Apple iPhone User

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوستان یه ایفون 3 جی اس گییر اووردم تازه انلاک فکتوریم نه 890 تومن !!!

بابا من اینارو نمیخوام دوست دارم موقعه ای که اپل کنسول بزنه واسه نسل بعدی شما رو ببینم !!!
شایعات قوی شدن که 2011 احتمال زییاد میزنه تازه همینجوری که میتونید ببنید شرکتایی مثل EA / KOKIMA
اپل رو ساپورت میکنند برای کنسولشم ساپورتش میکنن !!!!
تازه ای3 امسال یه مصاجبه ای با EA کرده بودند که ایا اون رو ساپورت میکنند اونا هم گفته بودند الان نمیتونم
بهتون چیزی بگم ....

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا این version 3 چه چیزای اضافه میشه میشه بگین

مهمترینشون واسه ما ساپورت زبان فارسی (عربی) mms . اضافه شدن صفحات . undo کردن متن با تکان گوشی . شافل کردن اهنگ با تکان گوشی . ساپورت هندسفری بلوتوث .اضافه شدن صفحه سرچ و ...
ولی متاسفانه هنوز دلیوری واسش در نظر گرفته نشده .
--------------------------------------------
متاسفانه مدل جدید یعنی 3gs یه مشکل اساسی داره اونم داغ کردن بیش از اندازه و شدید گوشیه که بسیاری از کاربران حتی هنگام صحبت کردن نمیتونن گوشی رو به گوششون بچسبونن . اپل گفته که بخاطر گرم بودن هوا این مشکل حادتر شده ولی این مشکل رو تکذیب نکرده و گفته ایفون هنگام داغ کردن بیش از حد با قطع کردن شارژ و یا تار شدن صفحه نمایش و یا ضعیف شدن سیگنال با این پدیده مقابله میکنه که بنظر من خودش باعث دردسره .
اینم از عوارض بالا بردن توان سخت افزاری ایفون که سلامت گوشی و کاربر رو فدای سرعت دوبرابر نسبت به 3g کرده .

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:love:آخی برای من خیلی خوب شد این داغ شدن این مدل 3GS چون انقدر دو دل مونده بودم که میخواستم 3G بخرم بعد یهو با عرضه 3GS خیلی دودلم کرد اما الان که فهمیدم داغ میکنه خیلی خوشحال شدم راستش هم بخواین اوونقدر پول نداشتم بخرمش اما الان با خیال راحت میرم ویه 3G 16GB WHIT میخرم پس اینطوری 3GS هم 3 چراغ میشه:cheesygri

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ولی متاسفانه هنوز دلیوری واسش در نظر گرفته نشده .
احتمالا این بوقه !!
Delivery Report آیفون برای ایرانسل !
متاسفانه مدل جدید یعنی 3gs یه مشکل اساسی داره اونم داغ کردن بیش از اندازه و شدید گوشیه که بسیاری از کاربران حتی هنگام صحبت کردن نمیتونن گوشی رو به گوششون بچسبونن . اپل گفته که بخاطر گرم بودن هوا این مشکل حادتر شده ولی این مشکل رو تکذیب نکرده و گفته ایفون هنگام داغ کردن بیش از حد با قطع کردن شارژ و یا تار شدن صفحه نمایش و یا ضعیف شدن سیگنال با این پدیده مقابله میکنه که بنظر من خودش باعث دردسره .
اینم از عوارض بالا بردن توان سخت افزاری ایفون که سلامت گوشی و کاربر رو فدای سرعت دوبرابر نسبت به 3g کرده .
اول اینکه یه منبع درست حسابی از اینکه اپل اینا رو تایید کرده بیار
دوما این یه شایعه بوده که از طرف سایت PCWorld درز کرده خوب عزیز انتظار داری PCWorld بیاد از 3GS تعریف و تمجید کنه ؟
پ.ن : یکم رو کلمه PC فکر کنید شاید بدونید منظورم چیه ... شاید !

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
احتمالا این بوقه !!
Delivery Report آیفون برای ایرانسل !

اول اینکه یه منبع درست حسابی از اینکه اپل اینا رو تایید کرده بیار
دوما این یه شایعه بوده که از طرف سایت PCWorld درز کرده خوب عزیز انتظار داری PCWorld بیاد از 3GS تعریف و تمجید کنه ؟
پ.ن : یکم رو کلمه PC فکر کنید شاید بدونید منظورم چیه ... شاید !

دوباره که ساز مخالفت رو کوک کردی !!!
عزیز دل تو ایرانسل داری من که ندارم !!! من دوست ندارم سیم کارت 3 تومنی بذارم توی گوشیه 800 تومنی ، شما اگه دوست داری بحثت جداس .
شما برو توی سایت اپل و کامنتهای یوزرها رو نگاه کن بعدش بیانیه اپل رو بخون میفهمی چی به چیه . فکر نکنم منبعی بهتر از سایت اپل وجود داشته باشه .
البته انتظار ندارم کسی مثل شما که امضاشو 3gs گذاشته بیاد و اشکالاتشو اعتراف کنه . میدونم ارزو داری زودتر 3gs بخری ولی بهتر چشمات رو باز کنی .
دفعه اخرت هم باشه میای این وسط هر چی دلت میخواد ول میدی .

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوباره که ساز مخالفت رو کوک کردی !!!
عزیز دل تو ایرانسل داری من که ندارم !!! من دوست ندارم سیم کارت 3 تومنی بذارم توی گوشیه 800 تومنی ، شما اگه دوست داری بحثت جداس .پس برو جلو بوق بزن . .
شما برو توی سایت اپل و کامنتهای یوزرها رو نگاه کن بعدش بیانیه اپل رو بخون میفهمی چی به چیه . فکر نکنم منبعی بهتر از سایت اپل وجود داشته باشه .
البته انتظار ندارم کسی مثل شما که امضاشو 3gs گذاشته بیاد و اشکالاتشو اعتراف کنه . میدونم ارزو داری زودتر 3gs بخری ولی بهتر چشمات رو باز کنی .
دفعه اخرت هم باشه میای این وسط هر چی دلت میخواد ول میدی .
مگه تو اینجا مدیری که میایی تهدیدی میکنی ؟ چیکاره ای اصلا ؟
حالا ما نداریم میاییم خط 3 تومنی میندازیم ربطی به تو نداره
در ضمن همه اپراتور ها دلیوری دارن واسه این گوشی اما همراه اول اصلا مشخص نیست که کدش چیه
ما که چیزی تو سایت اپل ندیدیم لینک بده !

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
متن خبر به گزارش ایسنا :
به گزارش (ايسنا)، سايت‌هاي فناوري و تالارهاي اينترنتي اپل پر از كامنت‌هايي درباره داغي بيش از حد iPhone 3GS شده‌اند كه به تازگي روانه بازار شده است. برخي از كاربران آيفون شكايت كرده‌اند كه در جريان مكالمه‌هاي طولاني، آيفونشان به اندازه‌اي داغ مي‌شود كه نمي‌توانند آن را در كنار گوششان نگه دارند در حالي كه برخي ديگر اظهار كرده‌اند مدل 32 گيگابايتي اين گوشي پس از داغي بيش از حد، صورتي مي‌شود. اپل با اذعان بر اين كه مدل جديد iPhone 3GS ممكن است بيش از حد داغ شود، با ارسال هشداري در اينترنت اعلام كرد كاربران نبايد تلفن خود را در خودرو كه ممكن است دماي آن از منفي 20 درجه سانتيگراد به فراتر از 45 درجه سانتيگراد كه دماي مناسب براي كار كردن آيفون است، بگذارند. طبق اعلام اپل، اگر دماي داخلي اين دستگاه از دماي معمولي كار كردن آن فراتر برود دستگاه درصدد تنظيم دماي خود برآمده و در نتيجه كاربران ممكن است توقف شارژ دستگاه، تار شدن صفحه نمايش و سيگنال‌هاي ضعيف را تجربه كنند. اپل در پيام خود متذكر شده آيفون داراي ويژگي ايمني است كه به هنگام داغ شدن زياد دستگاه به كاربر هشدار مي‌دهد.
-----------------------------------------
کسانی هم که ادعای زیادی در باره ایفون دارن و همچنین این خبر رو قبول ندارن میتونن برن توی فرومهای اپل (فکر کنم خودشون دیگه استادن البته بنا به ادعای خودشون و نیازی نیست لینک فروم اپل رو بدم) و کمی به اطلاعاتشون اضافه کنن .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
متن خبر به گزارش ایسنا :
به گزارش (ايسنا)، سايت‌هاي فناوري و تالارهاي اينترنتي اپل پر از كامنت‌هايي درباره داغي بيش از حد iPhone 3GS شده‌اند كه به تازگي روانه بازار شده است. برخي از كاربران آيفون شكايت كرده‌اند كه در جريان مكالمه‌هاي طولاني، آيفونشان به اندازه‌اي داغ مي‌شود كه نمي‌توانند آن را در كنار گوششان نگه دارند در حالي كه برخي ديگر اظهار كرده‌اند مدل 32 گيگابايتي اين گوشي پس از داغي بيش از حد، صورتي مي‌شود. اپل با اذعان بر اين كه مدل جديد iPhone 3GS ممكن است بيش از حد داغ شود، با ارسال هشداري در اينترنت اعلام كرد كاربران نبايد تلفن خود را در خودرو كه ممكن است دماي آن از منفي 20 درجه سانتيگراد به فراتر از 45 درجه سانتيگراد كه دماي مناسب براي كار كردن آيفون است، بگذارند. طبق اعلام اپل، اگر دماي داخلي اين دستگاه از دماي معمولي كار كردن آن فراتر برود دستگاه درصدد تنظيم دماي خود برآمده و در نتيجه كاربران ممكن است توقف شارژ دستگاه، تار شدن صفحه نمايش و سيگنال‌هاي ضعيف را تجربه كنند. اپل در پيام خود متذكر شده آيفون داراي ويژگي ايمني است كه به هنگام داغ شدن زياد دستگاه به كاربر هشدار مي‌دهد.
کسانی هم که ادعای زیادی در باره ایفون دارن و همچنین این خبر رو قبول ندارن میتونن برن توی فرومهای اپل (فکر کنم خودشون دیگه استادن البته بنا به ادعای خودشون و نیازی نیست لینک فروم اپل رو بدم) و کمی به اطلاعاتشون اضافه کنن .
ما استاد نیسیم هیچی هم بلد نیسیم تو که استادی و کار بلد لینک اپل رو بده نه ایسنا رو ! ایسنا میخوام چیکار ؟

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اقا این که میگن iphone 3gs داغ میکنه کاملا حقیقت داره چون دوست بابای من گرفته البته اون اوکراین زندگی میکنه ازش پرسیدم چه جوریه میگفت داغ میکنه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا این که میگن iphone 3gs داغ میکنه کاملا حقیقت داره چون دوست بابای من گرفته البته اون اوکراین زندگی میکنه ازش پرسیدم چه جوریه میگفت داغ میکنه

منم امروز زنگ زدم به باجناقم که توی هامبورگ زندگی میکنن و ازش سوال کردم و اون هم گفت که اینجا هم چند تا از دوستانش 3gs گرفتن و اونها هم تایید کردن که بعد از 20 دقیقه صحبت کردن گوشیشون بطرز وحشتناکی داغ کرده !!! .موقع شارژ و بازی کردن هم شدیدا داغ میکنه .
من فکر کنم این مشکل باعث میشه در مصرف باطری هم مشکل پیش بیاد . امیدوارم که 20 درصد عمر بیشتر باطری در 3gs زیر سوال نره چون با این اوصاف یکی از دلایل گرم شدن گوشی مصرف شدید باطریه که باعث داغ شدن باطری و همچنین قطعات گوشی میشه و بمرور هم باطری رو خراب میکنه و هم قطعات رو .

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
هر هر
تو کی رفتی مدیر عامل شرکت اپل شدی ما نفهمیدیم خیلی زور نزن چون 3gs داغ میکنه بپس به درد نمیخوره
خوش باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر