هست ولی خب نمیشه زبونشونو فهمید :d
این لینک سایت روسیشه https://aw.mail.ru
سرور اروپا و آمریکا به زبون انگلیسی صحبت میکنن

والا ما که مجبور شدیم اکانت WOT آمریکارو ول کنیم سر پینگ بیایم از اول تو اروپا، سر همین قضیه دیگه دارم بیخیال WoT میشم دنبال یه بازی جایگزینم بودم که تاپیک شمارو دیدم

والا سیستم میکشه
فقط پینگم اینه اذیت نمیکنه؟؟
jxpb_ping.png

یه سوال دیگه الان کل حجمی که باید برا اچ دی دانلود کنیم چقدی میشه؟؟

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
والا ما که مجبور شدیم اکانت WOT آمریکارو ول کنیم سر پینگ بیایم از اول تو اروپا، سر همین قضیه دیگه دارم بیخیال WoT میشم دنبال یه بازی جایگزینم بودم که تاپیک شمارو دیدم

والا سیستم میکشه
فقط پینگم اینه اذیت نمیکنه؟؟
jxpb_ping.png

یه سوال دیگه الان کل حجمی که باید برا اچ دی دانلود کنیم چقدی میشه؟؟

والا راستشو بخوای یه چند وقتیه که اینترنت کلا مشکل داره ولی این بازی مثل wot برا پینگ و پکت لاست اذیتت نمیکنه
منم خودم wotــو کنار گذاشتم و الان اینو بازی میکنم
حجم دقیق الانو نمیدونم ولی میتونی کلاینتو دانلود کنی که وقتی می خواد دانلود کنه مینویسه چقدر حجمشه

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
دوست عزیز میشه منبع (یا منابعی) که این آمار رو ارائه داده رو بپرسم؟

لینک منبع.
تازه این منبع از آمار رسمی اسرائیلی ها استفاده میکنه، آمار حقیقی قطعا از آمار رسمی بیشتر بوده.

این هم یک ویدئو از تانک های آبرامز ارتش سعودی که توسط حوثی های یمن مورد اصابت موشک های Kornet قرار میگیرن و منهدیم میشن، توی ویدئو نابود شدن 2 تانک به صورت مشخص دیده میشه.

[video=aparat;rVN7P]http://www.aparat.com/v/rVN7P[/video]

پاورقی:
- تانک سعودی نمونه M1A2 SEP هست که با نام رسمی M1A2S (حرف اس در آخر مدل اشاره به Saudi داره) شناخته میشن. M1A2S برخلاف باور دوستان از لایه های زره اورانیومی استفاده میکنه و تقریبا از نمونه آمریکایی چیزی کم نداره.
- موشک Kornet یک موشک ضد تانک روسی است ساخت سال 1996 هست.

آخرین ویرایش:

amin704

کاربر سایت
Aug 12, 2012
17
به طور کل تانک مرکاوا زیادی درموردش مبالغه شده. توی جنگ 30 روزه سال 2006 بین اسرائیل و حزب الله لبنان، لبنانی ها 38 تانک مرکاوا رو نابود کردن و 82 مرکاوا رو دچار آسیب کردن، و اگر بازه زمانی ای رو که این تلفات توش وارد شده یعنی 30 روز رو هم در نظر بگیری چنین تلفاتی برای یه تانک MBT مدرن با اینهمه پروپاگاندا خیلی تلفات سنگینیه.

اینطوری نیست، واسه مرکاوا تبلیغ شده، اما ایا که شما گفتی تبلیغاتیه که متقابل انجام شده، این امار که شما گفتی درصد زیادش واسه مرکاوا یک هست، اون اصله کاریه که من میگم مرکاوا دو هست که اونم انگشت شمار تلفات داده، اما همونش کلی معادلاتو بهم زد

توضیحات کاملو مهدی جان داد فقط اینو بگم
شاید یه تانکی رو بشه تو جنگ منهدم کنی ولی تو از کجا می خوای بفهمی که زره ای که داره چه ضخامتی داره و اینکه چه سیستم و تکنولوژی رو اون تانک گذاشتن
باز اگه بشه سالم به غنیمت بگیری شاید بشه تا حد زیادی فهمید

خوب یک دلیل اصلیش همون غنیمته، دومیش کشورای استفاده کنند، که هر چی بیشتر باشن اطلاعات بیشتر بیرون درز میکنه، مخصوصا اینکه مثلا ناتو یا امریکا همیشه نیروهاشون توی افغانستان در حال جنگه ، از منفجر کردن تانک هم اطلاعات بدست میاد، حالا شاید قطر دقیق یا حتی جنس زره قابل تشخیص نباشه اما کلیت معلوم میشه قدرت زره چقدره حدودا، در کل تانک مثل جنگنده نیست و الان همون اول خیلی اطلاعات رو منتشر میکنن، مثل ضخامت، جنس حتی مقدار زره توی نقاط مختلف و کلیه قابلیتای الکترونیک و غیره و جنگ افزار ها و ضد جنگ افزار ها ، حالا شاید سیستم های لکترونیکی و یا قابلیتای خاص رو منتشر نکنن، مثلا همین ارماتا همون روزای اول بروشور اومد و تقریبا همه اطلعاتشو منتشر کردن ،ولی ایران اینطوری نیست

آخرین ویرایش:

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
خوب یک دلیل اصلیش همون غنیمته، دومیش کشورای استفاده کنند، که هر چی بیشتر باشن اطلاعات بیشتر بیرون درز میکنه، مخصوصا اینکه مثلا ناتو یا امریکا همیشه نیروهاشون توی افغانستان در حال جنگه ، از منفجر کردن تانک هم اطلاعات بدست میاد، حالا شاید قطر دقیق یا حتی جنس زره قابل تشخیص نباشه اما کلیت معلوم میشه قدرت زره چقدره حدودا، در کل تانک مثل جنگنده نیست و الان همون اول خیلی اطلاعات رو منتشر میکنن، مثل ضخامت، جنس حتی مقدار زره توی نقاط مختلف و کلیه قابلیتای الکترونیک و غیره و جنگ افزار ها و ضد جنگ افزار ها ، حالا شاید سیستم های لکترونیکی و یا قابلیتای خاص رو منتشر نکنن، مثلا همین ارماتا همون روزای اول بروشور اومد و تقریبا همه اطلعاتشو منتشر کردن ،ولی ایران اینطوری نیست

حرفات تا حدودی میشه گفت درسته ولی کشورایی که اطلاعات منتشر کردن مثل اسرائیل آخرش ضربشو خوردن
و اینکه بعضی کشورا مثل آمریکا یه سری تانک آبرامز به کشورای دیگه میفروشه ولی اون تانک اصلی خودش با قابلیتای کلیدی رو دست اونا نمیده که باز آمریکا با همین کارش خیلی ضرر کرده ولی کشور خود ما یا روسیه کار درستی رو کردن که هیچ اطلاعاتی از تانکای مدرن الانشون منتشر نکردن فقط به جز کالیبر گان و قدرت موتور و نهایت تعداد خدمه که این خودش خیلی کمک میکنه به قدرت اون تانک مثل T14 armata یا T90MS یا ذوالفقار 3 ایران که این تانک ذوالفقار تا اونجایی که من فهمیدن از نکات قوت تانکای مختلف گرفتن و یه تانک خیلی قوی درست کردن.
کشورای آلمان و انگلیس هم این رویه مخفی نگه داشتن رو دارن
کلا آمریکا و اسرائیل این وسط با فروش تانکا و منتشر کردن اطلاعات تانک اشتباه بزرگی کردن

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
اینطوری نیست، واسه مرکاوا تبلیغ شده، اما ایا که شما گفتی تبلیغاتیه که متقابل انجام شده، این امار که شما گفتی درصد زیادش واسه مرکاوا یک هست، اون اصله کاریه که من میگم مرکاوا دو هست که اونم انگشت شمار تلفات داده، اما همونش کلی معادلاتو بهم زد

دوست عزیز، اولا چیزی که من گفتم منبعش رو هم دادم، میتونید برید بخونید. نویسنده مقاله منبعش رو ذکر کرده که اگر لطف کنید و زحمت بکشید بخونید متوجه میشید "تبلیغاتی" نیست. در ضمن توی منبعی که من دادم مرکاوا های نابود شده 38 تا گفته شده، در حالی که در برخی سایت های دیگه این رقم رو 46 گفتن.

دوما مرکاوا مارک 2 در سال 1983 وارد خط تولید شده و تفاوتش با مرکاوا مارک 1 که سال 1979 وارد خط تولید شده یکسری بهبود های جزئی هست و اونطور که شما فکر میکنی "معادله عوض کن" نیستن، این تغییرات مثل بهبود سامانه کنترل آتش، بهبود خمپاره 60 م.م، افزایش ظرفیت مخزن سوخت، افزایش زره سقف برجک برای امنیت بیشتر در مقابل حملات هوایی و...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر