PlayStation Apotheon | PS4

99374020579944794106.jpg

سازنده : Alientrap
پلتفرم : PS4 , PC
تاریخ انتشار : TBA

چند وقت پیش،سونی بلاگی زد و 12 بازی Indieـی که در راه آمدن به PS4 هستن رو معرفی کرد! :d یکی از این 12تا که من رو بیشتر بقیه به خودش جذب کرد ، Apotheon بود! :d که خوب تنبلی و اینا نزاشت اون موقع بزنم تاپیکش رو:-" :d

قبل از هرچیزی بریم سراغ سازنده! :d اینا کلا سبک اصلی کاریشون FPSـه! (کلا FPS کار کردن:-" ) و این بازی،اولین بازییه که توی این سبک دارن! :d پس انتظاراتتون رو نبرید بالا! (کلا از نظر گیم پلی پیشبینی میشود چیز بوقی در خواهد آمد! :-" )

خوب، خود بازی چجوریه؟ بازی در دسته ی 2D platform action-rpg قرار میگیره! :d همینطور که از اسم و تصویر بالا مشخصه! این بازی در 1000 سال قبل از میلاد مسیح اتفاق میفته! یونان باستان،حکمفرمایی خدایان! و توی بازی علاوه بر مبارزه با سربازهای یونانی،با یه عالمه از مخلوقات افسانه ای اون دوران هم رو به رو میشیم! >:) (به به! چقدر حال بده! :x )
در مورد گیم پلی! با اینکه خودشون گفتن RPG و ... ، اما باید بگیم که هیچ سیستم LVL UP و Skill Treeـی توی بازی نیست! :| شما فقط سلاح رو بر میدارید،میرید به جنگ دشمن! و به حرکات خیلی ساده ی ضربه زدن و پریدن و قل خوردن و دفاع و پرتاب کردن خلاصه میشه! یحتمل در طول بازی هم هیچ فن جدیدی باز نمیشه! :| و اینکه سلاح ها و سپر و ... ، بعد از استفاده ی مکرر خراب میشن! پس حواستون باشه که موقع جنگ با تجهیزات کامل برید! :d

در مورد المان ـهای RPG موجود،بیشتر میشه به Open World بودن بازی اشاره کرد! شما میتونید در سرتاسر المپیوس، جعبه های گنج( >:) ) پیدا کنید،یا به غارهای هیولاها برید برای کشف اسرار! یا هم با ساخت potionـها اسکلت هایی رو احضار کنید برای کمک به خودتون! >:)
راستی توی بازی سکه هم میشه جمع کرد،پس بازارهایی هم هست که بشه ازشون سلاح های خوفی خرید! :d

توی سایتشون(توی بلاگ چیزی در موردش نگفته بودن:-" ) نوشته شده که بازی بخش مولتی پلیر هم داره! Deathmatch و Modeـهای تیمی! :d چیز جلبی بود این مورد! :d

از این چیزا گذشته! اون عامل جاذبه ای که میگفتم،برای من مربوط به بخش گرافیکی و طراحیش میشه! :d طراحی بازی شبیه به طراحی های روی کوزه های قدیمیه! و گشت و گذار توی چنین محیطی خیلی جالبه به نظرم! :d

یه نکته ی دیگه که توی عکس هاست، اینه که برعکس بقیه ی بازی های 2D که از سمت چپ میریم سمت راست،نمی دونم چرا اینجا همه ی تصاویر از سمت راست به سمت چپ میباشد! :d البته احتمالا شانسی هر 6تا عکس اینجوری در اومده:-" چون بازی که OWـه! و تو کل محیط میشه گشت و رفت و برگشت! :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ممنون امیر آکیبا جون برای زدن این تاپیک !‌
:-*

تریلر رو دیدم بازی خوبی میزد ولی انتظار یک بازی انفجاری توی این سبک ندارم :-":-"

به هرحال ببینیم چی میشه بازیش !
:-"

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من هیچ المان آر پی جیی توش نمی بینم :|
گرافیک 2D بازی برا من یه خرده زنندس . اگه یه طراحی محیط درست حسابی و پر جزییات داشته باشن شاید این موضوع پوشیده شه .
انیمیشناش به درد عمشون می خوره در کنار پارتیکل ها :| احتمالا این دو مورد درست میشه و ادیت می خوره بهش !
تنها چیزی که شاید این بازی رو جذاب کنه داستا خوبش می تونه باشه چون اسطوره های یونانی قطعا داستان های غنیی دارن !
از نظر گیم دیزاینی و لوب دیزاینی با توجه به چیزی که گفتی و چیزی که دیدم اصلا جذب کننده نیست . این لول آپ شدن رو اضافه کنن و صد البته آپگرید ، شاید خوب بشه .

یه جای تریلر داشت با پوینتر کنترل می کرد پلیرو ، داستان چیه ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
خوب بازی هم عرضه شد:D احتمالا خیلی ها هم تجربش میکنند :D
پس منتظر شما هستیم تو این تاپیک :D :p

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
بالخره ابن بازیم تموم کردم , عجب بازی عجیب غریبی بود... همینجور که بیشتر بازی میکردم بیشتر حال میداد معماهای آتنا عالی بود, 2تا مبارزه آخرش هم خیلی قشنگ بود مخصوصا اخرین نبرد که بیش از اندازه جذاب بود!

فقط گند بزنه به این سیستم تروفی دادنشون, بازی رو تموم کردم کلا 8 تا تروفی بهم داده یازده درصد:(

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بالخره ابن بازیم تموم کردم , عجب بازی عجیب غریبی بود... همینجور که بیشتر بازی میکردم بیشتر حال میداد معماهای آتنا عالی بود, 2تا مبارزه آخرش هم خیلی قشنگ بود مخصوصا اخرین نبرد که بیش از اندازه جذاب بود!

فقط گند بزنه به این سیستم تروفی دادنشون, بازی رو تموم کردم کلا 8 تا تروفی بهم داده یازده درصد:(

تروفی های جالبی داره فقط اگر قصد پلات کردن رو داری از همین الان بهت بگم خودت رو خسته نکن ;;)
چون 2 تا تروفی از بازی گلیچ هست و سازنده گفته به زودی برای اون دوتا پچ میده:d

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
تروفی های جالبی داره فقط اگر قصد پلات کردن رو داری از همین الان بهت بگم خودت رو خسته نکن ;;)
چون 2 تا تروفی از بازی گلیچ هست و سازنده گفته به زودی برای اون دوتا پچ میده:d
نه اتفاقا وقتی بعد از اینکه بازی تموم شد دیدم بیشتر از بیست تا تروفی مونده و فقط 8 تا تروفی بهم داده کلا قید پلات کردنشو زدم , پاکش کردم رفت پی کارش:D ولی بازی جالبی بود ارزششو داشت ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر