Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
خوب من حدودا ۱۰ - ۱۲ ساعتی به همراه ۳ تا از دوستام بازی رو انجام دادیم ... تا اینجا نکات مثبت بازی گیم پلی جذاب بازی به همرا طراحی خوب سیستم پرواز هستش
طراحی جولین ها هم خیلی خوبه و کاملا با هم تفاوت دارن و هر کدوم تو یک موقعیتی به کار میان ... وجود قدرتهای متفاوت و زیاد برای هر جولین ... سیستم کمبو کردن قابلیتها هم حس خوبی میده و کاملا تاثیر گذار هستش
گرافیک بازی هم برای من راضی کننده هست و توقع خیلی زیادی نداشتم و از همون اول میدونستم چیزی شبیه به نمایش E3 نخواهم دید ... افت فریم هم من تا اینجا به جز یک مورد چیز خاصی ندیدم
وضعیت سرورها هم خوبه و مشکل خاصی نداره و خبری هم از گیر کردن تو لودینگ نیست

اما نکات منفی : لودینگ ها واقعا رو مخه و اذیت میکنه ... باگ های مسخره که بعضا تو گیم پلی تاثیر هم میزاره ... داستان تا اینجا چیز خاصی نداشته و میشن ها اکثرا تکراری هستش ... کلاس اسلحه ها کامل هست ولی شکل ظاهری سلاح ها کاملا شبیه هم هست

در مجموع تا اینجا من از بازی خوشم اومده ولی بازی سطحی کار شده و عمق لازم رو نداره و باید بیشتر روی لوت بازی و سلاح ها و به خصوص میشن ها کار میشد ... امیدوارم با ساپورت خوب بتونن بازی رو از یکنواختی در بیارن و محتوای خوبی بهش اضافه کنن

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستانی که بازی اینقدر میکوبن بر اساس متا میگن یا تجربه شخصی من تا اینجا که بازی کردم برام لذت بخش بوده اکثر ایرادات که به بازی گرفتم کمبود محتوا با داستان که محتوا با بروز رسانی رایگان بر طرف میشه اما گرافیک بازی به نظر من خوبه سیستم پرواز بازی عالی کارشده گان پلی که سرگرم کننده این از اون بازیاست که باید خودتون بازی کنید تا متوجه بازی بشین

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
دوستانی که میگید بازی خوبه و سرگرم کنندس،توجه دارید که بازی آنلاین هست و طولانی مدت باید بتونه سرگرم کننده باشه؟
هر بازی coopی رو بیای با دوستات بازی کنی همون اولش فان هست و حال میده،ولی باید به این نکته توجه کرد که بازی میتونه مثلا 500 ساعت شما رو سرگرم کنه یا نه
بازی استوری که نیست بگیم تموم بشه بزاریم کنار نهایت یک بار دیگه از اول بریم تمومش کنیم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من بازی سراغ ندارم که 500 ساعت سرگرمت کنه reddeadبا اون همه عظمت 230 ساعت منو سرگرم کرد یکبارم بیشتر برام جذاب نبود اگه دوستی داشته باشی که باهم بازی کنید مدتها از بازی جدا نمیشی

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
من بازی سراغ ندارم که 500 ساعت سرگرمت کنه reddeadبا اون همه عظمت 230 ساعت منو سرگرم کرد یکبارم بیشتر برام جذاب نبود اگه دوستی داشته باشی که باهم بازی کنید مدتها از بازی جدا نمیشی
چی رو با چی مقایسه میکنی:o
این یه بازی تماما آنلاین هست و باید طوری باشه که بتونه شما رو برای بیشتر از 1000 ساعت سرگرم کنه مثل دستینی یا وارفریم یا مانسترهانتر یا بازی های توی این سبک

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دیگه این سخت گیری الکی 1000 ساعت یه قضیه اینه که ادم خودشو گول میزنه این بازی چرت محض متا پایین من به نظر خودم بازی سرگرم کنندست دوستانی که بازی کردن با وجود معایب لذت بردن من دیستنی 70 ساعت بازی کردم دیگه خسته شدم دلیل نمیشه که بازی بده من ازش خوشم نیومد اما 4سال دارم رینبو بازی میکنم بازی نکرده یه بازی قضاوت نکنید

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
دیگه این سخت گیری الکی 1000 ساعت یه قضیه اینه که ادم خودشو گول میزنه این بازی چرت محض متا پایین من به نظر خودم بازی سرگرم کنندست دوستانی که بازی کردن با وجود معایب لذت بردن من دیستنی 70 ساعت بازی کردم دیگه خسته شدم دلیل نمیشه که بازی بده من ازش خوشم نیومد اما 4سال دارم رینبو بازی میکنم بازی نکرده یه بازی قضاوت نکنید
خودت هم داری میگی که مثلا رینبو رو داری 4 ساله بازی میکنی
چون بازی pvp داره و خوبه
ولی این الان یه بخش pve ناقص با سیستم لوت مزخرف داره
مثلا اون زمانی که دستینی 1 اومد و همه میگفتن بازی محتوا نداره،حداقل یه بخش استوری با استرایک و یه raid و pvp داشته .به همه اینا سیستم لوت خوب هم اضافه کنه
الان این چی داره که بتونه پلیر رو حداقل تا زمانی که محتوای بیشتر بهش اضافه بشه نگه داره؟

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
دوستانی که میگید بازی خوبه و سرگرم کنندس،توجه دارید که بازی آنلاین هست و طولانی مدت باید بتونه سرگرم کننده باشه؟
هر بازی coopی رو بیای با دوستات بازی کنی همون اولش فان هست و حال میده،ولی باید به این نکته توجه کرد که بازی میتونه مثلا 500 ساعت شما رو سرگرم کنه یا نه
بازی استوری که نیست بگیم تموم بشه بزاریم کنار نهایت یک بار دیگه از اول بریم تمومش کنیم
شما در جریان هستی که قراره با آپدیت، محتواهای خوبی بهش اضافه بشه؟ برنامه 3 ماه آیندشو دیدی؟ در جریان هستی که همه این ها رایگانه؟ قرار نیست مثل دستنی پول season pass و annual pass و dlc و این چیزا بگیره؟
بازی مشکل داره و کم کاری توش بوده ولی هسته بازی خوب پیاده شده و این خیلی مهمه، تنها چیزی که منو ناراحت کرده اینه که ای کاش داستان بازی رو بهتر پیاده سازی میکردن (هر چند برای بازی های mmo داستان زیاد مطرح نیست)
چی رو با چی مقایسه میکنی:o
این یه بازی تماما آنلاین هست و باید طوری باشه که بتونه شما رو برای بیشتر از 1000 ساعت سرگرم کنه مثل دستینی یا وارفریم یا مانسترهانتر یا بازی های توی این سبک
همین وارفریم چند سال اومده؟ چقدر آپدیت داده؟ یا دستنی که حتی dlc های اولیش اصلا خوب نبود و با forsaken تونست روبراه شه که تازه برای همشونم پول گرفته

نمیخوام بگم شما اشتباه می کنید، حرفم اینه که یکم زمان بدید به بازی، بزارید یه 6 ماه از عرضه بازی بگذره (شما توییتر بازی سازهاشو دنبال کنید متوجه میشید چقدر خوب با گیمرا ارتباط برقرار میکنن و سریع به مشکلات بازی دارن رسیدگی میکنن)
حالا یکی از همین الان با بازی همراه میشه و یکی هم وامیسته 6 ماه یا 1 سال دیگه وارد بازی میشه

ویرایش: دستنی محتواهاش دیر به دیر میومد و فاصله نسبتا زیادی بینشون بود (به جز پولی بودنش) ولی این هر ماه برنامه داره، این برنامه 3 ماهه ای که گفتن act 1 هست و بعد از اون act 2 و 3 داره، بعدشم باز برنامه داره، خودشون گفتن چندین سال میخوان آپدیت بدن
در مورد بسته شدن شرکتشون توسط ea هم سوال پرسیده بودن ازشون که جواب دادن حتی یک ذره هم احتمال همچین چیزی نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: guppy and Kaiki

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
شما در جریان هستی که قراره با آپدیت، محتواهای خوبی بهش اضافه بشه؟ برنامه 3 ماه آیندشو دیدی؟ در جریان هستی که همه این ها رایگانه؟ قرار نیست مثل دستنی پول season pass و annual pass و dlc و این چیزا بگیره؟
بازی مشکل داره و کم کاری توش بوده ولی هسته بازی خوب پیاده شده و این خیلی مهمه، تنها چیزی که منو ناراحت کرده اینه که ای کاش داستان بازی رو بهتر پیاده سازی میکردن (هر چند برای بازی های mmo داستان زیاد مطرح نیست)

همین وارفریم چند سال اومده؟ چقدر آپدیت داده؟ یا دستنی که حتی dlc های اولیش اصلا خوب نبود و با forsaken تونست روبراه شه که تازه برای همشونم پول گرفته

نمیخوام بگم شما اشتباه می کنید، حرفم اینه که یکم زمان بدید به بازی، بزارید یه 6 ماه از عرضه بازی بگذره (شما توییتر بازی سازهاشو دنبال کنید متوجه میشید چقدر خوب با گیمرا ارتباط برقرار میکنن و سریع به مشکلات بازی دارن رسیدگی میکنن)
حالا یکی از همین الان با بازی همراه میشه و یکی هم وامیسته 6 ماه یا 1 سال دیگه وارد بازی میشه
وارفریم که رایگان بوده و همون اول اولم از این بهتر بوده وضعیتش
دستینی هم چه 1 و چه 2 همون اول چندین برابر این محتوا داشتن و الان هم بخوای مقایسه کنی شوخی بیش نیس در مقابل دستینی 2 از لحاظ داستان و محتوا
نقشه راهش هم دیدم که میگم.این یکی دو ماه هم فقط همین محتوا مثلا حالت لجندری میشن ها میاد که عملا محتوای جدید نمیشه و نزدیک ترین محتواش هم Cataclysm هست که سه ماه دیگه میاد
حرف اصلی منم اینه که بازی میتونه پلیر رو نگه داره برای 3 ماه بعد یا نه؟

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
وارفریم که رایگان بوده و همون اول اولم از این بهتر بوده وضعیتش
دستینی هم چه 1 و چه 2 همون اول چندین برابر این محتوا داشتن و الان هم بخوای مقایسه کنی شوخی بیش نیس در مقابل دستینی 2 از لحاظ داستان و محتوا
نقشه راهش هم دیدم که میگم.این یکی دو ماه هم فقط همین محتوا مثلا حالت لجندری میشن ها میاد که عملا محتوای جدید نمیشه و نزدیک ترین محتواش هم Cataclysm هست که سه ماه دیگه میاد
حرف اصلی منم اینه که بازی میتونه پلیر رو نگه داره برای 3 ماه بعد یا نه؟
شما برو لینک زیر رو ببین
Anthem - Acts and Updates - EA Official Site
کلی event جدید برای freeplay و یه stronghold جدید، آیتم های جدید، لیدربورد، گیلد و ...
انتظار ندارید که هر ماه در حد آپدیت های چند ماه یه بار دستنی محتوا اضافه کنن؟
بعلاوه آیتم های ظاهری جدید که شما شاید خوشت بیاد و بری دنبال چلنج ها که پول بدست بیاری و اون آیتم مورد نظرت رو بخری

نظر شخصی من اینه که اگه واقعا به وعده هاشون عمل کنن نه تنها پلیرها رو نگه میداره بلکه کلی پلیر هم بهش اضافه میشه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوست عزیز تمام کسانی که بازی دارن و خودم داریم میگیم بازی عالی من خودم صد بار گفتم پرواز و شوتینگش بی نظیره نمی دونم چرا هی میزنی تو سر بازی دستینی2 که اومد نه داستان داشت نه محتوااما الان بهتر شده وقتی با rangerپرواز میکنی یادت میره اصلا بازی نقصی داره شما بازی کن بد بود بعد از بازی ایراد بگیر هنوز بازی نکرده میگی بده

• Like
Reactions: Kaiki

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
دوست عزیز تمام کسانی که بازی دارن و خودم داریم میگیم بازی عالی من خودم صد بار گفتم پرواز و شوتینگش بی نظیره نمی دونم چرا هی میزنی تو سر بازی دستینی2 که اومد نه داستان داشت نه محتوااما الان بهتر شده وقتی با rangerپرواز میکنی یادت میره اصلا بازی نقصی داره شما بازی کن بد بود بعد از بازی ایراد بگیر هنوز بازی نکرده میگی بده
از متاشون کاملا مشخصه کدوم بیشتر محتوا داشته و داره :)

• Like
Reactions: mehran3500

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
از متاشون کاملا مشخصه کدوم بیشتر محتوا داشته و داره :)
دوست عزیز حالا این چه بحثیه؟
مجبورتون که نکردن این بازی رو حتما بخرید و بازی کنید،شما بازیش نکن و بزار اونایی که خریدن و از خریدشون راضی هستن از بازیشون لذت ببرن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
حالا دیگه اینجوریام نیست :d
انصافا بازی ایراد داره و کم هم نیست ایراداتش و منم تا حدودی خوشحالم از بابت اینکه به بازی خرده گرفتن چون در نتیجه بازی رو بهتر میکنن و به نفع ما
حالا این وسط یه عده مثل ما با تمام ایراداتش حال کردن با بازی یه عده هم نه

• Like

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
ببینید من خودم به عنوان کسی که بازی رو خریده توقع بیشتری داشتم از بایوور و بازی ولی اصلا از خریدم پشیمون نیستم و با همین محتوایی که بازی داره دارم لذت میبرم
یک مثال بزنم : درایو کلاب زمانی که اومد از بابت محتوا واقعا وضعش خراب بود و جالب که تا چند وقت آنلاین هم نداشت ولی بعد از چند تا آپدیت و ساپورت عالی و اضافه کردن محتوا و سیزن پس کاملا یک بازی دیگه شد
یا یک مثال دیگه دیویژن یا همین دستنی ۲
باید به این بازی هم فرصت داد تا ببینیم بایوور چیکار میکنه ... درسته که این بازی raid یا pvp نداره ولی شاید در آینده چیزی شبیه به همین ها رو به بازی اضافه کنن
ولی من فکر میکنم کسی که در حال حاضر بازی رو با این شرایط دوست داره و با دوستانش بازی میکنه قطعا تا مدتها با همین محتوا لذت میبره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر