Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بالاخره وصل شدم بعد از ۶ ساعت و رفتم داخل بازی .
فقط میتونم بگم ، جوووونم ANTHEM, دقیقا المان هاش همینجوری بود که من دوست داشتم و انتظارش رو داشتم .
امیدوارم نسخه هایی که میاد ، از نظر محتوا و جذابیت برای ادامه دادن هم عالی باشه .
با توجه به عشق و علاقه ای که من به ANTHEM داشتم ، هر ایرادی داشته باشه احتمالا نخواهم دید

• Like
Reactions: BitsandBytes

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
آقا:D من هی میخوام از بازی بدم بیاد ولی نمیشه:D از طرفی یه پای بازی EA هست و سیاستای مزخرفش و اصلا دل خوشی ندارم، از طرفی یه پای دیگه بازی بایوور هست خب:| نمیشه نادیده اش گرفت اصلا. دنیای بازی که شاهکاره، اینقدر بزرگ و پر جزییات طراحی شده که مغز آدم سوت میکشه، از طرفی این مانور روی همیشه آنلاین بودن و coop برای داستان بازی منو نگران کرده. هر چند این اواخر خیلی روی اینکه داستان غنی داره تمرکز کردن.
به نظرم باید بتای عمومی رو بازی کنم تا تصمیم نهایی رو بگیرم ولی خب ملت که همین جا و جاهای گله دارن از وضعیت سرورای بازی، در کل تو وضعیت بغرنجی گیر افتادم:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,946
نام
malek
بالاخره وصل شدم بعد از ۶ ساعت و رفتم داخل بازی .
فقط میتونم بگم ، جوووونم ANTHEM, دقیقا المان هاش همینجوری بود که من دوست داشتم و انتظارش رو داشتم .
امیدوارم نسخه هایی که میاد ، از نظر محتوا و جذابیت برای ادامه دادن هم عالی باشه .
با توجه به عشق و علاقه ای که من به ANTHEM داشتم ، هر ایرادی داشته باشه احتمالا نخواهم دید
منم بتا رو دانلود کردم ولی انگار واسه اونایی بازه که بازی رو پیش خرید کردن.فکر کنم نوشته بود از اول فبریه واسه همه باز میشه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
منم بتا رو دانلود کردم ولی انگار واسه اونایی بازه که بازی رو پیش خرید کردن.فکر کنم نوشته بود از اول فبریه واسه همه باز میشه
اصلا کل سرورای Ea پوکیده دیروز تا حالا .اونم اره 3 روز اول برای VIp هست که کد میخواد بازی کنی 3 روز اخر همگانی هست بتا

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
کسی از گرافیک بازی گله نداره؟ انتظار گرافیک e3 رو ندارم و اینکه تو استریما دیدم رو pc خوبه ولی رو ps4 اصلا خوب نیست، امیدوارم این بیلدش قدیمی باشه
البته بقیه قسمتای بازی عالیه، سرور هم که طبیعیه مشکل داشته باشه و قطعا تا عرضه رسمی درست میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,074
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا:D من هی میخوام از بازی بدم بیاد ولی نمیشه:D از طرفی یه پای بازی EA هست و سیاستای مزخرفش و اصلا دل خوشی ندارم، از طرفی یه پای دیگه بازی بایوور هست خب:| نمیشه نادیده اش گرفت اصلا. دنیای بازی که شاهکاره، اینقدر بزرگ و پر جزییات طراحی شده که مغز آدم سوت میکشه، از طرفی این مانور روی همیشه آنلاین بودن و coop برای داستان بازی منو نگران کرده. هر چند این اواخر خیلی روی اینکه داستان غنی داره تمرکز کردن.
به نظرم باید بتای عمومی رو بازی کنم تا تصمیم نهایی رو بگیرم ولی خب ملت که همین جا و جاهای گله دارن از وضعیت سرورای بازی، در کل تو وضعیت بغرنجی گیر افتادم:D

دقیقا منم مشکل اساسیم با EA هستش و حتی اگه خوشم بیادم نمیدونم باید بخرمش یا نه. همین حس رو نسبت به سکیرو که افتاده دست اکتی هم دارم. میدونی بازی تضمین شدس اما اون اسم لعنتی حس بدی میده به آدم که حتی دوس نداری ۱سنت بهشون بدی :D
از یه طرف این سبکی که انتم داره کاملا مورد علاقه‌ی من هست. امیدوارم لااقل جوری باشه که هرکی پیشخریدش کرده ازش لذت ببره تا ببینیم ما چی کار میتونیم بکنیم :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
کسی از گرافیک بازی گله نداره؟ انتظار گرافیک e3 رو ندارم و اینکه تو استریما دیدم رو pc خوبه ولی رو ps4 اصلا خوب نیست، امیدوارم این بیلدش قدیمی باشه
البته بقیه قسمتای بازی عالیه، سرور هم که طبیعیه مشکل داشته باشه و قطعا تا عرضه رسمی درست میشه
تا الان من چیز ایراد دار ندیدم بازی عالی کار شده

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
641
نام
فرشاد
بازی اگر بخواد اینطوری که توی این دمو بود باشه واقعا باید فاتحش رو خوند
حالا مشکل سرور و اینا چیزی نیست و حل میشه زود
ولی این باگ ها و مخصوصا افت فریمش واقعا ناجوره و امیدوارم یه فکری کنن براش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,074
نام
نـــــــویـــــــــد
حسی که موقع استریم دیدن به من میده یه وارفریم هستش با بودجه‌ی خیلی بیشتر :D خیلی هم بورینگ و بی هیجانه! حالا نمیدونم بچه‌هایی که بازی کردن نظرشون چیه و گیم‌پلی بازی خوب و سرگرم کننده هست که ده‌ها ساعت سرگرم کنه یا نه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,946
نام
malek
بازی اگر بخواد اینطوری که توی این دمو بود باشه واقعا باید فاتحش رو خوند
حالا مشکل سرور و اینا چیزی نیست و حل میشه زود
ولی این باگ ها و مخصوصا افت فریمش واقعا ناجوره و امیدوارم یه فکری کنن براش
رو پرو بازی کردی یا معمولی؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
جمعه که دمو فری بشه امتحانش میکنم ولی با این صحبتایی که دوستان کردن شکم برطرف شد و با خیال راحت دیویژن 2 رو میخرم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
حسی که موقع استریم دیدن به من میده یه وارفریم هستش با بودجه‌ی خیلی بیشتر :D خیلی هم بورینگ و بی هیجانه! حالا نمیدونم بچه‌هایی که بازی کردن نظرشون چیه و گیم‌پلی بازی خوب و سرگرم کننده هست که ده‌ها ساعت سرگرم کنه یا نه
والا من که کلی‌ کیف کردم خیلی خوبه گیم پلی لامصب مخصوصا اون زمانی که با ی اسکواد کامل بازی کنی ی مرحله تکراری رو ۱۰۰ بار تا الان رفتم از بسکی که کیف میده :D مخصوصا وقتی با Javelin جدید بازی میکنی که به کلی باید سبک بازی کردنت رو عوض‌کنی مورد دوم اینه که هر بار که میری ماموریت بعد که بر میگردی با NPC ها تعامل برقرار میکنی هر کدوم داستان خودشون رو دارن کلا جالبه این مورد ! داستان هم نمیشه تصمیم گرفت چجوریاست فعلا ولی به نسبت سبک خودش کات سین های جالبی داره و در کل به نظرم ی چیز قابل قبول رو ارائه بده البته نباید انتظار داستان ME داشته باشیم در کل اگه مشکل فنی روز لانچش پیش نیاد و EA هم سنگ نندازه جلو پای ملت حداقل تا اینجا کاری که من رو PC بازی کردم خیلی راحت ی لانچ موفق رو تجربه میکنه بازی .

آخرین ویرایش:

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
انصافا بازی همه چیزش عالیه (به جز گرافیکش که انتظارم بیشتر بود)، منم وقتی تریلرها رو میدیدم به نظرم کسل کننده بود ولی بازی کردم خیلی خوشم اومد
فقط میمونه بحث سرورا که احتمال خیلی زیاد تا روز عرضه بیشتر مشکلاتش برطرف میشه (همین الانم نسبت به اولش بهتر شده)
با توجه به اینکه قراره هر چیزی که اضافه میشه رایگان باشه (به جز آیتم های ظاهری که اونم با پول بازی مثل اینکه میشه خرید، جاولین جدید هم گفتن عرضه بشه شاید پولی باشه شایدم نه) من که قطعا anthem رو به بقیه بازیهای هم سبکش ترجیح میدم، همین که بین بازیکنا شکافی ایجاد نمیشه عالیه، دیگه مثل دستنی نیست که یه raid رو یکی بتونه بره و یکی نتونه، اینجوری پلیر هم راحت پیدا میشه

ویرایش: stronghold رو که رفتم نظرم نسبت به گرافیکش یکم تغییر کرد، این بخش از بازی گرافیکش خوب بود، احساس میکنم گرافیک بازی بالانس نیست، یه جاهایی خوبه و یه جاهایی نه

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خودم که رفتم تو بازی دیدم گرافیک بازی اون Wow که از بازی نمایش دادن نیست ، الان تو سطح نت گشتم دیدم ظاهرا واقعا بازی دانگرید شده ( واقعا خودمم از بحث دانگرید خسته شدم در مورد بازیا ) ، تایید نمیکنم ولی خودتون قضاوت کنید !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر