Apple iPhone User

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما یه بررسی از پستهای اخیر بکنید متوجه میشید که عامل تنش در تاپیک کیه و نوع پستهای بعضی از کاربرا چطور نظم تاپیک رو بهم میریزه . اینجا قرار نیست هر خبری که اعلام بشه و یا نظر شخصی داده بشه با برخورد بچه گانه ، گستاخانه و فن گونه برخی کاربرا مواجه بشه . خودتون هم میدونید که وجود فن ها و افراد بی تجربه و گاها گستاخ چه تاثیر بدی روی تاپیکها میذاره پس بهتره این گونه افراد را شناسایی و تذکرات لازم رو بهشون بدید .

مهدی جان شما که خودتون این صحبت رو می کنید بهتر هست بحث رو ادامه ندید.
من پست های مورد نظر رو پاک کردم و قطعا با کاربر خاطی هم برخورد صورت می گیره.

متاسفانه قانون زیر نقض شده و هر 3 کاربر توهین کردن به هم دیگه :

قانون شماره 2) کاربران سایت می‌ بایست در هنگام ارسال پیام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

به هر حال بهتر هست با همون راه درست و منطقی به هم پاسخ بدید با ذکر منبع که گاها در پست های این تاپیک دیده شده.در صورت این که مجددا کاربری همچین کاری کنه گزینه گزارش تخلف با توضیحات بهترین انتخابه. ;)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
یعنی کسی نمیدونه چرا اپل تو سایتش قیمت گوشی رو زده 99$(3G) ولی میگن همچین چیزی نیست میگن ایفون 3G زیر 400 نیست !!!!! اخه رفتم تو سایتش خوشحال شدم گفتم میتونم بگم از اونجا بیارن اخه بودجم قد نمیده به 500 600 تومن .

اون قيمت ها براي امريكاست . (اون قيمت هم نوعي بازار گرمي شما حتما بايد از سرويس AT&T استفاده كنيد قراردادي هم كه با AT&T ميببنديد يه چيزي مثل همين قيمت معوليش ميشه) .
--

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان بنظرتون بین N97 و Iphone 3G 16GB کدوم بهتره؟
iPhone 3GS ( شک هم نکن ! )
البته یه نکته بگم آیفون کاربرای مخصوص به خودش داره و هر کسی باهاش حال نمیکنه
اگه شما زورت میاد پول 900 تومن پای گوشی بدی همون N97 بگیر من خودم خواهرم داره
گوشی با کلاسی ولی خوب فعلا که هیچ App ازش نیمده و غیر اینم دو روز دیگه که N98 بیاد نوکیا بیخیال Support کردنش میشه ولی Apple هنوز که هنوزه داره از آیفون 2G پشتیبانی میکنه !
---------------
آریا تو هم جوابتو تو پروفایل دادم !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بعد میخواستم بدونم IPhone برنامه های جاوا رو ساپورت میکنه؟ از نظر برنامه های سیستم عامل خودش تنوع وجود داره؟ منظورم مثل برنامه هایی که برای سیمبین هست.
آیا میشه GPS رو با نقشه های شهر های ایران روش نصب کرد؟ آیا Task Manager داره؟ LCDـش مثل N97 لکه ی اثر انگشت روش میمونه؟ کیفیت LCDـش از N97 بهتره یا بدتره؟ الان قیمت Iphone 3g 16Gb چنده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خدمت همه ی دوستان
من الان گوشی HTC 3G دارم و میخوام عوضش کنم که موندم HTC TOuch Pro 2 رو بگیرم یا Iphone 3Gs اما یه سوال داشتم اینکه شنیدم این گوشی زیاد داغ میکنه و چون من احتمالا بخوام باهاش بازی کنم گوشی قاعدتا باید خیلی داغ کنه و مشکل این جاست که من توی Kuala lampur مالزی هستم و هوا هم که کلا گرم زیاد و فقط خونه ها سردن - میخواستم ببینم این مشکل داغ کردن خیلی خطری هست یا نه ؟
قیمت 16GB اینحا 690 تومن هست ایا مناسبه یا نیست ؟ نسبت به ایران ؟

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
مشکل داغ کردن تو مدل های اولیه بود که اونم خیلی خطر ناک نبود و بعدشم یه پیغام میداد که باید صب کنی تا ایفون خنک شه
1000% ایفون بخر 3gs 690 خیلی خوبه از کجا قیمت کردی من از پاساژ الویت چند وقت پیش 3g قیمت کردم هم قیمت ایران بود

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام خدمت همه ی دوستان
من الان گوشی HTC 3G دارم و میخوام عوضش کنم که موندم HTC TOuch Pro 2 رو بگیرم یا Iphone 3Gs اما یه سوال داشتم اینکه شنیدم این گوشی زیاد داغ میکنه و چون من احتمالا بخوام باهاش بازی کنم گوشی قاعدتا باید خیلی داغ کنه و مشکل این جاست که من توی Kuala lampur مالزی هستم و هوا هم که کلا گرم زیاد و فقط خونه ها سردن - میخواستم ببینم این مشکل داغ کردن خیلی خطری هست یا نه ؟
قیمت 16GB اینحا 690 تومن هست ایا مناسبه یا نیست ؟ نسبت به ایران ؟
کاملا مناسبه قیمتش اون داغ شدن هم شایعه بیش نبوده حالا ما قبلا هر جی میگفتیم دوستان مارو مورد عنایت خودشون قرار میدادن ! به نظر من همون iPhone 3GS رو بگیر حالشو ببر
واسه اطمینان بیشتر در مورد داغ شدن 3GS میتونی تا چند روز دیگه صبر کنی که ماله خودمو که آوردن تست کنم
اینکه مشکل نداره یا داره رو تو همین تاپیک اعلام میکنم !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کاملا مناسبه قیمتش اون داغ شدن هم شایعه بیش نبوده حالا ما قبلا هر جی میگفتیم دوستان مارو مورد عنایت خودشون قرار میدادن ! به نظر من همون iPhone 3GS رو بگیر حالشو ببر
واسه اطمینان بیشتر در مورد داغ شدن 3GS میتونی تا چند روز دیگه صبر کنی که ماله خودمو که آوردن تست کنم
اینکه مشکل نداره یا داره رو تو همین تاپیک اعلام میکنم !
پس من منتظر شما میمونم. چون من احتمالا بخوام باهاش بیشتر بازی کنم این قضیه دما مهمه.
مشکل داغ کردن تو مدل های اولیه بود که اونم خیلی خطر ناک نبود و بعدشم یه پیغام میداد که باید صب کنی تا ایفون خنک شه
1000% ایفون بخر 3gs 690 خیلی خوبه از کجا قیمت کردی من از پاساژ الویت چند وقت پیش 3g قیمت کردم هم قیمت ایران بود
من اینجا تو Sunway هستم بچه ها میگفتن مغازه های متفرقه 690 دیدن اما خوده نمایندگی اصلی حوالی 750 تومن گذاشته.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
پس من منتظر شما میمونم. چون من احتمالا بخوام باهاش بیشتر بازی کنم این قضیه دما مهمه.

من اینجا تو Sunway هستم بچه ها میگفتن مغازه های متفرقه 690 دیدن اما خوده نمایندگی اصلی حوالی 750 تومن گذاشته.
نه اقا نگران نباش من الان خودم 3Gs دارم اصلاً مشكل گرمايى نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر