APB | PC

2vvkvi1.jpg

نام بازي : APB
شركت سازنده :‌ Realtime Worlds
شركت پخش كننده : Webzen
ژانر : Action
تاريخ عرضه : TBA 2009

اسكرين شات ها : اينجا
تريلر : اينجا

APB بازي است ساخته شده توسط David Jones ( سازنده سري بازي هاي GTA ). تمركز اصلي بازي بخش Multiplayer است ، كه از روي نقاط مهم جهان ساخته شده است. همچنين بازي داراي محيطي بسيار زنده مي باشد. بازي در رابطه ي جنگ دو گروه: Squads كه مي خواهند قانون بر همه جا حكم فرما باشد و Gangs كه مي خواهند هر طوري كه شده قوانين را بشكنند ، ‌مي باشد. بازيكن مي تواند از ميان دو گروه يكي را انتخاب كند - Gangs ،‌ كه دنيايشان طراحي هاي خياباني ، ماشين هاي اسپورت و پول در آوردن از هر راهي كه مي شود ؛ Squads كه با همكاري گروهي و براي افتخار مي خواهند Gang ها را نابود كنند. - APB به بازيكن اجازه طراحي شخصيت ، ماشين ، اسلحه ، موسيقي ، محيط بازي و ... را مي دهد.

موفق باشيد...:love:
امير حسين

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عزیز از سایت www.Game-ir.com می تونید بازی رو بخرید مطمئن هست ! خیلی از بچه ها ازش Cd-key خریدن و راضی هستن خودمم ازش Cd-key ـه BattleField خریدم - یه چند وقت دیگه میام پیش شما هم :d
برادر من من خود بازیو میخوام نه سی دی کیشو!

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
یعنی نسخه اورجینال هم نداره؟(40-50 هزار تومنی!)پس بگم یارو برام بذاره دان بشه!
قیمت بازی توی سایت 52$ هستش !
من با ادمین اون سایت که دادم صحبت می کردم گفتن که بازی رو ارزون تر خریدن چون تعدادش خیلی بالا بوده و به ما هم ارزون تر میدن !
یعنی شما اوریجم که از سایتش بخری در اصل یه CD-Key بهت میدن !

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
پس دوستان به امید خدا یه گروه تشکیل میدیم!

من که از امشب شروع میکنم به دانلود

دوستان فقط بگم که وقتی اولین بار وارد بازی میشین

کارهای متفرقه از جمله چرخش تو شهر خرید لباس اینا و ... همه اینا از شارژ کم نمی کنه

فقط مواقع درگیری از شارژ کم میشه که وقتی cd key رو وارد کنید 50 ساعت مجانیه!

نگران شارژ هم نباشید که اون سایت گفتم قراره از هفته دیگه بیاره

پس آماده باشید:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخرین سئوالات:x:dبرای اجرای بازی به نرم افزار خاصی مثل استیم یا xfire یا ....که نیازی نیست؟
من یه چیزیو نمیفهمم!اگه برای اولین بار بخوام بازیو شروع کنم هم باید کارت شارژ بگیرم؟
با تمام این حرفا من تا 1/الی 2 هفته دیگه میام که همه رو له کنم!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
آخرین سئوالات:x:dبرای اجرای بازی به نرم افزار خاصی مثل استیم یا xfire یا ....که نیازی نیست؟
من یه چیزیو نمیفهمم!اگه برای اولین بار بخوام بازیو شروع کنم هم باید کارت شارژ بگیرم؟
با تمام این حرفا من تا 1/الی 2 هفته دیگه میام که همه رو له کنم!

نه نرم افزار خاصی نمیخواد
-----
نه با خرید Cd key 50 ساعت رایگان میده دیگه کارت شارژ نمیخواد
-------
خوبه فعلا با تو سه نفریم:D

من که تا 1 هفته دیگه دانلودش تموم میشه!!!

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام خوب اگر من سی دی کی رو بخرم و 50 ساعت رایگان رو خرید کنم بعدش کارت شارژ رو از کجا باید بخرم ؟ قیمتش چنده ارزش خریدن داره ؟

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام خوب اگر من سی دی کی رو بخرم و 50 ساعت رایگان رو خرید کنم بعدش کارت شارژ رو از کجا باید بخرم ؟ قیمتش چنده ارزش خریدن داره ؟
تا یک هفته دیگه اون فروشگاه که Cd- key داره کارت شارژشو هم میاره

مدیر سایت بهم گفت!

قیمتشم معلوم نیست

ولی دو نوع شارژ هست

یکی شارژ ماهانه

یکی شارژ 9 ساعتی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه چیز مهمو بگم!!!!منتظر من هفته اول یا دوم مدرسه ها باشین که با سرعت 512 اینترنتم میام تا زیر چرخ های ماشینم لهتون کنم!من دزد میشما!!!!!تازه مواظب برو بچ هم هستم!!(از دور)
به شرطی که کسی با ماشینش دنبال منو گروهم با کیف دزدیمون نکنه!!!!
راستی هرکی اسم برا خودش انتخاب میکنی اینجوری بنویسه:
BC{اسم یوزرتون}که بشه فهمید جکی کیه فلانی کیه!!!!
اگه هم به کلن ساختنه که اسمشو BC OUR CLAN!!!یا BC WARRIORS OF WAR بذارید!(من با اسم NEVER DEAD ظاهر میشم!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
یه چیز مهمو بگم!!!!منتظر من هفته اول یا دوم مدرسه ها باشین که با سرعت 512 اینترنتم میام تا زیر چرخ های ماشینم لهتون کنم!من دزد میشما!!!!!تازه مواظب برو بچ هم هستم!!(از دور)
به شرطی که کسی با ماشینش دنبال منو گروهم با کیف دزدیمون نکنه!!!!
راستی هرکی اسم برا خودش انتخاب میکنی اینجوری بنویسه:
BC{اسم یوزرتون}که بشه فهمید جکی کیه فلانی کیه!!!!
اگه هم به کلن ساختنه که اسمشو BC OUR CLAN!!!یا BC WARRIORS OF WAR بذارید!(من با اسم NEVER DEAD ظاهر میشم!

فعلا دانلود کن!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر