Apple iPhone User

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
BossPrefs , sbsetting هر دو از سیدیا برداشته شدن لطفا چک کنید و راهنمایی!

تو Cydia توی سورس BigBoss & Planet-iPhones هم هست.اگر نداریش هم آدرسش برای ثبت در Cydia اینه :

Code:
http://apt.bigboss.us.com/repofiles/cydia/

از قسمت جستجوی Cydia هم باید با سرچ کردنش بتونی پیداش کنی.
من همین الانم توی Cydia می بینمش و روی گوشیم نصب دارمش.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
دوستان یک مشکل بزرگی بر خوردم.
گوشی اصلا توی هیچ برنامه و بازیی صدا ازش در نمیآد نمیدونم چی کارش کنم.
وقتی به هدفون وصلش میکنم صدا داره با کیفیت خوب و توی برنامه Voice memos هم صدای ضبط شده رو پخش میکنه اما هیچ جای دیگه ای صدا نداره و زنگم نمیخوره ولی میتونم با بقیه باهاش صحبت کنم.
سایلنت هم نیست.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام دوستان یک مشکل برام پیش اومده گوشیم هیچ بازی ای رو اجرا نمی کنه مشکل چیه؟
الان قیمت IPOD TUCH چنده؟
گوشیت از JB درومده.
برنامه ی blackrain رو از سایت www.blackra1n.com دانلود کن و دوباره جیل کن گوشیتو.
ای پاد هم از 260 اینا شروع میشه تا 450.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
میدونم این سوالات چندین بار بیان شده ولی اگه لطف کنید به من هم جواب بدید ممنون میشم
1- اینکه فرق 3G با 3GS چیه و قیمت 16GB مدل 3G و 16GB مدل 3GS چنده؟
2- بنظر شما من که میخوام 700 800 تومن پول پای گوشی بدم N900 بگیرم بهتر نیست؟ گوشی جدید نوکیا با سیستم عامل Linux و گرافیک OpenGL2 مشابه Iphone.
ممنون میشم جواب بدید.
ویرایش: لینک زیر رو ببینید.
http://www.apple.com/iphone/buy/
Iphone 3gs 200$ ؟ این یعنی چی ؟ :D

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
میدونم این سوالات چندین بار بیان شده ولی اگه لطف کنید به من هم جواب بدید ممنون میشم
2- بنظر شما من که میخوام 700 800 تومن پول پای گوشی بدم N900 بگیرم بهتر نیست؟ گوشی جدید نوکیا با سیستم عامل Linux و گرافیک OpenGL2 مشابه Iphone.
ممنون میشم جواب بدید.

سلام
cpu ی 3gs از 3g قوی تره
از هرکی که حالیش بشه بپرسی میدونه که هیچ گوشی مثل آیفون نمیشه و نخواهد شد.
این همه شرکت بزرگ مثل LG , Nokia , Samsung , HTC و ... کلی گوشی دادن اما هیچ کدومشومن مثل آیفون نبودند.فکر کنم n900000 هم به آیفون نرسه چه برسه به n900
این که openGL داره و اینا واسه کلاسه . گولشونو نخور

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام
cpu ی 3gs از 3g قوی تره
از هرکی که حالیش بشه بپرسی میدونه که هیچ گوشی مثل آیفون نمیشه و نخواهد شد.
این همه شرکت بزرگ مثل LG , Nokia , Samsung , HTC و ... کلی گوشی دادن اما هیچ کدومشومن مثل آیفون نبودند.فکر کنم n900000 هم به آیفون نرسه چه برسه به n900
این که openGL داره و اینا واسه کلاسه . گولشونو نخور
ممنون میشم دلایل قانع کننده تری بیاری. مثلا چرا Iphone با دوربین 3 Mp و صدای نه چندان عالی اینقدر گرونه و چرا همه طرفدارشن. فقط بخاطر ظاهر و اینترفیس یا ...
ممنون...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون میشم دلایل قانع کننده تری بیاری. مثلا چرا Iphone با دوربین 3 Mp و صدای نه چندان عالی اینقدر گرونه و چرا همه طرفدارشن. فقط بخاطر ظاهر و اینترفیس یا ...
ممنون...

ببین انعطاف پذیری که iPhone توی سیستم عاملش و نرم افزاراش داره رو مطمئن باش گوشی های دیگه ندارن.اینجا خیلی گرون فروش میره.شما خارج از کشور قیمت های مناسب تری هم می تونی به دست بیاری.
همه چیز گوشی دوربین و صدا نیست.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ممنون میشم جواب بدید.

1-3GS دارای رم سریعتره و باعث شده گوشی 2 برابر سریعتر در عمل کار کنه!
2-به جرات میتونم بگم هیچ گوشی از نظر گیم و برنامه و راحتی تاچ و حساس بودنش به پای ایفون نمیرسه! کلاسشم در حد ایفون نیست:smile:
اون 200 دلار قضیه داره,توی کشور های خارجی گوشی رو قرار دادی میفروشن که فقط با سیم کارت مثلا AT&T کار کنه گوشی و لاک باشه...شما از خارج از کشور هم بخوای ایفون بگیری قیمتش همین حدی که اینجاست برات در میاد...100-150 فوق فوق وفقش کمتر در بیاد! چون یا باید قرار دادی بگیری یا اینکه انلاک فکتری و ازاد.
شما اگر دنبال بلوتوث بازی و اهنگ گذاشتن با گوشی توی خیابون راه رفتن و دوربینی طرف ایفون نرو! گوشی خز بازی نیستش:D در ضمن با خرید ایفون همیشه ایپادتم همراهته.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
1-3GS
شما اگر دنبال بلوتوث بازی و اهنگ گذاشتن با گوشی توی خیابون راه رفتن و دوربینی طرف ایفون نرو! گوشی خز بازی نیستش:D در ضمن با خرید ایفون همیشه ایپادتم همراهته.
دستت درد نکنه دیگه! بگو یه مونگل درست و حسابی هستی خودتو راحت کن. :D
ولی جدا من از این N900 خیلی خوشم اومد. از نظر اینترفیس و ... نسبت به سری های قبلی خیلی پیشرفت کرده. سیستم عامل جدیدش هم به لطف Open Source بودنش اینقدر برنامه داره که حد نداره.

nokia-n900_004.jpg

گرافیک بازی هاش هم که بنظرم از Iphone بالاتره.
یه نگاهی به بازی Bounce که بصورت فابریک روی گوشی هست بندازید.

bounceaccelerated.jpg

bounceaccelerated2.jpg

Wide-pic_N900-webbtv.jpg

bounce-game1-500x300.png

بالاخره هرچی باشه تراشه پردازشگر OMAP3430 بافرکانس 500/600 مگاهرتس از نوع ARM Cortex-A8 CPU داره دیگه :D
همچین مرورگر Mozila با ساپورت کامل فلش که به جرئت میشه گفت بهترین مرورگری ـه که برای گوشی ها اومده.

browser-flash.jpg

در رابطه با LCD هم که رزولوشن 480*800 پیکسل در سایز 3.5 inchـه. (فکر کنم از Iphone بهتر باشه نه ؟:D) البته بماند که LCD آیفون خازنی ـه و حساسیت خیلی بالاتری نسبت به LCD ـهای مقاومتی داره.
حافظه داخلی هم که 32GB که میتونیم یه مموری 16 هم بذاریم روش 48GB.
واسه اطلاع از نرم افزار های این گوشی هم میتونید یه سری به این سایت بزنید.
http://maemo.org/
---------
حالا دوباره بنظرتون Iphone برتری نسبت به این گوشی بجز ظاهر داره ؟:D

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من كه ندارم ولي ميدونم از نظر سنسور هيچ گوشي به پاش نميرسه.
گيم هم شايد...
كلا با نوكيا حال نميكنم .
بعد از يه مدت كار كردن زده ميشي...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا دوباره بنظرتون Iphone برتری نسبت به این گوشی بجز ظاهر داره ؟:D

همون طور که توی پیغامی که گذاشتی هم جوابت رو دادم،شما هرچی رو که خودت علاقه داری بخر.
ما نظرات خودمون رو دادیم.

N900 یه Tablet هست و کاملا برای کار با اینترنت آماده سازی و ساخته شده(درسته که سیم کارت می خوره و ...).اما آیفون کاملا یک گوشی موبایل هست ولی بیش از یه گوشی موبایل جوابگوی کاربرشه.

اشتباه شما اینه که مشخصات رو می بینی فقط و یه سری تصاویر که توی اینترنت پخش شده.
تا باهاش کار نکردی در مورد چیزی نظر نده.

N900 با این همه ادعا نه MMS داره،نه تشخیص دستخط داره،نه Voice Recorder داره و یه سری ایرادات جزئی دیگه مثل نبودن رادیو FM روی سیستمش با وجود این که سخت افزارش رو داره... البته اینا شاید با یه فریمور حل بشه.

به هر حال عجله نکن!
بیشتر تحقیق کن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر