Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,940
403i_6iifvm1o15i21.jpg

روز اول عرضه توی المان قیمت 39 یورو مشتری هم نداره :D. یعنی سیم ظرفشویی رو هم اینطوری به حالت فله ی نمیریزن توی باکس!.
فقط این نیست باقی محصولات ارزنده ea هم مثل این همینطوری تو سبد های زاترن و مدیامارکت هستن :D
وقتی نسخه فیزیکی اینطوری تو تخفیف هستش اوضاع خرابه یعنی :D

• Like
Reactions: Fratos

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
بچها سروراش مشکلی ندارن؟
تا حالا که مشکلی نداشتن باید ببینیم بعد از اپدیت چی میشه. 500مگ از اپدیت مونده تست کنم تو همین پست نتیجه رو میگم
ادیت:خب اپدیت تموم شد بدون مشکل رفتم داخل . پچ نوتش رو پیدا نکردم ببینیم تغیرات چیه فقط نوشته "general fixes and stability improvements" اگه اشتباه نکنم HDR هم اضافه شده چون قبل از اپدیت تی وی فعال شدن HDR رو نشون نمیداد

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
محتویات درست میشه داستان با سایر معایبش که درست نمیشه ولی من خودم از بازی خوشم اومده گیمپلی بازی از نظر من خوبه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
کسی میخواد بازی رو شریکی بگیریم؟ (نفری تقریبا 300 میشه)
نفری 300 هزار برای دیدن لودینگ اسکرین یه مقدار زیاد نیست؟ :D. پیشنهاد میکنم قبل از اینکه بازی رو بخرید یکم استریم ازش ببینید یا حداقل چهارتا نقد درست حسابی ازش بخونید/ببینید.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نفری 300 هزار برای دیدن لودینگ اسکرین یه مقدار زیاد نیست؟ :D. پیشنهاد میکنم قبل از اینکه بازی رو بخرید یکم استریم ازش ببینید یا حداقل چهارتا نقد درست حسابی ازش بخونید/ببینید.
من بازی رو روی کنسول دوستم دیدم و بازی کردم،آنچنان هم که میگن بازی بدی نیست و میشه به راحتی مدتها باهاش سرگرم بود
ضمنا اینو در نظر بگیرید هیچ بازی وجود نداره که از همون روز عرضه کامل و بدون نقص باشه و این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست،مطمئن باشید با وجود آپدیتها و محتوی رایگانی که عرضه میشه وضعیت این بازی از اینی که هست روز به روز بهتر میشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
upload_2019-2-24_20-3-4.png ظرفیت 3 بازی کسی خواست بگه من توی این 1 ساعتی که وقت کردم بازی کنم گیمپلی بازی و گرافیکش جذبم کرد سیستم پرواز بازی عالی اما داستان تا الان چیز خاصی نداشته در کل برای من که تا اینجا جالب بوده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,946
بازی به شدت جذابه و قابلیت پیشرفت داره.فقط این سرورها رو درستش کنن که مدام قطع نشه خوبه.
در ضمن من تو دمو رزولوشن رو که میذاشتم رو ۱۰۸۰ فریم ریت میرفت رو ۶۰ و بازی خیلی روون میشد ولی الان رو ۷۲۰ هم که میزارم باز فریم ریت همونه و فرقی نکرده.یعنی اگه از عمد این قابلیت رو برداشته باشن خاک بر سرشون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,075
AngryJoe 4/10
21.30 :))

باورم نمیشه یه بازی پیدا شده که سازنده هاش از فالوت۷۶ بیشتر دروغ گفتن به ملت :))
بازی لوتر شوتری که لوت نداره. سلاح‌ها هیج تفاوت ظاهری باهم ندارن. خبری از آرمورهای بد اس و خفن نیست. کرفتینگ بازی تو دیواره. میشن‌ها تکرارین و End Game احقمانه که توی خود مین استوری به خورد ملت دادنش :))
همه اینا + نبود pvp و استرایک و RAID
زحمت کشیدن ۶سال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر